21

Re: Gera mama-bloga mama

Na mane iselidzia kur as noriu visada,tieisog pasitiki smile O beto as nevaikstau ten kur man butu negalima jos atzvilgiu big_smile Beto buna nustatytas laikas kada gristi,o jeigu tuo metu dar noriu pabuti ilgiau,tai tenka susitarti smile Bet visada randame iseiti smile Gerbiu savo mam ir atvirai sakau,kad man mano mama pati geriausia smile

22

Re: Gera mama-bloga mama

man paauglysteje taip pat buvo viskas leidziama... taciau nieko neprisidirbdavau ir taip igavau savo mamos pasitikejima. kartais zinoadama, kad tai galetu mano mamai nepatikt neidavau i kazkokius plotus ir pan... o kartais ir nueidavau... taciau 16metei  manau nelabai reiktu trankytis po tokius plotus... nes dazniausiai tokiuose plotuose yra vartojamas alkoholis, kuris 16metei tikrai nera i nauda... o dar visokie baeriai, kad ta mama gali greit tapti mociute...

23

Re: Gera mama-bloga mama

...ir man paauglysteje viskas ir visur buvo leidziama,bet kai dabar prisimenu neityn malonius,net skaudzius yvikius,noreciau kad tada mama butu buvos man grieztesne,kai dbr pati esu mama,ir pagalvoju ,ne as zinau,kas gali nutikti tavo vaikiukui,tai sirdis stoja...nebus mama bloga jei tokiose metuose pazabos savo paaugly...paneles kalba,kad nieko blogo nedaro,kur nereikia neina,bet juk jos tokios pat naivios kai kazkur kieciamos kaip ir mamos patikedamos isgalvota istorija apie saugu nakvojima.
zinoma nereikia pyktis,rekti ir pan.stenktis prieiti prie vaiko taikiai su kompromisu,zodziu kalbetis ir dar karta kalbetis...

24

Re: Gera mama-bloga mama

tokia mama ir yra TIRKOS mamos pavyzdys kaip Skaidra papasakojo smile

25

Re: Gera mama-bloga mama

amne smama niekur neleidzia... nu va praejusia vasara leido su draugem i soda bet kai sode yra kaimynu kurie mane nuo mazens pazysta tai ir leido:) bet seip tai net nzn kartais pykstu ant mamos kad neleidzia trkim pas drauge nakvoti bet ka jau padarysi tokia jau mano dalia smile

26

Re: Gera mama-bloga mama

Motina bloga buna tada kai visiskai buna vaika po padu prispaudusi

27

Re: Gera mama-bloga mama

Mama yra svarbus dalykas.Jeigu mama palieka reiskias kazkas nutike buvo.Seip reikia gerbti mama kokia ji bebutu.

28

Re: Gera mama-bloga mama

pritariu kad mama reikia gerbti kad ir kokia ji bebutu:)

29

Re: Gera mama-bloga mama

Skaidra, 24 пишет:

...ir man paauglysteje viskas ir visur buvo leidziama,bet kai dabar prisimenu neityn malonius,net skaudzius yvikius,noreciau kad tada mama butu buvos man grieztesne,kai dbr pati esu mama,ir pagalvoju ,ne as zinau,kas gali nutikti tavo vaikiukui,tai sirdis stoja...nebus mama bloga jei tokiose metuose pazabos savo paaugly...paneles kalba,kad nieko blogo nedaro,kur nereikia neina,bet juk jos tokios pat naivios kai kazkur kieciamos kaip ir mamos patikedamos isgalvota istorija apie saugu nakvojima.
zinoma nereikia pyktis,rekti ir pan.stenktis prieiti prie vaiko taikiai su kompromisu,zodziu kalbetis ir dar karta kalbetis...

Taip!!! Tikrai teisingai parasei..as irgi kai atsisuku i savo paauglyste tai pagalvoju o tada mama galejo buti neperkalbama ir neleisti...Mes su ja visada buvome geros drauges,netgi labai ji manimi pasitikedavo labai..Bet juk atsitinka visokiausiu situaciju,kuriu tikrai net nesitiki..Taip kad as uz kad mamos butu paauglysteje grieztesnes..Truputi pakarsciuos mazoji dukryte o veliau uz tai DEKUI pasakys...

30

Re: Gera mama-bloga mama

na priklauso nuo situacijos kur nakvot ar pas draugus ar pas gimines???Jei mama pati ivertina savo situacija ir pasitiki savo vaiku, jei mano kad jau pakankamai suauges i prota ir savarankiskas

31

Re: Gera mama-bloga mama

na as manau mano mama yra gera, perdaug gal net..ji mane visur isleidzia, nieko nedraudzia..as su ja esu snekejus apie pasitikejima ir seip ji man sako jei nori tu gerk, rukyk.tai tavo gyvenimas..ka tu nori ta daryk, tavo gyvenimas grius..na tai ji sako kiek su ironija, taciau tai veikia..kai nueini i kokius plotus tau siulo gert, taciau man sazine neleidzia.as pagalvoju apie mama..ji manim pasitiki, mano kad jai kiaulysciu nepadarysiu..ir tiesiog skaudu butu pareit tarkim girtai,gal butu skaudu jai, bet man tai siaubyngai..kaip ir del gryzimo laiko..ji nesako grisk ten tarkim 10h ir ne minutes veliau.ne..ji zino, kad as pati paryciais niekad negristu, o jei jau miegu tai zino pas ko.ir visada per smsus susirasom, kad man viskas gerai..as suprantu, kad jai baisu mane isleist kazkur tai, kad gali man kas atsitikt, bet ji nenori manes uzdaryt tarp keturiu sienu..vat taip:)

32

Re: Gera mama-bloga mama

siaip leidzia, mano mamyte kol nioeko blogo neprisidirbu tada,kaip supyksta tai kad supyksta niekur neisleidzia tada praeina, ir vel leidzia smile

33

Re: Gera mama-bloga mama

niu viskas priklauso nuo situacijos.. wink bet manau beveik visos mamos nori savo vaikams gero..neskaitant tu tokiu..nusigerusiu visokiu:)

34

Re: Gera mama-bloga mama

Vaida, 18 пишет:

Kai man buvo 16 metu ir buvo draudziama, atrode bloga. Bet dabar suprantu, kodel drauge.. ir manau, kad tai isejo tik i gera:)


lygiai tas pats variantas ir man... dabar as tai dekinga esu

35

Re: Gera mama-bloga mama

kaip pastebejau tai meslinas reikalas buti ta mama... mamos geros tos kurios linki savo atzalai tik gero!!!!!!!!!!!!!!!

36

Re: Gera mama-bloga mama

iki 16 metu privaloma rupintis vaiku
ta prasme kad lankytu pamokas,nevartotu narkotiku ir pan. ir t.t.
kas nedirba mokykloje turbut net neisivaizduoja situacijos visus, vaikai tai vaikai bet tevai patyliu,gerokai iskresciau jiems i kaili uz vaiku neprieziura

37

Re: Gera mama-bloga mama

Rūta, 14 пишет:

na as manau mano mama yra gera, perdaug gal net..ji mane visur isleidzia, nieko nedraudzia..as su ja esu snekejus apie pasitikejima ir seip ji man sako jei nori tu gerk, rukyk.tai tavo gyvenimas..ka tu nori ta daryk, tavo gyvenimas grius..na tai ji sako kiek su ironija, taciau tai veikia..kai nueini i kokius plotus tau siulo gert, taciau man sazine neleidzia.as pagalvoju apie mama..ji manim pasitiki, mano kad jai kiaulysciu nepadarysiu..ir tiesiog skaudu butu pareit tarkim girtai,gal butu skaudu jai, bet man tai siaubyngai..kaip ir del gryzimo laiko..ji nesako grisk ten tarkim 10h ir ne minutes veliau.ne..ji zino, kad as pati paryciais niekad negristu, o jei jau miegu tai zino pas ko.ir visada per smsus susirasom, kad man viskas gerai..as suprantu, kad jai baisu mane isleist kazkur tai, kad gali man kas atsitikt, bet ji nenori manes uzdaryt tarp keturiu sienu..vat taip:)

SAunuole Tu ir Tavo mamyte wink