7,421

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

mm na tik db Auri atganminau apie katu big_smile
>> jau norejau sakyti kad ir tu kaip ta Blond cia ne i tema kalbi ;D

7,422

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 пишет:

nea tai jau nebus egzotika big_smile sakys beprote jau big_smile

galbut :::008 sakys takart dar grizau, o sikart tai tikrai i afrika isves ;D

7,423

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 пишет:

o kaip daznai tau jos egzai?
ar cia kad jos nemegsti atrodo jog neseniai jau parasei ir stai vel reikia... ? smile
Linuk, juk gyvenimas ne vien ant matiekos stovi, taigi neliudek per labiausiai... dar uzsikankinsi prie tos matiekos ir sloga pasigausi big_smile

na as zn kad ne tik mate reikalinga bet kazkaip ji man enmiela..
>> o egzas tai gi va sesija baigesi ir mate vel man egzas bus per pavasario sesija smile

7,424

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 пишет:
Diana, 17 пишет:

o kaip daznai tau jos egzai?
ar cia kad jos nemegsti atrodo jog neseniai jau parasei ir stai vel reikia... ? smile
Linuk, juk gyvenimas ne vien ant matiekos stovi, taigi neliudek per labiausiai... dar uzsikankinsi prie tos matiekos ir sloga pasigausi big_smile

na as zn kad ne tik mate reikalinga bet kazkaip ji man enmiela..
>> o egzas tai gi va sesija baigesi ir mate vel man egzas bus per pavasario sesija smile

nu tai cia dar negreit :V ar greit? big_smile

7,425

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 пишет:
Linas, 19 пишет:
Diana, 17 пишет:

o kaip daznai tau jos egzai?
ar cia kad jos nemegsti atrodo jog neseniai jau parasei ir stai vel reikia... ? smile
Linuk, juk gyvenimas ne vien ant matiekos stovi, taigi neliudek per labiausiai... dar uzsikankinsi prie tos matiekos ir sloga pasigausi big_smile

na as zn kad ne tik mate reikalinga bet kazkaip ji man enmiela..
>> o egzas tai gi va sesija baigesi ir mate vel man egzas bus per pavasario sesija smile

nu tai cia dar negreit :V ar greit? big_smile

na kad gal nlb bet vistiek man nuo jos alergija ;D

7,426

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 пишет:
Linas, 19 пишет:
Diana, 17 пишет:

o kaip daznai tau jos egzai?
ar cia kad jos nemegsti atrodo jog neseniai jau parasei ir stai vel reikia... ? smile
Linuk, juk gyvenimas ne vien ant matiekos stovi, taigi neliudek per labiausiai... dar uzsikankinsi prie tos matiekos ir sloga pasigausi big_smile

na as zn kad ne tik mate reikalinga bet kazkaip ji man enmiela..
>> o egzas tai gi va sesija baigesi ir mate vel man egzas bus per pavasario sesija smile

nu tai cia dar negreit :V ar greit? big_smile

na kad gal nlb bet vistiek man nuo jos alergija ;D

7,427

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ujujuj, tai kokiu nors vaistuku ieskok wink

7,428

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai cia kas nors pasvies man halogenine lempa ir papasakos, kaip tai cia tiko nutiko, kad susipyne keliai keleliai tarp Dianos ir Aurio :? ar cia kokia valstybine paslaptis.. neslepkit nieko, visi savi juk cia ;D
>> o del meeto vasarele, tai boooooooootinai, kaip be jos.. tikiuosi seses planai nesikeis ir mano praktika man nepakis kojos ir mes suleksim prie banguojanciosios wink

7,429

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ogi buvo taip, kad nuvaziavau i LPS JS konferencija smile buvo problemu biski, bet issiprende jos, nes mama pyko ir nervojos, o tetis juokes ;D tik labiausia mane buvo sunervinus mama kai uzkklause ar pas koki vaikina noriu vaziuot :V kone durna isvadino del susidomejimo LPS JS... ir dabar man reiks ziauriai susitempt, nes turiu nemazai uzsiemimo ir jei nesiseks teises issilaikyt, negausiu geru ivertinimu per egzus tikriausiai kalte mama vers LPS :V dar ir kone mociute apkaltino, kad susidomejau LPS... sako prisnekat jus ten visko... tai as ispejau mociute, kad nepajuokautu jog reik jai stot i pensininku sajunga musu rajone neseniai susikurusia ;D
emm, beje, Auris LPS JS pirmininkas, taigi ir teko man laime ji pamatyt smile

7,430

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

zinom zinom kad pirmininkas wink
>> o LPS gi yra geris nes ten ideju lizdas big_smile
pats pastociu i ten tik va beda i konferencijas neprivazineciau ;D

7,431

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole galejo nezinot smile
>> ka cia idiotais vadini? kas pats busi? ;D

7,432

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai va, kur pasislepus tiesa tuno.. ir nieko cia mums nesigyret, slepet :? gal kokius netikusius planus cia rezget ;D jei mano pusbroliuka pazinotum, tai jis uz tavo ideja ten bazuotis, butu visom keturiom ir visaip kaip skatintu sios minties nepamest kur pakelej wink
>. atsimenu, 1kurse jis mane verbavo i kazkokia organizacija, bet as kazkaip .... ai..... taip... nezinau... megstu ramu gyvenima as wink [uzteko man mokyklos kanciu, kai versdavausi per galva]

7,433

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ideju, Dianele, ideju ;D ;D ;D
>Linuk, man atrodo griuvai ;D kad neparasai ;D

7,434

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 пишет:

Nijole galejo nezinot smile
>> ka cia idiotais vadini? kas pats busi? ;D

gi nmano pirstai ten klaida padare rasydami zodi ideju parase "idoju" tai jau pasitasiau gi as niekada nemaniau kad ten idijotai.

7,435

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

true, true, tikim tikim, bet labai jau norejau pasikabineti ;D

7,436

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 пишет:
Diana, 17 пишет:

Nijole galejo nezinot smile
>> ka cia idiotais vadini? kas pats busi? ;D

gi nmano pirstai ten klaida padare rasydami zodi ideju parase "idoju" tai jau pasitasiau gi as niekada nemaniau kad ten idijotai.

tavo pirstai rase ka norejo, mano akys mate ka norejo.... ;D ;D ;D
Nijole, gal but esu kukli, kad nepasigyriau anksciau? :::818 bet siaip kuklia saves nelaikau :? nors tiesa pasakius kazi ar buciau kada nors specialiai jums cia pasigyrus, kad jau viena is sio klubo maciau, jei nebutu naturaliai kalba i ta puse pasukus. o tiksliau cia as ir nesigyriau, tikrasis  KUKLUOLIS pasigyre ;D
Aurimai, nieko nepagalvok, neskaityk ar pan, kad netaptum uzdaru nuo musu. zodz ;D

7,437

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:

true, true, tikim tikim, bet labai jau norejau pasikabineti ;D

taip taip trumpink man gyvenima ir taip jau senas pirdzius esu ;D

7,438

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai, taip , tikras plerza, kaip sakai tu ;D
>> Diana, o tai kas cia per ivykis koks tai gal, kad net slapukauji, nesakai, jau as kai Danguolyte uz kasu prigriebsiu, tai oiiii, kaip prisigirsiu, pripasakosiu ka nuveikem ir t..t jei ji pirma to nepadarys >> bet nemanau, nes jei mes senamiesty ta arbatike gersim, tai jai toliau reikes namo belstis big_smile

7,439

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na kad nieko sakykim asmenisko nebuvo. galima sakyt dorai ir nesusipazinom ;D t.y. buvom pakankamai oficialioj aplinkoj, o kadangi as teisiu dar neturiu, tai teko anksciau grizt namo. as stebiuos kaip mane is viso veze brolio draugas ;D ir lauke kone visa diena smile as su juo nepasakyciau, kad bendrauju, o kai paklausiau ar gales nuvezti, net nesigilindamas sutiko ;D biski nustebau smile
em.. be to, kartais buna toks laikotarpis man kaip patyliu as, nieko nesakau :::757 nebent manim pasidomi smile ir tai dar priklauso nuo situacijos kas ir kaip....

7,440

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu, bet jei vasareles planai cia mums susikurps gerai, tai galesi atvykti i musu betonuka ;D
o cia tai sugalvojau... anas meetas buvo cementukas, dabar betonukas ;D