7,641

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai kas ten per paslaptys DIana.. kam tau to Aurio reikia.. nes man tik LABAI negeros mintys ko tais kyla :V pasakokis pasakokis.. ir daugiau netrink nieko, nes trynimai siam klube yra uzdrausti :H

7,642

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:
Lina, 23 пишет:

vielleicht jemand in einander verliebt ist big_smile ;D


wie toll ist die deutsch sprache zu kennen :::a48

baikit panos jus cia issidirbinet :::a16 ;D

7,643

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

mes neisidirbinejam tik rasom ir fsio big_smile

7,644

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:

tai kas ten per paslaptys DIana.. kam tau to Aurio reikia.. nes man tik LABAI negeros mintys ko tais kyla :V pasakokis pasakokis.. ir daugiau netrink nieko, nes trynimai siam klube yra uzdrausti :H

nu gerai, sakiau, kad vyra rodos nete jau turiu, dabar reik meiluzio ;D
bet negerai taip, todel istryniau :::757
>>> ir jus negeros, kad rasot nesuprantama visiems kalba.

7,645

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai reik mokintis uzsienio kalbas o ne , viena mokintis ir fsio wink

7,646

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

norejau as vokieciu mokintis, bet nesusidarre klase :V

7,647

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai ka mes Dianele kaltos, kad jus vokieciu nesimokinot.. as pvz, anglu nesimokinus, bet viska suporantu wink
>>>aaaaaa,m matai.. as tai nzn, ar Linukas mano internetinis vyras ar ne??? tai kaip???? ar jamsi mane i internetines zmonas ;D ;D del tradicijos kazkokios :::b30
----
ok, lekiu as maudytis wink

7,648

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 пишет:
Auris, 19 пишет:

savaite:) poto vel darbukai na o tada kovas.... x] kove busiu be rysio zonos :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tai tatos nebus klube sad ar pasivaodensi kartais bent jau :? wink

busiu busiu big_smile tik labai paxmelings big_smile:D:D:D

7,649

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu man pirsosi ;D sake vasara smulkmenas aptarsim ;D o kas tarp jusu ten tai nzn :::008

7,650

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 пишет:
Lina, 23 пишет:
Auris, 19 пишет:

savaite:) poto vel darbukai na o tada kovas.... x] kove busiu be rysio zonos :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tai tatos nebus klube sad ar pasivaodensi kartais bent jau :? wink

busiu busiu big_smile tik labai paxmelings big_smile:D:D:D

nesvarbu kad pachmielings ;D gi vis tiek zmogus :::008 ;D

7,651

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 пишет:
Lina, 23 пишет:
Auris, 19 пишет:

savaite:) poto vel darbukai na o tada kovas.... x] kove busiu be rysio zonos :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tai tatos nebus klube sad ar pasivaodensi kartais bent jau :? wink

busiu busiu big_smile tik labai paxmelings big_smile:D:D:D

tai saunumelis kad busi big_smile

7,652

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 17 пишет:

nu man pirsosi ;D sake vasara smulkmenas aptarsim ;D o kas tarp jusu ten tai nzn :::008

nu kas kas tarp ju :? visas naktis kartu praleidzia man miegot neleidzia smile dar kai kuriom naktim i kita kambari pabega..tai ka zinau :? jau gal ir sustuoke yik nieko nesako big_smile

7,653

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 пишет:
Diana, 17 пишет:

nu man pirsosi ;D sake vasara smulkmenas aptarsim ;D o kas tarp jusu ten tai nzn :::008

nu kas kas tarp ju :? visas naktis kartu praleidzia man miegot neleidzia smile dar kai kuriom naktim i kita kambari pabega..tai ka zinau :? jau gal ir sustuoke yik nieko nesako big_smile


nu va, savo paslapciu nepasakoja, o kitu nori zinoti ;D

7,654

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:? hmm... :V :? :V :? zdz... :? einu as i pasimatyma su draugu, padauzyt jo gimtadienini stala... :? Ate visiems:) susimatysma ryt.

7,655

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

matos, kad per sunku ka nors dabar sumastyt tau ;D
gero vakaro smile

7,656

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gerai pasilinksmink auriuk wink iki;)

7,657

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na jau mergaites ir vokiskus uzkeikimus pradejo siuntinet ant musu su Auriu :-) nu jau visiskai...
>> Auris irgi pradeda ragauti lb baisiai skaniu gerimeliu kaip ir kad as 2 dienas isleiles siurbiau ... vaje gal jau cia koks inkaras ilindo kupron :? ;D
>>>EEEEEEEEEEEEE o kokias as cia pirslybas pramiegojau :? as neseniai atsikeliau nes kaip zinia as turiu toki apklota baisiai silta ir tik uzsiklojau ziureti KMZ ir atsijungiau kaip koks.. :::a22 jau visiskai...


>>> Nijolyt del to laiko tai itk baigem mes kamuoliukus i skyles siuntineti tokiu metu bet as dar nemiegojau ejau ap[sikuopiau namus isnesiau jau gal 8 picu dezes..



>>> O buvo taip mers nuejom visi i centra aisku mes madindai velavom su tokia drauge nes jau taip turi booti ;D
>>o kai jau susiruosem i kabakeli koki nulysti tai visi padorus buvo uzkimsti zmogenais.. (o dar savo lietuviai prastai gyvena.. :-) ) tai tada nulekem i parduotuve ir ejom pro parka o jis mums daug sentimentu kelia nes mes amzinai miesto centre tam parke gerdavom big_smile tai ir 6dieni siurbtelejom 5iese 2 0,7 baltos bonkeles su shwepsu tai dar galvojom visi kaip lapai linguodami i kluba varyti bet persigalvojom ir nuguzejom pas mane tai dar pas mane prisiragavom baltps ir jau tada sokom durnavojom ir islydejau as svetelius.. tokia va pasaka tik beda neatsimenu is to vakaro kokio pusvalandzio.. idomu kodel :?

7,658

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai gal nutruko  kokssiulelisa  :? ;D

7,659

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 пишет:

tai gal nutruko  kokssiulelisa  :? ;D

as tau atrodau suplyses :? big_smile

7,660

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nea big_smile baik tu kaip tu galejai pagalvot :V bet avatare tai kaip ir issirenges :? tai gal ir nutruko kazkoks siuliukas kas pasileido apdarelis.... :::818