101

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Atlantida parašė:
Sigitas, 39 parašė:

dauguma cia pasisakiusiuju serga ta pacia liga-tai zmones su labai stipriu ego.Pas vienus jis atviras,pas kitus rafinuotesnis...
Niekas nesigincija,kad geriau KURI LAIKA, pabuti vienam ,nei su bet kuo.Bet pateikti,tai kaip labai faina,siektina busena-tiesiog tustuma...Zmogus nesukurtas gyventi vienas-tai saves apgaudinejimas.Maza to,daugelis nesugeba i save,savo trukumus paziureti savikritiskai-linke kaltinti santykiuose tik savo partneri...O paskui stebisi-su kuo nedraugauja-visi santykiai baigiasi taip pat...
Pilnavertiski santykiai tik tada ,kai zmones jungia panasus poziuris,panasios vertybes,jausmai.Norint is santykiu gauti kazka grazaus-reikia daug paaukoti,daug viso saves i santykius ideti...

Sutinku. Bet kai vienas stengesi del kito, o kitas netrupucio nesistengia - tai kam tada is vis vargti? Del santykiu darnos turi stengtis abi puses, o ne zaisti "i vienus vartus".

Labai idealistiskai!!!!!!!!jai toks protingas-cia nebutum.buna kalta ir viena puse.kitos puses kaltumas buna tame kad atleido ar uzsimerke i tam tikrus dalykus.pradzia vistiek nuo vieno,o seka to kad po pradzios eina kitas dalykas ir t.t..nenori sikt nereikia kankint siknos.as 7 metus vienas,jauciuosi pilnavertiskas ir laimyngas ir nieko nekaltinu savo santykiuose.bet tai nereiskia kad nieko sutikt nenoriu.noriu.bet nenoriu pafoso.o cia tokia propaganda tipo atsizvelkit i save-tai tiesiog, kad demesi nukreipt.tipo-nelisk prie manes.kaip ir nuoskauda-tik tam,kad teisingai ar ne,bet priverst kita nusileist.gyveni kaip nori ir gyvenk kaip nori.tada ir atsiras zmogus kuriam tavo gyvenimo budas ir bus priimtinas.

102

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Mantas:) Vienišas jau metus laiko:)

103

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Anciasnapis parašė:
Atlantida parašė:
Sigitas, 39 parašė:

dauguma cia pasisakiusiuju serga ta pacia liga-tai zmones su labai stipriu ego.Pas vienus jis atviras,pas kitus rafinuotesnis...
Niekas nesigincija,kad geriau KURI LAIKA, pabuti vienam ,nei su bet kuo.Bet pateikti,tai kaip labai faina,siektina busena-tiesiog tustuma...Zmogus nesukurtas gyventi vienas-tai saves apgaudinejimas.Maza to,daugelis nesugeba i save,savo trukumus paziureti savikritiskai-linke kaltinti santykiuose tik savo partneri...O paskui stebisi-su kuo nedraugauja-visi santykiai baigiasi taip pat...
Pilnavertiski santykiai tik tada ,kai zmones jungia panasus poziuris,panasios vertybes,jausmai.Norint is santykiu gauti kazka grazaus-reikia daug paaukoti,daug viso saves i santykius ideti...

Sutinku. Bet kai vienas stengesi del kito, o kitas netrupucio nesistengia - tai kam tada is vis vargti? Del santykiu darnos turi stengtis abi puses, o ne zaisti "i vienus vartus".

Labai idealistiskai!!!!!!!!jai toks protingas-cia nebutum.buna kalta ir viena puse.kitos puses kaltumas buna tame kad atleido ar uzsimerke i tam tikrus dalykus.pradzia vistiek nuo vieno,o seka to kad po pradzios eina kitas dalykas ir t.t..nenori sikt nereikia kankint siknos.as 7 metus vienas,jauciuosi pilnavertiskas ir laimyngas ir nieko nekaltinu savo santykiuose.bet tai nereiskia kad nieko sutikt nenoriu.noriu.bet nenoriu pafoso.o cia tokia propaganda tipo atsizvelkit i save-tai tiesiog, kad demesi nukreipt.tipo-nelisk prie manes.kaip ir nuoskauda-tik tam,kad teisingai ar ne,bet priverst kita nusileist.gyveni kaip nori ir gyvenk kaip nori.tada ir atsiras zmogus kuriam tavo gyvenimo budas ir bus priimtinas.

cia sutinku. Kazkaip keistai pirmasis postas skambejo. Santykiai, tai aukojimasis, bet buti poroje beveik privalu rasiusiojo zodziais. Tai zmogui privalu aukotis? Kazkokia katorga kvepia. Priverstiniais darbais. Taip, as sutinku, kad pamilus zmogu, del jo kalnus vartyt gali, bet jeigu nesutinki vertos (verto) tavo meiles, tai ir nesidraskai del belenko.

104

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Jurate parašė:

niekada nebuvau viena....o dabar likau....nemoku viena gyventi, man butina tureti zmogu.....o kaip...

ivairiu dalyku tenka ismokt gyvenime. Netgi gyvent.

105

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Na, as Edgaras, man 24, esu is Sheffield (bet gimiau alytuje) esu vienas 3 su puse metu (nuo 2009.06.23) big_smile gera atmintis hmm

106

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

21, kaunas , puse metu...

107

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

39m vienisa 10men ...

108

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

31m esu jau 9men vienisas

109

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

30 metu... vienisa 5 men

110

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

27m. esu vienišas jau 15 metų.

111

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

ramunas, 35 parašė:

gal baikit ligint save su horoskopu zenklais mes esam zmones ir sekas ar nesiseka mums kaip zmonems o ne kaip tiems 6 gyvuliams is horoskopu

...malonu girdeti protingus zodzius.

112 (redagavo rytis 2013-01-17 15:10)

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

zita parašė:

Man 48m. moteris~ vienatve kaip 2,5 metu ieskau vienintelio mylimo draugo,beje sunku rasti ar ju yra is Panevezio.

labukas zitelia tu neieskai rimto draugo kad butu salia ir dalytusi viskuom nesunku rasti dar normaliu zmoniu ir draugu tik paciai reik noreti ka man padarei yra labai ziauru tik nepyk parasiau teisybe tik rimtai atsisedus  pamastyk  ko ieskai ar gerai elgiesi dar likusiais gerais zmonemis kurie buti nori su tavim ir padeti visakeriopai:::002

113

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Iš Šiaulių, 21 metai, Laisvas (vienišas) Seniai. Maždaug 4mėnesiai.

114

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

gimimo data 2013.01.16 val. 23.21 katik gimiau mokedamas rasyti,bet dar nesuprantu ka reiskia buti vienisam,gal paaiskinsit?

115

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Esu vienisa 2 metai....   ir nematau kad kas nors padetu man pakeisti ta aplinkybe....:::407

116

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Man 37m. vienisauju jau 8metus...

117

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

100 metu vienas,bet ne vienisas. Baikit zliumbcioti ir pajudinkit bulkas. Viskas visuomet paprasta kol patys gi visko ir neapsunkinam;)

118

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

ne veltui lietuvius besisikundzianciu bliaunancia banda vadina ,,vduk kas tragedija vdruk dar kas tai jau vienisas,,,ne visi viskam isimtis yra ,,,

119

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

O aš pasiimu pakuotę alaus, įsijungiu redtube, ir vienišumas kažkur dingsta big_smile

120

Re: Vienišų širdžių klubas. Iš kur? Kiek metų? Kiek laiko vienišas(a)?

Labas vienisa ir lb pasimetes gyvenime nzn kas ira tikra laime gyventi seimoje kai tu myli svetimus vaikus kaip savo bet negauni atsako kokio noretum is artimo zmogaus aciu kas atkreipsit demesi...