41

Re: Kas naujo 2018 m.pavasario madoje

Laimute wrote:

norisi naturaliu drabuziu, gaila gyvunu...sunku rasti kompromisa.

Tarkim iš natūralios avių, ožkų ar kt.vilnos...:::008

42

Re: Kas naujo 2018 m.pavasario madoje

vilna, linas man problemos nekelia, bet va odiniai batai ( kitokiu nesiot tiesiog negaliu) , avies kailio zieminis paltas..negaliu to pakeisti jokia sintetika. va  ir gaunasi sazines konfliktas .

43

Re: Kas naujo 2018 m.pavasario madoje

Laimute wrote:

vilna, linas man problemos nekelia, bet va odiniai batai ( kitokiu nesiot tiesiog negaliu) , avies kailio zieminis paltas..negaliu to pakeisti jokia sintetika. va  ir gaunasi sazines konfliktas .

Naminis gyvūnas ir yra tam sukurtas, kad tenkintų žmogaus poreikius. Be žmogaus jis neišgyventų, tai ir sąžinė neturėtų graužti. Man gaila laukinių gyvūnų, nes jie savarankiški ir laisvi padarai...:::008

44

Re: Kas naujo 2018 m.pavasario madoje

2018 jau užmaršty, gal keičiam į kas naujo 2019 metų madoje? Kokios suknelės, batai, akcentai – karščiausios mados tendencijos. smile
https://www.nuotaka.com/ilgos-progines-sukneles/

45

Re: Kas naujo 2018 m.pavasario madoje

Dariuriu wrote:

2018 jau užmaršty, gal keičiam į kas naujo 2019 metų madoje? Kokios suknelės, batai, akcentai – karščiausios mados tendencijos. smile
https://www.nuotaka.com/ilgos-progines-sukneles/

O tai prie ko čia vestuvinės suknelės? Ar jos irgi kas metus vis keičiasi? big_smile

46

Re: Kas naujo 2018 m.pavasario madoje

kokia siu metu spalva?

47

Re: Kas naujo 2018 m.pavasario madoje

Koralų raudona, bent jau taip teigiama internete.

48

Re: Kas naujo 2018 m.pavasario madoje

Gerutė wrote:

Koralų raudona, bent jau taip teigiama internete.

tuomet busiu ne madinga. nemegstu sios spalvos

49

Re: Kas naujo 2018 m.pavasario madoje

Argi būtina būti madinga ? :::034

50

Re: Kas naujo 2018 m.pavasario madoje

Šiaip yra pakankamai daug atspalvių koralinės. Pasteliniai - ne tokie ryškūs ir visai gražiai žiūrisi. Žinoma, tokia spalva gal atšilus orams labiau tiks smile