10,861

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 пишет:
Diana, 18 пишет:

;D o tu žmonių išsiilgęs?


ypac Taves :H kur buni :? ir kur Tava avataras :?


nenorėjau čia būt. o su mano avataru buvo problemų, tai dėjau.

10,862

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Labanaktis Nijoliuk :::b25
<Karoli kas tau mokslai smauria :?
<Labs Linai :::110
<Dianuk nepyk bet is visko supratau tik "tai dėjau.":::921

10,863

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai zdrv jaunuoli :::b51
Fiodoras, kas tik nespaudzia big_smile ir mokslai ir darbas ir dar kaip sakiau saviveikla kuria pasirinkau savo noru, o dabar naktim ramiai miegot negaliu :::011

10,864

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Baila. Let me see you dance babe :::521 Issimiegojau tai dabar baliavot patrauke ;D
Sveiki gyvi :::202

10,865

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 пишет:

<Dianuk nepyk bet is visko supratau tik "tai dėjau.":::921


never mind...

10,866

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 пишет:
Diana, 18 пишет:

;D o tu žmonių išsiilgęs?


ypac Taves :H kur buni :? ir kur Tava avataras :?
<Labu vakaru visi :::b25:::818
<Nu Auri tikrai dabar atodai geriau ir cia kelioms italems patikai smile (uzlindao jos kai valgiau kuhnei:::917)nes palikau Tavo anketa atversta big_smile pasakiau kad vienas arabas ir moka tik hebraiskai ir be sancu susikalbet su juo big_smile na persuko zabtus nesuprato jos ar as rimtai a ne big_smile nu va :V
< o politikams as visados sakydavau "isiplaukit galvas as APOLITISKAS:::917 "bet sende dzin ,nes zmoniu tikrai isijilgau :H

oh tu senas selmi big_smile big_smile nu zinai... bent jau kas nors susidomejo negu kad visiskai niekas ;D big_smile big_smile progresas reiskias kaip sakand ske big_smile

10,867

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as cia nors pro reta bandau pasivaidenti, kad nepamirstumet manes big_smile
o siaip tai jau atsibodo man toks oras..... noriu saules.....

10,868

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cha o man faina big_smile bent prapucia rytine galva big_smile prasiblaivai, atsibundi ;D

10,869

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

man tai smagiau kai ryte spinduliukas saules saules pro langa mane pazadina :::908

10,870

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas rytaas wink

10,871

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas Lina wink

10,872

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na ir kaip sekiojasi smile kaip orelis is pat ryto big_smile ziauru ane wink

10,873

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 20 пишет:

man tai smagiau kai ryte spinduliukas saules saules pro langa mane pazadina :::908

Na tai mano langas yra i rytus, tai visada ryte kai saule kyla, pazadina ir mane. O kadangi klaipeda labai vejuotas krastas big_smile tai cia kad pastoviai butu apsiniauke yra retas dalykas ;D

10,874

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Labas rytas :::b37.....
nu esu ne Australijoi ,bet atsikeliau tik dabar ;D
< jai kam idomu tai pas mani jau lauke su triuskiais galima iseit:/ jau dvi savaites taip:/ kas bus toliau :?

10,875

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sesiaus zodziai: imk, lak ir tylek ;D ;D
tai ka gali.. ar atsakysi.... o siaip, tada i sveikata :::537..
beje, Auri, zuiki, pameni, kalbejom apie nauja svyturio alu... toks baltas.. premium pils.. :? sakei, kad tik klaipedoj.. tai va.. marijampoliuke ir klaipeduke susisajungavo ir pas mus uzveze to alucio (mm) zdz, va sitas alus tai (geris), o baltas, skia,,,  pelesis.. ;D (inlove):::727

10,876

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Kad tas musu tada treidalius skiedalius big_smile kai kalbejau su juo sake  kad tik Klaipedeiciai skanauja megaujasi o kitur dar nera jei leidzia i rinka tai visoj LT ir visur kitur kur eksportuoja tongue kad nemeluok tada nes gi sakiau kad i skudurus gausi :::b02

10,877

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:

sesiaus zodziai: imk, lak ir tylek ;D ;D
tai ka gali.. ar atsakysi.... o siaip, tada i sveikata :::537..
beje, Auri, zuiki, pameni, kalbejom apie nauja svyturio alu... toks baltas.. premium pils.. :? sakei, kad tik klaipedoj.. tai va.. marijampoliuke ir klaipeduke susisajungavo ir pas mus uzveze to alucio (mm) zdz, va sitas alus tai (geris), o baltas, skia,,,  pelesis.. ;D (inlove):::727

Nijoliuk siaila varva nuotokiu kalbu:::742 pas mane tik sampana butelis ir senas vynas hmm ir tuos pacius nera kaip atidaryt hmm
< nu Auri Sveikinu big_smile Turbut cia del to kad esi sviesus big_smile

10,878

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

cia as melage? tu mane melage cia apsaukineji?

10,879

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolyt, atidarymas buvo Klaipedoj. Mes pirmi ji paragavom. Tai aisku kad veliau i visa LT uzveze...cia ir kalbos nera apie tai... smile

10,880

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na svarbu draugai kad visi mes juo dziaugsimes wink