41

Re: Reikia patarimų.

Boba, kodėl bulvių neskuti. Imi puodus ir darbuokis virtuvėje, ten tavo vieta

42

Re: Reikia patarimų.

Idomumo delei reiktu padaryti eksperimenta. Parasyti "labas, kaip sekas?" Ir idomu kiek atrasytu big_smile

43

Re: Reikia patarimų.

Kaip būtumėt ką tik nusileidę į žemę, ir nepastebėję, kad moterys vadovauja vyriausybėms, valstybėms, įmonėms, yra jų savininkės, mokslininkės ir taip toliau. Tiek laiko čia gyvenat, o kliedit, tarsi galvos būtų nupjautos.

44

Re: Reikia patarimų.

Grybašenka blogai dirba

45 (2018-09-25 15:04 отредактировано Valdas)

Re: Reikia patarimų.

Nesidomiu tuo, todėl nežinau, kiek gerai, ir kiek blogai ji dirba. Net jei būtų taip - tai viena iš daugybės, kurios dirba gerai ir labai gerai. Be to, yra vyrai, kurie blogai dirba, tai ką tai reiškia?

46

Re: Reikia patarimų.

Daktaras nuo varenos пишет:

Idomumo delei reiktu padaryti eksperimenta. Parasyti "labas, kaip sekas?" Ir idomu kiek atrasytu big_smile

manau, kad visos atrasytu...o jei ne, tai tikrai ne tame sakinuke problema, o tikriausiai tame, kad be nuotraukos. wink

47 (2018-09-25 15:19 отредактировано Valdas)

Re: Reikia patarimų.

Esmė tame, jei ieško į porą, ar tinka turėti vaikų. Jei tinka, galima rašyti, kaip nori. Ir nesvarbu, su nuotrauka, ar be. Mes su viena tikome susitikę be nuotraukų. Na, ir į porą tikriausiai turi tikti kitos dvi įgimtos savybės (gaidys-višta/katinas-šuo) ir dominuojanti(s)-nedominuojanti(s)). O gal ir pagal trečią įgimtą savybę - žemdirbys(ė)-medžiotoja(s).

O jei netinka - visai nebūtina atrašyti. Vistiek netinka. Todėl toks elgesys - instinktyviai logiškas.

48 (2018-09-25 15:38 отредактировано Deivil)

Re: Reikia patarimų.

Laimute пишет:

ach...mielas jaunime.. sutiksit jus dar savo moteris, prisisotinsit...subresit ir viskas atrodys daug paprasciau, nei dabar. jus net neitariat, koks grazus yra amzius virs penkiansedimt. kaip gera megautis gyvenimu, tikra meile, ramybe...kai viskas jau pasiekta, kai nebereikia del nieko sukti galvos... kai paskaitai jusu nuogastavimus ir pagalvoji… kaip gerai, kad man nebe 20-30 smile.

Nera cia ko sotintis.

Mes kalbame apie nusistovejusia naturalia moteru virsenybe visuomeneje kuri yra tabu.
Ir kaip jos naudojasi savo igimta (neigyta) virsenybe bendraudamos (arba net nebendraudamos isvis) su vyrais ir to pasekoje buna veidmaines, nes bobos yra pacios pirmos kurios suopia apie meile pagarba tolerancija mandaguma ir visas kitas nesamones nors to akivaizdziai pacios nesilaiko.

49

Re: Reikia patarimų.

Laimute пишет:
Daktaras nuo varenos пишет:

Idomumo delei reiktu padaryti eksperimenta. Parasyti "labas, kaip sekas?" Ir idomu kiek atrasytu big_smile

manau, kad visos atrasytu...o jei ne, tai tikrai ne tame sakinuke problema, o tikriausiai tame, kad be nuotraukos. wink

as su nuotrauka esu ir parases ne vienai merginai su "laba, jus labai grazi Dama, ar noretumete susipazinti?
ir atrase 2/30

50

Re: Reikia patarimų.

Valdas пишет:

Esmė tame, jei ieško į porą, ar tinka turėti vaikų. Jei tinka, galima rašyti, kaip nori. Ir nesvarbu, su nuotrauka, ar be. Mes su viena tikome susitikę be nuotraukų. Na, ir į porą tikriausiai turi tikti kitos dvi įgimtos savybės (gaidys-višta/katinas-šuo) ir dominuojanti(s)-nedominuojanti(s)). O gal ir pagal trečią įgimtą savybę - žemdirbys(ė)-medžiotoja(s).

O jei netinka - visai nebūtina atrašyti. Vistiek netinka. Todėl toks elgesys - instinktyviai logiškas.

Valdo genu erezijos autizmas strikes again.
Eik nakui tu is cia supystas dzipsi atgal i savo palapine ten savo taro kortas ir skaityk, nieks cia taves neprase.

51 (2018-09-25 15:41 отредактировано Valdas)

Re: Reikia patarimų.

Beždžione, raminkis. Susileisk ko nors. Tokių paprastų dalykų nesupranti ar tiesiog rašai nesąmones? Tikiuosi variantas antras. Nors man visai nesvarbu. Taip, kad gali baigti tuos kvailus, net komentarais negalima pavadinti, paistalus, ir atsiknisti. Nes vistiek iš to jokios naudos. Ar tau patinka elgtis beprasmiškai? Tai juk kvaila.

52

Re: Reikia patarimų.

Valdas пишет:

Beždžione, raminkis. Susileisk ko nors. Tokių paprastų dalykų nesupranti ar tiesiog rašai nesąmones? Tikiuosi variantas antras. Nors man visai nesvarbu. Tai, kad gali baigti tuos kvailus net komentarais negalima pavadinti paistalus, ir atsiknisti. nes vistiek iš to jokios naudos. Ar tau patinka elgtis beprasmiškai? Tai juk kvaila.


Tu tiesiog durnas ir to nesupranti.
(gaidys-višta/katinas-šuo) ir dominuojanti(s)-nedominuojanti(s))

Kai ligoniai taip kliedi juos paprastai nuo gyvybes palaikymo aparato atjungia.

"dominuojantis nedominuojantis" xD

Tu atistas visiskas
NU VISISKAS AUTISTAS

53 (2018-09-25 15:44 отредактировано Valdas)

Re: Reikia patarimų.

Jei jau viską iškliedėjai - gali nešdintis į artimiausią ligoninę, nes čia tikrai tau ne vieta. Neaišku ar ir ten vieta. Gal jau reikia izoliuoti psichiatrinėje. Taip, kad manau supratai, ką turiu galvoje.

54

Re: Reikia patarimų.

O gal ir pagal trečią įgimtą savybę - žemdirbys(ė)-medžiotoja(s).

http://www.denofgeek.us/sites/denofgeekus/files/styles/main_wide/public/3/49/homer-simpson-brain.jpg

55

Re: Reikia patarimų.

Valdas пишет:

Jei jau viską iškliedėjai - gali nešdintis į artimiausią ligoninę, nes čia tikrai tau ne vieta. Neaišku ar ir ten vieta. Gal jau reikia izoliuoti psichiatrinėje. Taip, kad manau supratai, ką turiu galvoje.

Niekas nesupranta ka tu turi galvoje tik tu vienas.
Tame ir esme.
Autiste.

56 (2018-09-25 15:48 отредактировано Valdas)

Re: Reikia patarimų.

Juokingi paveikslėliai, bet jei nepažįsti žmonių ir jų įgimtų savybių - tai ką padarysi. Aklas kiekvienas, kuris nieko nežino toje srityje. Todėl gali nevargti sekdamas pasakas. Tavo kvailumas mane nuvilia. Bet aš suprantu, kad taip tiesiog yra. Kvailumas ne dėl to, kad nesupranti apie ką rašoma, o todėl, kad nesupranti, kad nesupranti. Durnas šuo - blogas sargas.

57

Re: Reikia patarimų.

Beje. Apie įgimtą dominavimo ir nedominavimo savybę, kad ji matosi ne tik iš elgesio, o ir iš kojų pirštų (antri ilgesni arba trumpesni už didžiuosius) sužinojau iš techninės srities mokslų daktarės, jei tave svaigina tokie statusai, nors neturėtų, nes esmė - informacijos teisingumas. O tada pažiūrėjau, ar taip tikrai yra. Tai niekas manęs nesupranta, bet aš ją supratau. O kad nesupranta tokie, kaip tu - man visiškai nesvarbu. Nors geriau būtų, jei būtų kitaip.

58

Re: Reikia patarimų.

Valdas пишет:

Juokingi paveikslėliai, bet jei nepažįsti žmonių ir jų įgimtų savybių - tai ką padarysi. Aklas kiekvienas, kuris nieko nežino toje srityje. Todėl gali nevargti sekdamas pasakas. Tavo kvailumas mane nuvilia. Bet aš suprantu, kad taip tiesiog yra. Kvailumas ne dėl to, kad nesupranti apie ką rašoma, o todėl, kad nesupranti, kad nesupranti. Durnas šuo - blogas sargas.

Eiik tu b let apie durnuma jis kalba..
"Igimtos savybes"
Apsiktas pseudomokslininkas tu eretikas, vienintele igimta savybe kuri egzistuoja tai tavo sunkaus lygio autizmas. "tipo ale nesupranti kas rasoma" NIEKO NERASOMA TAME IR ESME.
Niekas tokio s nera gyvenime rases, neraso ir nerasys, todel kad siti dalykai kuriuos tu isgalvojai yra tik tavo vienintelio galvoje, nera apie tai nei knygu, nei straipsniu nei wiki NIEKO.
Tai tik tavo vaizduote ir tu toks durnas sunim vadiniesi bet ironiska tai kad suni dresuot uz tave lengviau nes suo priesingai nei tu - autizmo neturi.

TU
NU
SI
SNE
KI

59

Re: Reikia patarimų.

Valdas пишет:

Beje. Apie įgimtą dominavimo ir nedominavimo savybę, kad ji matosi ne tik iš elgesio, o ir iš kojų pirštų (antri ilgesni arba trumpesni už didžiuosius) sužinojau iš techninės srities mokslų daktarės, jei tave svaigina tokie statusai, nors neturėtų, nes esmė - informacijos teisingumas. O tada pažiūrėjau, ar taip tikrai yra. Tai niekas manęs nesupranta, bet aš ją supratau. O kad nesupranta tokie, kaip tu - man visiškai nesvarbu. Nors geriau būtų, jei būtų kitaip.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Koju pirstai matai jo ilgesni vadinasi jo niekas nesupranta einsteinas ku rwa jis xDDDD


AUTISTAS

60 (2018-09-25 16:01 отредактировано Valdas)

Re: Reikia patarimų.

Kartoju. Jei jau viską iškliedėjai - gali nešdintis. Vistiek neskaitau tavo nesąmonių lojimo. Esi durnas - ir turbūt nieko neįmanoma padaryti. Vienas durniausių, kokius teko sutikti. Įdomus eksponatas. Bet liūdna, kad toks - tūpoj. ;D