10,941

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 пишет:

aga vargas man ir tau smile cia kai rasau stringa normaliai neina raasyt hmm siandien jau pabaigsiu savo kurisini ir ryt ja paduosiu tegul paziuri tikiuosi visko neisbraukys (chuckle) siaubas tada butu. dar vakar beuzmiegant kilo ideja kad gal su lietuviu palyginti biski :? gal ir gausis 20 lapu :? bet paskui sudvejojau nes viska reiktu is liet i vok verstis :::007 o tai jau "dziaugsmas"butu sad na tuoj leksiu jau i unika interpretacijos rasyt ikiuosi pasiseks...ir teksta suprasiu bent ja ka juo pasakyt norejo wink na sekmes visiems :*

Uzjauciu hebryte jus su tais rasymais :::110 , o ka rasot :? tema ir pan... jei negaila :::818 idomu kaip sio laiku svietimas prievartauja jaunima;(

10,942

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 пишет:
Lina, 23 пишет:

aga vargas man ir tau smile cia kai rasau stringa normaliai neina raasyt hmm siandien jau pabaigsiu savo kurisini ir ryt ja paduosiu tegul paziuri tikiuosi visko neisbraukys (chuckle) siaubas tada butu. dar vakar beuzmiegant kilo ideja kad gal su lietuviu palyginti biski :? gal ir gausis 20 lapu :? bet paskui sudvejojau nes viska reiktu is liet i vok verstis :::007 o tai jau "dziaugsmas"butu sad na tuoj leksiu jau i unika interpretacijos rasyt ikiuosi pasiseks...ir teksta suprasiu bent ja ka juo pasakyt norejo wink na sekmes visiems :*

Uzjauciu hebryte jus su tais rasymais :::110 , o ka rasot :? tema ir pan... jei negaila :::818 idomu kaip sio laiku svietimas prievartauja jaunima;(

na argi gaila pasakysiu :V as kaip studijuojanti vok kalbos pedagogika, kursini rasau vokiskai ir tema skamba taip "kurzworter. ihre arten und funktionen" o liet sutrumpinimai ju rusys ir funkcijos. lengva tema daug medziagos bet ja reik susisteminti ir kas svarbiausia parasyt.as ta padarau bet pas man sutrauktai viskas gaunasi big_smile

10,943

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na uzsimuse dvidešimtmetis Andrius Mickus. Skuodo rajono gyventojas. Is patikimu saltiniu zinau kad Dianos pavarde tikrai ne Mickus, todel tai negali buti jos brolis wink Tad belieka speliot ar tai labai geras seimos draugas buvo...:) Sprendziant is Dianos reakcijos, ko gero, gana geras :?

10,944

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Jetzt ich ales fushtyn

10,945

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:

nu, Diana, nieko nesupratau,ka ta nuoroda turetu reiskti :?


tai reiškia, kad žuvo žmogus, dėl kurio verkiu. be to, spaudos klaida, Audrius, bet rezultatas vis tiek tas pats....

10,946

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Dianuk uzjauciu

10,947

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ko jau ko, bet šitų žodžių tokioj situacijoj geriau man nesakyt.

10,948

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 18 пишет:

ko jau ko, bet šitų žodžių tokioj situacijoj geriau man nesakyt.


Atsipasau.jei viesai pasisakiai negalima butti abiejingam , normalu kad aplinka reaguoja i tai ka pasakai ... uzuojauta tai ne tik zodis, bet tam tikras palaikimas ir suvokimas  kokioj sutuacijoj esi dabar.Suprantu ka reiskia prarasti artima.

10,949

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kai man pasako, kad užjaučia, tai man dar žiauriau pasidaro, atrodo, kad esu dar didesnėj duobėj...

10,950

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Pakelk galva aukstyn ir i prieki smile zmones  KURIUOS MYLIM nemirsta, je amzinai musu prisiminimuose ir tu prisiminimu niekas neatims , sudegs namas ,prarasi pinigus.... o prisiminimu nei pavogsi nei sudeginsi.

10,951

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tai kas jis toks trumpai galima? :?

10,952

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Krc kai kokios prezidento laidotuves... zmones, nagi, neuzstrikim dabar cia su ta avarija. Gyvenimas tesiasi, alaus dar vis daug pasauly... reik naikint ji kuo greiciau, kol dar galime, nes greit galim ir nebegalet ! big_smile~

10,953

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auris, 19 пишет:

Krc kai kokios prezidento laidotuves... zmones, nagi, neuzstrikim dabar cia su ta avarija. Gyvenimas tesiasi, alaus dar vis daug pasauly... reik naikint ji kuo greiciau, kol dar galime, nes greit galim ir nebegalet ! big_smile~

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>\
> Bol as gi jau vakar visus skypej rebilituoti megina.. bet gal dar ne visi pasidave... :V

10,954

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Zinot jei is mano artimu mirtu mama,geriausias draugas ,Tomuks  ir pan vargu ar noretus alaus ir svenciu.Su jumis pakalbu taip kaip ir su mama nepasikalbu.o kas jums is cia esanciu tik hebra gerianti alu :? nu jusu nekaltinu gal nepagalvojot , o alui visada rasim laiko lentynos "nepaskelbe nedeficita.. "

10,955

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu vo ! tas cia DBA !!!!!!!!!

10,956

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labukas wink
Fiodorai labai graziai pasakei smile

10,957

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Fiodoras, 24 пишет:

Zinot jei is mano artimu mirtu mama,geriausias draugas ,Tomuks  ir pan vargu ar noretus alaus ir svenciu.Su jumis pakalbu taip kaip ir su mama nepasikalbu.o kas jums is cia esanciu tik hebra gerianti alu :? nu jusu nekaltinu gal nepagalvojot , o alui visada rasim laiko lentynos "nepaskelbe nedeficita.. "

na Fiodorai ne vienas is musu savo laabai artimu zmoniu jau palaidoje bet gyvenam toliau gi neatsikels viskas gana !!! kiek galima .. kodel cia tokiom liudnom gaidom kalbam :?

>> o jei zmogus neisgertu ne trupucio tada isprotetu.. nes alkocholis apramina nervu sistama o jei negertu alkocholio tada reiketu vaistus nuo galvos skausmo arba depresucchos ryti arba nuo migrenos ar dar kokio biredo...  :V

10,958

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ze thing is that ir taip mano gyvenimas yra apkartintas nelinksmumais. Tikiu, kad ir jusu gyvenimai ne ka grazesni, nors turbut grazesni big_smile Suprantu paliudet ir paminet tylos pagarba... Bet as ateinu i Ieskoka, kad galeciau atsipalaiduot, pabendraut su draugais ir atsipust, pamirst sunkumus...judet pirmyyyn, o ne dar labiau susiparinti pamates, kad cia, hebryte, sugalvojo jau trecia diena "parintis" del zmogaus kuris uzsimuse autostradoj ir niekas jo nepazysta isskyrus Diana, kuri cia pasirode viena karta, parase viena karta ir nuo tol jos nei kvapo.

Jeigu kazkas isizeide del alaus pasiulymo, tai...velniop - pykyt tongue as is Klaipedos big_smile ;D Jei buceu is Rusijos tai pasiulyciau vodkes, bet Klaipeda - alaus krastas. Sorry. big_smile)

10,959

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri kandie tu tongue ir as to alaus noriu ;D

10,960

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri, ne apie jelciną gi šneku tongue
vargšė mano klaviatūra... paragavo skaniosios matės.... ;D o kaip tyčia tėčiui būtinai reikėjo protokolą parašyt šįvakar, tai paskaimyną teko eit klaviatūros skolintis smile įdomu ką tas pamanė :::639