141

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Aurelijus, 25 пишет:


100% sutinku:) labai patogu mieste ir uzmiestyje, o ypac kai dabar statyboms reikia visokiu lenteliu vamzdziu ir visokio ilgo s... parsivest tai prigrudi iki pat priekia ir nereik sukt galvos del begiu riciaga:) (na cia is praktines puses)  smile:)

ir pritari kad pakankamai greitai irgi gaunasi vaziuoti? smile

142

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Gintaras, 23 пишет:

ir pritari kad pakankamai greitai irgi gaunasi vaziuoti? smile

ir jei tik motoras pakankamai sukasi tai pakankamai greitai vaziuot galima, na bet sportinei masinai automatas tai... (na nebent DSG) o limuzino klases auto neisivaizduoju su mechanine deze..

143

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

na man pvz rankine pavaru deze fainiau.kazkoks bent uzsiemimas vaziuojant junginet. ;]
visai malonu.
o pervezineji aurelijau statybom daiktus gi nepastovei ;]

144

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

nera geresnio dalyko uz automata aisku jei moki su juo normaliai elgtis ir priziuret tai nerealus dalykas tiek sportinei masinikei,tiek minivenui niekada gyvenime mehanines jei ka trecia masinike automata droziu   

145

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

man pati geriausia mechanine pavaru deze, su automatu as nejauciu tokio vairavimo malonumo kaip su mechanine va:::d20

146

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

o kame malonumas? Maigyti pavaras? smile As skaityciau uz malonuma vairuoti, valgyti sumustini ir nesukti galvos del begiu smile

147

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

malonumas paciame procese, kai spaudi greicio pedala ir metai  begius va , kiekvienam savo :::d05

148

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

nu jei automatas  triptronic ae koks multironic tai pasaka labai faina vaziuot kai jungia bege net nejauti ir graziai variklis dirba be to masinos nebus taip nuvarytos kaip machanines nu cia aisku ant brtkokios gali pataikit

149

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Jo pritariu,kad automatas yra labai gerai :::d08 Beto galvoja daukas,kad atomatas yra moteriska masina arba tinginiu masina su atomatine greiciu deze,bet kas supranta ta dalyka,tai pasakys,kad tai yra konfortas ... :::211 Beto juk Amerikoja visos masinos yra su automatine greiciu deze ato ir kai jaunimas ar kiti zmones laikosi teises,tai visi vazineja su automatine greicio deze.Beja nuvazuok i kokia Maskva ir pavazinek su mehanine deze gatvemis,idomu ar ilgai kas nores su ja vazineti pasivazinejus Maskvos gatvelemis...:::901

150

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

na seip taip, kamsciuose tai gerai automatas. bet tas faktas kad bezno daugiau ryja sad draudimai kaskodel daugiau kainuoja bent jau UK. ir seip jei pvz sugenda, tai daug atsieina smile na ir seip man tai smagiau pavaras perjunginet paciam smile)) na labai man tas procesas patinka big_smile

151

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Nu kuris perka automata ir jis nori,kad butu automatine deze,tai jis tada tikrai neturi skustis,kad daugiau kuro ris (beja ryja vienu litru daugiau),tai gal nenubednes nuo vieno litro? Draudima ir neziuri jis prangesnis arne,beto su automatinemis dezemis varikliai laikosi geriau,negu mehanine...

152

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Rolandas, 25 пишет:

beto su automatinemis dezemis varikliai laikosi geriau,negu mehanine...

o apie sita dalika galima daugiau? geraiu i privata kad ne floodinti smile nes sankaba dar supranta bet varyklis? kodel?

153

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Nikita, 16 пишет:
Rolandas, 25 пишет:

beto su automatinemis dezemis varikliai laikosi geriau,negu mehanine...

o apie sita dalika galima daugiau? geraiu i privata kad ne floodinti smile nes sankaba dar supranta bet varyklis? kodel?

Tai tau klausimas? O prie ko geicio deze prijunkta yra? kas greicio deze suka? Nes jai variklio nebus,tai ir greicio deze nesisuks... smile O jai kalba buvo kalbama apie greicio deze ir kas yra geriu ar mehanine ar automatine deze,tai ir atsakiau tau,kad automatine man,todel kad variklio neuzdrosi,kaip galima laisvai su mehanine smile

154

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Rolandas, 25 пишет:

Beja nuvazuok i kokia Maskva ir pavazinek su mehanine deze gatvemis,idomu ar ilgai kas nores su ja vazineti pasivazinejus Maskvos gatvelemis...:::901

nu mes Lietuvoj gyvenam, tai gal ir rinktis masina lietuviskam eismui reiketu.. tenka kartais vazinet su automatu ir manes tai nezavi, mano masina su mechanine deze ir del to jokio diskomforto persedes nuo automatines nejauciu, gal jei Kaune butu rimti kamsciai tas ir pasijustu. siaip ipratus prie automato zinai ko is jo tiketis ir t.t. bet pats maziau itakoji masinos valdyma, o man to norisi, norisi jausti, kad gali valdyti automobili 100%.
kita vertus sakysim turiu pazistama, kuris kalbedavo taip pat, paskui kazkokiu mistiniu budu nusipirko masina su automatine pavaru deze ir nuomone pasikeite 180 laipsniu. manau, tai subjektyvu

155

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Saulius, 23 пишет:
Rolandas, 25 пишет:

Beja nuvazuok i kokia Maskva ir pavazinek su mehanine deze gatvemis,idomu ar ilgai kas nores su ja vazineti pasivazinejus Maskvos gatvelemis...:::901

nu mes Lietuvoj gyvenam, tai gal ir rinktis masina lietuviskam eismui reiketu.. tenka kartais vazinet su automatu ir manes tai nezavi, mano masina su mechanine deze ir del to jokio diskomforto persedes nuo automatines nejauciu, gal jei Kaune butu rimti kamsciai tas ir pasijustu. siaip ipratus prie automato zinai ko is jo tiketis ir t.t. bet pats maziau itakoji masinos valdyma, o man to norisi, norisi jausti, kad gali valdyti automobili 100%.
kita vertus sakysim turiu pazistama, kuris kalbedavo taip pat, paskui kazkokiu mistiniu budu nusipirko masina su automatine pavaru deze ir nuomone pasikeite 180 laipsniu. manau, tai subjektyvu

Kiek zmoniu,tiek ir nuomoniu,visiems neitiksi juk...:::011 Beja pastebek kaip lietuvoja daugeja masinu ir kai rytais vazuoji i darba arba is darbo apie 17 val,kaip jauties kai pakliuni i piko valanda,neatsibosta tau kas puse metro vazineti kolonoja prie kokios sankrizos ir tau jungineti ta pirma saiba? :::041 Beja man labai patinka Audi S8 Bet pas ja nebuna mehanines dezes,tai ka daryti :::041 reiskia man nevazineti,nes ten ne mehanine,o automatas... :::211

156

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

kiek kukli patirtis leidzia sakyt tai mechanas man smagiau smile

157

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

komfortas visada gerai... tik priklauso nuo automatines pavaru dezes kokia ji ir koks variklis. xa xa:)manau geriau kombinuota pavaryu deze yra gerumo virsukalne:)i nieka nekeisciau:)

158

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Nu va ir girdziu kaip nusisnekam, automatas-----JEGA------, va turiu sau mersiuka triju litru automata, jus net neisivaizduojat kaip traukia ir komfortas mieste, nereikia kygit to raciago.Nu aisku kuro sanaudos didokos, bet man neikis, sakoma, kas turi automata gali ir ipilti ir pakaifuoti.NA MANO TOKIA NUOMONE:)

159

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

turejau pastaruoju metu proga paminkyti automatu. Tai isbandytas 525tdi bumuvu ir auduke a8. Reziume - seni automatai nevez. Velavimas ne is paciu maloniausiu. 525 ne tik kad veluoja, bet ir isisukes nikuja nevalyt ;( A8 bent jau sugalvojes jog nori suktis ima sukti. 4.2 8 cilindriuku motoriuks daro savo..

160

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Na su tdi visai nieko,bet ginco esme ne masinu modeliai ,juk atsiranda vis geresniu,naujesniu irt.t.Man asmeniskai tik mechanine.Automatas primena elektrokaro vairavima,manau mechanine stiprina vairavimo igudzius.Su automatu nerizikuociau didelius atstumus vaziuot,turiu galvoj tukstancius kilometru.Vietoj,po miesta uztenka.O raut sankryzoj ar kazkaip pamandravot galima daug geriau ir su mechanine.As su savo kledaru ne tokiu palikau dumu uostyt.Masina reikia gi jaust ir nusimanyt kazkiek ,ne tik pedala spaudyt.Dar...nuo zmogaus charakterio daug kas priklauso.Kas kam patinka ta ir vairuokim.