61

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Telefonas man : susiekimo priemone su draugais,zadintuvas, ir sms pasiuntimas draugui kai negali atsiliepti ir kalendorius su priminimais smile

62

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

zadintuvas, kartais koks skambutis ar zinute, o siaip nereikalingas ir kenksmingas daiktas

63

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Tik facebook. tongue

64

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Gediminas, 21 пишет:

galima telefono vibratoriu ne vien pagal paskirti naudot big_smile

Dar gal pasakyk kiaušiniene išplakt :::036

65

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

skambuciai sms ir zadintuvas

66

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

o dabar mobilieji atstoja ir fotikus, ir gps, ir vietoj apmokėjimo kortelės.. kaip keičiasi laikai. kažkada buvo wow kai ant dviračio nusipirkau laikiklį https://electromarket.lt/lt/1113-telefo … -dviraciui ir naudojau kaip gps, maniau čia jau geriau nebegali būt. bet pasirodo gali, kaip tos tech pažengia..

67

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Shameless пишет:

O gal geriau klausimas butu  KAM JOO Reikia siais laikais ??? tongue tongue big_smile Priklausomybe darosi LIGA tongue tongue big_smile

tam kad prisiinstaliuoti kuo daugiau appsu

68

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

NOKIA NOKIA NOKIA Please Come Back tongue tongue Suckss Samsung and ALL tongue tongue tongue

69

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Shameless пишет:

NOKIA NOKIA NOKIA Please Come Back tongue tongue Suckss Samsung and ALL tongue tongue tongue

Patinka NOKIA X30 5G?

70

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Jei Atvirai AS nuo Mokyklos Laikuu TIK NOKIA Naudoju tongue tongue big_smile Suckss All Aifonai kazkokiee big_smile tongue tongue Pas Mane Daba 3 NOKIA Namie GULI tongue tongue tongue

71

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Shameless пишет:

Jei Atvirai AS nuo Mokyklos Laikuu TIK NOKIA Naudoju tongue tongue big_smile Suckss All Aifonai kazkokiee big_smile tongue tongue Pas Mane Daba 3 NOKIA Namie GULI tongue tongue tongue

"Obuolys" ir man nelabai, kažkaip nelimpa ir tiek.

72

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Valioooo AS Nee Supista555 rusas SAUKSIUU VALIOOO tongue tongue ISIGIJAU nauja NOKIA eilin Syk VELL tongue tongue Suckss Aifon Samsung  tongue tongue Shameless Thanks

73

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Shameless пишет:

Valioooo AS Nee Supista555 rusas SAUKSIUU VALIOOO tongue tongue ISIGIJAU nauja NOKIA eilin Syk VELL tongue tongue Suckss Aifon Samsung  tongue tongue Shameless Thanks

Sveikinu

74 (2024-05-18 08:33 отредактировано Konstantinas)

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Alegra пишет:
Shameless пишет:

Valioooo AS Nee Supista555 rusas SAUKSIUU VALIOOO tongue tongue ISIGIJAU nauja NOKIA eilin Syk VELL tongue tongue Suckss Aifon Samsung  tongue tongue Shameless Thanks

Sveikinu

Pas mane Alcatel ir Allview. Pigiausi smartfonai rinkoje. Viena telefa naudoju kaip routeri wi fi paskleisti o iš kito prisijungiu

75

Re: Mobilaus telefono panaudojimo paskirtis;)

Konstantinas пишет:
Alegra пишет:
Shameless пишет:

Valioooo AS Nee Supista555 rusas SAUKSIUU VALIOOO tongue tongue ISIGIJAU nauja NOKIA eilin Syk VELL tongue tongue Suckss Aifon Samsung  tongue tongue Shameless Thanks

Sveikinu

Pas mane Alcatel ir Allview. Pigiausi smartfonai rinkoje. Viena telefa naudoju kaip routeri wi fi paskleisti o iš kito prisijungiu

Įdomu. Nežinojau, kad taip daroma.