121

Re: Tavo apimtys

Egle, 15 пишет:

Na,jau tikrai,pritariu Justui.Monika,joks pas tave ne stambus sudejimas:)Nekvailiok,lb grazi mergaite esi.Nes,kai pradedi svori mesti,tai tada ir sustot negali,rimtai sakau.Vat uztat tos merginos ir sako,kokios jos storos.As irgi galvoju,kad man dar reiktu biskuliuka numest,bet ne del kitu,del saves.

taip, būtent, kai pradedi mest svorį, galo nėr.. iš asmeninės patirties sakau.. bet gal ir gerai, ilgainiui tai tampa tiesiog valgymo įpročiais ir nesukelia diskomforto:) vat, užtat dabar galiu pasidžiaugt tuo, kad sveriu mažiau negu šeštoj klasėj smile ir liemens apimtis žymiai mažesnė smile

122

Re: Tavo apimtys

Justas, 17 пишет:
Monika, 13 пишет:

nu ce biski ne i tema pasakysiu,bet kai nemegstu kai normalios panos saukia kokia stora as kiek lasiniu o sveru kiek daug...o kas svarbiausia kad taip sako kaulu vyniotiniai:) ir aplamai kaip yr nustatyta kad idealiai yra 90-60-90 tj krc kai as matavaus man kad butu 60 reiktu kelis sonkaulius issiimt;D nes be sansu butu iki 60 susimazint net iki kaulu apsipjauscius:DD ir beja...cia nepagalvokit tikrai ka giruos ar pan. bet ka tipo sako tie top modeliai kur ten kaip is fabriko 90-60-90 tean didele krutine tur:D mano 90 o da sako ka cia skaitos dideli papai...(sry uz issireskima):D bet tai ka tiesa,mano manymu:D

bet tavo anketoje didele klaidele padaryta... tipo stambus sudejimas... kur tu ji stambu matai? jei daugiau tokiu sudejimu butu, tai ir pasaulis graziau atrodytu wink

nuotraukoj nesimato:::042:DD nu bet ziuriu ka ce taip vos ne uzsipuolet,tj isvis apie ta sudejima nerasysiu;D Beata,ta nuomone sau ir turekis:DD

123

Re: Tavo apimtys

Monika, 13 пишет:
Justas, 17 пишет:
Monika, 13 пишет:

nu ce biski ne i tema pasakysiu,bet kai nemegstu kai normalios panos saukia kokia stora as kiek lasiniu o sveru kiek daug...o kas svarbiausia kad taip sako kaulu vyniotiniai:) ir aplamai kaip yr nustatyta kad idealiai yra 90-60-90 tj krc kai as matavaus man kad butu 60 reiktu kelis sonkaulius issiimt;D nes be sansu butu iki 60 susimazint net iki kaulu apsipjauscius:DD ir beja...cia nepagalvokit tikrai ka giruos ar pan. bet ka tipo sako tie top modeliai kur ten kaip is fabriko 90-60-90 tean didele krutine tur:D mano 90 o da sako ka cia skaitos dideli papai...(sry uz issireskima):D bet tai ka tiesa,mano manymu:D

bet tavo anketoje didele klaidele padaryta... tipo stambus sudejimas... kur tu ji stambu matai? jei daugiau tokiu sudejimu butu, tai ir pasaulis graziau atrodytu wink

nuotraukoj nesimato:::042:DD nu bet ziuriu ka ce taip vos ne uzsipuolet,tj isvis apie ta sudejima nerasysiu;D Beata,ta nuomone sau ir turekis:DD



ne nu Monika tikrai nesi tokia ir realiai big_smile juk vos nekiekviena miela diena Tave matau smile nesi tokia kokia tu save isivaizduoji smile veidrodzius pas save namuose pasikeisk matyt blogi yra matai to ko nera big_smile

124

Re: Tavo apimtys

Egle, 15 пишет:

Na,jau tikrai,pritariu Justui.Monika,joks pas tave ne stambus sudejimas:)Nekvailiok,lb grazi mergaite esi.Nes,kai pradedi svori mesti,tai tada ir sustot negali,rimtai sakau.Vat uztat tos merginos ir sako,kokios jos storos.As irgi galvoju,kad man dar reiktu biskuliuka numest,bet ne del kitu,del saves.



man taip sakai,o pati tokia pat...:Dkvailute tu paziek i save...jau i tu kaulinguju puse trauki,o dar svori mesi:) (tik neisizeisk uz isiresikima);)

125

Re: Tavo apimtys

Rasa, 18 пишет:
Monika, 13 пишет:
Justas, 17 пишет:
Monika, 13 пишет:

nu ce biski ne i tema pasakysiu,bet kai nemegstu kai normalios panos saukia kokia stora as kiek lasiniu o sveru kiek daug...o kas svarbiausia kad taip sako kaulu vyniotiniai:) ir aplamai kaip yr nustatyta kad idealiai yra 90-60-90 tj krc kai as matavaus man kad butu 60 reiktu kelis sonkaulius issiimt;D nes be sansu butu iki 60 susimazint net iki kaulu apsipjauscius:DD ir beja...cia nepagalvokit tikrai ka giruos ar pan. bet ka tipo sako tie top modeliai kur ten kaip is fabriko 90-60-90 tean didele krutine tur:D mano 90 o da sako ka cia skaitos dideli papai...(sry uz issireskima):D bet tai ka tiesa,mano manymu:D

bet tavo anketoje didele klaidele padaryta... tipo stambus sudejimas... kur tu ji stambu matai? jei daugiau tokiu sudejimu butu, tai ir pasaulis graziau atrodytu wink

nuotraukoj nesimato:::042:DD nu bet ziuriu ka ce taip vos ne uzsipuolet,tj isvis apie ta sudejima nerasysiu;D Beata,ta nuomone sau ir turekis:DD



ne nu Monika tikrai nesi tokia ir realiai big_smile juk vos nekiekviena miela diena Tave matau smile nesi tokia kokia tu save isivaizduoji smile veidrodzius pas save namuose pasikeisk matyt blogi yra matai to ko nera big_smile

ple rimtai gal tus is cirko paradavinejo;DD kur istemp vaizda;DD

126

Re: Tavo apimtys

Monika, 13 пишет:
Egle, 15 пишет:

Na,jau tikrai,pritariu Justui.Monika,joks pas tave ne stambus sudejimas:)Nekvailiok,lb grazi mergaite esi.Nes,kai pradedi svori mesti,tai tada ir sustot negali,rimtai sakau.Vat uztat tos merginos ir sako,kokios jos storos.As irgi galvoju,kad man dar reiktu biskuliuka numest,bet ne del kitu,del saves.



man taip sakai,o pati tokia pat...:Dkvailute tu paziek i save...jau i tu kaulinguju puse trauki,o dar svori mesi:) (tik neisizeisk uz isiresikima);)


neisizeidziau ir taip visokiu jau issireiskimu susijusiu su svoriu esu girdejusi,tai kazkaip net jau ir nebekreipiu demesio.tik si savaitgali supratau,kaip vis delto negerai elgiuosi,bet nors ir kaip blogai man butu negaliu sustot nors tu ka....
tarp kitko,i save ziuriu n kartu i diena,taip,kad zinau,kaip atrodau:)ir dar zinau,ka reikia pakoreguot,tik,kad nelabai gaunasi:)

127

Re: Tavo apimtys

Beatrice, 13 пишет:
Egle, 15 пишет:

Na,jau tikrai,pritariu Justui.Monika,joks pas tave ne stambus sudejimas:)Nekvailiok,lb grazi mergaite esi.Nes,kai pradedi svori mesti,tai tada ir sustot negali,rimtai sakau.Vat uztat tos merginos ir sako,kokios jos storos.As irgi galvoju,kad man dar reiktu biskuliuka numest,bet ne del kitu,del saves.

pritariu. juk esi klaseje graziausia mergina. wink prie taves berniukai kaiplapai prie uzpaka*** turetu kibt :::715:::726


ir kibs,juk viskam ateina savas laikas:)

128

Re: Tavo apimtys

Egle, 15 пишет:
Monika, 13 пишет:
Egle, 15 пишет:

Na,jau tikrai,pritariu Justui.Monika,joks pas tave ne stambus sudejimas:)Nekvailiok,lb grazi mergaite esi.Nes,kai pradedi svori mesti,tai tada ir sustot negali,rimtai sakau.Vat uztat tos merginos ir sako,kokios jos storos.As irgi galvoju,kad man dar reiktu biskuliuka numest,bet ne del kitu,del saves.



man taip sakai,o pati tokia pat...:Dkvailute tu paziek i save...jau i tu kaulinguju puse trauki,o dar svori mesi:) (tik neisizeisk uz isiresikima);)


neisizeidziau ir taip visokiu jau issireiskimu susijusiu su svoriu esu girdejusi,tai kazkaip net jau ir nebekreipiu demesio.tik si savaitgali supratau,kaip vis delto negerai elgiuosi,bet nors ir kaip blogai man butu negaliu sustot nors tu ka....
tarp kitko,i save ziuriu n kartu i diena,taip,kad zinau,kaip atrodau:)ir dar zinau,ka reikia pakoreguot,tik,kad nelabai gaunasi:)



nejuokauk taip ziauriai:D ka tavo manymu pas tave reik koreguot?:D

129

Re: Tavo apimtys

Monika, 13 пишет:
Egle, 15 пишет:
Monika, 13 пишет:
Egle, 15 пишет:

Na,jau tikrai,pritariu Justui.Monika,joks pas tave ne stambus sudejimas:)Nekvailiok,lb grazi mergaite esi.Nes,kai pradedi svori mesti,tai tada ir sustot negali,rimtai sakau.Vat uztat tos merginos ir sako,kokios jos storos.As irgi galvoju,kad man dar reiktu biskuliuka numest,bet ne del kitu,del saves.



man taip sakai,o pati tokia pat...:Dkvailute tu paziek i save...jau i tu kaulinguju puse trauki,o dar svori mesi:) (tik neisizeisk uz isiresikima);)


neisizeidziau ir taip visokiu jau issireiskimu susijusiu su svoriu esu girdejusi,tai kazkaip net jau ir nebekreipiu demesio.tik si savaitgali supratau,kaip vis delto negerai elgiuosi,bet nors ir kaip blogai man butu negaliu sustot nors tu ka....
tarp kitko,i save ziuriu n kartu i diena,taip,kad zinau,kaip atrodau:)ir dar zinau,ka reikia pakoreguot,tik,kad nelabai gaunasi:)



nejuokauk taip ziauriai:D ka tavo manymu pas tave reik koreguot?:D

daug ka,bet nesakysiu,kai viskas bus taip kaip noriu,tada gal pasigirsiu,bet cia oi,kaip ilgai reiks laukt:)


130

Re: Tavo apimtys

nesuprantu as taves,ne trupucio:D

131

Re: Tavo apimtys

Einat dabar staigiai visos pavalgyt kaip normalūs žmonės!
Kas čia dabar darosi su tais savęs alinimais?? sad ne kvailos esat, bet tos kalbos apie svorį, rodos, ir protingiausioms smegenis suskystina iki apgailėtino laipsnio...

132

Re: Tavo apimtys

Trumpai sakant... BAIK ISSIDIRBINET, Monika, viskas su tavimi super, tokiu dar ieskoti reikia, o tu cia sakai, kad kazkas blogai...

133

Re: Tavo apimtys

Turbut vienintelis forumas kuri perskaichiau nuo pradzhios iki galo ir nereikes anekdotu skaityti:)

134

Re: Tavo apimtys

Tomas, 27 пишет:

Turbut vienintelis forumas kuri perskaichiau nuo pradzhios iki galo ir nereikes anekdotu skaityti:)

Tai cia taip suprasti, kad rimtai kalbama?

135

Re: Tavo apimtys

NEEEE - visa laika negalejau sustoti zhvengti:) Prisiskaito mergos kazhkokiu tiesu apie idealias formas ir svaigsta. Tik nelabai supratau KAM ju reikia????

136

Re: Tavo apimtys

Čia turbūt kaltas tas kūno kultas, propaguojamas kiekvienam žurnale, televizijoj, visose likusiose žiniasklaidos srityse ir apskritai VISAME KAME :::041 kai kasdien tiesiogiai ir netiesiogiai peršama mintis, kad privalai būt tokia pat graži, kaip visos tos mergelės iš viršelių, tai nori nenori imi tuo tikėt :::041

137

Re: Tavo apimtys

ir viskas tik del vaikinu ... atrodyti pries juos graziai..kad isimyletu tik ta mergaite  .. o ji kuda kaip sakalys ir dar kudinasi ..tada jos lupos pamelynuoja ji pradeda drebeti ..tampa nevaisinga .. ir jos nebenori niekas .. ir viskas tik del ju ... ech kaip is pasakos big_smile
as neesu kuda esu burbuliukas turiu uzpakaliuka tai man db riek turbut iswis 10 kg numesti kad atrodyciau grazia...tebunie nepriestaraukit tom merginom atsibos jom kudintis pati kazkada kudinausi pabodo ir baigiau wistiek nieko nenumeciau ..o jejgu ir numes ataugs dwigubai ! ir tada bus wuhahaha  jau nebegalesit waiksciot kaip dbr o tada jau ridensites paneles big_smile

138

Re: Tavo apimtys

Žavinta, 16 пишет:

ir viskas tik del vaikinu ... atrodyti pries juos graziai..kad isimyletu tik ta mergaite  .. o ji kuda kaip sakalys ir dar kudinasi ..tada jos lupos pamelynuoja ji pradeda drebeti ..tampa nevaisinga .. ir jos nebenori niekas .. ir viskas tik del ju ... ech kaip is pasakos big_smile
as neesu kuda esu burbuliukas turiu uzpakaliuka tai man db riek turbut iswis 10 kg numesti kad atrodyciau grazia...tebunie nepriestaraukit tom merginom atsibos jom kudintis pati kazkada kudinausi pabodo ir baigiau wistiek nieko nenumeciau ..o jejgu ir numes ataugs dwigubai ! ir tada bus wuhahaha  jau nebegalesit waiksciot kaip dbr o tada jau ridensites paneles big_smile

tai nereikia tikėt tom nesveikom ir stebuklingom dietom ir niekas neataugs smile reikia keist įpročius! ir sportuot. daugiau nieko smile

139

Re: Tavo apimtys

Tomas, 27 пишет:

NEEEE - visa laika negalejau sustoti zhvengti:) Prisiskaito mergos kazhkokiu tiesu apie idealias formas ir svaigsta. Tik nelabai supratau KAM ju reikia????

tam, kad pažvelgus į veidrodį nesinorėtų nuo jo nusisukt, tam, kad labiau pasitikėtų savim, tam, kad nebūtų gėda nusirengt paplūdymyje, tam, kad neturėtų problemų dėl sveikatos. ir ne viskas čia dėl vaikinų.

140

Re: Tavo apimtys

isvis,prie ko cia vaikinai?visu pirma,tai stengiames ne del ju(bent jau as),o del saves,kad pati butum sau grazi,nes jeigu pati sau nepatinki,tai nekas.ir isvis man nepatinka,kai vaikinai pradeda komentuoti:tokia kuda ir dar kudiniesi,ar kazkas pan.man tas pats,mano kunas,ka noriu ta darau.taip,kad reikia maziau klausyti ka musu brangieji vaikinai plepa,nes kartais prisneka ir nesamoniu,o ir pradeti save alinti dietomis,vien tik del to,kad kazkam patiktum ir itiktum- neverta.jei pati nenori,tai ir nereikia. vaikinui,susidomejusiam tavim,patiksi tokia kokia esi,o ne storesne ar plonesne.