Įžvelgiu straipsnyje galybę įdomių momentų, tačiau pakomentuosiu 3 įdomiausius:
1) <...> "Lietuvoje atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad pažinčių svetainėse 55 proc. vartotojų apie save pateikia visiškai teisingą informaciją."
Komentaras - kaip buvo atliktas tyrimas? Greičiausiai apklausos būdu. Nes kitas būdas nelabai ir egzistuoja. Kaip kitaip sutikrinsi, koks kiekvieno ūgis, svoris, turi ji(s) draugą(ę) ar ne. O apklausoje meluojančių yra beveik tiek pat, kiek ir savo anketose (na gal tik kažkiek mažiau). Niekas nenori prisipažinti, jog melagis buvo. Tad skaičius tikrai didesnis melo naudai ) Tad teigti, jog internete susipažinusios poros tvirtesnės, kai didžioji pusė jų prasideda nuo šiokio tokio melo.. na nežinau, nežinau... )
2) <...> "teigia tyrimo vadovas ir psichologijos profesorius Čikagos universitete Johnas Cacioppo. Jis pastebi, kad pažinčių svetainėse žmonės randa daugiau potencialių partnerių. Rinkdamiesi iš didesnio rato, jie turi daugiau galimybių išsirinkti tobulą gyvenimo draugą."
Komentaras - profesorius iš Čikagos jau ko gero užmiršo ką pats mokėsi pirmame kurse, ir koks yra psichologijos pražiamokslis. Pirmas dalykas, tobulų žmonių NĖRA ) Tad ir išsirinkti tokio net teoriškai nelabai įmanoma. Antras dalykas, kiekvienas individas gali daugiau mažiau laimingai sugyventi su 98% priešingos lyties partnerių. Tad rinkimasis tobulo kandidato iš kuo didesnio kandidato rato, atves ne kur kitur, kaip į jo paties kabinetą. Simptomai - "pasiklydęs(usi) tarp moterų(vyrų)".
3) <...> " tikrovėje užmegzti santykiai dažniau yra paremti fiziniu patrauklumu, o ne bendromis vertybėmis“, – sako pažinčių svetainės flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas."
Komentaras - čia straipsnio vinis Nežinau ar aplamai etiška komentuoti, kai esi suinteresuotoji pusė