21

Re: Santuokos pliusai

Andre vis dalinasi vyrų būtus ir niekaip padalinti negali

22

Re: Santuokos pliusai

Daktaras nuo varenos wrote:
Elle wrote:

Bonusus big_smile
Burbancia zmona, islaidas, pareigas.
Kokie keisti jus, vis nerandat sau pateisinimu? smile

Nemanau kad kažkam reiktų teisintis. Nustebino tai kad moteris sako kad santuokoje vyras nieko nelaimi. Paprastai girdžiu priešinga nuomonė iš moterų pusės.
Valdžios atstovai kalba kad reiktų stiprinti santuokos institutą nes kuo toliau tuo rečiau vyrai nori tuoktis.
Natūralu jei vyrui santuoka neduoda jokių bonusu koks tikslas jam tuoktis. Kaip galima būtų tai pakeisti?

Valdžios atstovai kalbėdami apie santuoką susirūpinę visai ne tuo. Jų rūpestis kad vaikai negimsta kad neatsiranda nauji mokesčių mokėtojai kad šalyje mažėja darbo rankų ir kad nėra vergų kas jiems pelną neštų o tavo laimingumas šeimoje valdžios atstovams visai neįdomus. Kaip galima tai pakeisti? Liberalizuoti santykius tarp vyro ir moters

23

Re: Santuokos pliusai

Konstantinas wrote:

Taip Andre dėl tikros meilės pasirasyciau bet kam ir slaugyciau jeigu taptų invalide ir biudžetą bendrą turėtų

Štai ir Vyro atsakymas į temos klausimą smile

24

Re: Santuokos pliusai

Andre wrote:

kodėl turiu rūpintis svetimu turtu smile

Gal todėl kad gyveni tuose namuose ir valgai jo maistą, rengėsi jo nupirktas rūbais, džiaugiasi jo dovanotomis dovanomis. Nuomojamas butas žmogui  ir nepriklauso, bet jis juo rūpinasi ten gyvendamas

25

Re: Santuokos pliusai

Jei dauguma moterų tokios pačios nuomonės kaip Andre tada aš suprantu kodėl santuokų mažėja. Man ir patiktų nieko neveikti, kad mane išlaikytu ir skyrybų atveju gaučiau pusę turto. Kas liečia meilės... Gal galite apibūdinti kaip jūs suprantate meilę?

26

Re: Santuokos pliusai

Daktaras nuo varenos wrote:

Jei dauguma moterų tokios pačios nuomonės kaip Andre tada aš suprantu kodėl santuokų mažėja. Man ir patiktų nieko neveikti, kad mane išlaikytu ir skyrybų atveju gaučiau pusę turto. Kas liečia meilės... Gal galite apibūdinti kaip jūs suprantate meilę?

Meilė tai noras būti su tuo žmogumi tiesiog jo kasdienybeje

27

Re: Santuokos pliusai

Daktaras nuo varenos wrote:
Andre wrote:

kodėl turiu rūpintis svetimu turtu smile

Gal todėl kad gyveni tuose namuose ir valgai jo maistą, rengėsi jo nupirktas rūbais, džiaugiasi jo dovanotomis dovanomis. Nuomojamas butas žmogui  ir nepriklauso, bet jis juo rūpinasi ten gyvendamas

bet tokiu atveju negalima sakyti, kad aš nedirbu smile

Tik dirbu namų šeimininkės darbus, tad natūralu, kad už juos gaunu atlygį, nes, skirtingai nuo nuomuojamo buto, vyras irgi naudotųsi tomis sutvarkytomis patalpomis? ar čia Jums per sudėtinga?
Viskas labai paprasta - arba eini dirbti į išorę ir gauni ne tik algą, bet ir socialines garantijas, arba atsisakai vardan šeimos gerovės tokių galimybių ir rūpiniesi namais. Tad natūralu, kad atlyginimą gauni natūra smile

28

Re: Santuokos pliusai

Daktaras nuo varenos wrote:

Jei dauguma moterų tokios pačios nuomonės kaip Andre tada aš suprantu kodėl santuokų mažėja. Man ir patiktų nieko neveikti, kad mane išlaikytu ir skyrybų atveju gaučiau pusę turto. Kas liečia meilės... Gal galite apibūdinti kaip jūs suprantate meilę?

na, ir kiek Jums pasisekė sutikti moterų, kurios vardan Jūsų jaukaus gyvenimo namuose atsisakytų darbo ir jo teikiamų pajamų? ir sutiktų šveisti namus bei kasdien girdėti priekaištus, kad ji nedirba?

Jūs labai keistas... Iš serijos, kad Jūs - tai dirbate visada, o kiti - niekada smile)))
Linkiu Jums vesti ukrainietę, tiesą pasakius, be ironijos - mano manymu, tuomet taptumėte realiai laimingu smile

29

Re: Santuokos pliusai

Andre wrote:
Daktaras nuo varenos wrote:
Andre wrote:

kodėl turiu rūpintis svetimu turtu smile

Gal todėl kad gyveni tuose namuose ir valgai jo maistą, rengėsi jo nupirktas rūbais, džiaugiasi jo dovanotomis dovanomis. Nuomojamas butas žmogui  ir nepriklauso, bet jis juo rūpinasi ten gyvendamas

bet tokiu atveju negalima sakyti, kad aš nedirbu smile

Tik dirbu namų šeimininkės darbus, tad natūralu, kad už juos gaunu atlygį, nes, skirtingai nuo nuomuojamo buto, vyras irgi naudotųsi tomis sutvarkytomis patalpomis? ar čia Jums per sudėtinga?
Viskas labai paprasta - arba eini dirbti į išorę ir gauni ne tik algą, bet ir socialines garantijas, arba atsisakai vardan šeimos gerovės tokių galimybių ir rūpiniesi namais. Tad natūralu, kad atlyginimą gauni natūra smile

Vėl gi pas Tave nėra meilės Tu nemyli vyro o tik skaiciuoji kas daugiau darbų padarė ir už kiek pinigų vertės o jeigu vyras ir moterys mylėtų vienas kitą tai jie tuos darbus patys nudirbtu tiesiog iš meilės vienas kitam o neskaiciuotu kad aš snd viena centimetrą grindų daugiau isvaliau o tu parnesei viena eurą algos mažiau. Aj ir išvis būtas gali savaite ir purvinas pabūti svarbu kad žmonėms gera dviese. Ir jeigu žmonėms yra gera tai jie jau kaip nors susitars kaip jiems tuos darbus nudirbti. Aš išvis stengiuosi nenusileisti iki buities lygio

30

Re: Santuokos pliusai

Daktaras nuo varenos wrote:

Jei dauguma moterų tokios pačios nuomonės kaip Andre tada aš suprantu kodėl santuokų mažėja. Man ir patiktų nieko neveikti, kad mane išlaikytu ir skyrybų atveju gaučiau pusę turto. Kas liečia meilės... Gal galite apibūdinti kaip jūs suprantate meilę?

Meilė yra visko pradžia. Kaip tu gali siūlyti moteriai ranką ir širdį jeigu tu jos nemyli? Kaip moteris gali tekėti už taves jeigu ji nemyli tavęs? Kaip jus galite dalyvauti vestuvėse ir duoti vienas kitam vedyvine priesaiką jeigu jūs nemylite vienas kito? Nes tai visiškas veidmainiskumas todėl paskui ir būna skyrybos nes tai likimo bausmė už veidmainiskuma

31

Re: Santuokos pliusai

Konstantinas wrote:
Andre wrote:
Daktaras nuo varenos wrote:

Gal todėl kad gyveni tuose namuose ir valgai jo maistą, rengėsi jo nupirktas rūbais, džiaugiasi jo dovanotomis dovanomis. Nuomojamas butas žmogui  ir nepriklauso, bet jis juo rūpinasi ten gyvendamas

bet tokiu atveju negalima sakyti, kad aš nedirbu smile

Tik dirbu namų šeimininkės darbus, tad natūralu, kad už juos gaunu atlygį, nes, skirtingai nuo nuomuojamo buto, vyras irgi naudotųsi tomis sutvarkytomis patalpomis? ar čia Jums per sudėtinga?
Viskas labai paprasta - arba eini dirbti į išorę ir gauni ne tik algą, bet ir socialines garantijas, arba atsisakai vardan šeimos gerovės tokių galimybių ir rūpiniesi namais. Tad natūralu, kad atlyginimą gauni natūra smile

Vėl gi pas Tave nėra meilės Tu nemyli vyro o tik skaiciuoji kas daugiau darbų padarė ir už kiek pinigų vertės o jeigu vyras ir moterys mylėtų vienas kitą tai jie tuos darbus patys nudirbtu tiesiog iš meilės vienas kitam o neskaiciuotu kad aš snd viena centimetrą grindų daugiau isvaliau o tu parnesei viena eurą algos mažiau. Aj ir išvis būtas gali savaite ir purvinas pabūti svarbu kad žmonėms gera dviese. Ir jeigu žmonėms yra gera tai jie jau kaip nors susitars kaip jiems tuos darbus nudirbti. Aš išvis stengiuosi nenusileisti iki buities lygio

STOP. Dabar diskutuojame apie vedybinę sutartį smile Konstantinai, kaip Tu pats ir sakei, arba yra tikra meilė, arba ne. ir jei vyras man siūlytų pasirašyti tokią sutartį. tai aišku, ka diš jo pusės nėra tikros meilės smile Tuomet aš mielai ją pasirašyčiau, tik, kaip ir sakiau, jau papildžiusi smile
Kokie jūs vyrai čia esate nenuoseklūs ir tikrai, kaip patys rašėte, išsidirbinėjate it moteriškės - tai apkaltinat, kad moterys niekada nenori rašytis tokios sutarties, tai staiga kažkodėl užsipuolate mane, kuri sako, kad taip sutartis puiku ir aš ją pasirašyčiau smile))
Ir ką čia svaigstat apie purvinus namus? Vėl bandote moteris įtraukti į diskusiją iš serijos, kad jei purvini namai charakterizuoja, kokia ten gyvena moteris, tai moteris, kuri neturi deimantų ir neprisidariusi modernių grožio procedūrų, charakterizuoja šalia jos esantį vyrą smile

Vargeli Tu mano, vis jums blogai ir blogai, a r būna realiai čia ir dabar, kada nors Jums geria? tai reikia sutarties, tai, pasirodo, nereikia, tai reikia, kad moteris pinigus užsidirbtų ne tik sau bet dar ir namams išlaikyti, tai staiga reikia, kad ji tik jaukumą namuose kurtų smile

Garbės žodis, šalia jūsų pradedu jaustis vyru, o ne moterimi, nes, ko gero, labiau už Jus žinau, kas tai per dalykas sutartis, pasiskirstymas ir ramybė bei jaukumas namuose smile

32

Re: Santuokos pliusai

O jeigu žiūrėti dar platesne prasme tai žmonės negyvena Tiesoje su savimi. Va pvz moterys dirba nemėgstamą darbą tada jaučiasi nelaimingos meluoja sau ir kitiems kodėl jos turėtų tą darbą dirbti tada pradeda ieškoti vyro ne todėl kad jį myli o kad galėtų nedirbti. Jeigu susiranda tokį tada gyvena su nemylimu vyru ir vėl meluoja sau ir kitiems ir gaunasi kad moterys atsiduria uzdaram melavimo ir veidmainiskumo rate iš kurio sunku išbristi.
Todėl aš ir galvoju: kodėl žmonės negali daryti tai ką jie nori veikti ir tai kas jiems patinka? Iš pradžių susirasti mėgstama darbą tada jau atkrenta lygiai pusė problemų gyvenime. Ir tada kai abu yra laimingi darbe tada nebūna tokių problemų kas daugiau uždirba ar kas daugiau pinigų parneša. Darbą reikia dirbti iš malonumo ir santykius kurti irgi iš malonumo ir iš meilės

33

Re: Santuokos pliusai

Čia Tu Andre pradejai apie buitį ir apie namų sutvarkymą rašyti. Buto plotas 50 kv m jau moteriai taip sunku prasieti su šluota 50 kvadratų išvalyti? Kad tai pateiki kaip kažkokį žygdarbį ir dar skaiciuoji ką už tai iš vyro gausi) su tikrąja meila paliktume tuos namus nevalyytus ir geriau pabutume dviese. Ir čia ne aš pradėjau apie sutartis čia Daktaras pradėjo. Mano požiūrį tu jau žinai: vedybos viena karta iš tikros meilės be jokių skyrybų tada nereikės jokių sutarčių

34

Re: Santuokos pliusai

Konstantinas wrote:

Čia Tu Andre pradejai apie buitį ir apie namų sutvarkymą rašyti. Buto plotas 50 kv m jau moteriai taip sunku prasieti su šluota 50 kvadratų išvalyti? Kad tai pateiki kaip kažkokį žygdarbį ir dar skaiciuoji ką už tai iš vyro gausi) su tikrąja meila paliktume tuos namus nevalyytus ir geriau pabutume dviese. Ir čia ne aš pradėjau apie sutartis čia Daktaras pradėjo. Mano požiūrį tu jau žinai: vedybos viena karta iš tikros meilės be jokių skyrybų tada nereikės jokių sutarčių

Tu, kaip visada teisus smile

ir visi vyrai labai dosnūs, geri ir pastoviai skriaudžiami bjaurių, gobšių moterų, užuojauta...

35 (edited by Konstantinas 2024-08-29 12:04)

Re: Santuokos pliusai

Aš negaliu kalbėti apie kitus vyrus ir jie dosnus ar nedosnus bet jeigu moters nemyleciau tai su ją išvis nebūtų nei santykių nei sutarčių išvis nieko. Nes priversti nemylima moterį pasirasyneti vedybine sutartį tai irgi veidmainiskumas. Nes tu vedi nemylima moterį tai išvis baisu tada ir jokios sutartys nepadės vis tiek issiskirsite. O jeigu moterį myli tada ir sutarčių nereikės. Taip kad sutartis gaunasi kad nereikalingas dalykas .
Išimtis yra dinastinės ir politinės santuokos kur žmonės susituokia kad didinti turtą arba susikurti politines sajungas va ten sutarčių tikrai reikia bet mes ne tokiam sluoksnyje

36

Re: Santuokos pliusai

Andre wrote:

Tik dirbu namų šeimininkės darbus, tad natūralu, kad už juos gaunu atlygį, nes, skirtingai nuo nuomuojamo buto, vyras irgi naudotųsi tomis sutvarkytomis patalpomis

Vadovaujantis jūsų logika tada galima iš jūsų išskaičiuoti buto nuomos kaina (nes butas vyro), maisto produktų kaina ir t.t. kaskokia nesąmonė gaunasi, jūs taip negalvojant?  Aš nežadu tuoktis ir ukrainietės man nereikia. Kalba eina ne apie mane o apie situacija aplamai. Man meilė tai artumo, pareigos, ir aistros visuma. Išmetam nors vieną ir tai jau nebe meilė, bet tai tik mano nuomone

37

Re: Santuokos pliusai

Skaitau jus abu ir taip gera - vat, pavyko pasiekti, kad nuoširdžiai parašytumėt smile
Daugiau neerzinsiu.
Šiandien smile

38

Re: Santuokos pliusai

Andre wrote:

Tu, kaip visada teisus smile

ir visi vyrai labai dosnūs, geri ir pastoviai skriaudžiami bjaurių, gobšių moterų, užuojauta...

Nuskambėjo taip lig vyrai perdėtu apie tai kalbėdami. Į žurnalisto klausimą ar sutiktų kad gimdymo metu būtų privalomas DNR testas 78 procentai moterų atsakė neigiamai ir pradejo skiesti kad reikia pasitikėti savo partneriu. Kai jų paklausė ar jos išleistų savo vyrą į naktinį klubą jos taip pat atsakė neigiamai nes nepasitiki juo. Keista ar ne taip?

39

Re: Santuokos pliusai

Daktaras nuo varenos wrote:
Andre wrote:

Tu, kaip visada teisus smile

ir visi vyrai labai dosnūs, geri ir pastoviai skriaudžiami bjaurių, gobšių moterų, užuojauta...

Nuskambėjo taip lig vyrai perdėtu apie tai kalbėdami. Į žurnalisto klausimą ar sutiktų kad gimdymo metu būtų privalomas DNR testas 78 procentai moterų atsakė neigiamai ir pradejo skiesti kad reikia pasitikėti savo partneriu. Kai jų paklausė ar jos išleistų savo vyrą į naktinį klubą jos taip pat atsakė neigiamai nes nepasitiki juo. Keista ar ne taip?

Galbūt moterys nepasitiki savimi savo išvaizda ir savo galimybėmis pririšti vyrą. Bet taip elgiasi neprotingos moteros. Tavo pateiktame pavyzdyje 22% yra protingos ir DNR testų nebijo ir savim pasitiki ir vyrą į klubą leistų

40

Re: Santuokos pliusai

Realiai tai naktiniame klube mažiau pavojų ir grėsmių moters santuokai negu šiaip gyvenime. O daugiausia pavojų yra artimoje aplinkoje