41

Re: Kelionės ir žygiai

O mes keliaujam į Turkiją.
Taip daug kas sakys banalu big_smile Bet nes dar buvus smile)

42

Re: Kelionės ir žygiai

O, būtų labai įdomu praleisti keletą dienų Konstantinopolyje, neeilinis Miestas smile

43

Re: Kelionės ir žygiai

Andre parašė:

O, būtų labai įdomu praleisti keletą dienų Konstantinopolyje, neeilinis Miestas smile

As tranzavau iki ten ir truputį toliau

44

Re: Kelionės ir žygiai

Andre parašė:

O, būtų labai įdomu praleisti keletą dienų Konstantinopolyje, neeilinis Miestas smile

Moterims ten vaziuoti pavojinga nes jų kultūra ant tiek asimiliuojanti ir itraukianti kad gali uzsinoreti ten pasilikti)

45 (redagavo Darius 2024-04-01 19:33)

Re: Kelionės ir žygiai

Nezinojau kad Konstantinas toks zygiuotojas. Pradejo ir man jie patikt, kai pabandziau, pasirodo malonu smile

Kaip sakot ar apsimoka moket 14 eur uz 4.5 val zygi? Iki siol eidavau tik nemokamai. Cia toks buvo:

https://www.facebook.com/events/1009034980307175/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22discovery_custom_tab%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D

Pilaitę galima pažinti žygiuojant- šį malonų ir sveiką laiko praleidimą siūlau per pačias Velykas. Žygiuosime ratu, pradėsime prie parapijos namų Tolminkiemio g. 4, pabaigsime- Beepart. Orientacinis atstumas- 12-13 km, trukmė - apie 4,5 val. Žygyje pasidalinsiu vaizdine ir kitokia informacija, kaip atsirado Pilaitė, kuo ji ypatinga, kokių skirtingų dalių joje esama. Išeisime ir iš Pilaitės ir Vilniaus, bet sėkmingai sugrįšime. Kaip ir visose mano ekskursijoje ir žygiuose- bus ir siurpizų, ir geros nuotaikos. Kaina - 14 eur, vaikams virš 10 m. - 2 eur. Būtina išankstinė registracija el. paštu lietuvosgide@gmail.com ir išankstinis apmokėjimas, nes žygio dalyvių skaičius ribojamas iki visiems komfortiško skaičiaus. Iki malonaus susižygiavimo, gidė Asta Cicėnienė

gal tikrai kokiu pazinciu geru ten galetu susirast. Bet kai pagalvoji, sporto klubas kainuoja 22 eur menesiui. Cia per kelias valandas, tai biski daugoka atrodo. Jei ateis 10 zmoniu, tai jau 140 paims, jei daugiau, tai isvis ten belekiek. Atrodo per geras uzdarbis uz pramoga big_smile

46

Re: Kelionės ir žygiai

Necituok Tu šitų keksiu spaminiu nuorodų tegu jos bankrutuoja visos) nežinau aš neskaiciuoju žygio savikainos perskaiciavus i valandas. Būna ir daug daugiau išlaidų. Kad nuvažiuoti iki žygio pradžios vietos reikia pilną baką kuro isipilti tai irgi kainuoja. Paskui žygiui gera apranga irgi kainuoja. Dar pačiam žygyje brangios kavos nusipirkti už belekiek eurų na ir susidaro tos išlaidos. O jeigu nori pigiau tai nepirk žygių o varyk vienas. Yra daug puikių maršrutų suzymetu savarankiskam keliavimui

47

Re: Kelionės ir žygiai

Kad pradėti žygį reikia tik peržengti savo namų slenkstį ir tu jau žygyje. O paskui kur Kelias nuves tave

48 (redagavo Darius 2024-04-01 20:45)

Re: Kelionės ir žygiai

Konstantinas parašė:

Necituok Tu šitų keksiu spaminiu nuorodų tegu jos bankrutuoja visos) nežinau aš neskaiciuoju žygio savikainos perskaiciavus i valandas. Būna ir daug daugiau išlaidų. Kad nuvažiuoti iki žygio pradžios vietos reikia pilną baką kuro isipilti tai irgi kainuoja. Paskui žygiui gera apranga irgi kainuoja. Dar pačiam žygyje brangios kavos nusipirkti už belekiek eurų na ir susidaro tos išlaidos. O jeigu nori pigiau tai nepirk žygių o varyk vienas. Yra daug puikių maršrutų suzymetu savarankiskam keliavimui

o kas ten per ypatinga apranga turi but kad reiktu zygiui kazkokios o ne tiesiog iprasti drabuziai?

O pacitavau, kad galetu kas nors ivertint smile

as tave isivaizdavau kad tau pramoga yra pagert, palost , o ne i zygi eit big_smile

49

Re: Kelionės ir žygiai

Darius parašė:
Konstantinas parašė:

Necituok Tu šitų keksiu spaminiu nuorodų tegu jos bankrutuoja visos) nežinau aš neskaiciuoju žygio savikainos perskaiciavus i valandas. Būna ir daug daugiau išlaidų. Kad nuvažiuoti iki žygio pradžios vietos reikia pilną baką kuro isipilti tai irgi kainuoja. Paskui žygiui gera apranga irgi kainuoja. Dar pačiam žygyje brangios kavos nusipirkti už belekiek eurų na ir susidaro tos išlaidos. O jeigu nori pigiau tai nepirk žygių o varyk vienas. Yra daug puikių maršrutų suzymetu savarankiskam keliavimui

o kas ten per ypatinga apranga turi but kad reiktu zygiui kazkokios o ne tiesiog iprasti drabuziai?

O pacitavau, kad galetu kas nors ivertint smile

as tave isivaizdavau kad tau pramoga yra pagert, palost , o ne i zygi eit big_smile

Vasaros metu geri sportbaciai mažiausiai šimtą eurų kainuoja; jei žygis žiema tai dar brangesnių batų reikia. Nuo pigios ir netinkamos avalynės prasides pūliniai sutrinsi kojas iki kraujo ir tavo paskutiniai kilometrai bus labai skausmingi. Apranga gal ir nebūtina bet žygius ir fotografai fotkina o tai eis profesionaliai apsirengę žygeiviai ir tarp jų nesinori išsiskirti savo bomziska apranga na ir siaip oro sąlygos skirtingos būna

50

Re: Kelionės ir žygiai

Darius parašė:
Konstantinas parašė:

Necituok Tu šitų keksiu spaminiu nuorodų tegu jos bankrutuoja visos) nežinau aš neskaiciuoju žygio savikainos perskaiciavus i valandas. Būna ir daug daugiau išlaidų. Kad nuvažiuoti iki žygio pradžios vietos reikia pilną baką kuro isipilti tai irgi kainuoja. Paskui žygiui gera apranga irgi kainuoja. Dar pačiam žygyje brangios kavos nusipirkti už belekiek eurų na ir susidaro tos išlaidos. O jeigu nori pigiau tai nepirk žygių o varyk vienas. Yra daug puikių maršrutų suzymetu savarankiskam keliavimui



as tave isivaizdavau kad tau pramoga yra pagert, palost , o ne i zygi eit big_smile

Matai kaip suveikia įvaizdžio kūrimas

51

Re: Kelionės ir žygiai

Darius parašė:
Konstantinas parašė:

Necituok Tu šitų keksiu spaminiu nuorodų tegu jos bankrutuoja visos) nežinau aš neskaiciuoju žygio savikainos perskaiciavus i valandas. Būna ir daug daugiau išlaidų. Kad nuvažiuoti iki žygio pradžios vietos reikia pilną baką kuro isipilti tai irgi kainuoja. Paskui žygiui gera apranga irgi kainuoja. Dar pačiam žygyje brangios kavos nusipirkti už belekiek eurų na ir susidaro tos išlaidos. O jeigu nori pigiau tai nepirk žygių o varyk vienas. Yra daug puikių maršrutų suzymetu savarankiskam keliavimui

o kas ten per ypatinga apranga turi but kad reiktu zygiui kazkokios o ne tiesiog iprasti drabuziai?

O pacitavau, kad galetu kas nors ivertint smile

as tave isivaizdavau kad tau pramoga yra pagert, palost , o ne i zygi eit big_smile

Konstantinas labai visapusiškas asmuo. Daug patyręs ir išgyvenęs. Jis visoks, tiek bomžikas - tiek kilnus. O kas svarbiausia, tai jis intelektualas stabdantis past save.

52

Re: Kelionės ir žygiai

Ačiū Tau Laimutė bet nesinori offtopinti) geriau padėk Dariui susiruosti į žygį) bent jau keletą km nuo Vilniaus

53

Re: Kelionės ir žygiai

Konstantinas parašė:

Ačiū Tau Laimutė bet nesinori offtopinti) geriau padėk Dariui susiruosti į žygį) bent jau keletą km nuo Vilniaus

Darius over apdairiai renkasi žygį, o neatskira fake anketų nuo tikrų....oi sunkus reikalas su mūsų Dariuku big_smile

54

Re: Kelionės ir žygiai

lLaimutė pavarė - taiklesnio žodžio nerandu smile
psichologai ir kiti - ilsisi smile

55

Re: Kelionės ir žygiai

Konstantinas parašė:

Kad pradėti žygį reikia tik peržengti savo namų slenkstį ir tu jau žygyje. O paskui kur Kelias nuves tave

tas tai taip smile Kelias mane dažniausiai atveda iki mašinos, štai ir visas mano žygis smile

56

Re: Kelionės ir žygiai

Andre parašė:
Konstantinas parašė:

Kad pradėti žygį reikia tik peržengti savo namų slenkstį ir tu jau žygyje. O paskui kur Kelias nuves tave

tas tai taip smile Kelias mane dažniausiai atveda iki mašinos, štai ir visas mano žygis smile

Su mašina irgi galima leistis į labai tolimus zygius) bet per daug metų valkatavimo po pasaulį priejau tokios išvados: kiekviena transporto priemonė turi savo greitį. Keliaudama greitai su masina tu nespeji išsimaudyti vaizduose, nespeji pajausti tos vietovės vaizdų, kvapų, garsu ir taip toliau) o keliaudama pėstute tu būtent speji tai pajausti. Todėl kuo lėčiau keliauji tuo geriau .
Ir dar labai svarbi nakvynė. Pabūti vienam palapinėje toli nuo namų tai labai isgrynina visokius jausmus. Aš tolimuosiuose žygiuose gulėdamas palapinėje rašiau zygeivio dienoraštį tik deja jis išnyko

57

Re: Kelionės ir žygiai

Andre parašė:
Konstantinas parašė:

Kad pradėti žygį reikia tik peržengti savo namų slenkstį ir tu jau žygyje. O paskui kur Kelias nuves tave

tas tai taip smile Kelias mane dažniausiai atveda iki mašinos, štai ir visas mano žygis smile

Tai palik mašina kitam mieste ir galėsi iki jos zygiuoti

58

Re: Kelionės ir žygiai

Alegra parašė:
Konstantinas parašė:

Ačiū Tau Laimutė bet nesinori offtopinti) geriau padėk Dariui susiruosti į žygį) bent jau keletą km nuo Vilniaus

Darius over apdairiai renkasi žygį, o neatskira fake anketų nuo tikrų....oi sunkus reikalas su mūsų Dariuku big_smile

man dar teberasineja ta fakine, db bandau apgaut ja, tipo as nesuprnatu kad fakine big_smile idomu kiek temps big_smile

59 (redagavo Darius 2024-04-02 20:35)

Re: Kelionės ir žygiai

Konstantinas parašė:
Andre parašė:
Konstantinas parašė:

Kad pradėti žygį reikia tik peržengti savo namų slenkstį ir tu jau žygyje. O paskui kur Kelias nuves tave

tas tai taip smile Kelias mane dažniausiai atveda iki mašinos, štai ir visas mano žygis smile

Su mašina irgi galima leistis į labai tolimus zygius) bet per daug metų valkatavimo po pasaulį priejau tokios išvados: kiekviena transporto priemonė turi savo greitį. Keliaudama greitai su masina tu nespeji išsimaudyti vaizduose, nespeji pajausti tos vietovės vaizdų, kvapų, garsu ir taip toliau) o keliaudama pėstute tu būtent speji tai pajausti. Todėl kuo lėčiau keliauji tuo geriau .
Ir dar labai svarbi nakvynė. Pabūti vienam palapinėje toli nuo namų tai labai isgrynina visokius jausmus. Aš tolimuosiuose žygiuose gulėdamas palapinėje rašiau zygeivio dienoraštį tik deja jis išnyko

nu as tai atradau traukinius. Buvau Balstogej, tai super, komfortiska vaziuot, vietu daug laisvu ir nereik vairuot, gali pasnaust, panarsyt internete, nu super atrodo. Tik vienintelis nepatogumas, jei daug bagazo turi, visko net nepasinesi, pvz buna mintis vaziuot i uzsieni pasiimt menesi buta ir pagyvent ir padirbt. Bet tada noretusi ir monitoriu nusivezt, su traukiniu jau nesivesi. Kazi kaip cia issprest. O gal vietoj yra pigiiu monitoriu. Nes per laptopo 15 coliu monitoriu biski ne smagu dirbt , nu bet gal galetu menesi pakentet.

60

Re: Kelionės ir žygiai

Ir išvažiavo gaspadorius į didžią kelionę. traukiniu.
ir ne pro langus dairėsi, o vis internete naršė....
tai kam važiuoti? smile ir iš čia gerai matosi smile