21

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Raimondas wrote:
Marina wrote:

Manau kartais spontaniškumas nepakenktų. Tiesiog reikia būti savimi ir per pasimatymą daryti viską kaip norisi, natūraliai, nes anksčiau ar vėliau yla išlys iš maišo.Tik tokiu būdu rasim žmogų, su kuriuo gera būti kartu...:::008

Faktas, kad būti savimi, bet esmė vistiek, dilema kaskart nesikeičia - ar įteikti gėlių ar ne. Bet manau einant į kokią kavinę, o ne šiaip susitikus prie fontano ir po miestą pavaikštinėti, gėlės gražus atributas. Kitu atveju nei merginai patogu gėles nešioti, nei gėlėms gerai smile)

Čia jau ne visai patogume, manau, yra esmė. Teisingai, iš praktinės pusės aš pilnai tam pritariu. Bet šiuo atveju tos gėlės yra kaip dėmesio rodymas, malonus gestas.

22

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

greit ateis pavasaris. žibučių puokštelė išspręs visas problemas ir bus puikiu testu :-) abipusiu

23

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Aš esu gailyva, kad nenuvystų ir pnš. Vienas žmogus pasimatymo gale pasakė, kad gali parvežti mane namo. Kai nuėjom prie automobilio, atidarė duris ir paėmė iš jo didžiulę rožę. Sako, laikiau automobilyje, kad netrukdytų bendrauti. Ji buvo specl.indelyje, kad nenuvystų, nes buvo vasara. Buvau pritrenkta tokio jautrumo. Jis iš karto pavergė mano širdį...:::008

24

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

preziku pasiimk

25

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Marina wrote:

Aš esu gailyva, kad nenuvystų ir pnš. Vienas žmogus pasimatymo gale pasakė, kad gali parvežti mane namo. Kai nuėjom prie automobilio, atidarė duris ir paėmė iš jo didžiulę rožę. Sako, laikiau automobilyje, kad netrukdytų bendrauti. Ji buvo specl.indelyje, kad nenuvystų, nes buvo vasara. Buvau pritrenkta tokio jautrumo. Jis iš karto pavergė mano širdį...:::008

Vyrai galėtų dovanoti gėles vazonėliuose smile

26

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

kristė wrote:
Marina wrote:

Aš esu gailyva, kad nenuvystų ir pnš. Vienas žmogus pasimatymo gale pasakė, kad gali parvežti mane namo. Kai nuėjom prie automobilio, atidarė duris ir paėmė iš jo didžiulę rožę. Sako, laikiau automobilyje, kad netrukdytų bendrauti. Ji buvo specl.indelyje, kad nenuvystų, nes buvo vasara. Buvau pritrenkta tokio jautrumo. Jis iš karto pavergė mano širdį...:::008

Vyrai galėtų dovanoti gėles vazonėliuose smile

Įsivaizduoju pasimatymą ir dovanojamą kokį metro dydžio fikusą atitinkamo dydžio vazone big_smile Gal ir karučius prie to pačio prikomplektuot tada big_smile

27

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

gėlė vazonėlyje labiau tinka dovanoti... gėlių vazonėliuose ir būtent tokių gėlių mylėtojai...
na, išimtis pavasarinės tulpės.dovanojamos gėlės turi būti gražios, žavios, netikėtos ir trumpalaikės, iš serijos „o stabtelėk, akimirka žavinga!” :-)

28

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

preziku pasiimk geliu kvapo ir bus ok, nes juk ryt pas kita ji šoks jau smile

29

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Sergio wrote:

preziku pasiimk geliu kvapo ir bus ok, nes juk ryt pas kita ji šoks jau smile

Vat tau reikėtų porą pakių preziku padovanoti, kad daugiau tokie debilai, kaip tu nebesiveistų.

30

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Man asmeniškai gėlės niekada niekur nemaišo :-), nei per pirmą, nei per n-tąjį pasimatymą, nei prie fontano, nei kavinėje.. Vyrai, dovanokit gėles savo moterims dažniau ir be jokių progų. Gėlės gražu :-)

31

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

anupras wrote:
Sergio wrote:

preziku pasiimk geliu kvapo ir bus ok, nes juk ryt pas kita ji šoks jau smile

Vat tau reikėtų porą pakių preziku padovanoti, kad daugiau tokie debilai, kaip tu nebesiveistų.

Aš pats nusiperku, kad nuo visokiu kempiniu nesusirgt ligom, kuriąs tu užkrėti smile

32

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Visa Politika smile) Nuo TU Geliuu atsirandaa ir Kudikiuu big_smile big_smile tongue

33

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Sutinku, nes jei nebūtų padovanojęs gėlių tai nebūčiau rimtai į jį atkreipusi dėmesio, o dabar praeitą savaitę prie gėlių gavau ir savo išsvajotą geltono aukso žiedą iš https://dote.lt/suzadetuviu-ziedai/geltono-aukso-suzadetuviu-ziedai/ su pasiūlymu tapti žmona smile

34

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Lėja wrote:

Sutinku, nes jei nebūtų padovanojęs gėlių tai nebūčiau rimtai į jį atkreipusi dėmesio, o dabar praeitą savaitę prie gėlių gavau ir savo išsvajotą geltono aukso žiedą iš https://dote.lt/suzadetuviu-ziedai/geltono-aukso-suzadetuviu-ziedai/ su pasiūlymu tapti žmona smile

nieko tu negavai cia tinklapio paieskos optimizavimas is fake paskyros. talpini isorines nuorodas i tinklapi kad ji geriau indeksuotu google

35

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

nedovanokit pirma karta pasimatymui geliu ,visada yra ir antras , o jai jus paliko ,nes nepadovanojot ,itarkite tai ,kad buvote simta kart apsneketas aptartas ir nuvertintas del menku dalyku ,santuokoje ir isiskirsite del menku dalyku kaip del tu geliu ,gera moteris supras jusu analizavima ,geles visada dovanoju antram pasimatymui ,nes reikia ju nusipelnyti ,gera sypsena bendravimu ,pagarba ir supratimu..

36

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

tas taip, Valentinai, tik vyrui antro pasimatymo irgi reikia nusipelnyti... o gėlės per pirmą kaip ir įpareigoja merginą antram ☺

37

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Valentinas wrote:

nedovanokit pirma karta pasimatymui geliu ,visada yra ir antras , o jai jus paliko ,nes nepadovanojot ,itarkite tai ,kad buvote simta kart apsneketas aptartas ir nuvertintas del menku dalyku ,santuokoje ir isiskirsite del menku dalyku kaip del tu geliu ,gera moteris supras jusu analizavima ,geles visada dovanoju antram pasimatymui ,nes reikia ju nusipelnyti ,gera sypsena bendravimu ,pagarba ir supratimu..

....gera moteris eina i pasimatyma ne del to, kad gautu geliu ar dar ka nors. jei ji jau per pirma pasimatyma kazko tokio is vyro laukia ar tikisi, tegu nenustemba jei ir vyras is jos kai ko tikisi. antra vertus...demesingas vyras visada pasirupins gelyte eidamas i pasimatyma. tiesiog tai malonus pagarbos ir demesio zenklas. bendrai paemus, tai tos demesio dovaneles tinka abiems. juk ir vyra galima pamaloninti kokiu nors niekuciu. taciau tai daug priklauso nuo to, kiek ilgai pries tai buvo bendrauta. jei nueisi i pasimatyma susipazines vakar ir nutempsi didele puokste, gali likti netaip suprastas.

38

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Svarbiausia per pirmą pasimatymą nedovanoti 100 rožių  big_smile o maža puokštė tikrai turėtų pradžiuginti

39

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

ridike wrote:

Esu gavus kažkada per pasimatymą vazoną su gėlėmis, nors su vaikinu niekas nesigavo, bet vazoną esu išlaikius iki šiol ir pas mamą ten kiekvieną vasarą žydi gėlės. Taip, kad, jei niekas nepasiseks, tai apie jus mergina tikrai kiekvienais metais atsimins, praktiški plastikiniai vazonai gelbėja. big_smile

Kokia gera istorija gavosi dėl plastikinių vazonų reklamos... Laki fantazija :::001

40

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

ridike wrote:

Esu gavus kažkada per pasimatymą vazoną su gėlėmis, nors su vaikinu niekas nesigavo, bet vazoną esu išlaikius iki šiol ir pas mamą ten kiekvieną vasarą žydi gėlės. Taip, kad, jei niekas nepasiseks, tai apie jus mergina tikrai kiekvienais metais atsimins, praktiški plastikiniai vazonai gelbėja. big_smile

fake and gay