10,901

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Laba diena su vistiena :::050fedka :::917 kas ten per avataras :?Ir siaip Tau da su fotosopu reik kokius metus pasimokyt :::b53 ir dar prie to paties, idejau viena tava spakliuota nuotrauka su tuo uzrasu virs galvos (is sesiu tavo padarytu,tik ta buva normaliausia) ir ta pati atbaide puse mano pasnekovu:::924:::924:::924
gal tu nebeatsikelk senti aaaaaaaa:::819:::007
-Laba hebryte :::745

10,902

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

  Nu kaip sitas :::961http://forumas.ieskok.lt/imgload/2862 bet pirmas kietesnis :::110:::961http://forumas.ieskok.lt/imgload/2863
Laba hebryte:::b25

10,903

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 пишет:

  Nu kaip sitas :::961 Xbet pirmas kietesnis :::110:::961X
Laba hebryte:::b25

Reikejo man tas nuotraukas istrint hmm tongue

10,904

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

vat emiau ir panaudojau  :::b14
Bet ale kodi Dianuks nebeisided savo avataro :::b56

10,905

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu ten raso kad kazkas atsitiko :? turbut senojo nebeturi :? ir galime padaryti isvada kad ji negali isirinkti naujo:::008mes  zinom kad sunku pasirinkt avatara pagal ivaizdi kuri uzklijavo jai Auris   "Pilsto is tuscio i kiaura ":::036 rasi pirman puslapi :::036

10,906

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 пишет:

                   NEDRASIEJI - CONNECTING PEOPLE;)

KVIEČIAM PRISIJUNGT PRIE DISKUSIJŲ VISUS ! smile

Taijgi mūsų klubo teorija:

Jei vienam nedrasu, tai drauge tikrai drasiau!!:)

Užtat visi ir visos nedrasuoliai ir nedrasuolės, jungiames ir kartu jamam frontą! big_smile~

P.S.: Gali dalyvaut ir merginiukės:)~

-----------------------[[[[SAVAITĖS FRAZĖ]]]]--------------------

"svarbiausia kad butu ne i tema smile tada visada praeina ir sulaukia didelio susidomejimo big_smile" TM Karolis

-------------------------[[[[[[ NARIAI ]]]]]--------------------------
Vardas metai miestas patirtis pareigos

Auris   19
Klaipėda - "...vistiek pas kaimynus obuoliai skanesni...." Okupacija: Tata

Lauras 20
Vilnius/Tauragė "...o šiandiena statoile Utenos skarbonkė po 1lt..." Okupacija: Visagalis alkoholio naikintojas.

Linas 19
Alytus. "...vistiek pas kaimynus dukra gražesnė..." Okupacija: Tatatiotnikiniukas

Nikita 16
England. "...Bondas... Nikita Bondas..." Okupacija: Spec. slaptieji ryšiai su užsieniu (Agentas 0016)

Fiodoras 24
Milano, Italy. "...Pakankamai kuklus kad spiauciau paskutinei moteriai i veida..."

Tomas 24
Sovietu Sajunga. "...As esu hicas is hicu gimines..."

Karolis 22
Vilnius - Klaipeda "...esu labai bjaurus  na gal nelabai, bet bishki big_smile ir cia beveik tiesa big_smile zmogus kuris gali prisigalvoti visokiu nesamoniu ir po to priversti dar kitus jas igyvendinti... big_smile"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
KLUBO MERGINOS - SAVANORĖS smile
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evelinuke 18 Germany > Klubo angelas sargas neleidžiantis piktiem dėdėm mūsų skriaust :::855

Julyte 20 Jonava > Sumuštinių tep i nepagamino, bet užtat sočiai pripasakojo kaip ten jai drąsumą naikint sekėsi !

Danguolyte 21  NeKaunas > Pati šauniausia iš merginų ir taškas :::135

Dianuke 18 Ylakai > Vakarinių filosofijų kurstytoja big_smile jei ne ji, klubo vyrukai būtų neapšviesti, netašyti, nekultūringi, nemislūs, negažūs, nekompetetingi ir visokie kitokie ne--ingi.. :V

Nilke 20 Majamis (Marijampolė)> Ji yra Nijolė. Vargšė studentė. Ieško būdų kaip persikelt į Klaipedą smile (Namiokas big_smile~ )

Lina 23 Vilnius > Ji pedagogė. smile Ji žino kaip ten ta liga pavadinimu "Kuklumas" gydoma wink 

Diana 20 Kaunas > Ji mėgsta pilstyt iš tuščio į kiaurą ir nieko protingo nepasakyti ;D

Karolina 19 Vilnius > "...o as rimtai sneket moku! big_smile~ kai tikrai reikia.. big_smile big_smile "

Minkia !!!!:::b02 apie tavi :::961Sovietu sajunga;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D
Kaip as nemaciau :::b02 manau pirma to nebuvo :? manau paskui irase :::110
bet apie Diana VPSHE :::b02 Nijole->miamis !!!!!!:::b02 Zek ir Karolka yra :::b33 nu pavare:::b32
Nu net kompa apspijaudziau :::b02

10,907

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nu ja! Patyyyyyliu, kad nesubjaurociau atmosferos :::b02

10,908

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas, zuikeliai, eisiu as savo banka graziai ir visaip kaip aprasyti siandien wink
pasibuvom pas mane kaune su sesium ir broliu, tai kazkaip nuotaikele lyg ir atsigavo lyg ir ka :::a48 nors nzn.. ziuresiu, kaip bus toliau ir kaip gyvensiu toliau :::a03
>> siandien labai daug dainavau ta pelenu - sudie << dabar sesiau skaityk ir gerekis :::818 kai varem i kaunuka tai as ten ne tik dainavau, dar ir sad kelis kartus sad nzn... zdz...
bet va pasivartem pas mane ant lovos, pasijuokem is dainu, kol sesiaus telefoniukas issikrove ir baige instalint man windowsiukus, tai naujas visas kompiuteriukas ir grazus, ir kazkaip atsigavau.. tikiuosi susitvarkysiu, bet kazkodel nuojauta mane pikta ir nedraugiska kankina...
>> zdz.. vaikai, meiles, bendradarbiai, gimines ir mylimieji, lekiu papletkavoti apie seba ir tada eisiu pas musu draugute tartis del Aurio organizacijos pletojjimo ir visokio kitokio sakojimosi wink
>>>> meiles :::727 :::207 :H

10,909

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

>>Nijolyt, as tau daugiau tokiu dainu nesiusiu, jei tu cia taip raudosi ir graudensies smilewink

10,910

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijoliau Tu "Windavs vista" isidejai :::036

10,911

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as tai nemegstu tu vishtishku Windosu big_smile

P.S.: del tos Sovietu Sajungos big_smile Ji buvo ten nuo pat pradzios big_smile as nelabai megstu modifikuot pirma puslapi big_smile

10,912

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 пишет:

as tai nemegstu tu vishtishku Windosu big_smile

P.S.: del tos Sovietu Sajungos big_smile Ji buvo ten nuo pat pradzios big_smile as nelabai megstu modifikuot pirma puslapi big_smile

Tu tikriausiai turi Linuxa:::111
-To pirmo ir nereak:) jis labai geras, kai bus liudna esisiu dar karta persiskaityt :::036

10,913

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:


>> siandien labai daug dainavau ta pelenu - sudie << dabar sesiau skaityk ir gerekis :::818 kai varem i kaunuka tai as ten ne tik dainavau, dar ir sad kelis kartus sad nzn... zdz...

ka tu darei :? gerai as cia perskaiciau :::050 man gal i kauna atlekt ir tau :::917 nu dabar tai jau supykau :::710:::050:::050:::050:::050

10,914

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomai, ne, ne vista wink mano kompas ne toks superinis, kad vista tureciau wink as stebiuosi, koks jis geras patapo, kad ne karto sivakar nepakibo :V mieliakas jis... nebaigiau as dar to darbo,bet einu drun smile
>>tai sesiau, tu nepyk :::818 nieko nepakeisi :::920 pasnekesim,kai baigsiu as savo darbus...

10,915

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Suprantant... kas kart kai as redaguoju pirma musu temos puslapi, musu sita visa diskusija pasistumia vienu puslapiu i prieki, kol mes nepirasom to tuscio puslapio big_smile o tai ganetinai uzknisantis ir uzpisantis dalykelis big_smile todel as nelabai megstu redaguot pirmu puslapiu.

Tomui >>> Ne pas mane XP Media Edition dar su keliais add-onais... smile As mieliau renkuos modifikuota XP nei ta vishta big_smile o su Linuxu tiesiog tingiu vargti viska adjustinti... Karta buvau susitvarkes viska ir laimingai gyvenau bet deje eme ir sugedo kompiuteris...:) Kantrybe nebelaike viska kurti per naujo smile

10,916

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

man blendament testas pasake, kad is gyvenimo imu, kas geriausia ir pasiimciau dar daugiau ;D zdz, man citrinu... ojums :?

10,917

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kam cia nesimiega big_smile:D LABAS RYTAS,  SURAITYTAS :::044

Nijoliuk imk viska ka duoda, o ko neduoda atimk wink

10,918

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:


>>tai sesiau, tu nepyk :::818 nieko nepakeisi :::920 pasnekesim,kai baigsiu as savo darbus...

tai zinoma kad pakalbesim wink o kaip tu manai neissisuksi si kartu tu man arba gausi arba gausi :::022
na einu da valda dvi numigsiu ir keliausiu i unika si savaite bus sunki :::818

10,919

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::026as nieko nemaciau:::a56Qu tetins parase :::921

10,920

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~


Karolis, 22 пишет:

kam cia nesimiega big_smile:D LABAS RYTAS,  SURAITYTAS :::044

Nijoliuk imk viska ka duoda, o ko neduoda atimk wink


Tikrai suraitytas hmm
Hallo:::b25