21

Re: Dirbtinio grožio kaina

Linas, 19 parašė:

jus i Sher pasiziurekit jacksona.... baisu.... :::022 :::a16 :::135

tai gal geriau žiūrėkim į tai, kas gražu? wink

22

Re: Dirbtinio grožio kaina

Prie ko čia vegetarizmas išviso.. Viena yra medžioti prasimaitinimui, o visai kita - kankinti gyvūnus dėl kažkokios sušiktos kosmetikos.

23

Re: Dirbtinio grožio kaina

bet ne visa kosmetika bando su gyvunais...

24

Re: Dirbtinio grožio kaina

Rolandas, 21 parašė:

Prie ko čia vegetarizmas išviso.. Viena yra medžioti prasimaitinimui, o visai kita - kankinti gyvūnus dėl kažkokios sušiktos kosmetikos.

na, mums tai juk nebereikia medžioti prasimaitinimui. Galima ir atsisakyt tos skerdienos...

25

Re: Dirbtinio grožio kaina

Danguole, 20 parašė:

bet ne visa kosmetika bando su gyvunais...

nebando tos, kuri jau yra išbandyta smile))

26

Re: Dirbtinio grožio kaina

Martyna, 18 parašė:
Danguole, 20 parašė:

bet ne visa kosmetika bando su gyvunais...

nebando tos, kuri jau yra išbandyta smile))


bet tai ziauru... :} teplioti simpanzes kad zmonem shpakliu atrastu.. :{}

27

Re: Dirbtinio grožio kaina

jetus chebra jau pas mane sazine prabusti pradeda...:::809

28

Re: Dirbtinio grožio kaina

žiauru...ir viskas vien dėl banknotų... sad

29

Re: Dirbtinio grožio kaina

gyvunus bando ar zudo ne vien del kosmetikos jei jau cia problema radot gaila dar neatsimenu saito maciau kaip lupami kailei audinem vos dar ne gyvom nulupami ten jos zviege nenormalei ir pan pazejau ten vido ta tai taip pasidare uhh poto rodo kailinius is tu kur dauze ten visaip ir kanino tuos gyvunus panos ten apsirenge dziaugesi noreciau kad pamatytu klipa preis tuos kailinius perkant gal kitaip masyttu

30

Re: Dirbtinio grožio kaina

Irmantas, 20 parašė:

gyvunus bando ar zudo ne vien del kosmetikos jei jau cia problema radot gaila dar neatsimenu saito maciau kaip lupami kailei audinem vos dar ne gyvom nulupami ten jos zviege nenormalei ir pan pazejau ten vido ta tai taip pasidare uhh poto rodo kailinius is tu kur dauze ten visaip ir kanino tuos gyvunus panos ten apsirenge dziaugesi noreciau kad pamatytu klipa preis tuos kailinius perkant gal kitaip masyttu


oho,net siurpas perejo...

31

Re: Dirbtinio grožio kaina

pazetai ta vidio isvis ten  uz koju tranko jas ten visaip meto priploja stuburus sulauzo ir lupa ta kailiuka rodo taip pritrauke zinai kamera is akiu asaros ten per raumenis rieda ten dar silpnu nervu tai viso neizetu mes kelise zejom tai beigem visa zet tik dviese

32

Re: Dirbtinio grožio kaina

Irmantas, 20 parašė:

pazetai ta vidio isvis ten  uz koju tranko jas ten visaip meto priploja stuburus sulauzo ir lupa ta kailiuka rodo taip pritrauke zinai kamera is akiu asaros ten per raumenis rieda ten dar silpnu nervu tai viso neizetu mes kelise zejom tai beigem visa zet tik dviese

blemba zmones tikrai baisiausi gyvuliai...ir kaip jiems sirdies neskauda sitaip elgtis...ziauru...vien girdint mane jau sukrete...as maniau,kad negyviems kaili lupa...

33

Re: Dirbtinio grožio kaina

:::002 :::002 ... čia tom poniutėm reiktų parodyt, kurios mandros švaistosi tais kailiniais...

34

Re: Dirbtinio grožio kaina

Danguole, 20 parašė:
Irmantas, 20 parašė:

pazetai ta vidio isvis ten  uz koju tranko jas ten visaip meto priploja stuburus sulauzo ir lupa ta kailiuka rodo taip pritrauke zinai kamera is akiu asaros ten per raumenis rieda ten dar silpnu nervu tai viso neizetu mes kelise zejom tai beigem visa zet tik dviese

blemba zmones tikrai baisiausi gyvuliai...ir kaip jiems sirdies neskauda sitaip elgtis...ziauru...vien girdint mane jau sukrete...as maniau,kad negyviems kaili lupa...

ten patikek kokiom salygom lupa man ziauru buvo zet visko esu mates bet ten aki pazejau tai uhh

35

Re: Dirbtinio grožio kaina

Martyna, 18 parašė:

:::002 :::002 ... čia tom poniutėm reiktų parodyt, kurios mandros švaistosi tais kailiniais...

taip cai tom poniutem kur kailinius uzisako tik vienetinius ir ten reikalauja visko kuo geriausio ir tikriausio

36

Re: Dirbtinio grožio kaina

Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:
Irmantas, 20 parašė:

pazetai ta vidio isvis ten  uz koju tranko jas ten visaip meto priploja stuburus sulauzo ir lupa ta kailiuka rodo taip pritrauke zinai kamera is akiu asaros ten per raumenis rieda ten dar silpnu nervu tai viso neizetu mes kelise zejom tai beigem visa zet tik dviese

blemba zmones tikrai baisiausi gyvuliai...ir kaip jiems sirdies neskauda sitaip elgtis...ziauru...vien girdint mane jau sukrete...as maniau,kad negyviems kaili lupa...

ten patikek kokiom salygom lupa man ziauru buvo zet visko esu mates bet ten aki pazejau tai uhh


as jauciu vien nuo tavo pasakojimo man siurpas krete...

37

Re: Dirbtinio grožio kaina

na kaip sako grozis reikalauja auku as suprantu kai ten gamina vaistus ten ir nepyragai buna tiems gyvunams ten viso buna bet kaskip del svento dalyko del gyvybes isaugojimo o cia del kaskokios poniutes uzgaidos

38

Re: Dirbtinio grožio kaina

Irmantas, 20 parašė:
Martyna, 18 parašė:

:::002 :::002 ... čia tom poniutėm reiktų parodyt, kurios mandros švaistosi tais kailiniais...

taip cai tom poniutem kur kailinius uzisako tik vienetinius ir ten reikalauja visko kuo geriausio ir tikriausio

tikros kalės neatsiprašant...

39

Re: Dirbtinio grožio kaina

Martyna, 18 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Martyna, 18 parašė:

:::002 :::002 ... čia tom poniutėm reiktų parodyt, kurios mandros švaistosi tais kailiniais...

taip cai tom poniutem kur kailinius uzisako tik vienetinius ir ten reikalauja visko kuo geriausio ir tikriausio

tikros kalės neatsiprašant...


as nzn ar jos noretu pirkti kailinius pamate kokeis ten budais bet biznis ir pinigai valdo viska cai jau nepakeisi nieko

40

Re: Dirbtinio grožio kaina

Martyna, 18 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Martyna, 18 parašė:

:::002 :::002 ... čia tom poniutėm reiktų parodyt, kurios mandros švaistosi tais kailiniais...

taip cai tom poniutem kur kailinius uzisako tik vienetinius ir ten reikalauja visko kuo geriausio ir tikriausio

tikros kalės neatsiprašant...


**** pritariu...nuo ju kaili nulupti reikia...