1

Тема: Santykiai su mergina.

Sveiki.Draugaujiu su mergina gal kokius 3 mėn.Atrodė buvo viskas gerai jai daviau visą savo laiką,bet dabar taip atsitiko,kad jai prasidėjo sesija mokslai o savaitgalias jinai padėta savo tėvams ūkyje.Dar jinai buvo susitikusi su savo buvusiu bendraklasiu,o prieš einant neprašė,bet pranešė sekančią dieną.Šiaip paklasiau ar neatsibodo mano žinutės jai atsakė taip,kad atsibodo.O paklausiau ar tu man jauti kažką nieko nepasakė.Ką daryti man tokioje situacijoje ? smile

2

Re: Santykiai su mergina.

Ne zodziais o veiksmais uzkariausi moteri. Jei jos nesupranti tai matyt nelabai ir giliniesi. Matai ,kad mergaite rimta,gera dukra tevams. Tai gal ji i tave ziuri ,kaip i skraidanti padebesiais,kuris taip ir gyvena tik laukimu. Kas tavo manymu yra atiduoti visa savo demesi panelei?

3

Re: Santykiai su mergina.

Įstatys ragus (jei dar neįstatė) jei taip įkyrėsi, duok jai truputį laisvės. Be to jei skiri "visą savo laiką", tai tiesiog parodai, kad neturi jokių pomėgių ir siekių. Dėmesio skirt reikia, bet ne visą savo laiką, nes greit atsibosi ir susiras įdomesnį. Iš viso kas per bjaurus įprotis pas žmones atsiradęs... čiut kas, iškart klausinėt "ar mane myli?", "ar man ką jauti?" ir panašiai. Jei žmogus kažką jaučia pasisakys, nebūtina dar labiau spaust su savo klausimais.

4

Re: Santykiai su mergina.

nieko nepadarysi, vis tiek cia jai rinktis. jei anas labiau patinka, ka tu gali padaryt? ji pati pasakys, jei ka nors nuspres. as tavo vietoj nepergyvenciau, nebuna meiles per prievarta. nebent vaika uzstatyt... big_smile

5

Re: Santykiai su mergina.

Ne nu karo metas kariauk su vejo malunais kabinkis nes kitu nebus big_smile nu joooo iskyla zmonems problemu tokiu big_smile lyg nebutu rimtu bedu big_smile

6

Re: Santykiai su mergina.

Galejai ir anksciau pastebeti kaip ji saltai su tavim bendrauja ir netempti. Siaip ieskok sau kitos, o nuo tokiu begti kuo toliau, nes tokios dar pereis per 10 vyru ranku jei ne 100, tad ieskok sau normalios, o ne tokios, kuriai siandien gerai, o rytoj atsibosta. Tokioms ir vyras ir jos vaikai atsibos.

Be to, tokiai Dalijai, jus nepagalvojat, kad mergina, moteris nera daiktas ar zeme del kurios reikia kariauti ar rodyti kazkokius veiksmus? Juk jus norejot lygiu teisiu, laisves, tik pacios kazkodel iniciatyvos nei trupucio neparodot. Karalaiciu sindromas?

7

Re: Santykiai su mergina.

Bet man rodos, kad gražių ir nenusipisusių neliko... Visos jau mažų mažiausiai pro vienos rankos pirštus praeitos big_smile
Temos autoriui siūlau negaišti laiko ir negyventi viltimis, kad viskas bus gerai. Dėk ignorą ir ieškokis kitos, ji tavęs net negerbia, elgiasi kaip su šūdu.

8

Re: Santykiai su mergina.

durnius ir baznycioje spardo o tokiu atveju mergina teisi neverta su tokiu prasideti big_smile tas pats ir atvirkstiniu variantu jai merginos tupos nera ko su tokioms isvis prasideti o bernam ju reikia bet jie nesuvokia kad su tokia net ir dulkintis malonumo jokio nebuna big_smile kai suvokia tai paskui buna daznai ir per velu nes tada i juos normalios jau nebeziuri big_smile

9

Re: Santykiai su mergina.

Kad bendrauji su mergina 3 mėn, tai nesireiškia kad su ja draugauji ir kad  ji tavo leidimo turi prašyt su klasioku susitikt. Kažkokio nesubrendėlio tema, nebent jei 15 metukų teturi tai atleidžiama. O visi kiti ko čia lojant ant merginos kuri studijuoja ir tėvams ūkyje padeda, ne durna yra tai su mulkiu neprasideda ir nieko aiškintis neprivalo.

10

Re: Santykiai su mergina.

Vidmantas пишет:

Įstatys ragus (jei dar neįstatė) jei taip įkyrėsi, duok jai truputį laisvės. Be to jei skiri "visą savo laiką", tai tiesiog parodai, kad neturi jokių pomėgių ir siekių. Dėmesio skirt reikia, bet ne visą savo laiką, nes greit atsibosi ir susiras įdomesnį. Iš viso kas per bjaurus įprotis pas žmones atsiradęs... čiut kas, iškart klausinėt "ar mane myli?", "ar man ką jauti?" ir panašiai. Jei žmogus kažką jaučia pasisakys, nebūtina dar labiau spaust su savo klausimais.

pritariu

11

Re: Santykiai su mergina.

Dėk ignorą ir ieškokis kitos, ji tavęs net negerbia, elgiasi kaip su šūdu.

arba tiesiog neatitinka poziuriai i draugyste. Jai normalu nueit su klasioku susitikt, tau nenormalu atrodo.

Jei abiem normalu eit su priesinga lytim susitikinet, ir abu nepavydi tai tada viskas gerai.

Bet vistiek matyt reik toki parneri surast kur atitiktu.

12

Re: Santykiai su mergina.

Pats laikas pereit prie vaikinų.

13

Re: Santykiai su mergina.

Kiek tau metu yra? Jei ji tau pasake kad atsibodo tavo zinutes tai ko dar tu nori is jos?  Jau gali stengtis kiek nori, bet per prievarta neitiksi. Atsimerk zmogau

14

Re: Santykiai su mergina.

su mergina turek tik sex santykius, visa kita gali duoti draugai..

15

Re: Santykiai su mergina.

ally lorel пишет:

su mergina turek tik sex santykius, visa kita gali duoti draugai..

:::041 ..................:::026

16

Re: Santykiai su mergina.

vitalijus пишет:

Kiek tau metu yra? Jei ji tau pasake kad atsibodo tavo zinutes tai ko dar tu nori is jos?  Jau gali stengtis kiek nori, bet per prievarta neitiksi. Atsimerk zmogau

Kuo ilgiau knisa protą su tomis žinutėmis, tuo geresni rezultatai. Atkaklumas ima viršų.
:::034

17

Re: Santykiai su mergina.

Jau gali stengtis kiek nori, bet per prievarta neitiksi. Atsimerk zmogau

buna sakanciu kad reik kovot, uzkariaut smile

18

Re: Santykiai su mergina.

Moteris ne pilis ar valstybe, kad ja reiktu uzkariaut:::001. Su ja reikia draugauti, myleti, gerbti, rupintis o tai bus kaip tam jaunuoliui:::010

19

Re: Santykiai su mergina.

Oj negaliu... Kokias juokingas temas kuriat big_smile

20

Re: Santykiai su mergina.

Ninada lia lia пишет:
vitalijus пишет:

Kiek tau metu yra? Jei ji tau pasake kad atsibodo tavo zinutes tai ko dar tu nori is jos?  Jau gali stengtis kiek nori, bet per prievarta neitiksi. Atsimerk zmogau

Kuo ilgiau knisa protą su tomis žinutėmis, tuo geresni rezultatai. Atkaklumas ima viršų.
:::034

Kas tau koki prota knisa? demesio trukumas beveidei personai? Zmogus klausia ka daryt, tai jam aiskiai ir pasakoma,  o tu cia rasineji pievas lankas ir manai kazka naudingo padarei? Lol in your face