7,581

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

zinau :::818 geda, peleda man :::818

7,582

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu nieko jau nebesakysiu kadgi ir pati gedyjies... ;D
einu ir as liulio, saldziu sapnu, ir kad nesapnuotum to... ;D

7,583

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

saldziu saldziuteliausiu, Dianele. :::419... bet.... :::818 jau galejai ir palinket man gero sapno... o dabar jei jo nesapnuosiu, tai pyksimes zinok... neatleisiu tau visa gyvenima, kad TOKI sapna :::742 is manes atemei wink ir padiskutuosim teisme apie mano moraline sapnu zala :?

7,584

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

juokites juokites sauleles kad as girtas bet susitikau su pasiilgtais zmonemis ir apturejau nuostabu vakareli tongue
>> o linija gi planeta i nuo menuleio i desine aukstyn ir i kaire 6 tukstantmecius sviesmeciu ir tada i desine ir atrasit Linija :::818

7,585

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linuk, mielasis ir brangiausias mano drauge... tu maziau gerk ;D ;D nes as juoktis garsiai negaliu siuo tyliu paros metu ;D [o kaip surimavau]
>>>>>>>> nu , smagu,kad padruskius savo susmatei wink ir pasventei.... bet nuo to sventimo tau galvele tavo susisuko ;D as ziurejau, tos planetos nemaciau vis tiek.... juk vakar ten lankiausi... Linuk, visos mes tave labai mylim, bet gerk gal tu maziau ;D

7,586

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na zn kaip man buna saulele mano angelele sargele is mares wink
>> gerai maziau as cia svaigstu nes gausiu liet ;D ;D :-)
>> na as va pageraiu ir paskui nenoresiu i alkocholio puse ziureti maziausiai 3 savaites big_smile
>> (pas mane taip rankinis dirba wink

7,587

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

bus tau, bus tau :::920 pats prisikalbesi, pats ir uzsidirbsi... praleksim :::211 kada su sesute pro tave, tai paziuresiu kaip tu mums giedosi ;D [uz ta liet<<< tai neprisisnekek, nes kelione pasigreitint gali ;D ]
>>> tai kaip tu geri:? jei paskui ziuret negali,.. va as, tai geras vaikas :::818 gert moku, po truputi,po truputi nuodinu save,,, ;D va jau kita savaite man kaune 2 mini baliukai nusimato ir niekaip pabegt negalesiu ;D nors ir nenoriu ;D

7,588

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:

bus tau, bus tau :::920 pats prisikalbesi, pats ir uzsidirbsi... praleksim :::211 kada su sesute pro tave, tai paziuresiu kaip tu mums giedosi ;D [uz ta liet<<< tai neprisisnekek, nes kelione pasigreitint gali ;D ]
>>> tai kaip tu geri:? jei paskui ziuret negali,.. va as, tai geras vaikas :::818 gert moku, po truputi,po truputi nuodinu save,,, ;D va jau kita savaite man kaune 2 mini baliukai nusimato ir niekaip pabegt negalesiu ;D nors ir nenoriu ;D

>>>>>>>>>
tai va Nijolyt as svetelius islydejau ir va su tavim komunikuoju o tu dar mane kendim isvadini ir dar LIET siulai.. sad nu jau visiskai... na bet as kai p nors istversiu gi as vyras tongue

7,589

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tu eitum miegot tokiu paros metu, dar matykites, jis komunikuoja ;D
>> lova pasiklojai bent :?
>>>>> taip , taip ,,, dabar del tavo alkoholizmo kalta likau as :::b18

7,590

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:

tu eitum miegot tokiu paros metu, dar matykites, jis komunikuoja ;D
>> lova pasiklojai bent :?
>>>>> taip , taip ,,, dabar del tavo alkoholizmo kalta likau as :::b18

>>>>>>>
>> zn ka sugalvojau gana cia bartis uzsidesim skypes ausines kalbesim ir zaisim jipej biliarda su manim girtu big_smile
>> ar tinka :::b18 ?

7,591

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

big_smile Nu jei nedrasus kazin ar ce eitu big_smile

7,592

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiki sveikuciai big_smile kaip matau kazkam visiskai nesimiegojo :::b18 ar paselot zmpogeliukai big_smile cia man regis ne tik Linutas buvo padares bet ir sesute ikale amareto pabegus i kita kambari, ten ir finlandijos yra big_smile

7,593

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tebunie sviesi degtine tebunie skanus alus,tebunie gardus tas brendis ir rytas nuostabus big_smile

7,594

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 пишет:

sveiki sveikuciai big_smile kaip matau kazkam visiskai nesimiegojo :::b18 ar paselot zmpogeliukai big_smile cia man regis ne tik Linutas buvo padares bet ir sesute ikale amareto pabegus i kita kambari, ten ir finlandijos yra big_smile

na nzn nzn as tai su ja dar ziadziau biliardo tai kitam kambary sake bovo tai gal ir ingere ko big_smile :-)

>> sveikuciai wink

7,595

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 пишет:

Evelinuk saunuoliuke kad pradejai zvalgytis pagaliau smile ner cia ko ir ner cia ka seniai laikas buvo:) na o linukz ce del savaites frazes kurria galima rasti pirmame puslapyje big_smile

nu aciu aciu:|

o kaip tu? tikiuosi irgi zvalgaisi...

7,596

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Stanislovas, 17 пишет:

big_smile Nu jei nedrasus kazin ar ce eitu big_smile


:? :? :?

Lina, 23 пишет:

sveiki sveikuciai big_smile kaip matau kazkam visiskai nesimiegojo :::b18 ar paselot zmpogeliukai big_smile cia man regis ne tik Linutas buvo padares bet ir sesute ikale amareto pabegus i kita kambari, ten ir finlandijos yra big_smile


eeee, draugyte, finlandijos abi drauges stovi,ne nepaliestos, todel manes ne nekaltink :::127 ir nesnekek taip... as tik kakava valgau big_smile i degtines as neziuriu... o ant savo to gerio tai markeriu gali zymetis, matysi, kad ne lasiuko nenugeriau :::100
>> o tu leisk man pasidziaugt tomis laisvomis nemigos naktim ;D, nes jau viskas... paskutine ji buvo, paskui tik kanciokiskos nemigos naktys man prasides :::851 verkiu :::851

Linas, 19 пишет:

na nzn nzn as tai su ja dar ziadziau biliardo tai kitam kambary sake bovo tai gal ir ingere ko big_smile :-)
>> sveikuciai wink


nu mes tai sveiki, sveiki.. kaip pacio sveikatele :? ;D >>> beje, kandis cia tu, ne as :::b18
---------
Evelina, kaip tu laikais?

7,597

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole aciu gerai o tu?

7,598

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 пишет:

sveiki sveikuciai big_smile kaip matau kazkam visiskai nesimiegojo :::b18 ar paselot zmpogeliukai big_smile cia man regis ne tik Linutas buvo padares bet ir sesute ikale amareto pabegus i kita kambari, ten ir finlandijos yra big_smile


 

Nijole, 20 пишет:

draugyte, finlandijos abi drauges stovi,ne nepaliestos, todel manes ne nekaltink :::127 ir nesnekek taip... as tik kakava valgau big_smile i degtines as neziuriu... o ant savo to gerio tai markeriu gali zymetis, matysi, kad ne lasiuko nenugeriau :::100
>> o tu leisk man pasidziaugt tomis laisvomis nemigos naktim ;D, nes jau viskas... paskutine ji buvo, paskui tik kanciokiskos nemigos naktys man prasides :::851 verkiu :::851


nu gerai sesut persiprasau labiausiai kad tave inzeidziau :V nenorejau gi ...inkalsma mudvi abi kada vel prie progos wink :::818

7,599

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Kandis ar ne bet vistiek mane mylesi ar toki ar toki :-) (optimistas ;D )
>> o sveikatele gera as neapturejau pagiriu tik kad miego norejau baisiai nesnuejau 3 o atsikeliau po 9 ... :::042

7,600

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:

saldziu saldziuteliausiu, Dianele. :::419... bet.... :::818 jau galejai ir palinket man gero sapno... o dabar jei jo nesapnuosiu, tai pyksimes zinok... neatleisiu tau visa gyvenima, kad TOKI sapna :::742 is manes atemei wink ir padiskutuosim teisme apie mano moraline sapnu zala :?

nu jo, pradek tu cia mane dar po teismus tampyt... ;D