10,841

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri, kvantiniu vaizdu ;D ;D ;D :::b18
>>. nu, kasdien, typo alia krc, nuo 1dieio iki 5dienio, nes ale tyyypo tvarkingai atrodyt turiu ir bla bla bla... tai tyypo reikia, nu zn.. kaip jums nusiskust, taip mums pasidazyt :?
>> ale jums cia, &#iat :::818 6diniais egzaminukai :?
--------
o siaip tikiuosi mane sesius imes i ten, nes isejau.. ir viesai ir OFICIALIAI atsiprasau..:::228 bet vakar as pikta ir labai liudna buvau.. tai niekas man nepatiko (ir siandien as nedraugiska :::818).. susinerVIJAU ir tiek :::818 atsiprasau (hug) meiles :::727

10,842

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 18 пишет:

<...> gi Nilkė dirba <...>

pFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF <<<< as daugiau turbut dirbciau sitaip, nei ten hmm nes as ten nieko nedarau.. o taip dziaugiausi is pradziu, tokia laiminga buvau sad dabar :::123 kruva ir tiek....
>>  o dar kaip tik ponas atsitiktinumas :? 3dieni manes Linukas klause, ar as laiminga ir as jam pasakiau, kad TAIP, labai.. deja... isauso :::123inas 4dienis ir as supratau, kad laimes neturiu sad sad sad zdz.... puskes berniukas gaunasi :?

10,843

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kodel skaipe nera >>> :::123 ikoneles :?

10,844

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

puskes berniukas gaunas<<< Nilke, kaip šitai suprast? :?

10,845

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na tureti darba kuris patiktu ir kuriam butu smagu dirbti ir t.t. labai sunku ir kam toki pavyksta susirastai, tai cia tikrai laimes kudikiai... pats sedziu darbe kuris jau ikyrejes iki gyvo kaulo, nes panasioj srity dirbu jau 2 metus, bet ka padarysi pinigai yra piniga wink jei ne jie tai manes cia nebutu big_smile o darbas sh... ar ne sh... bet yra darbas, be darbo daug ko neturetume...

o del dazymosi, tai yra merginu, kurios sugeba labai mazai tam skirti demesio ir laiko, tuo paciu atrodyti labai afigenai, na jei jau aisq ten prisispakliuot megejusios kad po to viskas teka, bega, lasa ir t.t. tai reiketu susirupinti, arba bandyt ieskot kazkokios iseities pvz: bandyt mazint makiazo kieki, cia kaip su rukymu, iskart nemesi, reikia po turputi big_smile kartais ir ne visada iseina... big_smile

sry uz kliedesius jau nelabai susigaudau mintyse :::044:::044:::044:::044:::044:::044

10,846

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oi, Karoli, mielasis, as noriu ta darba dirbti, bet man neduoa. va tame. ten ne darbas, o praktika. o as noriu DARBO.nes as kieta mergyte esu ir noriu kazka doro nuveikti.
> del dazymosi. as niekada nesidaziau. o pradejau gal tik 1 kurse ir ismokau tada padoriai ir graziai pasidazyti, be jokiu varvejimu ir tonos spakliaus. manes dazyta durne ne nedrisk vadinti. nes man labai svarbi pasidazymo kokybe - tokia, kad grazu ir gera ziureti, o ne taip, kad matyt ir akis rezia. ir siaip, asmeniskai, as puikiai jauciuosi ir nepasidazius [buna, kad kitoms geda ar dar koki diskomforta jaucia nesidaziusios] is mano 16 foto, 10-yje nepasidazius tongue

10,847

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolyte niekas taves taip baisiai kaip tu pati parasiai nevadina, ten apskritai postas buvo ne tau asmenishkai o bendrai wink siaip as ten ir turejau gilia minti, kad kartais geriau nesidazyt arba labai, labai simbolishkai, nes tai buna tikrai grazu ir manau daug kam labiau tai patinka, nei tona spakliaus ir belenkoks sviesaforas ant veido

:::207

10,848

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Vaje zmoniu cia jau yra :::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520:::520

10,849

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D o tu žmonių išsiilgęs?

10,850

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Karoli, siaip dzin, suprantu wink bet as jau 2 diena keksas.... ir man ne PMS <<< galiu uztikrinti ir uzanspauduoti wink
.....................zdz, kaip toj reklamoj...... as svajoju viena diena tapti......

10,851

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kaip toj reklamoj.. kurios aš nežinau big_smile

10,852

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ar tu ne per daug visko nzn :?
tai mano puskes berniuko, tai reklamos ... zdz... GEDA


ir uzdekit tai tundrai koki kaledini zaisliuka sitoj temoj .. as taip stengiausi....

10,853

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras jo padave ant 5dienio vakaro mesos i foruma big_smile

Nijolyte tai smagu kad turi tiksla ir jo sieki wink

O del tos temos, tai ja reiketu trinti, o ne kaledinius zaisliukus det, ten mergina is menulio nukritus, kad tokias nesamones rasineja big_smile

10,854

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 18 пишет:

;D o tu žmonių išsiilgęs?


ypac Taves :H kur buni :? ir kur Tava avataras :?
<Labu vakaru visi :::b25:::818
<Nu Auri tikrai dabar atodai geriau ir cia kelioms italems patikai smile (uzlindao jos kai valgiau kuhnei:::917)nes palikau Tavo anketa atversta big_smile pasakiau kad vienas arabas ir moka tik hebraiskai ir be sancu susikalbet su juo big_smile na persuko zabtus nesuprato jos ar as rimtai a ne big_smile nu va :V
< o politikams as visados sakydavau "isiplaukit galvas as APOLITISKAS:::917 "bet sende dzin ,nes zmoniu tikrai isijilgau :H

10,855

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

zdz,,, vaikai, labos jums nakteles, einu as miegoti. nepykit uz atsiauruma ar siaip wink nenoriu, bet kitaip negaliu wink neiseina man :::818
labos :::207 tiems, kurie esat cia ir tiems, kurie uzsuks bent zvilgtelti....

10,856

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Vsio as ir eisiu toliau nuo ieskok ir arciau prie knygu :::225

10,857

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:

zdz,,, vaikai, labos jums nakteles, einu as miegoti. nepykit uz atsiauruma ar siaip wink nenoriu, bet kitaip negaliu wink neiseina man :::818
labos :::207 tiems, kurie esat cia ir tiems, kurie uzsuks bent zvilgtelti....


Nu kur tu begi :? tik pamaciau ir neber :?

< tik truksta Linuka neutral kaip cia padarius kad kokia diena daugiau susibegtume :?

10,858

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jau as uzdejau big_smile

10,859

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nulėk pati pasižiūrėt wink
na, dėl nežinojimo, tai chate jau minėjau, kad man reikalingas vardas Debė wink

10,860

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:

ar tu ne per daug visko nzn :?
tai mano puskes berniuko, tai reklamos ... zdz... GEDA


ir uzdekit tai tundrai koki kaledini zaisliuka sitoj temoj .. as taip stengiausi....

nu zvengiau ne tas zodis :::b02:::b02