21

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Deivis wrote:

As, kaip jaunas galbut pilnas iliuziju zmogus galvoju kad vestuves yra kazkas labai stebuklingo. Siaip jaunimas dabar labai gerai apgalvoja pries tuokiantis, tai daro budami kartais 30 metu ir vyresni. Tuo tarpu mano tevai tuokesi budami kokiu 21 ar 22 metu. Ir tuo metu jau mano mamai sake kad jei iki tokio laiko neistekejai tai greiciausiai senmerge liksi. O as priesingai negu mano bendraamziai norejau vesti ne veliau o anksciau ir aplenkti teva. Bet nepavyko, 23 man, bet dar nesu rimtos merginos turejes haha. Is tiesu to norejau nes as galvoju, kad tos vieninteles ar vienintelio apskritai niekam nėra ir numatyti ateities 100 % neimanoma. Viskame yra rizikos. Taciau zmona, vaikai, bustas atrodo man ne kaip jaunystės suzlugdymas, laisves atemimas, gyvenimo pabaiga, o kaip tik kaip didelis turtas, kaip vyriskumo ir brandumo irodymas. Zinoma nereiketu i ta santuoka nerti stačia galva, bet nepatinka man merginos kurios sako "as apie tai negalvoju, man dar reikia pasilakstyti". Santuoka ir bet kuri kita šventė is esmes gali buti tokia svarbi ir ypatinga kokia mes patys is jos padarom. Jei vertinsim tai ir bus vertinga, jei i vestuves ziurima tik kaip i ceremonija tai tokia ir bus.

Gražu. smile

22

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Renaldas wrote:
Deivis wrote:

Nemanau, kad pades. Po paskutinio pasimatymo su ieskok.lt mergina isvis nuleidau rankas bent jau kuriam laikui

Deivi. Man yra teke kalbėti su patirusiais ir dvasingais vyrias bei vaikinais. Ir pastebėta viena tendencija. Mes galime surasti tokia moteri kokia mes isivaizduojame kad mums reikia. Tačiau prie to pačio savo noru išsipildimo, mes gauname ir tokius tos moters bruožus kuriu mes nenorėtume. Todėl geriausiai neturėti kažkokiu konkrečiu lukesčiu, o trokšti ir svajoti apie tokia, kuri tave supras ir priims toki koks tu esi ir kuria tu suprasi ir priimsi tokia kokia ji yra. O jei pasiduosi savo svajonėms, jos tau išsipildys, bet tuo pačiu atneš nemažai ir vidinio skausmo.

Na, mergina kuria sutikau buvo išties ispudinga, tiesiog aš jai nepatikau ir nekaltinu jos, tiesiog turiu truputi problemu su isvaizda.

23

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Deivis wrote:
Renaldas wrote:
Deivis wrote:

Nemanau, kad pades. Po paskutinio pasimatymo su ieskok.lt mergina isvis nuleidau rankas bent jau kuriam laikui

Deivi. Man yra teke kalbėti su patirusiais ir dvasingais vyrias bei vaikinais. Ir pastebėta viena tendencija. Mes galime surasti tokia moteri kokia mes isivaizduojame kad mums reikia. Tačiau prie to pačio savo noru išsipildimo, mes gauname ir tokius tos moters bruožus kuriu mes nenorėtume. Todėl geriausiai neturėti kažkokiu konkrečiu lukesčiu, o trokšti ir svajoti apie tokia, kuri tave supras ir priims toki koks tu esi ir kuria tu suprasi ir priimsi tokia kokia ji yra. O jei pasiduosi savo svajonėms, jos tau išsipildys, bet tuo pačiu atneš nemažai ir vidinio skausmo.

Na, mergina kuria sutikau buvo išties ispudinga, tiesiog aš jai nepatikau ir nekaltinu jos, tiesiog turiu truputi problemu su isvaizda.

Džiaukis kad jūsų keliai išsiskirė. Nes pas jus skirtingi vidiniai pasauliai. Ji dar gaus savo pamokas. O tu jau gavai savo pamoka. Suvokti kad, tavo laimė yra ne gyvenimas su įspūdingomis merginomis, kurios vaikosi išoriniu dalyku. O tavo tikroji laimė slypi su tokiomis, kurios sugebės įžvelgti tavo gera širdį anapus tavo išvaizdos.

24

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Renaldas wrote:
Deivis wrote:
Renaldas wrote:

Deivi. Man yra teke kalbėti su patirusiais ir dvasingais vyrias bei vaikinais. Ir pastebėta viena tendencija. Mes galime surasti tokia moteri kokia mes isivaizduojame kad mums reikia. Tačiau prie to pačio savo noru išsipildimo, mes gauname ir tokius tos moters bruožus kuriu mes nenorėtume. Todėl geriausiai neturėti kažkokiu konkrečiu lukesčiu, o trokšti ir svajoti apie tokia, kuri tave supras ir priims toki koks tu esi ir kuria tu suprasi ir priimsi tokia kokia ji yra. O jei pasiduosi savo svajonėms, jos tau išsipildys, bet tuo pačiu atneš nemažai ir vidinio skausmo.

Na, mergina kuria sutikau buvo išties ispudinga, tiesiog aš jai nepatikau ir nekaltinu jos, tiesiog turiu truputi problemu su isvaizda.

Džiaukis kad jūsų keliai išsiskirė. Nes pas jus skirtingi vidiniai pasauliai. Ji dar gaus savo pamokas. O tu jau gavai savo pamoka. Suvokti kad, tavo laimė yra ne gyvenimas su įspūdingomis merginomis, kurios vaikosi išoriniu dalyku. O tavo tikroji laimė slypi su tokiomis, kurios sugebės įžvelgti tavo gera širdį anapus tavo išvaizdos.

Man atrodo, kad ji viska gerai moka, mano isvaizdos problemos yra siektiek genetine ir apsileidimo, zodziu visa gyvenima buvau plonas, bet dabar kai studijuoju ir bandau daryt uzsakymus laisvu metu nerandu sau laiko sveikai ir pakankamai maitintis del to tiesiog atrodau lyg tureciau sveikatos problemu. Visiskai ja suprantu. Siaip mergina tikrai labai protinga issilavinus, sunkumu maciusi, isvaizdi, ne manekene kas yra pliusas mano nuomone. Ir tuoktis noretu anksti. Mes dabar tik draugai ir sunku nupasakoti, bet as ja labai didziuojuosi, man norisi daugiau panašių merginų kad butu. Gal per atostogas atsigausiu ir gal grazesnis busiu haha

25

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Deivis wrote:
Renaldas wrote:
Deivis wrote:

Na, mergina kuria sutikau buvo išties ispudinga, tiesiog aš jai nepatikau ir nekaltinu jos, tiesiog turiu truputi problemu su isvaizda.

Džiaukis kad jūsų keliai išsiskirė. Nes pas jus skirtingi vidiniai pasauliai. Ji dar gaus savo pamokas. O tu jau gavai savo pamoka. Suvokti kad, tavo laimė yra ne gyvenimas su įspūdingomis merginomis, kurios vaikosi išoriniu dalyku. O tavo tikroji laimė slypi su tokiomis, kurios sugebės įžvelgti tavo gera širdį anapus tavo išvaizdos.

Man atrodo, kad ji viska gerai moka, mano isvaizdos problemos yra siektiek genetine ir apsileidimo, zodziu visa gyvenima buvau plonas, bet dabar kai studijuoju ir bandau daryt uzsakymus laisvu metu nerandu sau laiko sveikai ir pakankamai maitintis del to tiesiog atrodau lyg tureciau sveikatos problemu. Visiskai ja suprantu. Siaip mergina tikrai labai protinga issilavinus, sunkumu maciusi, isvaizdi, ne manekene kas yra pliusas mano nuomone. Ir tuoktis noretu anksti. Mes dabar tik draugai ir sunku nupasakoti, bet as ja labai didziuojuosi, man norisi daugiau panašių merginų kad butu. Gal per atostogas atsigausiu ir gal grazesnis busiu haha

Na jei tik tokia problema, tai čia nieko baisaus. Tiesiog tau reikia griežtesnes maitinimosi disciplinos. smile Kai vesi, sustorėsi kaip aš. big_smile Juokauju. smile

26

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Renaldas wrote:
Deivis wrote:
Renaldas wrote:

Džiaukis kad jūsų keliai išsiskirė. Nes pas jus skirtingi vidiniai pasauliai. Ji dar gaus savo pamokas. O tu jau gavai savo pamoka. Suvokti kad, tavo laimė yra ne gyvenimas su įspūdingomis merginomis, kurios vaikosi išoriniu dalyku. O tavo tikroji laimė slypi su tokiomis, kurios sugebės įžvelgti tavo gera širdį anapus tavo išvaizdos.

Man atrodo, kad ji viska gerai moka, mano isvaizdos problemos yra siektiek genetine ir apsileidimo, zodziu visa gyvenima buvau plonas, bet dabar kai studijuoju ir bandau daryt uzsakymus laisvu metu nerandu sau laiko sveikai ir pakankamai maitintis del to tiesiog atrodau lyg tureciau sveikatos problemu. Visiskai ja suprantu. Siaip mergina tikrai labai protinga issilavinus, sunkumu maciusi, isvaizdi, ne manekene kas yra pliusas mano nuomone. Ir tuoktis noretu anksti. Mes dabar tik draugai ir sunku nupasakoti, bet as ja labai didziuojuosi, man norisi daugiau panašių merginų kad butu. Gal per atostogas atsigausiu ir gal grazesnis busiu haha

Na jei tik tokia problema, tai čia nieko baisaus. Tiesiog tau reikia griežtesnes maitinimosi disciplinos. smile Kai vesi, sustorėsi kaip aš. big_smile Juokauju. smile

Jei nesustoresiu tai turbut nevesiu xD

27

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Pasižiūrėk savo tėvų nuotraukas, kokie jie buvo, kai vedė ir vėliau, kai suėjo 30m.ir daugiau. Normalu, kad jauni būna liesi.

28

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Tapatipaslaptis wrote:

Pasižiūrėk savo tėvų nuotraukas, kokie jie buvo, kai vedė ir vėliau, kai suėjo 30m.ir daugiau. Normalu, kad jauni būna liesi.

Tiesa, bet na kogero liesumas negražiai ant manęs atrodo

29

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Deivis wrote:
Tapatipaslaptis wrote:

Pasižiūrėk savo tėvų nuotraukas, kokie jie buvo, kai vedė ir vėliau, kai suėjo 30m.ir daugiau. Normalu, kad jauni būna liesi.

Tiesa, bet na kogero liesumas negražiai ant manęs atrodo

Kuri mylės, būsi gražus, koks esi.

30

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Deivis wrote:
Tapatipaslaptis wrote:

Pasižiūrėk savo tėvų nuotraukas, kokie jie buvo, kai vedė ir vėliau, kai suėjo 30m.ir daugiau. Normalu, kad jauni būna liesi.

Tiesa, bet na kogero liesumas negražiai ant manęs atrodo

Nejuokink. Iš liesumo išeiti kur kas lengviau nei iš storumo. wink Daug foto modeliu yra liesiu. Svarbu ne tai ar tu liesas ar storas, o tai kaip apsirengi. Jei esi liesas, renkis tais drabužiais kurie tave storins. Tai yra rinkis tokius drabužius kurio linijos eina horizontaliai o ne vertikaliai. Taip susidarys pilnumo iliuzija. Diržą nešiokis platesni. Tai dar viena optinė apgaulė. Ir svarbiausia. Priimk pats save tokį koks esi. Ir tada tave priims tokį koks esi. wink

31

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

https://media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/jC_KIvA3kRaY-vtbC3xf1C_gWiI/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2018/05/19/701/n/1922398/77d231885b00479eb57ba2.94563818_/i/Prince-William-Prince-Harry-Wedding-Pictures.jpg

32

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Super gražu...:::024:::024:::024

33 (edited by Valdas 2018-05-20 11:45)

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Išėjimo pasirodyti žmonėms pasąmonės reakcija.

https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/screen-shot-2017-09-06-at-9-07-14-am-1504714090.png?crop=1.00xw:0.760xh;0,0.121xh&resize=768:*

34

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/royal-wedding-comparison-kate-meghan-1526759611.jpg?crop=1.00xw:1.00xh;0,0&resize=768:*

35

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Įdomus palyginimai... Tik įdomu ką tai sako apie galima jų ateiti? Ar tai kad ta naujos poros likimas savotiškai jau nulemtas. Kad jaunoji greičiau vėl paliks savo princą, kaip kad jau būvo palikusi savo pirma vyrą?

36 (edited by Valdas 2018-05-20 12:00)

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Tai rodo jų tikimą būti pora, ir tai, kiek sveikos ar ne yra jų smegenys šioje srityje.

Už dauginimąsi atsakinga smegenų sritis arba veikia sveikai, teisingai, ir išsirenka tinkamą žmogų kurti šeimai, arba ši sritis yra pažeista, defektuota, todėl pasirinkimai yra daugiau ar mažiau neteisingi, netinkami.

37

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

santuoka yra vyru isnaudojimas

38 (edited by Valdas 2018-05-20 12:26)

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Moterų.

Priklauso nuo to, kiek finansiškai ir kitaip lygiaverčiai žmonės susituokia.

(Genetiškai) silpnesnis pavaldus Stipresniam.

39

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Man vestuvės yra kažkas magiško. Kaip ir daugelis kitų, būdama maža, visada svajojau apie tą ypatingąją dieną. Tuometu gal net nesvarbus buvo tas mylimasis ;D, tiesiog norėjau greičiau įsibrukti į vestuvinę suknelę ir pasijusti princese. Aišku, paauglystėje toks vaikiškas nerūpestingumas išgaravo, bet susiradus pirmąjį rimtą draugą, tas virpulys vėl atgimė, tiesa, šį kartą paskatintas mylimo žmogaus. Tada vestuvės tapo ne tik tai kažkokia diena, kurios metu galiu užsidėti baltą vestuvinę suknelę, bet kažkoks meilės įtvirtinimas, štampas, vedantis į šeimyninį gyvenimą, vaikus. Juasmas toks, lyg iki tol būčiau buvusi vieniša, o po vestuvių dienos, tą tuštumą vėl užpildo kita gyvybė, pasiryžusi lydėti mane per visą gyvenimą čia – šitame šaltame, vienišai klaidžiojančių sielų, pasaulyje.

40

Re: Kas jums yra vedybos ir vestuvės

Dariuriu wrote:

Man vestuvės yra kažkas magiško. Kaip ir daugelis kitų, būdama maža, visada svajojau apie tą ypatingąją dieną. Tuometu gal net nesvarbus buvo tas mylimasis ;D, tiesiog norėjau greičiau įsibrukti į vestuvinę suknelę ir pasijusti princese. Aišku, paauglystėje toks vaikiškas nerūpestingumas išgaravo, bet susiradus pirmąjį rimtą draugą, tas virpulys vėl atgimė, tiesa, šį kartą paskatintas mylimo žmogaus. Tada vestuvės tapo ne tik tai kažkokia diena, kurios metu galiu užsidėti baltą vestuvinę suknelę, bet kažkoks meilės įtvirtinimas, štampas, vedantis į šeimyninį gyvenimą, vaikus. Juasmas toks, lyg iki tol būčiau buvusi vieniša, o po vestuvių dienos, tą tuštumą vėl užpildo kita gyvybė, pasiryžusi lydėti mane per visą gyvenimą čia – šitame šaltame, vienišai klaidžiojančių sielų, pasaulyje.

Labai grazios sukneles.