41

Re: Kaip susirasti?

Sulamita wrote:

paskaityk čia esančių vyrų žinutes KL ar forume - tikrai tiki esąs kitoks nei jie? :-)

o kuom tau blogi cia esantys vyrai?)

42

Re: Kaip susirasti?

Konstantinas wrote:
Sulamita wrote:

paskaityk čia esančių vyrų žinutes KL ar forume - tikrai tiki esąs kitoks nei jie? :-)

o kuom tau blogi cia esantys vyrai?)

na, čia dabar?

43

Re: Kaip susirasti?

Konstantinai, kiek sendaikciu jau perpardavei per eBay ir koks susidare pelnas? smile

44

Re: Kaip susirasti?

jam dar trys metai uz grotu liko, pats laikas pradet pradet nemokamo gyvenamo ploto ieskot

45

Re: Kaip susirasti?

Vienišius wrote:
Airidas wrote:
Vienišius wrote:

Sveiki kaip susirasti merginą man yra 21 metas ir esu visiškai neturėjas merginos jaučiuosi kaip nenormalus.... kiek tekdavo ieškoti vis nesisekdavo kaip užburta užkalbinti mergina gatvėje man yra neįmanoma misija neturiu drąsos nes esu labai nedrasus drovus kuklus vaikinas ramaus būdo tylus toks jausmas kad niekada neturėsiu gyvenime merginos kad nėra lemta turėti jeigu ieškai ir nerandi kaip užburta visas pažinčių svetaines esu išbandęs.... ☺️

Jos papraščiausiai neieškok. Tu vadovaujiesi tais kvailais visuomenės stereotipais. Susitelk ties darbu, pomegiais. Merginos nėra vyrui būtinos ir tikrai neverta kiekvienos vaikytis, tik tam, kad pakeistum savo statusą "facebooke" (kaip kad dauguma šiais laikais daro).  Aš pats nesu "turėjęs" merginos, ir tame nematau absoliučiai nieko blogo, net gi priešingai. Kai ta vienintelė atsiras, tai atsiras, o iki tol - kuriamės ateitį.

Man įdomu pasidarė kaip jos gali atsirasti savaime jeigu vyrai ieško merginų medžiotojai yra ta prasme o ne merginos vaikinu ieško juk ;D

Ot atsitiktinai, kad ir darbe, universitete, per kokius bendrus pomėgius, per draugus... Būna visko...