101

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Andre wrote:
Best In The World wrote:
Laimutė wrote:

Doras, savimi pasitikintis, stipraus charakterio ir save gerbiantis  t i k r a s  vyras niekada nerašys viešame forume, kad nėra gerų moterų. Nesiplūs ir neniekins jų.

Dora, savimi pasitikinti, stipraus charakterio ir save gerbianti t i k r a  moteris, niekada nebus feministe, negers, nerukys, bus išsaugojus skaistybę savo vieninteliam vyrui, nenaudos soc tinklų ir jame nepostins savo išriestų šiknų ar atkištų papų, vertins ne vyro pinigus o jo protą, norės vaikų, mokės skalbt, gamint, valyt ir prižiūrėti vaikus, reguliariai duos savo vyrui, kai su juo bus santuokoje, neturės tatuiruočių, rengsis padoriai, turės ilgus plaukus, nesišpakliuos, bus prieš lgbt invalidu diktaturiska dealogija ir nesvers kaip tankas, o jos pomėgiai nebus "vynas ir kelionės".

Bet oj pala... tokių nėra ..

Išskyrus Aziją... ten ant kiekvieno kampo tokios, vežimais vežk.

Tik, deja, bet faktas - vyrams (išskyrus gal 100 ant visos Lietuvos) tokios moterys neįdomios ir nereikalingos... Taip ir lieka vienišos... Su savo ilgais plaukais, nesugadinta oda bei skaistybe, svajonėmis apie vienintelį vyrą ir pertekliniu skalbimu, gaminimu, dalyvavimu maltiečių veikloje... Dalis ilgainiui nusižudo, dalis pakliūva į sektas, jų gerumu dažnai pasinaudoja. Na, kurios tam atsispiria, tampa karjeristėmis, girtuoklėmis. Skaudi ir opi tema... Nebent vyrai mato tik šalavas, o tokių moterų ir nepstebi.... Šaip tai kiekvienas mato tai, kas jam rūpi smile tarkim, man nuo vaikystės buvo įdomu, kodėl vienišomis lieka būtent superpadorios moterys, kodėl už jų nugarų ių jų šaiposi ir kuo baigiasi jų gyvenimas...


Nežinau kur tu tokias moteris matai, kai statistikos išvestos rodo ką kitą, bet jei tau jos rūpi, supažindink mane su jom, kažkurią vieną išgelbėsiu nuo savižudybės ir sektų bei patyčių ar išdavystės.

102 (edited by Best In The World 2023-09-22 14:02)

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė wrote:

Best, nebejuokink su savo ta Azija.  Nuskrisk ten ir pamatysi kiek nepilnamečių prostitučių kariasi pensininkams ant kaklo. Su tavo nuostatomis tau į 18-tą amžių reikia. Yra tautos, kur merginos svečiui nakčiai dovanojamos. Yra tautos kur merginos be vaiko neima niekas į žmonas.
Lėlės su siauromis akutėmis gal ir ištikimos ir skaisčios... jei ne su DI big_smile


Sorry, bet nusišneki tu konkrečiai.

Kalbi apie 18 amžių lyg visi sutartų jog 18 amžius yra kažkuo prastesnis, kai žmonės buvo daug geresni tiek vyrai tiek moterys. Naujau nelygu geriau.



Yra dabar toks terminas vadinamas "passport bros" gali pasiskaityt internete neišsigalvoju. Passport bros vadinami vyrai, kurie pasiema pasą ir mauna iš vakarų (amerikos ir europos valstybių net tokia kaip lenkija) į aziją ieškoti geresnio gyvenimo ir žmonų. Pagrindiniai taikiniai yra vietnamas, tailandas, filipinai, malaizija, indonezija  ir pan.

Tose išvardintose valstybėse tavo paminėtai pensininkam karimaisi ant kaklo yra tik iš labai skurdžių šeimų, kur vargšės mergaitės, gyvena už centus ir ta prostitucija užsiiminėja dažniausiai vardan šeimos ir tėvų. Amerikoje ir europoje moterys užsiima prostitucija iš per gero gyvenimo, jom čia prestižas būti sekso darbuotoja ir dar tolerancijos prašo, kad su jom elgtūsi kaip su bet kuria kita moterim. Skirtumas milžininkiškas.

Tie passport bros visi kurie nuvažiavo į tas šalis sako vieną ir tą patį - jei turi nuotolinį darbą ar verslą, gyventi ten yra rojus, nekilnjoamas turtas daug pigesnis, pragyvenimo lygis daug pigesnis, o moterys.. Ten susirasti žmoną yra tiesiogine to žodžio prasme lengva. Ten gali rasti žmoną per 6 mėn, o skyrybos ten net nelegalu, bilietas tik į vieną pusę. Kadangi tos valstybės pvz filipinai yra žiauriai krikščioniškos, moterys 8/10 moterų ten skaisčios ir susitikinėja tam kad ženytis, apie seksą be vestuvių net kalbos nėra, gražios išsilavinusios, nenormaliai draugiškos.

Žinau tąi, nes pats su jom bendrauju kasdien. Sakau tai ne iš norėjimo paniekinti ar įžeisti, bet sakau tai tiesiog kaip faktą, kad jūs visos esat dešimto laipsnio pasileidelės palyginus su random dvidešimtmete  azijiete. Jūs net protu neapčiuopiat ant kiek jos skirtingos negu jūs. Man net sapnuose nesisapnavo, kad moterys gali būti tokios įspūdingos kaip ten. Visi kas išvažiavo nepasigailėjo. Yra lietuvių kurie parsivežė iš ten žmonas, girias dabar visiem, sako valgyt duota, skalbia, valo naktim pamyli, ištikimos iki grabo lentos, pinigų neima, sako šakės, niekur tu tokios nerasi.

Bet jūsų tokia neigiama ir gynybinė reakcija į tai yra natūrali, visiškai ją suprantu, nes feminizmas išplovė smegenis, kad "kaip moteris galiu daryti viską be pasėkmių ir tai nieko nereiškia, nenustato mano vertės" ir šie faktai kuriuos perteikiu yra griaunantys tą feminizmo pastatytą melą su kuriuo užaugote ir prie kurio pripratote, tai piešia jus tamsia spalva, o atsakomybė vakarų moterim kaip kriptonitas.

Azijietės geresnės moterys už vakarietes ir nieko nepadarysi, pačios pasirinkot tokį kelią, teks susitaikyti su pasėkmėm.

103

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Konstantinas wrote:

beje zinau kur merginos nekaltybe parduoda. tik brangiai. 40 tukst usd uz galimybe buti jos pirmu vyru

Geriau tiesiog susirasti normalią žmoną iš rytų už dyką.

104

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

https://www.youtube.com/watch?v=5tmfz4GzjkA&ab_channel=Rubeauti
https://www.youtube.com/shorts/6FV7mrRzBNg
https://www.youtube.com/shorts/1k2AKAiyQpo

105

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

https://www.youtube.com/shorts/aLquqo9qAhU

106

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

https://youtube.com/shorts/8C1-KWNYWJE?si=lKxxfMyC7YDO7kr-

107

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Best In The World wrote:
Andre wrote:

Tik, deja, bet faktas - vyrams (išskyrus gal 100 ant visos Lietuvos) tokios moterys neįdomios ir nereikalingos... Taip ir lieka vienišos... Su savo ilgais plaukais, nesugadinta oda bei skaistybe, svajonėmis apie vienintelį vyrą ir pertekliniu skalbimu, gaminimu, dalyvavimu maltiečių veikloje... Dalis ilgainiui nusižudo, dalis pakliūva į sektas, jų gerumu dažnai pasinaudoja. Na, kurios tam atsispiria, tampa karjeristėmis, girtuoklėmis. Skaudi ir opi tema... Nebent vyrai mato tik šalavas, o tokių moterų ir nepstebi.... Šaip tai kiekvienas mato tai, kas jam rūpi smile tarkim, man nuo vaikystės buvo įdomu, kodėl vienišomis lieka būtent superpadorios moterys, kodėl už jų nugarų ių jų šaiposi ir kuo baigiasi jų gyvenimas...


Nežinau kur tu tokias moteris matai, kai statistikos išvestos rodo ką kitą, bet jei tau jos rūpi, supažindink mane su jom, kažkurią vieną išgelbėsiu nuo savižudybės ir sektų bei patyčių ar išdavystės.

kad iš anksto žinau - bus tai per sena, tai negraži, tai neturtinga, tai kvaila, tai stora, tai biedna smile
Tu juk pas mus vyras ohoho, Tau reikia Vasilisos Gražiosios Skaisčiosios smile

108

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Best, linkiu tau azijietės, kuri už dyka ir, kad ištikima būtų, virtų, maitintų, trintų, tintų...tfu, ižsikirtau net. Vienu žodžiu, jei ten taip gerai ir tokios geros, tai ko tu švaistai savo energiją plūsdamas vakarų moteris. Negi manai, kad nuo to jos taps azijietėmis? Nuo tavo pastovaus kritikavimo juk ničniekas nepasikeis. Feminizmas taip pat neišnyks.

109

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Pamatęs šią temą neiškentei ir vėl prisijungei pamurkdyti vakarietiškų moterų? Na kodėl gi ne. Kas kam skauda arba niežti big_smile

110

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Andre wrote:
Best In The World wrote:
Andre wrote:

Tik, deja, bet faktas - vyrams (išskyrus gal 100 ant visos Lietuvos) tokios moterys neįdomios ir nereikalingos... Taip ir lieka vienišos... Su savo ilgais plaukais, nesugadinta oda bei skaistybe, svajonėmis apie vienintelį vyrą ir pertekliniu skalbimu, gaminimu, dalyvavimu maltiečių veikloje... Dalis ilgainiui nusižudo, dalis pakliūva į sektas, jų gerumu dažnai pasinaudoja. Na, kurios tam atsispiria, tampa karjeristėmis, girtuoklėmis. Skaudi ir opi tema... Nebent vyrai mato tik šalavas, o tokių moterų ir nepstebi.... Šaip tai kiekvienas mato tai, kas jam rūpi smile tarkim, man nuo vaikystės buvo įdomu, kodėl vienišomis lieka būtent superpadorios moterys, kodėl už jų nugarų ių jų šaiposi ir kuo baigiasi jų gyvenimas...


Nežinau kur tu tokias moteris matai, kai statistikos išvestos rodo ką kitą, bet jei tau jos rūpi, supažindink mane su jom, kažkurią vieną išgelbėsiu nuo savižudybės ir sektų bei patyčių ar išdavystės.

kad iš anksto žinau - bus tai per sena, tai negraži, tai neturtinga, tai kvaila, tai stora, tai biedna smile
Tu juk pas mus vyras ohoho, Tau reikia Vasilisos Gražiosios Skaisčiosios smile

Nu - nu...taip ir bėga gražios ir skaisčios Vasilisos iš paskos tokiems pagyvenusiems berneliams. big_smile gerai bus ir azijietė su vaiku, pasiryžusi viskam, kad tik išvežtų iš skurdo.

111

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Na, linkėti azijietės Bestui nenorėčiau (nors pirma mintis buvo, prisipažįstu), bet toks palinkėjimas ten, aukščiau, gali būti prilygintas prakeiksmui o aš ir taip atidirbinėju karmą smile)))
Lai Bestas pats priima sprendimą ir jį įgyvendina, o bet koks rezultatas visada tik į gera.
Tad linkiu jam laimės ir sveikatos smile

112

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Andre wrote:
Best In The World wrote:
Andre wrote:

Tik, deja, bet faktas - vyrams (išskyrus gal 100 ant visos Lietuvos) tokios moterys neįdomios ir nereikalingos... Taip ir lieka vienišos... Su savo ilgais plaukais, nesugadinta oda bei skaistybe, svajonėmis apie vienintelį vyrą ir pertekliniu skalbimu, gaminimu, dalyvavimu maltiečių veikloje... Dalis ilgainiui nusižudo, dalis pakliūva į sektas, jų gerumu dažnai pasinaudoja. Na, kurios tam atsispiria, tampa karjeristėmis, girtuoklėmis. Skaudi ir opi tema... Nebent vyrai mato tik šalavas, o tokių moterų ir nepstebi.... Šaip tai kiekvienas mato tai, kas jam rūpi smile tarkim, man nuo vaikystės buvo įdomu, kodėl vienišomis lieka būtent superpadorios moterys, kodėl už jų nugarų ių jų šaiposi ir kuo baigiasi jų gyvenimas...


Nežinau kur tu tokias moteris matai, kai statistikos išvestos rodo ką kitą, bet jei tau jos rūpi, supažindink mane su jom, kažkurią vieną išgelbėsiu nuo savižudybės ir sektų bei patyčių ar išdavystės.

kad iš anksto žinau - bus tai per sena, tai negraži, tai neturtinga, tai kvaila, tai stora, tai biedna smile
Tu juk pas mus vyras ohoho, Tau reikia Vasilisos Gražiosios Skaisčiosios smile

Moters turtai niekada nerupi vyrams tai dzin.
Senumas - vyresnes negu 25metai nelabai iseina imt, nu bet jei skaisti galim iki 26 pakelt.
Jei stora ir kvaila tai viskas aisku kodel skaisti big_smile

113

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė wrote:

Best, linkiu tau azijietės, kuri už dyka ir, kad ištikima būtų, virtų, maitintų, trintų, tintų...tfu, ižsikirtau net. Vienu žodžiu, jei ten taip gerai ir tokios geros, tai ko tu švaistai savo energiją plūsdamas vakarų moteris. Negi manai, kad nuo to jos taps azijietėmis? Nuo tavo pastovaus kritikavimo juk ničniekas nepasikeis. Feminizmas taip pat neišnyks.

Čia ne kritikavime esmė, o diskusijoje.
Tu sakai vakarietės normalios - aš sakau ne.

114

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė wrote:
Andre wrote:
Best In The World wrote:

Nežinau kur tu tokias moteris matai, kai statistikos išvestos rodo ką kitą, bet jei tau jos rūpi, supažindink mane su jom, kažkurią vieną išgelbėsiu nuo savižudybės ir sektų bei patyčių ar išdavystės.

kad iš anksto žinau - bus tai per sena, tai negraži, tai neturtinga, tai kvaila, tai stora, tai biedna smile
Tu juk pas mus vyras ohoho, Tau reikia Vasilisos Gražiosios Skaisčiosios smile

Nu - nu...taip ir bėga gražios ir skaisčios Vasilisos iš paskos tokiems pagyvenusiems berneliams. big_smile gerai bus ir azijietė su vaiku, pasiryžusi viskam, kad tik išvežtų iš skurdo.


Pagyvenusiems? man 29.

Va va pavydas. kitaip negalejai, "jom tik reikia tavo pinigu, jos su vaikais, jos tik pabegt nori", ką jau seniausiai įrodžiau kad ne. Negi tu tokia kvaila ir galvoji, kad tose azijos šalyse vien skurdūs žmonės? Ten miestai prilygstantys niujorkui stovi ir kainom didesnėm nei europoje. Ten tiesiog skurdumo ir turtingumo ribos daug didesnės, todėl skurdūs skurdesni nei čia, bet turtingi turtingesni nei čia taip pat. Ten pilna vidurinios ir aukštos klasės žmonių, moterų kurios yra bevaikės ir ieško užsieniečio. Pvz viena azjietė, man sakė atvažiuok pas mane, padaryk man vaiką ir kai pasibaigs turistinė viza grįžk namo o po to vėl pas mane, o jei negrįši nieko tokio big_smile. Dzin jom ant to turto.

Bet gi skauda tau subinike, skauda... negi taip gali būti kad yra geresnių moterų ir nenorinčių sau materialios naudos.. juk kažkur turi būti kabliukas ane?


ne, dar kart sakau, azijietes geresnes moterys uz jus

115 (edited by Laimutė 2023-09-23 00:24)

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Tai ko tu čia vis purkštauji. Nesuprantu ko verta ši diskusija jei esi iš anksto nusistatęs ir apsisprendęs. Tikėk tuo kuo tiki ir baigtas pokalbis. Man tai nekelia emocijų. Tai tau aktualu, tai tu ieškai remdamasis statistikom, apskaičiavimais, algoritmais, kitų pasakojimais... toks jau tavo būdas. Tu klausi patarimų, tuo tarpu jau seniai turi atsakymą ir nuostatą. Ateini įrodinėti savo tiesos. Bet tai juk tik tavo tiesa, o ne mano. Jei tu manai, kad esi teisus tai ir manyk. Spręsti ir kažkam ryžtis reikės juk tau. Niekas kitas to už tave nepadarys. Sėkmės gyvenime. Tau dar daug kas priešakyje,  bet ne viskas. Pirmasis trisdešimtmetis nesulaikomai eina į pabaigą .

116 (edited by Best In The World 2023-09-23 00:37)

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė wrote:

Tai ko tu čia vis purkštauji. Nesuprantu ko verta ši diskusija jei esi iš anksto nusistatęs ir apsisprendęs. Tikėk tuo kuo tiki ir baigtas pokalbis. Man tai nekelia emocijų. Tai tau aktualu, tai tu ieškai remdamasis statistikom, apskaičiavimais, algoritmais, kitų pasakojimais... toks jau tavo būdas. Tu klausi patarimų, tuo tarpu jau seniai turi atsakymą ir nuostatą. Ateini įrodinėti savo tiesos. Bet tai juk tik tavo tiesa, o ne mano. Jei tu manai, kad esi teisus tai ir manyk. Spręsti ir kažkam ryžtis reikės juk tau. Niekas kitas to už tave nepadarys. Sėkmės gyvenime. Tau dar daug kas priešakyje,  bet ne viskas. Pirmasis trisdešimtmetis nesulaikomai eina į pabaigą .


Nebesvaik.

Nėra mano tiesos ar tavo tiesos. Yra tiesiog tiesa kokia yra. Tik tu gali būti jos pusėje, bet ji niekeno pusėje.
Aš nepurkštauju, tu rašai viešoje diskusijoje forume, kad vyrai išsigalvoja jog moterys kaip tema užvadinta "šalavos". Aš sakau, kad ne nes ... ir išvardinau arugmentus kodėl ne.

Aš tau ne pasakot ką aš gyvenime darysiu atėjau, aš diskutuoju, ir įnešu įrodymų bei įžvalgų. Tokia b.let forumo ir duskusijos esmė, čia ko tu nori iš manęs, o ne ko aš iš tavęs big_smile

O dėl metų, aš ne moteris kad bijočiau 30ties. Moterys pasiekusios 30 jau nurašytos. Vyrams pasiekus 30 tik prasideda jų gyvenimas, įsitvirtinta karėjroje, sukauptas kapitalas, branda, aiškūs tikslai ir norai. Vyrai vertina moteris pagal jaunystę, nes jaunos moterys gimdo. Moterys nevertina vyrų pagal jaunystę, jos vertina vyrus pagal būtent tuos bruožus kuriuos vardinau pora sakinių anksčiau, o šie ateina su metais.

117

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė wrote:

Best, linkiu tau azijietės, kuri už dyka ir, kad ištikima būtų, virtų, maitintų, trintų, tintų...tfu, ižsikirtau net. Vienu žodžiu, jei ten taip gerai ir tokios geros, tai ko tu švaistai savo energiją plūsdamas vakarų moteris. Negi manai, kad nuo to jos taps azijietėmis? Nuo tavo pastovaus kritikavimo juk ničniekas nepasikeis. Feminizmas taip pat neišnyks.

O aš sau noriu lietuvaitės) melynakes ir sviesiaplaukes

118

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Konstantinas wrote:
Laimutė wrote:

Best, linkiu tau azijietės, kuri už dyka ir, kad ištikima būtų, virtų, maitintų, trintų, tintų...tfu, ižsikirtau net. Vienu žodžiu, jei ten taip gerai ir tokios geros, tai ko tu švaistai savo energiją plūsdamas vakarų moteris. Negi manai, kad nuo to jos taps azijietėmis? Nuo tavo pastovaus kritikavimo juk ničniekas nepasikeis. Feminizmas taip pat neišnyks.

O aš sau noriu lietuvaitės) melynakes ir sviesiaplaukes

Dėja tik su kitų vyru dnr ir skyrybom big_smile

119

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė wrote:
liudas wrote:

Atsakant i autoriaus klausima. Todel, kad dabar tokie laikai atejo.  Labai daug tapo materialistem.   Uz pinigus atrodo vos ne bet ka padarys.  Rasti normalia motery siais laikais tai tas pats , kaip gatveje ant zemes rasti tukstantine.  Baisu kas darosi su moterim.

Stoji į verksniukų gretas?
Šaunuoliai vaikinai. big_smile tai paprasčiausias būdas pateisinti save. Žinoma, kas gi daugiau kaltas jei ne merginos, jei jums neįtinka.
Gal laikas būtų atsigręžti į save ir savęs paklausti, kame reikalas, kad net tos pačios šalavos nesikaria tokiems ant kaklų. Liūdna ir truputį gėda.

Kai vyrai sako tiesa- jie verksniukai iškarto? Mum reikia kramtyt, sukande dantys kentet ir imt şiukšles ir but laimingiems šalia purvo? Nenusišnekėk tik, o gina šalavas tik tokios pat

120

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Verso wrote:
Laimutė wrote:
liudas wrote:

Atsakant i autoriaus klausima. Todel, kad dabar tokie laikai atejo.  Labai daug tapo materialistem.   Uz pinigus atrodo vos ne bet ka padarys.  Rasti normalia motery siais laikais tai tas pats , kaip gatveje ant zemes rasti tukstantine.  Baisu kas darosi su moterim.

Stoji į verksniukų gretas?
Šaunuoliai vaikinai. big_smile tai paprasčiausias būdas pateisinti save. Žinoma, kas gi daugiau kaltas jei ne merginos, jei jums neįtinka.
Gal laikas būtų atsigręžti į save ir savęs paklausti, kame reikalas, kad net tos pačios šalavos nesikaria tokiems ant kaklų. Liūdna ir truputį gėda.

Kai vyrai sako tiesa- jie verksniukai iškarto? Mum reikia kramtyt, sukande dantys kentet ir imt şiukšles ir but laimingiems šalia purvo? Nenusišnekėk tik, o gina šalavas tik tokios pat

Tai gi tu pats lipi ant tokių. Tik aš nežinau apie kokius tu čia vyrus, sakančius tiesą kalbi. Kur aš ginu tokias? Aš kalbu apie berniukus kurie lipa būtent ant lengvai prieinamų ir paskui dergia jas ir dejuoja, kad nėra rimtų merginų. Nematykit tokių. Praeikit pusę kilometro pro šalį. Kodėl jos jums kliūna jei jūs jų nenorite. Gal reikėtų apsispręsti ko norite prieš tai, kaip tuščiai diskutuoti.
Man, pavyzdžiui, nekliūva blogi vyrai
Aš žinau, kad tokių yra, bet manęs tai nedomina, nes aš su tokiais nebendrauju. Kiekvienam savo.