261

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Man asmeniskai netrukdo, jei man patinkanti moteris turi vaika. Myleciau ir palaikyciau ta vaika kaip sava, juk jis vistiek turi ta motinos dalele, kuri galimai suzavejo mane. O ir nezinia kas gali buti, gal niekad ir nesigaus nuo manes susilaukt vaiko...

262

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis пишет:

<...>...lietuvele-kazkur provincijoje uzlikes mulkis...nei pakeliaves nei kazko mates ackarikas:)

Na jeigu taip sakai, tai būk toks kietas, kaip save čia statai. Dedam po 5000 ant stalo, ir jeigu aš tau parodau lėktuvo bilietus, pirktus savo vardu, dar prieš visą šitą tavo sukeltą marazmą, tai tuos pinigus pasiimu (nes tai parodys, kad tu stipriai kliedėjai) smile) O jeigu neparodau, tai išeitų jog buvai teisus, ir pasiimi tu smile) Tinka? smile)

263 (2013-09-30 00:58 отредактировано tinsanis)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Gintas пишет:
tinsanis пишет:

<...>...lietuvele-kazkur provincijoje uzlikes mulkis...nei pakeliaves nei kazko mates ackarikas:)

Na jeigu taip sakai, tai būk toks kietas, kaip save čia statai. Dedam po 5000 ant stalo, ir jeigu aš tau parodau lėktuvo bilietus, pirktus savo vardu, dar prieš visą šitą tavo sukeltą marazmą, tai tuos pinigus pasiimu (nes tai parodys, kad tu stipriai kliedėjai) smile) O jeigu neparodau, tai išeitų jog buvai teisus, ir pasiimi tu smile) Tinka? smile)

laisvai tik 5000 ne lt o tegu buna eurais ar pasirink pats jai tu uz mane daugiau apkeliaves as dar tiek pat dadesiu,,,,taip kliedi kaip ir tos rasancios tau ka as rasau joms:) kaimietuk ,,,
tik jai salis pradesi vardint,,pasakysiu taip europa grazu bet jau teko pabuvot ir uz jos ribu tad spausdink bilietus ar dar ka daryk:)man uzteks vizu mano pase:D bus itikinamiau,,,jai netiks kopijas bilietu paimsiu,,
ziuri i ta foto kur as po palme,,ten italija,dar bus ir singapuras,argentina indija,japonija ,,ir dar vardint,,as keliauju ir jai bus berzu prisesiu po jais ,,prisesiu ten kur man malonu -grazu,,
marazmas tas ,,kad tu meme,,,kuris skaitos uz kitus kietesnis isilavinimu kuom dar?tu fantazuoji kuri o man to nereikia,,tu bandai kazka pasirodyt ikast o man  to nereikia,,nes zinau kad atsiras ir be manes kurie ikas,,kaip bebutu vistiek as ar i mane panasus laimes....
man nereikia statyt ,vaidint kietu-minkstu ar darka isdarinet-as taip gyvenu-taip bendrauju,,neapsimetineju mandagiu ,neapsimetu kad man svetimi rupi,,neapsimetu kad rupi kazkieno nuomone-ka pagalvos kiti..nesureiksminu daugelio dalyku kas tavo atveju itin svarbu nes kitu atveju tu eiline pilka mase ko tu pakest negali,,(saves asmeniskai visisikai nesureiksminu-nes man nera svarbu ,,,),,,siandien gyvenu ,,ryt mirsiu ar kazkas pan,,,sureiksmint tai butu kvaila,,todel tie tavo 5000/// o taip mielai juos isleisciau bare ,,,geras vakaras ir tiek,,,

264

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Na, neabejojam, Tinsani, kad esi daugiau uz visus cia esancius apkeliaves, bet... kurioj saly tave tiek pykciu privaisino smile ? Mes gi neverkiam kad esam lietuvoj, vietos cia uztektu ir tau, gal net ir nuotaika pageretu pagaliau ir gal vel prisimintum tas vienisas mamytes, del kuriu pradziai ir uzsukai i sita foruma smile ?

265 (2013-09-30 10:57 отредактировано tinsanis)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

provokacija пишет:

Na, neabejojam, Tinsani, kad esi daugiau uz visus cia esancius apkeliaves, bet... kurioj saly tave tiek pykciu privaisino smile ? Mes gi neverkiam kad esam lietuvoj, vietos cia uztektu ir tau, gal net ir nuotaika pageretu pagaliau ir gal vel prisimintum tas vienisas mamytes, del kuriu pradziai ir uzsukai i sita foruma smile ?

sis pokalbis konkretus su ten tuo kuris pinigus det ant stalo pasiruoses,,,,kitu tas neliecia...(yra cia zmoniu ir daugiau pakeliavusiu ir vis dar keliaujanciu-nesu is tu daugiausiai apkeliavusiu)
kaip kam atrodo ne mano reikalas,,pyktis ar veidmainiskas mandagumas,kiekvienam savo..kaip kam patinka taip ir gyvena,,
nekalbejau uz visus,,,
mano nuotaika man asmeniskai gera,,tad ja rupintis kitiem tikrai nereiketu,,,
kas liecia vienisas mamytes jau esu pasisakes apie jas,,tad kartot nebekartosiu,,,o jai kas idomu man paklausiu-ar padiskutuoju,,,

266

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Taip ikaitus diskusijai siulyčiau šniurukus dar pasimatuoti viešai kad tikrai žinotume katras kiečiausias iš čia  taip karštai diskutuojančiu.

267 (2013-09-30 11:20 отредактировано tinsanis)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

gedukas пишет:

Taip ikaitus diskusijai siulyčiau šniurukus dar pasimatuoti viešai kad tikrai žinotume katras kiečiausias iš čia  taip karštai diskutuojančiu.

pasimk matuokli pamatuosi,,kazkas pan i seske panasus manau nesudarys tau sunkumu... isauk is to vaikisko rasinejimo varymas,kietas-minkstas,,,suprantu kad dar kaime toks zodynas daug ka reiskia:)bet ispudzio niekam nepadaro:)

268

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

skardinė anyžiniu saldainiu prašyčiau pagarbos ne tik man bet ir kitiems čia besantiems.

269 (2013-09-30 12:31 отредактировано Gintas)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis пишет:
Gintas пишет:
tinsanis пишет:

<...>...lietuvele-kazkur provincijoje uzlikes mulkis...nei pakeliaves nei kazko mates ackarikas:)

Na jeigu taip sakai, tai būk toks kietas, kaip save čia statai. Dedam po 5000 ant stalo, ir jeigu aš tau parodau lėktuvo bilietus, pirktus savo vardu, dar prieš visą šitą tavo sukeltą marazmą, tai tuos pinigus pasiimu (nes tai parodys, kad tu stipriai kliedėjai) smile) O jeigu neparodau, tai išeitų jog buvai teisus, ir pasiimi tu smile) Tinka? smile)

laisvai tik 5000 ne lt o tegu buna eurais ar pasirink pats jai tu uz mane daugiau apkeliaves as dar tiek pat dadesiu,,,,taip kliedi kaip ir tos rasancios tau ka as rasau joms:) kaimietuk ,,,
<.....>,,todel tie tavo 5000/// o taip mielai juos isleisciau bare ,,,geras vakaras ir tiek,,,

Matai Tinsani, tu nesuvoki, kad apie keliones šioje (ar kurioje nors kitoje) temoje niekur net kalba nėjo smile Kaip ir apie uždirbtus pinigus smile Tačiau nebeturėdamas ką pasakyti ir bijodamas likti apnuogintas, staiga keiti tema "o tu kaimietis, iš kaimo neišvažiavęs ir t.t.", ir panašiais būdais bandai išmušti pašnekovą ir pakeisti temą į tau naudingesnę. Juk niekas nekalbėjo apie tai, jog yra apkeliavęs už tave daugiau smile) Bet tu labai nori ją pradėti, nes tikėtina esi apkeliavęs nemažai, todėl gali didžiuotis. Bet jeigu ir čia sužlugtum, sugalvotum, tarkim, "o kur toliausiai buvai nukeliavęs, a? Afrikoj, pietų Amerikoj?", o pati diskusijos tema taptų senai pamiršta. Žinai, man visiškai neįdomu kur tu keliavęs, ir kiek tu ten "užkali". Gali nerodyt bilietų, vizų, nieko. Man įdomu, kad tu buvai neteisus, ir jeigu išdrįsi susitikt, aš tau tai įrodysiu smile)
Dabar dėl mūsų susitikimo. Kas 2 savaitės būnu Vilniuje ir Kaune, ~ kas 3 - 4 sav. Šiauliuose, Visagine ir Marijampolėje wink Rinkis vietą drąsuoli smile Beje, čia reikia per artimiausias 3 savaites, nes paskui.. išskrendu atostogų.. smile) Ir LT būsiu tik lapkritį wink Beje, nepamiršk pinigų pasikeisti (patarimas tai daryti ne Lietuvoje, nes pas mus operacijos grynaisiais bankuose gerokai brangesnės) wink

270 (2013-09-30 19:05 отредактировано Ruta)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Artūras пишет:

Man asmeniskai netrukdo, jei man patinkanti moteris turi vaika. Myleciau ir palaikyciau ta vaika kaip sava, juk jis vistiek turi ta motinos dalele, kuri galimai suzavejo mane. O ir nezinia kas gali buti, gal niekad ir nesigaus nuo manes susilaukt vaiko...

Jauniausias bet issake protingiausiai is cia esanciu!!! Juokas ima is jusu nuomoniu tokiu zmones, ziurekit nesutikit dar tos vienisos mamytes ir neisimylekit gyvenime... Ot butu big_smile Pvz dar kazkas sake kad neziuretu normalus vyras i vienisa mamyte, zinokit ziuri ir gan normalus tikri vyrai, ne kaip cia esantys... Tik rinkis, bet kaip sakoma ko gyvenime skubet, as pvz nesu is tu, kad esu jau viena ir turiu griebt pirma pasitaikiusi, neee, yra pasirinkimas, ateis laikas noresiu issirinksiu, noresiu viena busiu, kartais dar geriau but vienam nei su belekokiu asilu kaip cia daugelis yra!!! Cia ne apie visus, tik apie kai kuriuos  laaaabai jau mandrius, kurie is tikro visiskai nenusimano nieko apie tai tik moka pamalt liezuviu ilgu, nes turbut pimpis per trumpas del to ir mala bent ilgu liezuviu big_smile
Ir dar beja, kaip mano vienas [pazistamas pasake jei jau moteris kuriai 30 metu ir nei seimos nei vaiku nera, tai kazkas negerai jau... Tai rinkites tokias nu, arba bekit 16 ieskot patiems virs 30, vos ne pencijoj o dar tikisi kazko labai jau big_smile taip beieskodami tos sventosios ziurekit, kad nereiktu pensijos vieniem sulaukt smile
Juokdariai kaip kurie, isvis neismaneliai... Tokie cia tik ir uzsuka issireikst nes neismano.. Protingi ir taip zino esme kas kur kam kada!!! Komentuokit ir toliau ,juk visi savo nuomones turim, tad... Man nemaiso.. Sekmes visiems smile

271

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Vienišos mamytės wink , kokios jus esate dabar protingos ir suprantancios tikros šeimos ipatumus!! smile
   O kur jusu protas buvo kai sugulete su tuo kurio net nepazinojote ar manete kad jis yra (tikras vyras) . Kitoje temoje skaičiau kaip jaunesnės merginos myli blogiukus smile:):) ir kad tik blogom mergaitėms viskas smile!!!
   Ir po to kai jau palieka tie blogiukai jus su vaikais , jus staiga pakeiciate savo nuomone ir pradedate kaltinti normalius vaikinus kurie i jus nežiūri ! Ar tik ne pačios būsite uzvire visa shita koše ??? Dabar ir srepti reikia wink...
   Čia nėra skirta kiekvienai merginai !! Yra ir išimčių wink

272 (2013-09-30 19:59 отредактировано Ruta)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Arunas пишет:

Vienišos mamytės wink , kokios jus esate dabar protingos ir suprantancios tikros šeimos ipatumus!! smile
   O kur jusu protas buvo kai sugulete su tuo kurio net nepazinojote ar manete kad jis yra (tikras vyras) . Kitoje temoje skaičiau kaip jaunesnės merginos myli blogiukus smile:):) ir kad tik blogom mergaitėms viskas smile!!!
   Ir po to kai jau palieka tie blogiukai jus su vaikais , jus staiga pakeiciate savo nuomone ir pradedate kaltinti normalius vaikinus kurie i jus nežiūri ! Ar tik ne pačios būsite uzvire visa shita koše ??? Dabar ir srepti reikia wink...
   Čia nėra skirta kiekvienai merginai !! Yra ir išimčių wink

Zinai buna gyvenime kad tenka issiskirti, manau, cia nesipasakosim, bet buna... O as asmeniskai nesigailiu tikrai del vaiko!!!! As kaip tik esu dekinga dar tam kas padare!!! Cia nera kose kad reik srebt kaip sakai, cia yra dziaugsmas, kurio ne kiekvienas gali tureti!!!! Paziurekit kiek seimu negali turet vaiku, viska atiduotu uz tai, kiek isivaikina, myli labiau nei kai kurie savo myli!!!
Cia ne visiems tai suprast!!! Protingas ismanantis visada supras!!! smile

273

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta пишет:
Arunas пишет:

Vienišos mamytės wink , kokios jus esate dabar protingos ir suprantancios tikros šeimos ipatumus!! smile
   O kur jusu protas buvo kai sugulete su tuo kurio net nepazinojote ar manete kad jis yra (tikras vyras) . Kitoje temoje skaičiau kaip jaunesnės merginos myli blogiukus smile:):) ir kad tik blogom mergaitėms viskas smile!!!
   Ir po to kai jau palieka tie blogiukai jus su vaikais , jus staiga pakeiciate savo nuomone ir pradedate kaltinti normalius vaikinus kurie i jus nežiūri ! Ar tik ne pačios būsite uzvire visa shita koše ??? Dabar ir srepti reikia wink...
   Čia nėra skirta kiekvienai merginai !! Yra ir išimčių wink

Zinai buna gyvenime kad tenka issiskirti, manau, cia nesipasakosim, bet buna... O as asmeniskai nesigailiu tikrai del vaiko!!!! As kaip tik esu dekinga dar tam kas padare!!! Cia nera kose kad reik srebt kaip sakai, cia yra dziaugsmas, kurio ne kiekvienas gali tureti!!!! Paziurekit kiek seimu negali turet vaiku, viska atiduotu uz tai, kiek isivaikina, myli labiau nei kai kurie savo myli!!!
Cia ne visiems tai suprast!!! Protingas ismanantis visada supras!!! smile

wink perskaityk mano paskutinį sakinį wink ir atsiprashyk smile:):)

274

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Tomas пишет:

Dar labai daug kas priklauso kokie tos vienisos mamytes santykiai su esamu vaiko tevu. Pasiskaitykite tema sioje skiltyje, kur as sukuriau, tai ten nemazai jau prirasyta situo klausimu. Kas del vienisu mamyciu, tai man maiso ne svetimi vaikai, o tu vaiku tevai. Nori ar nenori, jie vis tiek kazkur salia trinasi.

VA butent p, Tomai kad del to ir isnyksta rimti vyrai..

275

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Arunas пишет:
Ruta пишет:
Arunas пишет:

Vienišos mamytės wink , kokios jus esate dabar protingos ir suprantancios tikros šeimos ipatumus!! smile
   O kur jusu protas buvo kai sugulete su tuo kurio net nepazinojote ar manete kad jis yra (tikras vyras) . Kitoje temoje skaičiau kaip jaunesnės merginos myli blogiukus smile:):) ir kad tik blogom mergaitėms viskas smile!!!
   Ir po to kai jau palieka tie blogiukai jus su vaikais , jus staiga pakeiciate savo nuomone ir pradedate kaltinti normalius vaikinus kurie i jus nežiūri ! Ar tik ne pačios būsite uzvire visa shita koše ??? Dabar ir srepti reikia wink...
   Čia nėra skirta kiekvienai merginai !! Yra ir išimčių wink

Zinai buna gyvenime kad tenka issiskirti, manau, cia nesipasakosim, bet buna... O as asmeniskai nesigailiu tikrai del vaiko!!!! As kaip tik esu dekinga dar tam kas padare!!! Cia nera kose kad reik srebt kaip sakai, cia yra dziaugsmas, kurio ne kiekvienas gali tureti!!!! Paziurekit kiek seimu negali turet vaiku, viska atiduotu uz tai, kiek isivaikina, myli labiau nei kai kurie savo myli!!!
Cia ne visiems tai suprast!!! Protingas ismanantis visada supras!!! smile

wink perskaityk mano paskutinį sakinį wink ir atsiprashyk smile:):)

nebuvo ivardinta, kad butent man big_smile bet as zinau savo verte ir pati sau skirsiu ta tavo paskutini sakini smile

276

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Rūta ->> baikit tas isterijas, negaliu žiūrėt smile) Jūs kaip kulkosvaidis, pyškinate į vyrų apkasus susikaupusį pyktį ir neapykantą, o šie, perkeltine prasme, dar ir nuogus užpakalius Jums rodo smile) Kodėl viskas perkeltine prasme, todėl kad prasmės skaityti čia nėra. Jie lyg tyčia Jus erzina, kad baigtūsi šoviniai. O Jūs lyg tyčia "še jums nelabieji, visus nukalsiu.." big_smile Žinot, aš siūlyčiau tą kulkosvaidį užmiršti, manau nėra jie tokie blogi, nešaudysite, nerodys ir tų nuogų užpakalių big_smile Vietoj to geriau užkaiskite katilą skanaus maisto ir iškelkite vėliavą "maitinu gerus vyrus" smile) Ir pamatysite kaip jie visi išsirikiuos, ir dar padės vyriškus darbus nudirbti wink Manyčiau tokia linkme ir eikite, nes kaip ir visi nuo to tik laimi wink)

277

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta пишет:
Arunas пишет:
Ruta пишет:

Zinai buna gyvenime kad tenka issiskirti, manau, cia nesipasakosim, bet buna... O as asmeniskai nesigailiu tikrai del vaiko!!!! As kaip tik esu dekinga dar tam kas padare!!! Cia nera kose kad reik srebt kaip sakai, cia yra dziaugsmas, kurio ne kiekvienas gali tureti!!!! Paziurekit kiek seimu negali turet vaiku, viska atiduotu uz tai, kiek isivaikina, myli labiau nei kai kurie savo myli!!!
Cia ne visiems tai suprast!!! Protingas ismanantis visada supras!!! smile

wink perskaityk mano paskutinį sakinį wink ir atsiprashyk smile:):)

nebuvo ivardinta, kad butent man big_smile bet as zinau savo verte ir pati sau skirsiu ta tavo paskutini sakini smile

smile idomu kiek dar merginų ishdrys sau prisipažinti esą klyde?:) ir tada lai pačios sau ir atsako i ta klausimą ! Ka vaikinai galvoja apie vienišas mamytes wink!
   Geros dienos visiems !!:)

278

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Vietoj kelionių į Japonija, geriau būtum bilietą i mokslo įstaiga nusipirkęs. Gal lietuvių kalbos būtum išmokęs.

279 (2013-10-01 00:08 отредактировано tinsanis)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Donatas пишет:

Vietoj kelionių į Japonija, geriau būtum bilietą i mokslo įstaiga nusipirkęs. Gal lietuvių kalbos būtum išmokęs.

tau reikalinga lietuviu tu ja ir mokykis man jos visai nereikia,,vairuotoju ,taksistu dirbt? su ja:)moketum naudotis,,,,galetum savu vaiku pasidaryt o ne svetimus augint ir patarimas...nes bedalindamas patarimus visai nupliksi smile

280

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis пишет:
Donatas пишет:

Vietoj kelionių į Japonija, geriau būtum bilietą i mokslo įstaiga nusipirkęs. Gal lietuvių kalbos būtum išmokęs.

tau reikalinga lietuviu tu ja ir mokykis man jos visai nereikia,,vairuotoju ,taksistu dirbt? su ja:)moketum naudotis,,,,galetum savu vaiku pasidaryt o ne svetimus augint ir patarimas...nes bedalindamas patarimus visai nupliksi smile

Jeigu tau jos nereikia, tai kam bandai rasyt lietuviskai? Eik i anglu forumą ir rašyk angliškai. O gal tu ir angliškai nelabai?