11,001

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 пишет:

na mes su Nilke tik prieskoniai buvom toje nuostabioje misraineje big_smile  ji buvo POMIDORAS o as buvau PONAS PORAS ;D (zn kad Nijolyte megsta pomidorus ;D )


tu buvai PONAS KUKURUZAS :::b49
>>>o siaip tu smelio zmogau, as istversiu ta sirdgela vaziuoti i alt ir atvaziuosiu, paziuresiu, kas tada zurgs ir smeli pils :::b18... pasiruosiu specialiai del taves: tavakar saule sunkiai leidos.. sidabro ziedus berdama.. ir tvekinius uzklojo ledas, atejo dieviska ziema :::b16

11,002

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D eikit eikit... pataupykit tą smėlį, gi brangus ;D

11,003

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, nera ko taupyti. Linukui man tokio GERIO juk negaila... is meiles as jam visa pajuri atnesciau (chuckle) ir tik del jo (inlove)

11,004

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jo kas bus jei visa sau i kelnes susipylsit :::044:::044

11,005

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Danguole, 21 пишет:

jo kas bus jei visa sau i kelnes susipylsit :::044:::044


turėsim nešiojamus paplūdimius ;D

11,006

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Diana, 18 пишет:
Danguole, 21 пишет:

jo kas bus jei visa sau i kelnes susipylsit :::044:::044


turėsim nešiojamus paplūdimius ;D

oi kaip prajuokinai:::044:::044:::044:::044

11,007

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, as manyciau, kad dauguma is musu ir taip jau nesiojami papludimiai big_smile) bent jau as tokia jauciuosi po sio savaitgalio... toks vaiksciojantis papludimys ;D

11,008

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai tada Nijolyte as su tavim noriu buti:::044

11,009

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

:::044:::044 Nijole izvelk tame reikale ir geraja puse, nereikia vaziuot poros simtu km kad pabuti papludymy smile dabar jis visada kartu su tavi :::044 na nors tol kol neissikratysi jo is visu uzanciu..

11,010

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

oi ,Karoli... klysti... tai ir yra skaudziausia.. kad norisi vel grizti.. vel krautis ta smeli..

11,011

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ka tik ziurejau foto musu visas nuo pirmo meeto iki klaipedos....
ale vaikai, kaip mes uzaugom ;D pirmam meete tai tokie visi vaikai vaikuciai big_smile) pasikeitem, paaugom ;D

11,012

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:

ka tik ziurejau foto musu visas nuo pirmo meeto iki klaipedos....
ale vaikai, kaip mes uzaugom ;D pirmam meete tai tokie visi vaikai vaikuciai big_smile) pasikeitem, paaugom ;D

>>> Nijolyte.. as dar viena tendencija suziurejau big_smile kad korocia kuo daugiau meetu tuo daugiau musu lovose guli big_smile big_smile pamenui kad per 1 meeta daresi big_smile big_smile kas per 2 korocia mes abu etatiniai sugulovai   big_smile big_smile todel dristu teigti, kad as vaiko tevas, kuri mes abu su Auriu auginsim, o tu gimdysi Tata as o jis tik mano pavaduotojas bus kaip as i komandiruotes isvaziuosiu  ;D :-) :::855

>  Auris va jau ir dirba poinigelius vezimeliui pampersams ir kitoms musu 3 4 seimos pramogoms ir pragyvenimui big_smile big_smile

11,013

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:

   labas vakaras, mielieji, mielosios.... :::228
kadangi įtariu, kad man vėl viską atraportuoti reikia, tai pasistengsiu vykdyti savo pareigas, nes kažkas šiuo gražiu metu arba darbuojasi, arba net nežinau ką veikia wink [Auri, jau man gali atstovės spaudai pareigas pripaišyti :::b18]
kaip visiems žinoma ir nujaučiama, vakar,garbiąją balandžio 28 vyko nereali šventė - mūsų Tatos gimšius, ir ne bet koks, o TIPO jis jau didelis užaugo ir jau 20 pavasarį suskaičiavo :::459:::517 o viskas vyko TAYYYP >>
ketvirtadienį kai tokia tundrelė važiavo į Vilnių, toks latras, kuriam tik iš antro karto pavyko tai padaryti:::909, paskambino tai tundrai :::114 ir tarė draugišką žodį :::832 "LEKIAM" šis pasiūlymas buvo pateiktas garbiai tarybai apsvarstyti, ir teigiamas sprendimas vis dėlto buvo priimtas :::a48
išsimiegojo tie du žmonės ir šeštadienį 9 valandą pradėjo abu riedėti link Kauno :::103 ir štai 10:30 jie apsiprekinę bilietais, riešutais ir obuoliu pradėjo kelionę link ko?? link?? na na?? ar atspėsit?? o taip :::035 link KLAIPĖDOS ....  (vilnius, kaunas ir klaipėda, kas daugiau saldainių ėda wink ) ir mes važiavom... ir dar kokioj užtat elitinėj vietoj (mm) pačiam prieky, viską matėm, ką galėjom, o ko nepamatėm, vis tiek... ždž... kelias link Klaipėdos neprailgo, matėm visokio grožio :::816:::122:::908:::a30 ir svarbiausia pelkių (chuckle) nes tai pats gražiausias dalykas EVER (chuckle)
pasiekę pusiaukelę, jamėm :::114 ir skOmbijom mūsų draugui Evaldukui, kuris buvo mūsų slaptasis agentas Klaipėdoje, nes kadangi o bet tačiau, mūsų meilė Auris sau skaniai ruošėsi miegoti :::100 jis prižadėjo mus pasitikti ir nuvesti į smėlio (kitokia ta gatvė, bet čia jos minavoti negalima) gatvę... taigi..... mus pasitiko klaipėda :::016
nusipirkom bilietukus lakstymui po Klaipėdušką ir sėdom į kažkokiu numeriu pažymėtą autobusiuką ir dardėjom, nudardėjom link Studlendo < na, man tai labai įdomu buvo,nes įdomu...:::632 susipažinom su juo ir tada jamėm smėlio gatvę :::103
tyliai tylutėliausiai prisėlinom prie tokio namo, pasibeldėm, niekas neatidaro, dar norėjom lipti per langą, bet neišdrįsom... tai pralaukėm belekiek laiko, kol mūsų Auriukas susiprotėjo (valandėlę numigęs)bei užsimanė ir su mumis pasilabinti wink jis galvojo, kad sapnuoja :::908 ar šiaip kažkas negerai, kad savo išmylėtoj Klaipėdukėj, prie savo namų :::632 slenksčio išvydo Linuką ir Nijolytę... jo reakcija tai buvo verta Nobelio premijos :::859 bet apsieis jis, užteko manau jam ir mūsų kaip prizo-siurprizo wink pasėdėjom, apdovanojom viskuo, ko gali šitam vaikui per jo gyvenimą prireikti :::457 atsigavom nuo šoko ir tada pakilom, susiradom naują draugą - Arūną wink, mūsų šoferiuką ir tada lėkėm su vėjeliu link maximos apsiprekinti...:::701:::630 grįžom namučių, užkandom šašlyko ir lėkėm gėrėtis JŪRA :::024 prisilakstėm ant molo ar kur ten :? berniukai kaip kokie alpinistai prisilaipiojo ten tais visais visokiausiais...o aš va pabijojau... :::818 bet tiek to... nors sausa likau big_smile) bet smėlio pasirinkau į batus.... paskui palėkėm pasiskanauti tekila pasisėdėjom tokiam miškelį.... o dieve, ką aš padariuau.... su keturiais ėjau į mišką.... ką apie mane dievas pagalvos ;D ir visi kiti :? nu ne esmė... dzin (chuckle)
tada lėkėm apžiūrėti Klaipėdos ir pasiklausyti mūsų gido Aurio, kuris mums mestelėjo šiek tiek istorijos ir viso kito apie Klaipėdą..tada nusprendė mūsų didi ir garbi taryba nulėkti iki Olando kepurės, pamatėm nerealių vaizdų, kurie vis man dar atminty likę... grooooooooooooožis, gėėėėėėėėėėėėris, taaaaika.... (mm) seniai tokio grožio nesu mačius... pasisėdėjom, pasiplepėjom, šiek tiek netyčia kojas pamirkėm jūroj, prisirinkom smėlio... o pasiekę tą skardį, metėm akmenukus, sugalvoję po didžiausią savo svajonę... tikėkimės, mielieji, kad jos mums išsipildys... linkiu wink
ir pagaliau, prisidūkę ir visaip kitaip, pailsėję, pasigrožėję, grįžom ten, pas ką ir atvažiavom wink susėdom, pasiskanavom viskuo, pažaidė berniukai draugišką šachmatų partiją , dar gal kažkas pašoko :::124, o aš kaip didžiausia lūūūzerė užsimaniau miegelio... ir pasiūlė man dėdė miegas draugystę.. neatsilaikiau, bet o tačiau kadangi nes... gavosi taip, kad prisikvailioję ir prisidūkę mes visi susiruošėm kartu visi draugauti su tuo dėdžium... ir lūžom....
>>. rytas,.neįsivaizduoju, kiek valandų buvo... bet mane pakėlė piktas mineralinio butelis.... hmm tik čiaukšt ir aš pabudau... iškoliojau tą butelį, ir kažkam labai juokinga buvo (dek pragare :::827 atsiimsi vakare big_smile) << mano maldos buvo išklausytos) dar pasivartėm lovoj, vėl užmigom ir vėl atsikėlėm.. sunkiai kėliausi, bet vos vos atsikėliau... tada suvartojom pačias skaniausias dešreles su dar skanesniais ryžiais ir mums buvo ponas laikas keliauti ir išsiskirti sad ir išsiskyrėm... vėl... taip pat kaip prieš dvi savaites... su ašarom ir nosinėm sad (hug)....
NORI VĖL Į KLAIPĖDĄ... aš tuo namioku 1psl, susigundysiu tikrai tikrai.. noriu vėlto smėlio... noriu vėl to vėjo... noriu ... :::727
Auri, su meile wink

pasiekėm kauną, kelionėje pasakiau, ko neturėjau pasakyti :::909 taip gražiai ir draugiškai prisipažinau, kad lopė esu.. << tai čia manot protingas poelgis...
BET O TAČIAU KADANGI NES........................................................
...............................
kas fainesnis ir gražesnis, ir geresnis, ir kietesnis ir visoks kitoks -esnis miestas >>> M@RĖ ar Alytus??? :::961nu nu? kas?? :::961spėkit???? tayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyp :::a48:::a48:::961 maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėė............... negaliu patikėti... mano marijampoliukė laimėjo KARĄ prieš Alytų...... jė jė jė :::a48:::960 jaučiuosi tokia WINNERėė ...  W-I-N-N-E-Rėėėėėėėėėėėė..... :::a48:::916:::035:::035:::035 [paaiškinimo čia nereikia, čia ir taip viskas aišku wink net ginčytis neverta (mm) ]

p.s. Linuk, mielasis, jei pamatysiu, kad čia kas pakoreguota (apie trynimą nė nekalbu), tai taip ir lauk manęs svečiuosna :::202 padiskutuosim asmeniškai :::b18 sulauksiu aš to autobuso kada nors ir atlėksiu pas tave... <<< čia ne pažadas, kurių aš netęsiu :::818,čia grasinimas wink


p.s.s. pasprinkit ir džiaukitės  http://forumas.ieskok.lt/imgload/2893 http://forumas.ieskok.lt/imgload/2894 http://forumas.ieskok.lt/imgload/2895 (chuckle) su meile...........   ...   ....

NIJOLE Tu vapšie :::b18 net geriausias nesugebetu is pilno i pilna pypylstyt ;D

11,014

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tos paSKUTINES FOTO KAZKA PRIMENA ;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D

11,015

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Sugulovu klubas big_smile reikia keista pavadinima...

Beja ziurint i ateiti kadangi plesti kluba reikes tai jus manau tuo tikrai pasirupinsit :::044
Paskirsim jus atsakingais uz klubo pletra ir nauju nariu gaminima... :::818

11,016

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 пишет:
Nijolė, 20 пишет:

ka tik ziurejau foto musu visas nuo pirmo meeto iki klaipedos....
ale vaikai, kaip mes uzaugom ;D pirmam meete tai tokie visi vaikai vaikuciai big_smile) pasikeitem, paaugom ;D

>>> Nijolyte.. as dar viena tendencija suziurejau big_smile kad korocia kuo daugiau meetu tuo daugiau musu lovose guli big_smile big_smile pamenui kad per 1 meeta daresi big_smile big_smile kas per 2 korocia mes abu etatiniai sugulovai   big_smile big_smile todel dristu teigti, kad as vaiko tevas, kuri mes abu su Auriu auginsim, o tu gimdysi Tata as o jis tik mano pavaduotojas bus kaip as i komandiruotes isvaziuosiu  ;D :-) :::855

>  Auris va jau ir dirba poinigelius vezimeliui pampersams ir kitoms musu 3 4 seimos pramogoms ir pragyvenimui big_smile big_smile

tayp tayp, Linuk... ir dar viena tendencija miegojimo >> tu visada man is kaires miegi :V gal todel ir verta sutikti su tavo spejimu, kad vaikas vis delto tavo, nesusimaisiau gal per tiek laiko ant kurio lipti :::039 ;D;D
>> kitas klausimas, toks seimyninis :? kokios dar cia komandiruotes :? gal man kelias lekstes pasiimti pokalbiui tokiam rimtesniam :?
>>>> o tu imtum pavyzdi is musu Auriuko [vargsas vice Tetis ;D], nesikomandiraves cia visur pas visokias..... dar ligu parvesi big_smile) nepamirsk, kad paskola tai paimta ;D

11,017

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Tomas, 24 пишет:

Tos paSKUTINES FOTO KAZKA PRIMENA ;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D


:::818 :::818 Tomuk ... nepyk..... :::818 man labai grazu juk...... 

11,018

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapci !Taip i suguloviu big_smile

11,019

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Karolis, 22 пишет:

Sugulovu klubas big_smile reikia keista pavadinima...

Beja ziurint i ateiti kadangi plesti kluba reikes tai jus manau tuo tikrai pasirupinsit :::044
Paskirsim jus atsakingais uz klubo pletra ir nauju nariu gaminima... :::818

nu jau baikit, bbaikit... nes smelis jau dabar pradeda byreti ;D einu kastuveli ir formeliu pasijamti, kepsiu smelio blynus ;D ;D

11,020

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 пишет:
Tomas, 24 пишет:

Tos paSKUTINES FOTO KAZKA PRIMENA ;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D


:::818 :::818 Tomuk ... nepyk..... :::818 man labai grazu juk......


Siaip tas stilius nemano big_smile nei tehnika nei darbas nei pats tada buvau su theo kai jas dare!tik maciau jo anketoi jas, tai ir atpazinau big_smile manau kad ant taves nepyks:DKaip ir savas zmogutis esi:::920