21

Re: klausimas vaikinukams

na na idomu buvo paskaityti cia ka rasote..As taip pat turiu klausimeli seip daug ju turiu bet uzduosiu viena...na tikriausiai vaaikinai tai dar neispresta uzduotis ir sunku juos suprasti kartais...Viena akimirka taip galvoja kita jua kitaip na bet einam prie klausimo..Pastbejau cia jua taip yra kad jei tik vaikinai pamato kokia barbe,arba manekene tai tik liezuvis nutysta ir vsio..o jei tik mergina nera tokia viskas....?jau ji jum nebeidomi....Juk manau cia aisku tik mano nuomone,bet juk bendrauji su zmogumi,o ne su iszvaizda,juk kievienas zmogus ne tik isore bet ir visumi yra greazus simpatiskas,juk ne visi turi buti vienodi.....

22

Re: klausimas vaikinukams

Laura vaikinai myli akimis o merginos ausimis senas geras posakis... Pirma ispudy va taip susidaroma... O toliau bendraujant viskas keiciasi.
Ir tas pirmas ispudis dazniausiai buna klaidingas.
O siaip mantui as irgi drysciau pritarti del to apsileidimo ir panasiai,
As pavyzdziui stengiuosi save prisiziureti kiek tik tam turiu laiko ir rupintis savo isvaizda kiek imanoma daugiau, nes noriu buti grazus ne tik sau bet ir savo panelei. Ji ta pastebedama automatiskai nenori atsilikti ir tai yra puiku... mes abu vis tobulejame big_smile

23

Re: klausimas vaikinukams

na ziurint kox tas apkunumas jei netelpa pro duris ar lentos tai tokios nereik

24

Re: klausimas vaikinukams

Laura, 19 wrote:

na na idomu buvo paskaityti cia ka rasote..As taip pat turiu klausimeli seip daug ju turiu bet uzduosiu viena...na tikriausiai vaaikinai tai dar neispresta uzduotis ir sunku juos suprasti kartais...Viena akimirka taip galvoja kita jua kitaip na bet einam prie klausimo..Pastbejau cia jua taip yra kad jei tik vaikinai pamato kokia barbe,arba manekene tai tik liezuvis nutysta ir vsio..o jei tik mergina nera tokia viskas....?jau ji jum nebeidomi....Juk manau cia aisku tik mano nuomone,bet juk bendrauji su zmogumi,o ne su iszvaizda,juk kievienas zmogus ne tik isore bet ir visumi yra greazus simpatiskas,juk ne visi turi buti vienodi.....

laura, tu ne taip supranti. zmones pagal isvaizda zmoniu nesirenka smile pamatau grazia pana, seile nusivalau ir viskas smile negi man dabar eit ir pazindintis vien del to kad ji afigenai atrodo. akys tam kad ziuret. o renkames zmones is isvaizdos jau pagal skoni, nes visu skoniai skirtingi, asmeniskai as nenoreciau draugaut su tom topinem blondinem i kurias varvinu seiles ;] ir vis tiek, apie isvaizda galima sneket belekiek, bet renkantis drauga, galioja visai kiti kriterijai.

25

Re: klausimas vaikinukams

Aisq ta drauga-partnery renkiesi kokiu tikslu.... Jei nori tik fiziniu santykiu ir gero aistringo sexo tai koks man skirtumas jos tas protas pasymsiu ta durna blondine kur nors i siena belsk kada kalbiesi su ja ir busiu patenkintas... Bet jei nori normaliu santykiu tai kazkaijp tokias norisi per kilometra apeiti...

26

Re: klausimas vaikinukams

Osvaldas, 19 wrote:


As pavyzdziui stengiuosi save prisiziureti kiek tik tam turiu laiko ir rupintis savo isvaizda kiek imanoma daugiau, nes noriu buti grazus ne tik sau bet ir savo panelei. Ji ta pastebedama automatiskai nenori atsilikti ir tai yra puiku... mes abu vis tobulejame big_smile


ir taip varzotes diena ish dienos su mergina? smile

o as pasakysiu tiek manekeniu figura man yra nepatraukli.. ja galima butu greiciau vadint drabuziu pakaba (neisizeiskit niekas wink ) aj vnz grazesnes tos kurios apkunesnes uz manekenes wink
o sakot kodel vaikinai netaip rupiansi savo apkunumu? ghmz.. as tik anekdota prisiminiau:
"Buvau apkunoka moteriske, bet pasidariau operacija, as vis dar apkunus, bet man tai neberupi wink"

27

Re: klausimas vaikinukams

Idealo neturiu .....siaip kekvienoje panoje galima atrasti kazka sexuolaus....

28

Re: klausimas vaikinukams

Lauras tai joa buna visaijp smile bet tai sveika... Niu kartais ir uzplaukia... bet jau geriau sitoje srityje nei rietis del pavydo... p.s. cia antras dalykas del ko pyktis rimtai uzknisa big_smile

29

Re: klausimas vaikinukams

Waikinams patinka tas kas grazu,o labiausiai issore,jiem swarbiau kad butu paimti uzka

30

Re: klausimas vaikinukams

bet yra iskirtiniu kurie neziuri i issore o i vidu,ir i tas manekenes sjauna
big_smile

31

Re: klausimas vaikinukams

Jonas, 19 wrote:

bet yra iskirtiniu kurie neziuri i issore o i vidu,ir i tas manekenes sjauna
big_smile

Geriau papasakok ko nera... big_smile

32

Re: klausimas vaikinukams

Jonas, 19 wrote:

bet yra iskirtiniu kurie neziuri i issore o i vidu
big_smile

oo taip taip. naivuoli tu naivuoli.
nu man ne taip is tikro svarbu tas svoris merginos.svarbiausia kad neturetu kompleksu. draugavau su daug paneliu ir kartais nestambi isvis mergina turi tiek kompleksu kad prasinervini su ja kiekvienam zingsny nes ji nei to nei to nei to negali daryt,nes tada tas matysis ar kiti netaip pagalvos.
geriau jau manau kad ir daugiau kg bet be kompleksu ;]

33

Re: klausimas vaikinukams

As kudute,lieknute, ir patikekit... dauk gerbeju turiu!!! O ir pilnutes manau nesiskundzia... kai kam jos ir uz plonutes labiau patinka...http://forumas.ieskok.lt/imgload/1210 :::707

34

Re: klausimas vaikinukams

As kudute,lieknute, ir patikekit... dauk gerbeju turiu!!! O ir pilnutes manau nesiskundzia... kai kam jos ir uz plonutes labiau patinka...http://forumas.ieskok.lt/imgload/1210 :::707

35

Re: klausimas vaikinukams

bent man asmeniskai ir tos ir tos patinka ir dar trecios kaip ten jos (normalios) big_smile
tik kaip kazkas pasake svarbiausiai kad nekompleksuotu...
o del papu siknos ir t.t. tai cia nepriklauso ar kudas ar plonas

36

Re: klausimas vaikinukams

na bet jus vyrai ir sazines neturit...na reikalaujat is merginu kad butu nei per stora nei per plona...zodziu kaip mesos turgui...o tatys pasiziurit i veidrodi?...negalvokit kad mums labai jau malonu su lasiniu kalnu but...

37

Re: klausimas vaikinukams

na ant kaulu nesoku bet kiekvienam sawo.. (vienam grazi stambesne kitam liesa) smile apie tyai jau kalbeta n kartu smile

38

Re: klausimas vaikinukams

Dovile, 15 wrote:

vaikinai, su kokia mergina mieliau draugautumet apkunesne ar isstypusia be subinytes ir krutines? kodel?


be subinytes ir krutinytes tai jei as neklystu i vyra panasiau... nu nezinau jau gal geriau apkunese siek tiek... xD

39

Re: klausimas vaikinukams

o man tokia labiau per viduri, nei apkuni, nei kaulu vyniotinis big_smile

40

Re: klausimas vaikinukams

Dovile, 15 wrote:

vaikinai, su kokia mergina mieliau draugautumet apkunesne ar isstypusia be subinytes ir krutines? kodel?

Ziurint kur tas apkunumas big_smile jei mergina turi grazu uspakaliuka ir krutine, ji nebutinai turi but apkuni.....