81

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Red пишет:

Sveiki, prisiregistravau neseniai , tačiau jau galiu pareikšti nuomonę ir iš savo pusės, ko ieško vaikinai/vyrai. Aišku temos pavadinimas labai ne konkretus, nes visi žmonės esantys šioje svetainėje ieško pažinčių vienokių ar kitokių (ar tai būtų tiesiog bendravimas, ar susitikinėjimai, ar trumpalaikiai santykiai).

Taigi kokie būtų atsiliepimai apie vaikinus: išties nudžiugino , nes būtent čia vaikinai/vyrai pasirodė kur kas brandesni ir labiau susitupėję nei kitose pažinčių portaluose ,kaip antai hotnot.lt ar draugas.lt . Tačiau dažnas strimgalviais pamatęs gražų snukelį ar subinę puola iškart prašyti tel numerio ar siūlyti susitikti. Na kodėl bent viena protinga moteris ar mergina , suvokianti ,kad ji turi daugiau nei išvaizda turi sutikti ir su visais iš eilės bendrauti taip kaip būtent jiems (vyrams) norisi, na juk mes ne lėlytės turim ir savo nuomonę ir charakterį -nepamirškit !

Pavyzdžiui aš esu toks žmogus ,kuriam yra būtina bent keletą dalykų apie kitą žmogų sužinoti netiesiogiai ,kad bent minimaliai įsivaizduočiau ar žmogus man yra ydomus, vietoj to ,kad susitikus tektų kentėti didelį diskomfortą. Beabejo vaikinas/vyras, kuris nuo pats pirmos žinutės pradės verkšlianti koks jis vargšas ir kaip jam nesiseka net čia susirasti merginos atrodo apgailėtinai, siūlantis iškart trumpalaikius santykius, dėja, taip pat. O juolab gavęs neigiamą atsakymą dar išplūsta visokiais žodziais, tai išvis esu pasibaisėjus.

Žodziu kaip ieškosit, tą ir rasit. Jei jau dominai kažkas rimčiau, turėtumėt jau geriau apgalvoti ką rašot ir kaip bendraujat (galioja visiems ,tiek vaikinams, tiek merginoms) smile


O man labai keistos tokios merginos kaip tamstele. Pasirasineja, po to blokuoja. smile

82

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Durnas temos pavadinimas

83

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Jei durnas, tai ko cia reiskiesi?

84

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ką čia sufantazavai į vieną krūvą beleką smile

Parašiau ką manau apie šią temą ir tiek.

85

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Aciu uz jusu nuomone, bet niekas nieko nefantazuoja.

86

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Čia ne nuomonė smile

87

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

tai man neidomu

88

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Tai man neįdomu. Juk tu pirmas susvaigai ko nebuvo smile

89

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Ka tu cia sapnuoji? Tau gal neaisku, kad nenoriu diskutuoti su tavim? Man visiskai neidomus esat.

90

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Aš su tavim nediskutuoju smile Tik parašiau kur nugrybavai.

91

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Tu pats keistas grybas. Sorry zmogau, bet kitaip su tavim negalima jei lendi i akis smile

92 (2015-05-14 17:30 отредактировано Valdas)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Tu lindai man į akis pirmas parašydamas smile Tu įdomiai elgiesi. Moteriškai. Rašai, kad nenori bendrauti, bet toliau bendrauji. Atidžiai valgyk daug mėsos ir mažai gyvūnų riebalų smile

O mane gali vadinti kaip nori - aš juk ne tai smile

93

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Atsirado provokatorius troliukas. Tu net nuotrauka bijai ikelti, tai beprasmiska su internetiniu ereliu bendraut.
O gal tiesiog paskutinis zodis turi buti tavo smile Hm, na tada tuo labiau nesiruosiu veltis i diskusijas. Leisiu suniui paloti. smile

94 (2015-05-14 17:55 отредактировано Valdas)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Manau, kad šuo esi tu (dar yra vilkai, avys ir piemenys), nes aš - žynys. Ragana su by.biu vietoj šluotos smile

"Bijai nuotrauką įsidėti". Juk tu nežinai ar aš be nuotraukos, nes bijau, ar kokia priežastis smile

Užtai ir rašiau, kad rašai nesąmones. Fantazuoji beleką ir iš to kuri bobiškas dramas smile

Po to kaip merga meluoji, kad nenori bendrauti ir nebendrausi, ir tuo pat metu bendrauji toliau smile


Nepergyvenk. Tarp 5 rūšių žmonių yra dvejopas ryšys. Su vienais dviem yra malonus palaikantis ryšys, su kitais dviem - nelabai malonus kontroliuojantis smile

Reikia visko smile

Svarbu, kad būtų kiek reikia smile

Tu man parašai kas pas mane netaip, o parašau kas pas tave netaip smile

Tai gražus pasidalinimas žiniomis. Kaip draugiška pagalba per vyrišką kovą smile

95

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Kokios dar fantazijos? Tave jaudina kas apie ka cia diekutuoja? Tai sukurk tema protinguoli. Pas tave nei argumentu, nei faktu. Tik streles pervedi kaip koks mazvaikis. Prisiknisai butent tu, ne as smile Konfliktu ieskotojas esat.

96 (2015-05-14 20:26 отредактировано Darius)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Tačiau dažnas strimgalviais pamatęs gražų snukelį ar subinę puola iškart prašyti tel numerio ar siūlyti susitikti.

Na seniau zmones kai nebuvo interneto tai gyvai bendraudavo ir jokios problemos nebuvo, o dabar zmones per daug i ta interneta ilinde, o tu dar skatini ir toliau tipo bendraut internetu, bet neit susitikt.

As tai kaip tik galvoju kad zmones turi eit susitikt gyvai greiciau smile

97

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Audrius пишет:
Rudaakė пишет:

kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad vyrai cia tik pramogauja.

Ne kitaip ir moterys, tik pramogavimo būdai kitokie. Nors elgesio šaknys vienodos tiek pas tuos, tiek pas kitus - kompleksų glaistymas ir dėmesio trūkumas.
Panašu, kad kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir interneto išplitimas internetinių pažinčių idėjai išėjo ne į naudą - kokybę pakeitė kiekybė: jei anksčiau pažindindamasis internete galėjai tikėtis, kad jei jau žmogus gali internetu naudotis, tai jau kažko vertas, tai dabar, kai kiekvienas durnius tam galimybę turi, susidarė vaizdas, kad tie durniai savo mase tiesiog išstūmė normalius žmones iš virtualios erdvės. Ir ne nuostabu: kiek gi gali normalus žmogus turėti kantrybės, kad, merginų atveju - ištisai trinti visokių keistuolių ir seksomanų laiškus, vaikinų atveju - rašyti originalius ir įdomius (oficialus merginų pageidavimas) laiškus, į kuriuos vis tiek niekas nesivargina atsakyti.

Gal pries kokius 20m. atgal personalinio kompiuterio turejimas ir interneto isivedimas parodydavo tik, kad zmogus turi pinigu, bet dabar kaip ir anksciau  interneto naudojimasis ir domejimasis ivairiom svetainem tik parodo, kad zmogus domisi naujausiom technologinem  tendencijom, taciau tai nereiskia, kad jis dorovingas, saziningas, labai draugiskas.:::001
Del kokybes yra atsakingi svetainiu admin. taciau besivaikydami aukstu reitingu ir pelno jie priversti registruoti kuo daugiau nariu o tarp ju daznai pasitaiko sociopatu, psichopatu, manjaku, recidivistu t.y. zmoniu kurie del sunkiu gyvenimo salygu tapo nesveiki ir net pavojingi visuomeje ir juos indefikuoti kartais buna sunku nes jie moka meistriskai apsimesti normaliais tik ilgiau pabendravus isaiskeja, todel panos yra atsargios, neskuba i tuos susitikimus.

98

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Red пишет:

Sveiki, prisiregistravau neseniai , tačiau jau galiu pareikšti nuomonę ir iš savo pusės, ko ieško vaikinai/vyrai. Aišku temos pavadinimas labai ne konkretus, nes visi žmonės esantys šioje svetainėje ieško pažinčių vienokių ar kitokių (ar tai būtų tiesiog bendravimas, ar susitikinėjimai, ar trumpalaikiai santykiai).

Taigi kokie būtų atsiliepimai apie vaikinus: išties nudžiugino , nes būtent čia vaikinai/vyrai pasirodė kur kas brandesni ir labiau susitupėję nei kitose pažinčių portaluose ,kaip antai hotnot.lt ar draugas.lt . Tačiau dažnas strimgalviais pamatęs gražų snukelį ar subinę puola iškart prašyti tel numerio ar siūlyti susitikti. Na kodėl bent viena protinga moteris ar mergina , suvokianti ,kad ji turi daugiau nei išvaizda turi sutikti ir su visais iš eilės bendrauti taip kaip būtent jiems (vyrams) norisi, na juk mes ne lėlytės turim ir savo nuomonę ir charakterį -nepamirškit !

Pavyzdžiui aš esu toks žmogus ,kuriam yra būtina bent keletą dalykų apie kitą žmogų sužinoti netiesiogiai ,kad bent minimaliai įsivaizduočiau ar žmogus man yra ydomus, vietoj to ,kad susitikus tektų kentėti didelį diskomfortą. Beabejo vaikinas/vyras, kuris nuo pats pirmos žinutės pradės verkšlianti koks jis vargšas ir kaip jam nesiseka net čia susirasti merginos atrodo apgailėtinai, siūlantis iškart trumpalaikius santykius, dėja, taip pat. O juolab gavęs neigiamą atsakymą dar išplūsta visokiais žodziais, tai išvis esu pasibaisėjus.

Žodziu kaip ieškosit, tą ir rasit. Jei jau dominai kažkas rimčiau, turėtumėt jau geriau apgalvoti ką rašot ir kaip bendraujat (galioja visiems ,tiek vaikinams, tiek merginoms) smile

Tu nepamiršk, kad visokių žmonių būna smile
Aš pavyzdžiui irgi esu toks žmogus, kuriam norisi pirmiausia su žmogumi kažkiek pabendraut, o tik tada eit susitikt. Neturiu aš laiko, kad lakstyt į pasimatymus su merginomis, kurios nesugeba sakinio sudaryt iš daugiau nei trijų žodžių smile Bet va yra žmonių kurie priešingai galvoja - maždaug, ką čia gaišt laiką internete, geriau iš karto susitikt ir išsiaiškint smile Buvo man, kad mane merginos išplūdo, kad nepasiūliau po poros laiškų susitikt big_smile
Kaip kam patogiau... smile
Galėtų pažinčių portalai įdėt funkciją anketoje, kad galėtum nurodyt - ar nori greit susitikt, ar pirmiau pabendraut, sumažėtų nesąmonių nors kiek big_smile

99 (2015-05-15 10:59 отредактировано Audrius)

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

OLA пишет:
Audrius пишет:
Rudaakė пишет:

kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad vyrai cia tik pramogauja.

Ne kitaip ir moterys, tik pramogavimo būdai kitokie. Nors elgesio šaknys vienodos tiek pas tuos, tiek pas kitus - kompleksų glaistymas ir dėmesio trūkumas.
Panašu, kad kompiuterių, išmaniųjų telefonų ir interneto išplitimas internetinių pažinčių idėjai išėjo ne į naudą - kokybę pakeitė kiekybė: jei anksčiau pažindindamasis internete galėjai tikėtis, kad jei jau žmogus gali internetu naudotis, tai jau kažko vertas, tai dabar, kai kiekvienas durnius tam galimybę turi, susidarė vaizdas, kad tie durniai savo mase tiesiog išstūmė normalius žmones iš virtualios erdvės. Ir ne nuostabu: kiek gi gali normalus žmogus turėti kantrybės, kad, merginų atveju - ištisai trinti visokių keistuolių ir seksomanų laiškus, vaikinų atveju - rašyti originalius ir įdomius (oficialus merginų pageidavimas) laiškus, į kuriuos vis tiek niekas nesivargina atsakyti.

Gal pries kokius 20m. atgal personalinio kompiuterio turejimas ir interneto isivedimas parodydavo tik, kad zmogus turi pinigu, bet dabar kaip ir anksciau  interneto naudojimasis ir domejimasis ivairiom svetainem tik parodo, kad zmogus domisi naujausiom technologinem  tendencijom, taciau tai nereiskia, kad jis dorovingas, saziningas, labai draugiskas.:::001
Del kokybes yra atsakingi svetainiu admin. taciau besivaikydami aukstu reitingu ir pelno jie priversti registruoti kuo daugiau nariu o tarp ju daznai pasitaiko sociopatu, psichopatu, manjaku, recidivistu t.y. zmoniu kurie del sunkiu gyvenimo salygu tapo nesveiki ir net pavojingi visuomeje ir juos indefikuoti kartais buna sunku nes jie moka meistriskai apsimesti normaliais tik ilgiau pabendravus isaiskeja, todel panos yra atsargios, neskuba i tuos susitikimus.

Klysti, Ola. Tie, kurie tiesiog turėjo pinigų, tada nematė reikalo švaistyti nei jų, nei laiko "kažkokiems kompiuteriams ir internetams" smile O daug "internautų" tuo metu buvo iš akademinio jaunimo, kurie kompiuteriais naudojosi universitetuose. Fauna su 9 klasių lygio išsilavinimu, nei norėjo, nei turėjo galimybę virtualioje erdvėje rodytis.  Tai, aišku, nieko negarantavo - buvo ir yra psichų ir tarp išsilavinusių, o ir ne kiekvienas neišsilavinęs yra blogas žmogus, bet vis gi normalių žmonių ir brudo santykis virtualioj erdvėj buvo kitoks.
O dėl kokybės ne svetainių adminai kalti... Visu pirma - kaip tu atfiltruosi, kad neregistruot psicho? Antra - tokių tiek, kad kiek man žinoma, svetainių administratoriai tiesiog nespėja trint, blokuot, priedo dar ir gan beprasmiška, nes kas tokiam sutrukdys susikurt naują anketą? Kova su vėjo malūnais.
Tokia kokybė - tiesiog mūsų visuomenės atspindys. Virtuali erdvė sukuria nebaudžiamumo ir visagališkumo iliuziją, tad tu gali ir nežinoti, kad tas grubus ir įžūlus chamas - tai tavo kuklutis ir tylutis bendradarbis, pasislėpęs už slapyvardžio ir svetimos nuotraukos.
Tam tikra prasme gal ir turėtume būt dėkingi virtualiai erdvei, kad ji iš karto atskleidžia, kas yra kas. Tik liūdna kažkaip, kai susimąstai apie viso to mastus...

100

Re: Kas cia istikruju iesko pazinciu? Vaikinai ar merginos?

Perskaičiau ką čia dar paskutiniuose diskutavot.

Pritariu kad kuo greičiau susitikti su žmogumi ir pabendrauti gyvai bent vieną kartą yra tikrai geras ir sveikintinas dalykas, tik tokiu būdu galima sužinoti aiškiau kas tai per žmogus ir nuspręsti ar eiti į antrą susitikimą ar ne, ar būti draugais ar gali būti kažkas daugiau.

Net jeigu nusprendžiama susitikti, apsikeičiama telefono numeriais, galima telefonu pabendrauti ir dar viską atšaukti jei telefonu bendraujant abiem pasirodo aišku kad neatitinka kokios nors svarbios vertybės. Bet per virtualius pokalbius nebent žmogus rašo "k vk", ar kažką kas tikrai nepatinka - tai tada galima atmesti. Bet kitais atvejais nelabai kažką daug jau taip apie žmogų sužinosi - nebent ar jis turi kantrybės švaistyti tiek savo laiko ant virtualių pokalbių, kurie net neaišku ar pereis į kažką daugiau.

Paprasčiausia būtų, kad vaikinams nebūtų tokių situacijų kad jie po keliolikos minučių naršymo parašo vienai merginai apgalvodami ir nuoširdžiai kažką grąžaus - o ji net neatrašo, tai turėtų užtekti ir "LABAS", nes jeigu tokia didelė tikimybė kad jos vertina tik foto ir pan, tai kurių galų stengtis. Turi būti proporcinga. Ir jeigu mergina atsidaro anketą ir pažiūri kad viskas jai tinka tai tada irgi gali parašyti labas ir savo klausimus kas jai aktualu sužinoti iki susitikimo. Ir viskas. be jokių gumų tempimų o tada atmetimo. Išsiaiškinama ko reikia, pereinama prie kažko realaus. Nes dabar manau daug kas čia "ieško" kad ir dešimt metų.

Kažkada savo anketoje net tą parašiau, kad man aktualus realus bendravimas, realus susitikimas, gyvi pokalbiai, ir jei turi kokių klausimų iki tol gali parašyt. Spėkit ar kažkas iš to gero išėjo? Ne.

Ir šiaip kol kas (trys) žmonės su kuriais daug metų palaikau santykius atsirado iš kitų dviejų svetainių, iš čia kol kas nulis kažko ilgalaikio.