1

Topic: Pirmas automobilis klevukui

Sveiki,

Esu vidutinio sudejimo, ne aukstas (178 ugis)  ir nelabai platus i ploti (90kg)

Biudžetas grubiai iki 2k

Suprantu ir žinau kad pirmos mašinos man reikia tokios kur nebūtų ir nubraukt gaila ir padurniuot, žodžiu kosmoso tikrai nesitikiu

Gyvenu kaune, važinėčiau pagrinde mieste, norėtusi ekonomijos, kad remontas kosmoso nekainuotu su aptanavimais, kad prieš lenkiant ar autostradoi į eismą isiliet norint persižegnot nereiktu, ir nenusipirkt ant tiek aparato kad nuo kalno riedant stabdziu slangute atsijungtu.

Norėčiau gal net link tokios pusės auto žiūrėt kuria marozui ne fasonas vairuot būtų ( kalbu apie visų vokiškų ir vag grupės auto praleidimą pro akis nors šiaip jos man gražios bet kaip pirmai mašinai grožio standartus norėčiau nuleist gal bet čia jau kaip pats patarsi  , ir šiaip jaučiu tikimybė turbūt kad mažiau uždrošta bus.

kol 18metu esu tai ir išvaizda kažkiek reikšmės turi, nesinori su minivenu draskytis žinot.

iš kėbulo pusės tai nėra perdaug svarbu tai galbūt net pats asmeniškai žiūrėčiausi į senesnes auto, ~2000 o ne į ~2010



Žodžiu maždaug tiek, ačiū jeigu nepatingėsit jaunuoliui padėt ir išmintim pasidalint.

2

Re: Pirmas automobilis klevukui

Pirk pačią pigiausia vis tiek apdauzysi. O pigiausios šiuo metu autogide apie 350 eur. Tai yra mašiną rinkis pagal kainą o ne pagal gamintoją. Dvi stukas investuoti neverta.

pas mane dvi masinytes. Viena uz 180 eur kita uz 500 eur. Abi vaziuojancios. Bet kad su senom masinytem vazineti reikia turėti gerą servisą. Sitoj vietoj galėtų būti serviso reklama bet nereklamuosiu

3

Re: Pirmas automobilis klevukui

Konstantinas wrote:

Pirk pačią pigiausia vis tiek apdauzysi. O pigiausios šiuo metu autogide apie 350 eur. Tai yra mašiną rinkis pagal kainą o ne pagal gamintoją. Dvi stukas investuoti neverta.

pas mane dvi masinytes. Viena uz 180 eur kita uz 500 eur. Abi vaziuojancios. Bet kad su senom masinytem vazineti reikia turėti gerą servisą. Sitoj vietoj galėtų būti serviso reklama bet nereklamuosiu

tokiu atveju serviso neužtenka, reikia vyrukui i r pačiam galvą bei rankas turėti, kad minimalius dalykus pats pataisytų smile

4

Re: Pirmas automobilis klevukui

Andre pasake , Andre žino big_smile

5

Re: Pirmas automobilis klevukui

liudas wrote:

Andre pasake , Andre žino big_smile

Andrė žino labai nedaug, bet kas tai yra važiuoti su sena ir papigiai įsigyta mašina nė bum bum nesigaudant elementariuose dalykuose bei leisti lasivalaikį ir pinigus servisuose truputį žino smile

6

Re: Pirmas automobilis klevukui

Iskart 4x4 ir Pelkes Visi Gyvenam tam Murzinam Pasaulyy tongue big_smile big_smile Zinau Andre Man Pritarima Duos big_smile big_smile Bucka tongue

7

Re: Pirmas automobilis klevukui

Mitsubishi Colt visai pagalvočiau, nors minusas, kad jie gan retoki.

8

Re: Pirmas automobilis klevukui

O aš patarciau išvis nepirkti o nuomotis. Dabar yra automobilių prenumerata. Čia kaip ilgalaike nuoma. Susimoki pinigus ir neturi jokių rūpesčiu. Ir gali kasmet vis skirtingas masinytes išbandyti. Dar su išnuomota gali taksauti ar šiaip kokia veikla vykdyti

9

Re: Pirmas automobilis klevukui

O jeigu nuspresi pirkti tai pirk su TA dviem metams o pardavinek kai liks TA vieni metai. Mašina reikia ne tik sugebėti nupirkti o dar laiku jos atsikratyti nes paskui prasidės islaidos

10 (edited by Andre 2024-08-20 19:43)

Re: Pirmas automobilis klevukui

Konstantino patarimai - aukso vertės, tik nevisi iki jų daaugę smile

Klevukui nuoma gali būti problematiškesnė - ne visur nuomos, o ir kaina gali būti didesnė.
Nepatarčiau dėl kito dalyko - sava mašina ugdo atsakomybės jausmą. Tik iš pradžių atrodo, kad toks jausmas trukdo gyventi, visgi vėliau gyvenime jis labai padeda išvengti rimtų problemų smile