201

Re: NARKOTIKAI

Evaldas, 21 wrote:
Aldis, 23 wrote:

ui gauja... ui nekenciu narkomanu .. ui juodai.. ui ........ man vapsie apsiputes zmogus i zmogu nepanasus, pijokas kaip pijokas pliad, prigeres svirguliuoja da ka nors, o tie plia.. akys stiklines **** pajmios... .. pac su zole traukes gal 5~10 kartu is ju gal tik efekta ant linxmumo 2 kart tepajutau, kiti visi kartai mieguistumas, laiko suletejimas ir bloga savijauta, todel as konkreciia pries juos! va snapsas yra snapsas plia.. o te yra dziundziu ismislas chemiklaus ryt...

meluoji:D zole - naturalus produktas o ne hemija;) beje viena ja rukant mazeja vezio susirgimo atvejis;) ir skatina smegenu veikla;) t.y padeda mastyt .... aisku netapsi vunderkindu bet smegenys dirbt labaiu pradeda;)


nesakau kad zole chemilkas, zole dar kaip zole.. kai jos neperdaug.. turiu omey tuos va jusu ratukus,amfos ar dar kai ko..

202

Re: NARKOTIKAI

nesupranti kas yra galingi dalykai;)

203

Re: NARKOTIKAI

a nu jo:) aldi smile ratai ratai be ju mums batai:D ;D o siapi as pac mazai juos valgau;) va pvz sekmingai pusmety gal maziau ju net nededu i burna ;D nenoriu !!:D nebent vat noriu olandishku;) kai nuvaziosiu i olandija paragausiu man atrodo visokio sh as ten ;D ir bus Ajajajajaji aladinai skraidys su lempom man atrodo;D

204

Re: NARKOTIKAI

nuvaziuosi i olandija gryst nenoresi;)

205

Re: NARKOTIKAI

zinau:D bet tas dzin:D gryshiu:D poto vel ;D

206

Re: NARKOTIKAI

pasauly niekur kitur gereniu kaliosu nera negu nl:D:D

207

Re: NARKOTIKAI

na pasiskaiciau .. tai nemaniau.. ad is geliu trasu daroma... nu trasu ryt tai nenoreciau:))) p tas receptelis su vaistais.. tai unreal... vien  pasiskaicius plaukai siausiasi...

208

Re: NARKOTIKAI

as turejau galvoj kad kas nori tas taip ratus daro, juk vistiek nesuporastum jei ir trasu butu ideta:D:D aie sppeda jau gali sprest vien is ko jis daromas:D:D ne visi sugeba gaut raudono fosforo tai deda nuo degtuku siera:D:D

209

Re: NARKOTIKAI

bet tai kokio velnio i ta tablete ideta... vat del to rytais  blogai ir buna.. kai trasu is vakaro prisivalgai...

210

Re: NARKOTIKAI

yra toks pigus **** efedrinas, va po jo sunku buna:D

211

Re: NARKOTIKAI

cha... reikia,  kur turiu kaktusams trasu suipilt i degtine isgert ir ryte ligoninej atsikelsiu:))

212

Re: NARKOTIKAI

geriau acetono ikalk nors veza, nuo trasu tik bloga bus;)

213

Re: NARKOTIKAI

tai reik nagu laku apsiuostyt..

214

Re: NARKOTIKAI

yra toks avietinis nagu lako nuemejas tai taip man jis patinka ypac su batonu;)

215

Re: NARKOTIKAI

o siaube tu ji geri?:\

216

Re: NARKOTIKAI

taigi gerkle grauzia...

217

Re: NARKOTIKAI

niu ir nuo degtines biski griauzia, bet veza 10x geriau;)

218

Re: NARKOTIKAI

whahaha... nesupranta zmones prikolu big_smile

219

Re: NARKOTIKAI

kai nagus valai tai negriauzia, tai kodel manai kad kai geri turi griauzt;)

220

Re: NARKOTIKAI

hmm taip ir nesupratau ar cia andrius juokauja ar ne ;]