101

Re: Karas Ukrainoje

Lavrov reikia uždaryti į kalėjimą už žodžio karas vartojimą big_smile
Girdėjot kas nors kaip du kartus pasakė, pokalbio su Guterres metu?
"На воине как на воине " big_smile.

102 (edited by Valdas 2022-04-27 09:41)

Re: Karas Ukrainoje

Lavrovas pasakė, kad karas, reiškia jau galima taip sakyti.

103

Re: Karas Ukrainoje

Valdas wrote:

Lavrovas pasakė, kad karas, reiškia jau galima taip sakyti.

:::012

104 (edited by Frenkas 2022-04-27 13:27)

Re: Karas Ukrainoje

Idomiais laikais gyvenam, nors aš jau kai 19-os buvau supratau kad teks patirti dideli konfliktą dar savo gyvenime, nes jau tada suvokiau kad jis neišvengiamas. Matai kaip auga Kinija, Rusija, Indija ir supranti kad jie tikrai reikalaus savo pyrago gabalo. Nes pyrago yra tiek kiek yra ir jo nepadauginsi, tik procentaliai gali perdalinti kitaip perskirstyt gėrybes. Butu juk neitiketina kad valstybes tokios pat galios ar dar didesnės negu tos kurios valdo dauguma pyrago nenorės irgi panašaus gabalo, o kad valdancios ta dauguma gabalo be konflikto dali jo atiduos. O viskas ką matome tai yra cirkas ir tiek. Viskas paprasta - vyksta Amerikos, Rusijos, Kinijos ir Europos Sąjungos pyrago dalybos. O jeigu norim galim kaip uzsiemima paanalizuot įvykius Ukrainoje kaip kas kaip ką, bet jeigu pametam šaknines priežastis tai kaušai tiesiog esam ir tiek

105

Re: Karas Ukrainoje

Frenk, jei tavo mintys teisingos tai turėtų reikšti, kad Ukraina norom ar priversta pradėjo "pyrago dalybas", t.s tyčia išprovokavo konfliktą?
Man net kraupu daryti tokias prielaidas, bet pasaulis matė dar ne tokių staigmenų, kaip rodo istorija.

106

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė wrote:

Frenk, jei tavo mintys teisingos tai turėtų reikšti, kad Ukraina norom ar priversta pradėjo "pyrago dalybas", t.s tyčia išprovokavo konfliktą?
Man net kraupu daryti tokias prielaidas, bet pasaulis matė dar ne tokių staigmenų, kaip rodo istorija.

O kur čia tos Ukrainos pyrago dalybos. Pyrago dalybas vykdo amžinai alkana ir nepasotinama Rusija. Kaip mano močiutė pasakojo, kai užėjo per karą rusai į kaimą, tai ėdė viską iš eilės, ji buvo našlė su mažais 4 vaikais, tai suvalgė net sriubą iš puodo ir nepaklausė, ar vaikai pavalgę. Sode jau buvo vyšnių, tai tą medį nupjovė, nes kitaip nepasiekė.Paskui nesivargino nueit iki lauko tualeto, o dergė kur papuolė.

107 (edited by Frenkas 2022-04-27 16:02)

Re: Karas Ukrainoje

Prie ko čia Ukraina taigi sakau dalybos vyksta tarp Amerikos Rusijos Kinijos ir Europos sąjungos. Ukraina tik pėstininkas kurio pagalba zarstomos žarijos. Taip Ukrainoj vyksta karas taip Ukrainoj žūsta nekalti žmonės, bet Ukrainoj nėra jokiu priezasciu iš jos pačios, tai yra tu 4 valstybių žaidimai. Pačioj ukrainoj nėra jokiu priezasciu viskas kyla iš tų 4 valstybių. Aš jum pasakoju bet iš klausimų matosi kad nifiga nesuprantat. big_smile

108

Re: Karas Ukrainoje

Frenkas wrote:

Prie ko čia Ukraina taigi sakau dalybos vyksta tarp Amerikos Rusijos Kinijos ir Europos sąjungos. Ukraina tik pėstininkas kurio pagalba zarstomos žarijos. Taip Ukrainoj vyksta karas taip Ukrainoj žūsta nekalti žmonės, bet Ukrainoj nėra jokiu priezasciu iš jos pačios, tai yra tu 4 valstybių žaidimai. Pačioj ukrainoj nėra jokiu priezasciu viskas kyla iš tų 4 valstybių. Aš jum pasakoju bet iš klausimų matosi kad nifiga nesuprantat. big_smile

Kas čia ko nesupranta, protingasis !? Paskaityk dar kartą ką parašiau.

109

Re: Karas Ukrainoje

Ieva wrote:
Laimutė wrote:

Frenk, jei tavo mintys teisingos tai turėtų reikšti, kad Ukraina norom ar priversta pradėjo "pyrago dalybas", t.s tyčia išprovokavo konfliktą?
Man net kraupu daryti tokias prielaidas, bet pasaulis matė dar ne tokių staigmenų, kaip rodo istorija.

O kur čia tos Ukrainos pyrago dalybos. Pyrago dalybas vykdo amžinai alkana ir nepasotinama Rusija. Kaip mano močiutė pasakojo, kai užėjo per karą rusai į kaimą, tai ėdė viską iš eilės, ji buvo našlė su mažais 4 vaikais, tai suvalgė net sriubą iš puodo ir nepaklausė, ar vaikai pavalgę. Sode jau buvo vyšnių, tai tą medį nupjovė, nes kitaip nepasiekė.Paskui nesivargino nueit iki lauko tualeto, o dergė kur papuolė.

Priežastis tam duota ne Lietuvoje, ne Prancūzijoje ir ne dar kitur, o Ukrainoje. Apie tai ir kalbu. Apie preteksto davimą.

110 (edited by Valdas 2022-04-27 19:42)

Re: Karas Ukrainoje

Ukraine War: Putin warns 'all objectives will be carried out' in Ukraine.
https://youtu.be/2TuxXWM0osY

111

Re: Karas Ukrainoje

Neįžeidinėk rusų vadindamas juos ruskiais, nes tada aš vadinsiu tave suskiu, gerai?

Atsiimu zodzius tik is tu kurie yra pries pries putino kara. Visi kiti dar cia per svelniai pavadinti.

Ukrainiečiai nenorėjo susitarti dėl nestojimo į NATO, dėl karinio neutralumo, pats gal žinai. Ar ne? Nenori tartis? Nori kautis? Prašom, ir tu gali prisijungti. Rezultatai baisūs, bet patys ukrainiečiai panorėjo pakariauti.

nu nenorejo. Nu tai ka jie privalejo? big_smile

Tu nesupranti, kaip veikia skolingumas, nesupranti, kad dovana ir parama yra skola, nes tai kainuoja pinigus, tai akivaizdu. Niekas nerašo apie tai, nes vadina dovana ir parama, bet tai skola.

nu tai jei neraso is kur tu zinai? smile plius jei tai yra ne dovana, o skola tai dar lengviau duot turetu but, nes paskui tures grazint.

Nemanau, kad Rusija pultų Lietuvą ar tuo labiau numestų bombą, nes manau, kad Lietuva nekariaus prieš Rusiją, ir žinau, kodėl.

nu tai pasakyk kodel jei jau zinai smile as noreciau irgi zinot, jei zinociau kad nekariaus pries Lietuva bent jau kol as gyvas ir dar kokia 10-20 metu po mano mirties, tai kaip butu ramu gyvent, ir investuot Lietuvoje smile

Matai, kadangi aš esu ir su lietuvių, ir su rusų tautybėmis, aš esu ir už Lietuvą, ir už Rusiją, todėl man tinka dujų pirkimas iš jų bei patinka jų karinė mašina.

big_smile tai viska ka daro rusija tu uz, cia rusija pati sau pakenkia, tai tu uz ka pati sau pakenktu smile

Baudos už sutarties nesilaikymą būtų. Tai jau geriau imti dujas nei mokėti veltui.
Na, nebent patys rusai atjungtų, bet jie nekvaili.

Jau lenkijai ir bulgarijai atjunge big_smile tai patys sau sankcijas isivede big_smile nebereik mum smile
O siaip gerai, sakai baudos, o kas jei baudu nemokesi? atvarys su tankais ismusinet?

112 (edited by Valdas 2022-04-27 20:02)

Re: Karas Ukrainoje

Ne, ne už viską. Aš esu prieš civilių pastatų ir jų pačių apšaudymą ir griovimą bei žudymą ir žalojimą raketomis bei ginklais. Jie taip elgiasi dėl kažkokios priežasties. Klausimas, kokios? Ar tai susiję su karu Donbase, nes ukrainiečiai šaudė į rusų gyvenamuosius pastatus? Šitą norėčiau sužinoti.

Dariau, imant bendrai, aš suprantu taip. Šitas pasaulis įskaitant žmones, yra tokios sandaros, kokios yra, todėl viskas, kas vyksta šitame pasaulyje, tuo metu ir ten, vyksta teisingai. Negaliu įsivaizduoti, kaip galėtų būti, kad mūsų pasaulis, galėtų veikti neteisingai. Jis yra būtent toks. Jo sandara ir veikimas yra tokie.

Klausimas tik, ką galima padaryti, kad būtų vienaip ar kitaip. Visi rezultatai rodo, ką buvo galima padaryti ir ko ne, tuo metu ir ten.

113

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė wrote:

Lavrov reikia uždaryti į kalėjimą už žodžio karas vartojimą big_smile
Girdėjot kas nors kaip du kartus pasakė, pokalbio su Guterres metu?
"На воине как на воине " big_smile.

ji i zoologijos soda su liutu uzdaryt ir padaryt live transliacija smile

Lavrovas pasakė, kad karas, reiškia jau galima taip sakyti.

big_smile

O kur čia tos Ukrainos pyrago dalybos. Pyrago dalybas vykdo amžinai alkana ir nepasotinama Rusija. Kaip mano močiutė pasakojo, kai užėjo per karą rusai į kaimą, tai ėdė viską iš eilės, ji buvo našlė su mažais 4 vaikais, tai suvalgė net sriubą iš puodo ir nepaklausė, ar vaikai pavalgę

Ukraina turi naudingu iskasenu, derlinba zeme, priejima prie juros. Ruskiai tikri ten buvo. Sudo gabalai. Reikejo nors primizt i ta sriuba tiek kad nepajaustu bet zinotum ka ka suede smile

. Sode jau buvo vyšnių, tai tą medį nupjovė, nes kitaip nepasiekė.Paskui nesivargino nueit iki lauko tualeto, o dergė kur papuolė.

big_smile

114

Re: Karas Ukrainoje

Frenkas wrote:

Prie ko čia Ukraina taigi sakau dalybos vyksta tarp Amerikos Rusijos Kinijos ir Europos sąjungos. Ukraina tik pėstininkas kurio pagalba zarstomos žarijos. Taip Ukrainoj vyksta karas taip Ukrainoj žūsta nekalti žmonės, bet Ukrainoj nėra jokiu priezasciu iš jos pačios, tai yra tu 4 valstybių žaidimai. Pačioj ukrainoj nėra jokiu priezasciu viskas kyla iš tų 4 valstybių. Aš jum pasakoju bet iš klausimų matosi kad nifiga nesuprantat. big_smile

sakyciau viskas vyksta ne is 4 o is Rusijos. Tiap tos kitos irgi nori savo pyrago bet jos ne tokiais budais ta daro. Jos bando ivilioti europos sajunga, i nato. Bet neateina ir neokupuoja. Jei nebutu ukrainieciai noreje jungtis prie eu ir nato dauguma, tai butu tiesiog ramiai toliau bande priviliot ir tiek, o gal net nieko nedare jei matytu kad nera sansu.

Kas čia ko nesupranta, protingasis !? Paskaityk dar kartą ką parašiau.

pagarba.

115

Re: Karas Ukrainoje

Valdas wrote:

Ukraine War: Putin warns 'all objectives will be carried out' in Ukraine.
https://youtu.be/2TuxXWM0osY

skundzias kad sankcijos be priezasciu. Nu ka su tokiu gali sneket ar tartis. Kliedesiai kazkokie. Rusija buvo broliai ane, o db brolis broli zudo daunai. Nebe broliai jie ukrainieciam manau.
Military atacks on dombass. Tai ka daryt ****, uzvalde separatistai, niekaip negali kitaip atsisimt. Ar tie vietiniai norejo dar atsiskirt idomu. O jei norejo, tai  dabar gauna patys bombu ant galvos is tos pacios rusijos  numyletos big_smile

116 (edited by Valdas 2022-04-27 20:25)

Re: Karas Ukrainoje

Kaip tam filme: 'Melas vardan tiesos'. Pagal bibliją, net Kainas nužudė savo brolį Abelį. O čia tik vadinamieji broliai, bet iš tiesų skirtingos tautos. Matai, daug kas atrodo yra broliai, kol nėra galimybės kariauti. O kai yra, tada ir pasimato, kas broliai, o kas tik mirtinų priešų pasakos vieni kitiems apie brolius. Tikrovė išsklaido susikurtas fantazijas, kurių galima prisikurti bet kokių. Kitaip sakant, duok visiems ginklus, ir pamatysi, kas iš tikrųjų yra broliai, draugai, o kas priešai.

117

Re: Karas Ukrainoje

Valdas wrote:

Ne, ne už viską. Aš esu prieš civilių pastatų ir jų pačių apšaudymą ir griovimą bei žudymą ir žalojimą raketomis bei ginklais. Jie taip elgiasi dėl kažkokios priežasties. Klausimas, kokios? Ar tai susiję su karu Donbase, nes ukrainiečiai šaudė į rusų gyvenamuosius pastatus? Šitą norėčiau sužinoti.

Dariau, imant bendrai, aš suprantu taip. Šitas pasaulis įskaitant žmones, yra tokios sandaros, kokios yra, todėl viskas, kas vyksta šitame pasaulyje, tuo metu ir ten, vyksta teisingai. Negaliu įsivaizduoti, kaip galėtų būti, kad mūsų pasaulis, galėtų veikti neteisingai. Jis yra būtent toks. Jo sandara ir veikimas yra tokie.

Klausimas tik, ką galima padaryti, kad būtų vienaip ar kitaip. Visi rezultatai rodo, ką buvo galima padaryti ir ko ne, tuo metu ir ten.

As manau kad jie eina lengviausiu budu ir per daug nemasto. Nu kaip sake viena - jiem reik vysniu, jie nupjauna medi visa big_smile nes taip lengviau. O kad kazkam pakenks tai vienodai smile Banditai. Pagalvok kaip banditas darytu toj situacijoj kai jis nori kazko. Tai va butent atitinka kaip rusai daro smile

Saude ar nesaude i gyvenamuosius pastatus, nezinau, bet kad ginant savo teritorija ir negalint kitaip isvaryt separatistus, gal ir galejo pataikyt i gyvenamuosius pastatus. O dar jei kaip tie separatistai sako ka ten toj vietoj civiliai norejo atsiskirt, tai jie isvien su separatistais, tai kalti ir jie. Ar jie cia nepakaltinami nes yra per buki, nes rusija juos per propagandnius tv paskatino atsisirt, jungtis prie rusijos? Bet cia kalte turetu but ne ukrainieciu o separatistu. Nu cia panasiai kaip pvz policija vijosi masina kita, ir susidure su nekalta masina. Nukentejo niekuo detas zmogus bet kaltas tai tas beglys, kad jis pazeide taisykles ir ji reikejo vytis.

Ka reiskia vyksta teisingai? Taip jis yra koks yra, pagal fizikos ir biologijos desnius jei ziuresim tai vyskta teisingai. Nu senais laikais tai pastoviai visokie karai vykdavo, tai irgi galetum sakyt teisingai. Bet tai zmones protingyn eina noreciau tiketis. Kad galima apsieit ir be karu. Procentaliai skaiciau dabar mirsta karuose zymiai maziau nei seniau. Tai vadinas galetu ir toliau eit protingyn ir isvis nebekariaut, bent jau civilizuotos europos salys. Kad net nereiktu apie galima kara sukti galvos, kaip  daug kas ir nesuko galvos del karo kol jis neprasidejo uz maziau nei 1000 km. Laukiniai kokie ten kad kariauja zinojau, bet kadangi jie toli buvo, nieks ir nesuko galvos per daug.

Nu o ka galima padaryti, be Ukrainos pasidavimo ir tapimo prorusiska salimi? As nematau. Na aisku sankcijas galejo jau seniai ivest, bet kadangi niekas gresmes nemate, mane kad rusija yra civilizuotesne salis nei buvo sovietu sajungos laikais, tai va ir liko apsigave.

118

Re: Karas Ukrainoje

Valdas wrote:

Kaip tam filme: 'Melas vardan tiesos'. Pagal bibliją, net Kainas nužudė savo brolį Abelį. O čia tik vadinamieji broliai, bet iš tiesų skirtingos tautos. Matai, daug kas atrodo yra broliai, kol nėra galimybės kariauti. O kai yra, tada ir pasimato, kas broliai, o kas tik mirtinų priešų pasakos vieni kitiems apie brolius. Tikrovė išsklaido susikurtas fantazijas, kurių galima prisikurti bet kokių. Kitaip sakant, duok visiems ginklus, ir pamatysi, kas iš tikrųjų yra broliai, draugai, o kas priešai.

Nesu mates to filmo. Nu kad sako yra giminiu tarp ukrainieciu ir rusu kaip srapantu nemazai. Va net ir tu sakai kad gimine su rusais.

Ne o siaip tai jo, sutinku, duodi ginkla ir pasirodo kuris brolis kuris ne. Nereik ne ginklo, susipjauna del tevu palikimo big_smile

119

Re: Karas Ukrainoje

Kaip žinoti, kokia yra tiesa? Tiesa yra paprasta. Kiekvieni iš savo pusės yra teisūs. Visi. Klausimas tik, kas nugalės. Ir kas už ką serga, kas ką palaiko. Tokia yra tiesa, kad nėra vienos tiesos. Visi skirtingi nori sau tinkamo skirtingo rezultato.

120 (edited by Valdas 2022-04-27 20:41)

Re: Karas Ukrainoje

True lies, bet jis apie kitką, su Schwarzenegger. smile Tai jo, gyvena gi rusai Ukrainoje. Man tas civilių ir ligoninių sprogdinimas yra blogoji dalis. Norisi suprasti, kodėl taip daro. Aš neturiu rusų giminių niekur. Pats nusistačiau, kad esu su rusų pagal žmones, su kuriais bendrauju, įskaitant moteris, bei kad patinka rusės, rusai ir Rusija.