121

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Va,mokam ir nesipykti;)

122

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Moteris turi pati zinoti su kuo susideda, jei alpsta del vyruko, kuris ir taip is veido matosi, kad nerimtas ir nepasiruoses isvis niekam rimtas, tai pacios kaltos, tokie pasinaudoja jaunom kalaitem ir palieka su vaikais.
Geriau maziau kriteriju metekit vaikinams, tada rasit sau ir atsakinga teva savo busimam vaikui.

Kas liecia kai mergina su vaiku, na tada nelabai ir iseis pacia mergina pazinti, nei pasivaiksciuot, nei daugiau laisves. Iskart susidedi su ta, pas kuria vaikas, o tai jau reiskia, kad laisvo laiko bus maziau, kad vyras galetu pabuti su mergina.

Ir siaip, man svetimas vaikas, nu nuo svetimo vyro padarytas, ir kam tam vaikui po to sakyti, - sunau arba dukra, pas tave mano akys o motinos plaukai, kai istikruju visiskai neturi tavo genu o akiu spalva ne zalia kaip pas tave o melynos spalvos nuo to kuris padare ta vaika.

123

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Na kiek čia gali tą patį per tą patį... Užstrigo plokštelė. Vyrų prie altoriaus su šautuvu niekas nevaro. Myli,vestuvės  ir vaikas. Kas čia ne normalaus?  Žmonės skirias,bet gyvena toliau. o kalės kaip sėdėjo su keliais vaikais nuo skirtingų vyrų ir gyveno iš pašalpų taip ir gyvens.visokių yra ir bus. Garantuotas  esi,kad jei vesi, nugyvensi su žmona kol mirtis išskirs?...

124

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Rita пишет:

Na kiek čia gali tą patį per tą patį... Užstrigo plokštelė. Vyrų prie altoriaus su šautuvu niekas nevaro. Myli,vestuvės  ir vaikas. Kas čia ne normalaus?  Žmonės skirias,bet gyvena toliau. o kalės kaip sėdėjo su keliais vaikais nuo skirtingų vyrų ir gyveno iš pašalpų taip ir gyvens.visokių yra ir bus. Garantuotas  esi,kad jei vesi, nugyvensi su žmona kol mirtis išskirs?...

Altorius yra gerai,  o tikiuosi, kad nenueis kairen, nes jei nueitu kairen, tada vaikai su manim, o moteris tegu eina sau kur ir ejo. Nemanau, kad vaikai noretu tokios motinos, kuri vaiksto pas kaimynus tratytis ir dar belekur.  Gerbiu tokius istatymus - nuejai kairen?  Von is namu ir vaikai su manim. Vat tep vat.

125

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Nu kur tos mergos žiūri... Kai vyrai nevedę šitaip kalba:) High five už tokius žodžius!

126

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Tai ne vaikas dažniausiai problema, o pačios "mamytės".

127

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Jei būčiau vieniša mama labai vertinčiau vyrą, kuris mane įsižiūrėtų. Sakyčiau, kad jis brandus ir pan, nes džiaugčiausi, kad su manimi būna, bet..... Aš irgi tos nuomonės, kad protingas, geras vyras nenorės svetimų vaikų(svetimo vyro akių, bruožų.....). Daug galima čia ginčytis, bet kiekvienas turi savo tvirtą nuomonę.
Rinkimės, mielieji, antrąsias puses pagal savo lygį.

128

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

pritariu editai saunuole1

129

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

mamyte demesi skirs savo vaikui, vyras bus visada antras.. jei tai ne mano vaikas, ziuriu, tiksliau neziuriu i tokias..

130

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

bet zinot, duokit visoms po vaika ir visos bus pacios geriausis.nes tos su vaikais, jau supranta, kad nebe kazka gali reiklaut ir iprastai buna malonios, rodo demesi, atvirksciai negu kitos bevaikes.

131

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Jeigu ji turi vaika,o tu myli mamyte tai taip pat privalai myleti ir jos vaikus kiek ju ten nebutu privalai myleti visus, o jeigu myli tik mamyte, o  ne jos vaikus, tada geriau nesiartink, ir prie tu vaiku mamytes

132

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

As manau okios tik pasidulkinti gerai tinkamos...

133

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

As taip pat buvau vienisa mama.O dabar esu istekejus,mano vaika myli ir aukleja kaip savo.Ir bendra leliu turim.Manau vaikas cia tikrai ne prie ko.Gi vaikai uzauga ir iseina.

134

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

kokiu idomiu nuomoniu is kai kuriu "vyru"

135

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ramute пишет:

kokiu idomiu nuomoniu is kai kuriu "vyru"

O kas tai nepatinka? Vyras neprivalo myleti to ko nenori:D

136

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

nesvarbus пишет:
Ramute пишет:

kokiu idomiu nuomoniu is kai kuriu "vyru"

O kas tai nepatinka? Vyras neprivalo myleti to ko nenori:D

neprivalo, bet kai pvz paskaiciau Lauryno komentara, pasidare aisku, kad tai bestuburis, kvailas padaras, kuris gyvenime vadovaujasi, savo kelniu turiniu.

137

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Tai imkit berniukai profkines su n pakeistų " boyfriendų", o išsiskyrusias moteris palikit vyrams;)

138

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

nesvarbus пишет:
Ramute пишет:

kokiu idomiu nuomoniu is kai kuriu "vyru"

O kas tai nepatinka? Vyras neprivalo myleti to ko nenori:D

butent del to, kad neprivalo  myleti to ko nenori ir atsiranda statusas " vienisa mama", nes pilvui atsiradus stebuklingu butu tas noras myleti pradingsta. Taigi, mieli vyrai ir tie kurie save tokiais laikote, gyvename mes puikiausiai ir be jusu.

139

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ramute пишет:
nesvarbus пишет:
Ramute пишет:

kokiu idomiu nuomoniu is kai kuriu "vyru"

O kas tai nepatinka? Vyras neprivalo myleti to ko nenori:D

butent del to, kad neprivalo  myleti to ko nenori ir atsiranda statusas " vienisa mama", nes pilvui atsiradus stebuklingu butu tas noras myleti pradingsta. Taigi, mieli vyrai ir tie kurie save tokiais laikote, gyvename mes puikiausiai ir be jusu.

Jei mano zmona man gimdytu, nemesciau jos. Ir vaika myleciau, nes galeciau savo vaikui paskyti, kad turi kazkokius panasius bruozus kaip pas motina, kazka kaip pas teva.  NES MANO, genai, nuo manes, o ne nuo kazkokio vyro, ir po to sakyti tam vaikui kuris i tave nepanasus, -  sunau arba dukra, pas tave nosis kaip pas mane, tavo teva. Aha, nors istikruju nosis nuo ankstesnio vyruko. Bet jokiu budu nenoreciau susideti su tokia, kuri turi vaika nuo kito. Man sunku butu pripazinti, na ir pacia mergina nelabai pazinosi, nes kai vaikas itaisytas per jaunyste durnyste, tada ir su tokia mamyte i kavine betkada nenueisi, laiko laisvo ne tiek ir daug turesi.

140

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

nesvarbus пишет:
Ramute пишет:
nesvarbus пишет:

O kas tai nepatinka? Vyras neprivalo myleti to ko nenori:D

butent del to, kad neprivalo  myleti to ko nenori ir atsiranda statusas " vienisa mama", nes pilvui atsiradus stebuklingu butu tas noras myleti pradingsta. Taigi, mieli vyrai ir tie kurie save tokiais laikote, gyvename mes puikiausiai ir be jusu.

Jei mano zmona man gimdytu, nemesciau jos. Ir vaika myleciau, nes galeciau savo vaikui paskyti, kad turi kazkokius panasius bruozus kaip pas motina, kazka kaip pas teva.  NES MANO, genai, nuo manes, o ne nuo kazkokio vyro, ir po to sakyti tam vaikui kuris i tave nepanasus, -  sunau arba dukra, pas tave nosis kaip pas mane, tavo teva. Aha, nors istikruju nosis nuo ankstesnio vyruko. Bet jokiu budu nenoreciau susideti su tokia, kuri turi vaika nuo kito. Man sunku butu pripazinti, na ir pacia mergina nelabai pazinosi, nes kai vaikas itaisytas per jaunyste durnyste, tada ir su tokia mamyte i kavine betkada nenueisi, laiko laisvo ne tiek ir daug turesi.

butinai galesi taip ir daryti, myleti savo vaika...ir duok dieve, kad atsirastu kuo maziau vyru, kurie nenori to daryti..myleti ir rupintis SAVO vaiku..nes tik po daug laiko suprasit, koki dziaugsma praradot..o gal ir nesuprasit..