61

Re: Vaikino automobilis

kliedesys

62

Re: Vaikino automobilis

Bachuro auto turi buti koks mazas opelis ar fordukas o paneliu visureigiai, minivenai ir furos big_smile

63

Re: Vaikino automobilis

Vaikinams iš viso geriausia neatvažiuoti ir nedemonstruoti savo automobilio, nes tai, kai kurioms merginoms,  gali turėti įtakos tolimesniam bendravimui.

64

Re: Vaikino automobilis

Danguolė wrote:

..na aš jau toli gražu nebemergina big_smile  ir vaikinas man galėtų būti jau koks pliktelėjęs vyriškis big_smile ....bet man svarbiausia , kaip mašina atrodo iš vidaus ( na ir iš išorės smile )....tvarka ir švara ...iš to labai aišku koks vyras ją vairuoja , toks ir žmogus visumoje , jei mašinoje , nors ir prabangioje kiaulidė big_smile ---įspūdis apie tą vyrą kris iš karto smile ...o kad mašina senesnė , bet joje tvarka ir švara ---vyras "maladiec" big_smile ...tačiau ..jei negalima lango stiklo priliesti , ar ne taip duris uždarei ...........ir čia matosi , kad vyrui mašina pirmoje vietoje , o ..moteris bus antroje ... big_smile ...
    žodžiu , automobilis -vyro veidrodis smile

65

Re: Vaikino automobilis

cia pats geriausias ir vyrus neizeidziantis atsakymas, maladec

66

Re: Vaikino automobilis

Merginom pirmoj eilej automobilis, o paskui vaikinas , cia faktas

67

Re: Vaikino automobilis

1) merginos yra tingines jos nori komforto. jos nenori salti stoteleje o nori patogiai riedeti ir ne su bet kokia masina o butinai kad butu klimato kontrole odinis salonas ir masina kuo naujesne. sesti i sena masina merginai zemas lygis
2) merginos nori pataupyti pinigu. kam moketi uz taxa ar uz visuomenini transporta jei gali pavezti vaikinas. tokiu budu merginos nori palengvinti savo gyvenima naudojantis vyrais
3) merginos nori pavaidinti pries drauges ir pries tevus kad visiems parodyti koki vaikina su kokia gera masina surado.
4) vaikino automobilis rodo bendra vaikino turtinguma ir tai merginos pasamoneje garantuoja jai lengva ir nerupestinga gyvenima ir tai vel atsiremia i pirma punkta kad merginos  yra tingines

68

Re: Vaikino automobilis

Realiai as jusu paklausiau tai siaubas ima. Prie ko cia auto???As pvz. dirbu autoservise ir galiu atwaziuoti su bet kuo arba i kiekviena pasimatyma su skirtingais auto.CIA TIPO BUTU MANO IVAIZDIS? Nesamone. Jeigu buciau mergina tai is karto galvociau arba turtingu teveliu vaikelis arba lizingas.Geriau eikite i sporto sale,ir ismokite elgtis su panele tada ir sueis BMW E60,minimaliai tvarkinga.

69

Re: Vaikino automobilis

Darius wrote:

Realiai as jusu paklausiau tai siaubas ima. Prie ko cia auto???As pvz. dirbu autoservise ir galiu atwaziuoti su bet kuo arba i kiekviena pasimatyma su skirtingais auto.CIA TIPO BUTU MANO IVAIZDIS? Nesamone. Jeigu buciau mergina tai is karto galvociau arba turtingu teveliu vaikelis arba lizingas.Geriau eikite i sporto sale,ir ismokite elgtis su panele tada ir sueis BMW E60,minimaliai tvarkinga.

Sporto sale mokina kaip bendrauti su merginom? Oho, vat cia tai tokios nesamones dar niekur neskaiciau.
Svarbu kas galvoje ir sirdyje, o raumenu kalnus tegul visokios barbes ir vaikosi.

70

Re: Vaikino automobilis

Darius wrote:

Realiai as jusu paklausiau tai siaubas ima. Prie ko cia auto???As pvz. dirbu autoservise ir galiu atwaziuoti su bet kuo arba i kiekviena pasimatyma su skirtingais auto.CIA TIPO BUTU MANO IVAIZDIS? Nesamone. Jeigu buciau mergina tai is karto galvociau arba turtingu teveliu vaikelis arba lizingas.Geriau eikite i sporto sale,ir ismokite elgtis su panele tada ir sueis BMW E60,minimaliai tvarkinga.

tai su klientu masinom vazineji?) o jei klientas pamatys gatveje kad tu su jo masina mergas vezioji?) i pasimatyma tik ne BMW nes ziniasklaida sukure neigiama sio automobilio ivaizdi kad tai buduliu ir marozu masina pas kokia kaimiete gal ir tiktu bet jei prie labiau inteligentiskos moters privaziuosi gali ir blogai pagalvoti kad koks pacukas uz vairo. nors BMW masinos tikrai geros bet ivaizdis sugadintas. jei turi pasirinkima su kokia masina i pasimatyma vaziuoti geriau verslo arba liukso klases sedanas bet kokio modelio tik ne BMW. va neseniai paemiau sefo sidabrini mersa darbo reikalais nuvaziuoti. sena E klases keturaki mersa. vaziuoju sau matau moteris tranzuoja pasidare gaila moters sustojau pavezeti tai is karto pasimyleti pasiule nors as net neprasiau. bet kadangi labai skubejau paveziau ja iki kur prase ir toliau nuvaziavau. irgi kazkiek su masinom dirbu nors ne servise bet vis tiek su masinom tai galiu irgi su bet kuo i pasimatyma atvaziuoti ir su lengvaja ir su busu ir su uzsienietiskais numeriais galiu atvaziuoti ir vaidinti kad is uzsienio esu. galiu ir sportiniu dviraciu atvaziuoti

71

Re: Vaikino automobilis

pasidalinsiu ir as savo patirtim...zodziu susipazystu su mergina per interneta, susitariu susimatyti, atvaziuoju i pasimatyma su 1golfu, turejau pasiemes restauracijai, klasika visgi) nors bukle buvo tinkama vistoms beveik auginti, privaziuoju prie klaipedos akropolio mergina laukia sutartoi vietoi, net nekreipe demesio i mano lauza kai atvaziavau, kai papinau atejo, tikejos matyt kazko geresnio) i antra pasimatyma atvaziavau su savo 2009m s klases mersu, tiesiai sviesiai galiu pasakyt merginai buvo sokas) nesipuikuokite savo turtais geriau bukite paprasti kaip as, jai mergina su tavim bendrauja ne is iskaiciavimo tada viskas ok. tokios merginos kurios iesko tik naudos jas vadinu bezdzionemis ir ne kitaaip, man su jomis nepakeliui)

72

Re: Vaikino automobilis

Durnai iškeltas temos klausimas. Man dzin ką vairuoja vyrukas, svarbiau ar tai jo mašina ir kaip ją nusipirko.  Viruot galima ir draugo, brolio, tėvo mašiną...

73

Re: Vaikino automobilis

Darius wrote:

Realiai as jusu paklausiau tai siaubas ima. Prie ko cia auto???As pvz. dirbu autoservise ir galiu atwaziuoti su bet kuo arba i kiekviena pasimatyma su skirtingais auto.CIA TIPO BUTU MANO IVAIZDIS? Nesamone. Jeigu buciau mergina tai is karto galvociau arba turtingu teveliu vaikelis arba lizingas.Geriau eikite i sporto sale,ir ismokite elgtis su panele tada ir sueis BMW E60,minimaliai tvarkinga.

Dar parašyk kuris tas autoservisas ir nė vieno klijento daugiau neturėsi, žiobry...

74

Re: Vaikino automobilis

O jei vyras neturi automobilio ar teisių?
Ką manote apie praradusius šiuos gėrius, nes pagauti už vairo girti?..

75

Re: Vaikino automobilis

Anna wrote:

O jei vyras neturi automobilio ar teisių?
Ką manote apie praradusius šiuos gėrius, nes pagauti už vairo girti?..

manau kad jiems nepasiseke) bet kaimuose galima ir be teisiu cia tik vilniuj mentai siaucia

76

Re: Vaikino automobilis

Anna wrote:

O jei vyras neturi automobilio ar teisių?

o man patinka kai mergina vairuoja. yra visai gerai vairuojanciu merginu. as pavargstu nuo vairavimo. ir dar kai mergina vairuoja as galiu gerti keleivio vietoje

77

Re: Vaikino automobilis

Konstantinas wrote:
Anna wrote:

O jei vyras neturi automobilio ar teisių?

o man patinka kai mergina vairuoja. yra visai gerai vairuojanciu merginu. as pavargstu nuo vairavimo. ir dar kai mergina vairuoja as galiu gerti keleivio vietoje

visgi, man patinka vyrai, turintys automobilį. tai asocijuojasi su savarankiškumu, laisve, daugiau galimybių. ir laaaabai patinka, kai vyras pasiūlo pavairuoti jo mašiną :-)

78

Re: Vaikino automobilis

Viena mergina su kuria bendravau atrode isizeidus ir neilgai trukus issiskyre su manim del to kad mano auto tada neturejo elektriniu langu keltuvu xD kalbame apie 9 metus atgal ir turejau 2008 ford focus xD idomus standartai

79 (edited by Konstantinas 2020-11-27 14:54)

Re: Vaikino automobilis

Edgaras wrote:

Viena mergina su kuria bendravau atrode isizeidus ir neilgai trukus issiskyre su manim del to kad mano auto tada neturejo elektriniu langu keltuvu xD kalbame apie 9 metus atgal ir turejau 2008 ford focus xD idomus standartai

pas mane ir dabar el langu pakeleju nera. nors masina 1995 metu. viska rankytem.
siaip patarciau nespaudineti per daug tu pakeleju ir ypac nenuleisti stiklo iki pat apatines padeties. paskui stiklas uzsiskersuoja ir gali nebepakilti atgal. todel geriau neleisti mergai spaudineti visu mygtuku masinoje

80

Re: Vaikino automobilis

Svarbu tvarkingas auto,kad nesimėtytų šiukšlės ar dar kas.Buvo toks vaikinas pas mane,iškart nekokį įspudį sudarė big_smile