61

Re: Kaip ieskotes antros puses

Antanas Patamsis wrote:

vakarieniauju. saltas alus, kraliko kepsnys.. aisku, po to bus dar vienas bokalas, gal dar.. juk 38 laipsniai po stogu ir kondisinas bejegis. bet tuo metu prie gretimo staliuko sedi dvi visai fainos merginos ir geria kava + didele sriubos lekstes dydzio porcija tikrai skanaus pyrago. as tikrai neisiu ju uzkalbint. po poros metu jos verkslens tokiam, kaip sitas, saite, kad visi vyrai kiaules

o as ka tik atsikeliau padariau rytine manksta prabegau rytini krosa 10 km ir issimaudziau visiskai nuogas ezere. islipdamas dar parodziau visiems praeiviams savo lytinius organus) tada apsirengiau ir parbegau namo) pasisveriau svoris 84 kg prie ugio 180 cm) nutukimas tikrai negresia) o storos kiaules tegu sau eda nes maistas joms vienintelis malonumas siam gyvenime) nes vyrai vis tiek ju nemyli

P.S. prasta kondiske toj kavinej jei nesugeba patalpos atvesinti

62 (edited by Marina II 2017-06-23 14:24)

Re: Kaip ieskotes antros puses

Labai narciziska raiska...:::049

63

Re: Kaip ieskotes antros puses

Ieskau antros puses bendraudamas labai placiu spektru zmoniu pagal interesus. Nuo akademiniu iki sporto , nuo religiniu iki seksualiniu nuo muzikinių iki literaturiniu bendruomeniu, arba siaip, atsitiktinai susipazindamas. Taciau kuo labiau pazistu žmonės,  tuo man darosi idomiau ir dabar jau imu galvoti kad milestone'as "antroji puse" nueina i trecia plana. O pirmose atsiduria visai su asmeniniais santykiais nesusije dalykai.

64

Re: Kaip ieskotes antros puses

Jurij wrote:

Ieskau antros puses bendraudamas labai placiu spektru zmoniu pagal interesus. Nuo akademiniu iki sporto , nuo religiniu iki seksualiniu nuo muzikinių iki literaturiniu bendruomeniu, arba siaip, atsitiktinai susipazindamas. Taciau kuo labiau pazistu žmonės,  tuo man darosi idomiau ir dabar jau imu galvoti kad milestone'as "antroji puse" nueina i trecia plana. O pirmose atsiduria visai su asmeniniais santykiais nesusije dalykai.

drisciau jums papriestarauti) kuo labiau pazistu zmones tuo labiau man norisi nuo ju atsiriboti)  bet del jusu dziaugiuosi

65

Re: Kaip ieskotes antros puses

Marina II wrote:

Labai narciziska raiska...:::049

narcizmas kaip ir savanaudiskumas tai vienas is depresijos iveikimo budu) geriau buti narcizu negu nusidepresuoti) ir siaip save reikia myleti)

66

Re: Kaip ieskotes antros puses

Konstantinui : Viskas su jumis, manau gerai, tik man uzkliuvo apie kiaules. Atseit as fainuolis, o tos...Te kraujas liejasi lausvai. Rubensas su savo mokiniais butu jas nutapes. Proporcingo pilnumo jaunas kunas yra grazus. Kazkada tai buvo sveikatos pozymis...
Man smagu ziureti, kaip kartais graziai zmones moka megautis dideliu pyrago gabalu ir dar padedu valgyti ir nusilaizyti...Gal ir kiaule. Man vienodai, ka kas pasakys...:::008

67

Re: Kaip ieskotes antros puses

Marina II wrote:

Konstantinui : Viskas su jumis, manau gerai, tik man uzkliuvo apie kiaules. Atseit as fainuolis, o tos...Te kraujas liejasi lausvai. Rubensas su savo mokiniais butu jas nutapes. Proporcingo pilnumo jaunas kunas yra grazus. Kazkada tai buvo sveikatos pozymis...
Man smagu ziureti, kaip kartais graziai zmones moka megautis dideliu pyrago gabalu ir dar padedu valgyti ir nusilaizyti...Gal ir kiaule. Man vienodai, ka kas pasakys...:::008

ne apie pilnuma mes cia diskutuojame) velgi nenukripkime nuo temos) jeigu gerai paskaitysi ieskoko temas cia kazkur buvo tema apie apkunias moteris ir toje temoje gana issamiai isdesciau savo pozicija siuo klausimu) geriau papasakok kaip vyrukus ieskaisi ir kodel be nuotraukos)

68

Re: Kaip ieskotes antros puses

Nuotrauka tai tik abrozėlis kuriam galima melstis bet tai nereiškia kad su juo ir gyvensi.Yra kitos jutiminės,jausminės priemonės kuriu dėka supranti kad su tuom žmogum gali bendrauti, gyventi ir nematydamos jo.

69 (edited by Jurate 2017-06-24 21:45)

Re: Kaip ieskotes antros puses

Cia linksma siandien...As moteriskaite graksti , bet neperkarusi.
Lb.svarbi mintis, nematydamas, nes, kai pamatai... Manau, geriausia eiti i pasimatyma su tamsiais akiniais. Tuomet gali sypsotis ir viskas bus ok. Patiko, akinius i sali, nepatiko, lieki su akiniais...:::008

70

Re: Kaip ieskotes antros puses

Marina II wrote:

Cia linksma siandien...As moteriskaite graksti , bet neperkarusi.
Lb.svarbi mintis, nematydamas, nes, kai pamatai... Manau, geriausia eiti i pasimatyma su tamsiais akiniais. Tuomet gali sypsotis ir viskas bus ok. Patiko, akinius i sali, nepatiko, lieki su akiniais...:::008

71 (edited by Mantas 2017-07-30 09:05)

Re: Kaip ieskotes antros puses

viskas  aisku :)jai kuri per pasimatyma nenusiims akiniu iseisiu pirmas ir paliksiu apsimoket:))))))

72

Re: Kaip ieskotes antros puses

Reikia pirmiausia pasizvalgyt, o tik paskui maitint. Kita vertus, maistas nuima stresa...:::008

73

Re: Kaip ieskotes antros puses

Su metalo detektorium big_smile big_smile

74

Re: Kaip ieskotes antros puses

leliukas wrote:

Su metalo detektorium big_smile big_smile

  GERASS Prikolasss tongue tongue

75

Re: Kaip ieskotes antros puses

neieskau as ju bijau

76

Re: Kaip ieskotes antros puses

Shameless wrote:

Varau poo PELKESS 4X4   tongue tongue tongue

Ne čia pataikei su savo 4x4 kurio neturi big_smile

77

Re: Kaip ieskotes antros puses

Tu manai, kad aš į gamtą negaliu išvažiuoti? Be to mano namas stovi beveik gamtoje. Taip, kad ir važiuoti nereikia. Miesto bute beveik nebūnu kol pabėgėlių turiu. Nuvažiuoju kai joms ko reikia padėti.

78

Re: Kaip ieskotes antros puses

Shameless wrote:

KODEL Visiems Patink Knist Protaa tongue tongue  Geriauu Pakniskim Realiai Saknii Gyvenimoo Jofanaa Jomajoo tongue tongue tongue OK AS Daba Patylesiuu ILGAI Vistiek Nieks Nesuprato SVARBUU KNISTT Kazkaa tongue big_smile big_smile

Išgerk dar butelaitį, pasaulis pasipuoš kitomis spalvomis ir vėl galėsi ant visų burnoti.

79

Re: Kaip ieskotes antros puses

Shameless wrote:
Laimutė wrote:

Tu manai, kad aš į gamtą negaliu išvažiuoti? Be to mano namas stovi beveik gamtoje. Taip, kad ir važiuoti nereikia. Miesto bute beveik nebūnu kol pabėgėlių turiu. Nuvažiuoju kai joms ko reikia padėti.

OK TIK Nekriokk tongue big_smile big_smile Matau kaa Taip Isipasakojaii su Liudesiuuu big_smile big_smile Visad Pamirstii AS Begedziukss juk tongue tongue tongue OK Varau Pasismardint Dumelioo JUK AS Turiuu Smirdett tongue big_smile big_smile Manee Nekest Privalomaa big_smile big_smile Kol dar Nesmirdziuu big_smile Buciuojuu Slaptai tavee big_smile big_smile

Gerai, kad kambaryje nerūkai smile

80

Re: Kaip ieskotes antros puses

Shameless wrote:

Jei kaa VISAS tas Ieskokas Musu Kambarysss big_smile big_smile big_smile Bet Ryskiai Manee Nieks NIPONIALL tongue tongue big_smile  Kaip VISAD big_smile big_smile

O tau labai patinka kai tavęs nesupranta, todėl ir rašai nei ši nei tą? big_smile