1

Topic: klausimas vaikinukams

vaikinai, su kokia mergina mieliau draugautumet apkunesne ar isstypusia be subinytes ir krutines? kodel?

2

Re: klausimas vaikinukams

na kas yra ta apkunesne? smile
nei ne lasiakais apkarusi, tai aishku geriau nei vieni graciai...
turi buti ir subiniuke ir krutine butinai wink

3

Re: klausimas vaikinukams

hmm...man idmu, kode, Dovile, tau toks klausimas pasistojo smile ir dar pasitikslinimui del zodzio apkunesne...siaip pagal jus (merginas) tai jau ta, kuri atrodo normaliai, vadinama stora smile ir net kartais, ta, kuri atrodo liekna, lako save storoka big_smile tai nesprasi jusu smile siaip mergina turi tureti krutine ir uzpakaliuka...ten jei josmuo neatitinka 90:60:90, tai cia jau ner didele beda smile (tik aisq viskas savo ribose)

4

Re: klausimas vaikinukams

tiesiog idomu.juk buna tokiu vaikinu jei pamato bent kiek riebaliuku(ar atviksciai) is kart pana  nebeidomi ir net nebera noro susipazinti.kodel jus kartais tai taip gasdina ir atgraso?seip norejau pasiziureti ka kiti vaikinai apie tai mano.

5

Re: klausimas vaikinukams

na kartais tas riebalas, tai apsileidimo pazymis...o visgi zmogus, kuris save prisiziuri visalaik mielesnis smile ir idomiau bendraut...

6

Re: klausimas vaikinukams

Va va Mantas noreciau paklaustyi o kodel tada vaikinukams tas pats ar jis turi riebalo ar ne|?a?
As aisku ne koks ****,bet man sxiaip idomu.?

7

Re: klausimas vaikinukams

geras klausimas smile

8

Re: klausimas vaikinukams

kiekviena mergyna turi save priziuriet ir tada bus idomu vaikinams! o jai ji kaip is kaimo onute kazkokia tai aisq vaikinai begs no jos big_smile

9

Re: klausimas vaikinukams

mylimo kuno turi buti daug:D

10

Re: klausimas vaikinukams

Edgaras, 19 wrote:

kiekviena mergyna turi save priziuriet ir tada bus idomu vaikinams! o jai ji kaip is kaimo onute kazkokia tai aisq vaikinai begs no jos big_smile


o tu ant Onutes is kaimo nevaryk wink big_smile
ji ten geidziama visu kaimieciu, nes samagona gera pardavineja wink big_smile
ir visiem duoda big_smile paragauti wink produkto savo big_smile big_smile big_smile

11

Re: klausimas vaikinukams

Dovile, 15 wrote:

vaikinai, su kokia mergina mieliau draugautumet apkunesne ar isstypusia be subinytes ir krutines? kodel?

vyrai ne sunys,uz kaulu negriebia smile

12

Re: klausimas vaikinukams

zinoma kad ne su tokia ir ne su ta kita1Rinkciawsi man mieliawsia warianta...(;

13

Re: klausimas vaikinukams

zinoma kad ne su tokia ir ne su ta kita1Rinkciawsi man mieliawsia warianta...(;

14

Re: klausimas vaikinukams

Dovile, 15 wrote:

vaikinai, su kokia mergina mieliau draugautumet apkunesne ar isstypusia be subinytes ir krutines? kodel?

Nu ir kvailas klausimas..:D..Nei su tokia nei su tokia, o su normalia..:D

15

Re: klausimas vaikinukams

Dovile, 15 wrote:

vaikinai, su kokia mergina mieliau draugautumet apkunesne ar isstypusia be subinytes ir krutines? kodel?

O kodel manai, kad jei jau mergina liekna, vadinas, ji be ruros ir krutines?:D Mane tas dalykas sudomino, nes pazistu ziauriai liesa panele, kurios sedyne lb daili ir riesta, o krutine ohoho kokio dydzio:D Ir taipogi turiu apvaloka drauge, kurios tik pilvukas, slaunys, rankos putlios, o ant uzpakaliuko dzinsai kaba ir nesuprasi, ar tai priekis, ar galas, nes ten tuscia:) Krutine nei didele, nei maza. Tokia, kokias turi dauguma paneliu-vidutinio dydzio:)

16

Re: klausimas vaikinukams

nu tai klausimas! su tokia kuri butu ideali savo protinem ir emocinem savyben na kam man draugaut su kokia pifa kuri turi graze sikna o proto ne laso?

17

Re: klausimas vaikinukams

Cia kazkas siek tiek itartina...labai idomus klausimas sios temos man pasirode...;D O kaip skambetu va taip: "su kokia mergina mieliau draugautumet apkunesne (rura kaip fura + krutine kaip arbuzai) ar su lieknute mergaiciuke"?

18

Re: klausimas vaikinukams

Egidijus, 24 wrote:
Edgaras, 19 wrote:

kiekviena mergyna turi save priziuriet ir tada bus idomu vaikinams! o jai ji kaip is kaimo onute kazkokia tai aisq vaikinai begs no jos big_smile


o tu ant Onutes is kaimo nevaryk wink big_smile
ji ten geidziama visu kaimieciu, nes samagona gera pardavineja wink big_smile
ir visiem duoda big_smile paragauti wink produkto savo big_smile big_smile big_smile

jo dar pamirsai kad kiekvienam duoda ieit i save ;D

19

Re: klausimas vaikinukams

Viktoras beje, idomia minti pakiso...tikrai, idomu kiek koses galvoj, bet temos autore cia norejo isgirst mintis apie kuna tik...cia as pritarsiu Mantui, kad tai gali buti apsileidimo ir neprisiziurejimo priezastis, ir tai gali buti tiek merginoms tiek vaikinams....sakykim yra idealus variantas, ir galimi nukrypimai nedideli i viena ar i kita puse...tai man patiktu nukrypimas mazas mazas i apkunesne puse, nes liesa dar sulauzyt netycia gali...bet nedidelis nukrypimas, nes tokius zmogus gali drasiai pakeisti , sportai, dieta....o kas liecia krutine ar uzpakaliuka, tai man labiau uzpakaliukas...krutine vizualiai graziai atrodo, bet yra nemazai paneliu, kurioms ji visiskai nejautri smile Be to, nedaugelis merginu ja turi tikrai idealiai grazia...ir dydis cia tikra neesme !

20

Re: klausimas vaikinukams

Man lieknesnes patrauklesnes:) bet siaip tai svarbu kad grazus veidas butu