301

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Vyrukas parašė:
Ruta parašė:

Man juokingai skamba, kad kazkuris cia sake jau kaip ir "nurasyta" vienisa mamyte... Nereikia taip nuvertinti, paziurekit vyrai kiek yra vyru turinciu vaiku ir mokanciu alementus, tai cia gal ir i nauda mums but su tokiais? Tai mes ir galim i tokius neziuret jei jau taip kalbama apie vienisas mamytes... Cia mes renkames, deja vyru tikrai yra ir gana daug norinciu kurt seima, kad ir vienisa mamyte esi.. Tokie laikai, nieko nebera nauja, kad vyrai jus patys begat nuo atsakomybiu, pamate jaunesne grazesne kur be vaiku, cia jus paliekat savo vaikus (nesakau visi sakau apie tuos kurie jau lb naglai kalba apie tas vienisas mamytes, kazin kokie ju gyvenimai is tikro yra, ar nemoka alementu, o tik komentuoja cia labai jau negraziai). visi esame zmones, visi norime gyventi, vaikai nekalti, kad isyra seimos, ir nemanau, kad jie yra kliutis sukurti nauja seima... O naujoj seimoj gali atsirast ir dar daugiau vaikui.. Kur cia beda? Jei jus vyrai nenorit vienisu mamyciu, jei jums tokios nereikalingos tai eikit toli toli... Manau vienisai mamytei bus nusispjaut i tokia jusu nuomone, nes jai bus visada pirmoj vietoj vaikas, o ne tokio gudruolio nuomone.. Mamyte sutiks toki, kuris myles ir ja ir vaika... O tie kuriems vaikai maiso, jie paprasciausia galiu pasakyt be jausmu... Neziureciau as i toki, o ne toks i mane.. !!! Cia mano nuomone ir, manau, ne vienas sutinka su ja!!! O ne su tokiu, kuriem reik be vaiku, sukurt idealia seima, ilgai ir laimingai gyvent... Ziurekit, kad nebutu taip, kad viena diena isirs ta ideali seima, ir kas tada? Trukt uz vadziu vel is pradziu big_smile Tai vat biskuti pamastykit geriau!!!!!

302

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

sveikuciai, uzmaciau sia tema, na tu vienisu issiskyrusiu mamyciu tikrai vyrukai baidos, todel jei matau kad man simpatizyoja koks vyrukas iskart pasisakau kad turiu dukryte. Po skyrybu radau tikrai gera zmogu bet issiskyrem nes mano dukrai nepatiko kad reik mama dalintis su kazkuo, o ir tas vyrukas buvo toks kaip ir mamos vaikas, kulturingas, be galo geras, bet... as jam buvau moteris ir mama 50 ant 50, neislaike nervai ir teko pasakyt ate, kad ir kaip skaudu buvo. Vis tik labai skaudu buvo dukreles poziuris, kad tik jos ir jos turiu but, o gal nenori salia manes kad kitas vyras butu, tik jos tetis. Exas irfgi turi sugyventine su kuria susilauke leliuko, jos deje irgi nemegsta, o su tikruoju broliuku mielai kartais pasimato

303 (redagavo gedukas 2013-10-02 10:49)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis parašė:

,mulki atvaziuok i norvegija(kur ten vaziuosi atostogaut,,i ispanija prie apelsinu) busiu cia savaite ,,pasakysi ka nori,,,

Ei plento guzas lygioje vietoje katram gale norvegijos vergauji susitinkam nuo šio penktadienio busiu panašiai visa savaite galėsiu prilėkti jei jau toks drąsus esi.
Pasitikslinau kur busiu:Bergene,Kristiansandene,Trondheime ir turbūt Osle.

304

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

gedukas parašė:
tinsanis parašė:

,mulki atvaziuok i norvegija(kur ten vaziuosi atostogaut,,i ispanija prie apelsinu) busiu cia savaite ,,pasakysi ka nori,,,

<...> katram gale norvegijos vergauji susitinkam nuo šio penktadienio busiu panašiai visa savaite galėsiu prilėkti jei jau toks drąsus esi.

Gedukai, aš pačiam elektroninį lėktuvo bilieto variantą permetu, parodysi tinsaniui big_smile Prie to pačio ir tuos 5000 paimsi iš jo (paskui  pasidalinsim) big_smile Ajajai tinsani, neri į krūmus kaip mergaitė.. smile)

305

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

O jus gal sukurkit kita temele ir ten riekites

306

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

...vyrai kariauja...o moterys kaltos:);)

307

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis parašė:
O man ne DZYN parašė:
tinsanis parašė:

tavo sms labai protingos,,matyt busi ta brokuota:)ar kokia ten,,,mano gyvenimo tikslas augint svetimus big_smile:D:D pagal tave,,ech taip nusivyliau kad nerandu kokios su augintiniais,,,atsakingas zingsnis:D hm ,,mergina prisilakste ar tesiog prisidaro vaiku ,,o poto juos kabina kitam ant kaklo ,,apie koki atsakinga zingsni tu kalbi?JA tvarko,,kitas augina?geriausia gynyba-puolimas,,tai senas posakis zinau toki,,,pagal save priderinai,,apsikrovei vaikais bet reikia toliau gyvent tai reikia kazkam uzkraut visa tai ant kaklo?
taves pasiklausius,,vyras ir moteris kurie turi bendrus vaikus kaip ir nenormalus yra?-va jai svetima priglaus,priims cia bus seimu seima,,,?

AU AU wink

augintiniai sako au au:)))

Nebutum debilas, suprastum, kad tai ir turėta omeny:) lok augintini, lok.

308

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

dalia parašė:

...vyrai kariauja...o moterys kaltos:);)

Dėl jūsų ir kariaujame tokia ta istorija:::008

309

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Gintas parašė:
gedukas parašė:
tinsanis parašė:

,mulki atvaziuok i norvegija(kur ten vaziuosi atostogaut,,i ispanija prie apelsinu) busiu cia savaite ,,pasakysi ka nori,,,

<...> katram gale norvegijos vergauji susitinkam nuo šio penktadienio busiu panašiai visa savaite galėsiu prilėkti jei jau toks drąsus esi.

Gedukai, aš pačiam elektroninį lėktuvo bilieto variantą permetu, parodysi tinsaniui big_smile Prie to pačio ir tuos 5000 paimsi iš jo (paskui  pasidalinsim) big_smile Ajajai tinsani, neri į krūmus kaip mergaitė.. smile)

Ghm... Juokiasi puodas, kad katilas juodas. Mane taksistu išvadino, o pats pasirodo žuvį Norvegijoje krapstineja:)

310

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

gedukas parašė:
tinsanis parašė:

,mulki atvaziuok i norvegija(kur ten vaziuosi atostogaut,,i ispanija prie apelsinu) busiu cia savaite ,,pasakysi ka nori,,,

Ei plento guzas lygioje vietoje katram gale norvegijos vergauji susitinkam nuo šio penktadienio busiu panašiai visa savaite galėsiu prilėkti jei jau toks drąsus esi.
Pasitikslinau kur busiu:Bergene,Kristiansandene,Trondheime ir turbūt Osle.

ei kreipkis i ta kas tave palenkta daro ,,vergauja?tu vergauji tavo toks likimas,is gimines giminei perduodamas,,,tai anyzius laki tai vergauji,,po tokiu pasirasinejimu validoli o gal ir ne jy ciulpt pradesi:D:D:D:D
cigreciu privesi ar ko ten dar atsivezi ,,nerukau teliku nereikia:D pastumdeli..savo draugei atvesk,,i siaulius ar kur ten dar vardino,,:D:D:D

311 (redagavo tinsanis 2013-10-02 14:37)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Donatas parašė:
Gintas parašė:
gedukas parašė:

<...> katram gale norvegijos vergauji susitinkam nuo šio penktadienio busiu panašiai visa savaite galėsiu prilėkti jei jau toks drąsus esi.

Gedukai, aš pačiam elektroninį lėktuvo bilieto variantą permetu, parodysi tinsaniui big_smile Prie to pačio ir tuos 5000 paimsi iš jo (paskui  pasidalinsim) big_smile Ajajai tinsani, neri į krūmus kaip mergaitė.. smile)

Ghm... Juokiasi puodas, kad katilas juodas. Mane taksistu išvadino, o pats pasirodo žuvį Norvegijoje krapstineja:)

o kas ne taksistas esi?tavo poilsis lietuviu kalba ir svetimu vaiku auginimas,,,mano pakeliavimas po salis,,:)
zuvi krapstyt?nekrapstau,,matai jai ipirktum geresnes kokybes butu maziau kaulu nereiketu krapstyt,,,
neri ,,neri taip kaip tu kad iki svetimu vaiku auginimo daeini:D saunuolis,,,taip ir toliau,,
jai su geduku vaziuosi tai i koki tailanda ten visokiu mazumu gi romantiskai pabusit:D:D:D
miksturos su anyzium ar kuom ten nepamirskit tik pasiimt:))))

312 (redagavo gedukas 2013-10-02 17:21)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Jai jau buvai italijoje tai turbūt žinai kad anyžių degtinė-likeris sambuka vadinas,graikijoje uzas karšta diena su ledu nepakeičiamas dalykas rekomenduoju klaviatūros keliautojui tai tikrai būtina paragauti.Beje ji labai mėgsta ir vertina visa viduržemio jūros pakrantė.Pradedant graikija,turkija, egiptu,tunisu.Libijoje nebuvau nežinau uždara šalis buvo o ir dabar nenuvyksi.ispanijoje irgi nebuvau tik jos salose.Kalbant apie berods minėjai tailanda nežavi juju karalystė todėl ir nevykstu jeigu jau bus poreikis ir bus už ką butinai nuvyksiu juk rekomendavo ieskok tinsanis- kelioniu guru, kaip jo patarimu gali neklausyti.
P.s. Beje galėsi atsipusti savaite manes  nebus pasilinksmink pats su savimi.
O mamytės atleiskit už tai kad ne itema diskutuojam gal padiskutuosim vėliau jei stogas nustos kažkam važiuoti arba adminams pasibaigs kantrybė ir bent jau mėnesiui užblokuos ši pilieti .

313

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

a karas jau baiges? :::622

314

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

gedukas parašė:

Jai jau buvai italijoje tai turbūt žinai kad anyžių degtinė-likeris sambuka vadinas,graikijoje uzas karšta diena su ledu nepakeičiamas dalykas rekomenduoju klaviatūros keliautojui tai tikrai būtina paragauti.Beje ji labai mėgsta ir vertina visa viduržemio jūros pakrantė.Pradedant graikija,turkija, egiptu,tunisu.Libijoje nebuvau nežinau uždara šalis buvo o ir dabar nenuvyksi.ispanijoje irgi nebuvau tik jos salose.Kalbant apie berods minėjai tailanda nežavi juju karalystė todėl ir nevykstu jeigu jau bus poreikis ir bus už ką butinai nuvyksiu juk rekomendavo ieskok tinsanis- kelioniu guru, kaip jo patarimu gali neklausyti.
P.s. Beje galėsi atsipusti savaite manes  nebus pasilinksmink pats su savimi.
O mamytės atleiskit už tai kad ne itema diskutuojam gal padiskutuosim vėliau jei stogas nustos kažkam važiuoti arba adminams pasibaigs kantrybė ir bent jau mėnesiui užblokuos ši pilieti .

PIJOKELI -aciu uz patarimus tau skanu gerk ,,man anyzine neskanu,,tas pats kas turkiska rake,,,palieki nelauktiem sveciam,,ar tokiem kaip tau...
tegu megsta ,,as nemegstu,,,graikija,egiptas teko but,,tunise ne,,,ispanija super,,,
o tailandas pasibut visai nieko butu
patarimu naivuoli nedalinu ir kiek cia esu nesu ei vieno daves,,isto man jokios naudos taigi,,,

315

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

MERGINOS DAROM STAFKES , KURIS LAIMES:GEDUKAS AR TINSANIS, jau ir tema reik pervadint :::920

316

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsani, nebūk boba, išdrįsk susitikt big_smile big_smile
Bent jau mamytę atsiūsk vietoj savęs big_smile

317

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Galima daug rasyt ir kiekviena puse gins savo puse viskas cia normalu.Pirmiausia pats tas vaikas isvis del nieko nera kaltas Bet musu visuomenej iskart vienisa mama tai reiskia jau ... Ir tas faktas irgi atbaido vyrus,kad tavo dauguma pazystamu  tau uz nugaros juoksis" idiotas pasieme su vaiku".Visi mes gyvenime pridarom klaidu ir susidedam ne su tais zmonem,bet pats tas vaikas nera tikrai kazkoks blogis toli grazu i tai,bet augint svetima vaika irgi nekiekvienas vyras sutiktu.Nereik metytis izeidimas,kad va moterys su vaiku tai jau k,o vat vyras kuris nuraso moteris su vaiku,tai jau avinas nera taip.Jei ziuret is savo asmenines puses,jei man kazkada tokia situacija atsistikt nezinau ar rysciausi tam,bet viena zinau dusyk tai permastyciau,net jei viskas ir tiktu su paciu zmogum.Toks gyvenimas ir gyvenam tikrai ne tobulam pasauly itr toli grazu patys tokie nesam ;] Visom vienisom mamytei galiu tik pasakyt,kad tas vaikutis jums netik laimes ir rupesciu atnesha,bet jus sustiprina kaip asmenybes .

318

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

dabar skaiciau Mindaugo pasisakyma ir susimasciau....as skaitaus kaip vienisha mama ar nea?
Jei santuokoj susilauki vaikucio o paskui issiskiria keliai tai cia jau tampi vienisha mamyte ir automatiskai k.... supainiojot jus mane. tada man belieka pamirst savo asmenini gyvenima, ir matyt tik dukrytes ir savo interesus o mano exas lai toliau seja sekla, nors jau pasejo, turi sugyventine su sunum, na tikiuosi bent su ja laimes tures ilgiau nei 12metu ir nepadarys jos vienisha mamyte ir to pasekoje k.....uzsiparinau jau as cia visai

319

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

slapuke parašė:

dabar skaiciau Mindaugo pasisakyma ir susimasciau....as skaitaus kaip vienisha mama ar nea?

Na jeigu viena auginate vaikutį, tai suprantama jog esat vieniša smile)

slapuke parašė:

.... supainiojot jus mane. tada man belieka pamirst savo asmenini gyvenima, ir matyt tik dukrytes ir savo interesus

Savęs siūlyčiau nepamiršti, juk žmogus ir Jūs, ne vien Jūsu dukra smile Kaip asmenybė turite formuotis ir toliau, su kiek įmanoma įvairesne, pilnavertiškesne supančia aplinka. Ir nepakibkite ant to gudraus kabliuko, kai dukra nesiteiks dalintis Jūsų su kokiu nors vyru smile) Vaikai yra labai gudrūs egoistai, ir tai kartais reikia prigesinti. Kiek pavyks tai prislopinti vaikystėje, ant tiek mažiau reikės paauglystėje ir suaugus. Tapus moterimi, jai pačiai nuo to bus tik lengviau wink
O Jūsų vyras... žinot, maniau jau išsiskyrėte? smile) Gal padarykit tai iki galo wink Sėkmės!

320

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

visos mamos karstos,karstesnes uz saule big_smile