1

Тема: Ko tikites is pirmo laisko?

Tai va, iskilo man toks klausimukas. Ko tikites is pirmo jum parasyto laisko cia? Ar ko nors special? Gal tiesiog "labas"? O gal patinka koki komplimenta isgirst? Ka rasyt, kad jus sudomint, patraukt demesi ir kad atrasytumet? Vaikinai, ar jum patinka, kai mergina paraso pirma? Jei taip, ka ji turetu parasyti?
Ir dar: kai ziurinejat anketas, ar parasot zaviam zmogui (vaikinas merginai ir atv.)? Ar tik pasigrozit ir isjungiat? Pagal ka renkates kam parasyt, o kam ne? Ar tai, kad pasiziureje neparasot, reiskia kad jusu tas zmogus nedomina? Ar verta jam jums rasyti?
Na zodziu tikiuosi supratot mano klausimukus ir pareiksit savo nuomone smile laukiu wink

2

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

Man pvz patinkai kai mergina paraso laiska tiesei sviesei,susimatom ar trali vali

3

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

Butu smagu jei pasireikstumete wink

4

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

is pirmo lajsko nesitikiu nieko, lajkas parodo, ko tiketis smile sejp turbut labiau megstu kalbint nej buti uzkalbinta, nes gyvenime renkuosi as smile ydomu gauti kazka netradicisko, taciau niekad nesmerkiu tokiu lajsku kajp "labas". o ar parasyti  man verta, spreskite patys :::757

5

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

neverta big_smile as retai rasau is vis zmonem, nes man tos nuotraukos nieko visiskai nesako apie zmogu. paziuri kaip i sasiskas parduotuvej padetas, pavadinimai grazus, apvalkalai grazus.. bet visi zino, kad dabar sasiskas is tualetinio popieriaus daro. neblogas palyginimas ane big_smile o nepatinka, kai man paraso panos, bet neturi ka pasakyt. laukia kol as ko nors paklausiu. geriau tada is vis nerasyt.

6

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

gal ir neverta, as nesigincysiu, kiekvienam savo smile jej nuo pradziu nesirutulioja pokalbis, taj kam is vis kajp sakant is sh.. spaust vaska smile

7

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

man patinka pasisakymas.... man nepatinka kai raso panos... o kazi pats tamstele teikiates kam rasyt? beje tas ivardijimas isites verciantis is koto ;D bet kazi ar pats per daug nepakiles nuo zemes... sutinku jog pasitikejimas savimi vertinamas.. taciau mano manymu, butent tavuoju atveju jo siek tiek per daug... nuvertini zmogucius... na galbut zmones ne tavo skonio, bet dar nereiskia jog tuscios asmenybes, tad susimastyk!

8

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

Ramune, 15 atidziau isiskaityk.

Aleksandras, 21 пишет:

neverta big_smile as retai rasau is vis zmonem, nes man tos nuotraukos nieko visiskai nesako apie zmogu. paziuri kaip i sasiskas parduotuvej padetas, pavadinimai grazus, apvalkalai grazus.. bet visi zino, kad dabar sasiskas is tualetinio popieriaus daro. neblogas palyginimas ane big_smile o nepatinka, kai man paraso panos, bet neturi ka pasakyt. laukia kol as ko nors paklausiu. geriau tada is vis nerasyt.


Respect Aleksandras!!! tikrai uzknisa kai merga tau paraso ir laukia klausimu...

Karolina, 18 пишет:

Ko tikites is pirmo laisko?


Atsakimo

9

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

I tokius laiskus kaip - "Labas" net nekreipiu demesio..:D

10

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

Ovydas, 19 пишет:

Ramune, 15 atidziau isiskaityk.

Aleksandras, 21 пишет:

neverta big_smile as retai rasau is vis zmonem, nes man tos nuotraukos nieko visiskai nesako apie zmogu. paziuri kaip i sasiskas parduotuvej padetas, pavadinimai grazus, apvalkalai grazus.. bet visi zino, kad dabar sasiskas is tualetinio popieriaus daro. neblogas palyginimas ane big_smile o nepatinka, kai man paraso panos, bet neturi ka pasakyt. laukia kol as ko nors paklausiu. geriau tada is vis nerasyt.


Respect Aleksandras!!! tikrai uzknisa kai merga tau paraso ir laukia klausimu...

Karolina, 18 пишет:

Ko tikites is pirmo laisko?


Atsakimo


ka as ir noriu pasakyt... is merginu laukia nezinia ko.... neregeto originalumo, o stai jau jus... jums teuztenka isstenet labas... o jau cia pazanga jei paklaus pacio banaliausio: kaip sekas? pagavai kampa ?:D

11

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

Viskas nuo to ir prasideda! "Labas. Kaip sekas?" nebent tu kaska mandriau atsakysi i ta Labas smile tada pokalbis kita linkme pakryps.

12

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

Ovydas, 19 пишет:

Viskas nuo to ir prasideda! "Labas. Kaip sekas?" nebent tu kaska mandriau atsakysi i ta Labas smile tada pokalbis kita linkme pakryps.


tad kodel is merginu reikalaujama daugiau:)? beje patikek esu sulaukusi nemazai gan orinaliu laiskuciu... ogi ir pati retai kada pradedu sitaip banaliai... truksta fantazijos... tik kaip matai ne visims big_smile

13

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

o kur tu matai kad as rasyciau ar dar kas rasytu kad is ju reikalauja daugiau? as rasiau kad viskas prasideda nuo "labas. kaip sekas?"!!!
Matau tau fantazijos netruksta smile

14

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

na reiktu isiskaityt saulele! "merginos laukia klausimu"... si fraze tau nieko nesako?:) kadangi sakai turiu fantazijos pasitelk savaja... bet as tau siek tiek padesiu! ogi mano manymu sakinys rodo jog mes parasom labas.... o stai is jusu laukiam kaip sekas? na buvo preliminarus ir primityvus pavyzdys! db jau aisku?:D

15

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

Cia jau biski susivelei, mergyt wink

Ramunė, 15 пишет:

ogi mano manymu sakinys rodo jog mes parasom labas.... o stai is jusu laukiam kaip sekas?


Na tikrai as nerasasyciau taip ka tu cia parasiai :DDD
Paskaityk ka parasiai smile

16

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

sakydama "sakinys rodo" turejau omeny anksciau cituota fraze! tik aiskink ir aiskink visiems smile bet manau esme supratai tik kabinejies prie zodziu... tai nebepades!

17

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

Rasei: "merginos laukia klausimu". Kai kurios paraso kelis sakinius, ir laukia kol tu ko paklausi. Vot tas ir nepatinka... ir niekas nereikalaujo is ju daugiau. tik jai rasai tai rasinekis normaliai smile o ne dura stumk smile

18

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

na cia sutinku! nors... na kur nepasigincysi tai jau ir nepasigincysi smile

19

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

As asmeniskai is pirmo laisko nieko nesitikiu. Parase kazkas ir tiek:) na o veliu pabendravus galima ziuret kas ten bus..

20

Re: Ko tikites is pirmo laisko?

vaikinuku noreciau paklausti -kokia pirma ,o gal antra smile)mintis kiltu ,jei jum parasytu nepazystama mergina ir pirmam laiske pasiulytu isgerti arbatos?