1

Тема: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Artėja Valentino diena. Norėčiau kažką padovanoti savo "buvusiajam", nes po skyrybų sugebejome išlikti pačiais geriausiais draugais. Jis nusipelno dovanėlės "apie buvusią meilę".:):)

2

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

gal jaunas ir kvailas esu, bet man atrodo kazkaip, kad buvusios meiles nera, ji arba yra, arba jos nera apskritai. o per tiek laiko, nejau nezinai kas jam patinka ?

3

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Nei Tu jaunas, nei ką.:) Žinau kas jam patinka,bet noriu kažko tokio, ypatingo ir neugalvoju. Gal todel sena ir kvaila?:)

4

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Tokios dovaneles po laiko tik parodo tavo silpnuma, ir siektiek negerbima saves..Jei tave paliko tai nafik tos dovaneles?:D

5

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Tomai,kas Tau sake ,akd kažkas kažką pliko? Nieka snieko nepaliko.Tiesiog toks gyvenimas.:)Mes labai artimi draugai ir tiek.Dabar jis vienas,r jam liūdna.:)

6

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

nieko

7

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

tai butent jus draugai ,o ne mylimieji,del to jokiu dovanu ir is vis ta valentinke ir heloveen uzkniso juodai smile vat kovo 8 tai suprantu smile

8

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Tada nieko ir nedovanosiu...:)

9

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

kokios cia dar dovaneles buvusiam? nebent jei nori kaip draugui kazka mielo padovanoti, bet irgi manau, kad Valentino diena ne pati geriausia proga, nes ta dovana gali ne taip suprasti...
gal uzteks paprasciausio pasveikinimo ir palinkejimo siais metais surasti savo meile wink

10

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

blowjoba

11

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Valentino dienos proga reikia sweikinti mylimuosius, o be buwusiuosius smile

12

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

na zmones jus jau visai...moteris praso patarimo,o jus tik iskritikuoti protingi...kas cia blogo jei padovanos dovanele buvusiajam,manau kaiptik pagirtina,kad nesidrasko kaip dauguma,o sutaria po skyrybu...ir isvis cia tik jos reikalas!!!
na va,o del dovanos pati nesugebu ju isrinkti:::041 Loreta nezinai gal jis megsta kolekcionuoti kokias statuleles ar pan.? arba paprasciausiai koki grazu paveiksleli ir dar kai prekybos centruose buna su prierasais pvz.brangiam draugui ar pan.(cia tau geriau zinoti)na kazka tokio,kad pasidetu ir pasiziurejes nusisypsotu...:) sorry jei banaliai patariau...:)

13

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Ačiū Danguole už supratimą.:)Kiti pašnekovai turbūt neperskaitė to,ką aš parašiau iki galo.:)

14

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

turiu ir as buvusiuju su kurias labai gerai sutariu ir galeciau ka nors padovanoti, tik tiek, kad as ju buvusiaisiais nebevadinu, visu pirma jie man yra tiesiog draugai...

15

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Loreta, 40 пишет:

Ačiū Danguole už supratimą.:)Kiti pašnekovai turbūt neperskaitė to,ką aš parašiau iki galo.:)

nera uz ka wink tai jau nusprendei ka padovanoti?:)

16

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Galvoju,kad nieko konkretaus. Tiesiog pasedesime prie žvakių ir pakalbesime apie tai,kaip buvo gera kažkada kartu, apie tai ko netekom ir ką įgijom.:)

17

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

galbut as klystu, bet man atrodo,Loreta, kad dar esat neabejinga savo buvusiajam wink

18

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Žinoma,kad neabejinga, bet ne ta prasme,kurią turi galvoje, Jurgita.:) Neturiu tokio artimo draugo ,koks yra jis. Aš jam taip pat.:)

19

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Loreta, 40 пишет:

Artėja Valentino diena. Norėčiau kažką padovanoti savo "buvusiajam", nes po skyrybų sugebejome išlikti pačiais geriausiais draugais. Jis nusipelno dovanėlės "apie buvusią meilę".:):)

geriau jau laikykis toliau kad vel miaile neuzsiliepsnotu ;D

20

Re: Ką padovanoti "buvusiajam"?

Ačiū už puikų patarimą.:):)