61

Re: Forex blog'as

nesiseka man forexe per snd pralosiau 8%  savo kapitalo gerai kad demo saskaitoje. turbut teks dar teorija paskaityti

62

Re: Forex blog'as

Konstantinas пишет:

nesiseka man forexe per snd pralosiau 8%  savo kapitalo gerai kad demo saskaitoje. turbut teks dar teorija paskaityti

Per kelis sandorius 8% praradai? Beje, aš už poros dienų per google+ hangout darysiu mini mokymus. Jei norėsi prisijunk, pakalbėsim. Čia mano g+ nuoroda https://plus.google.com/u/0/108276229290711236693/about

63

Re: Forex blog'as

reik ir man pazaist big_smile  bet as tai megstu be mokymu is intuicijos.. tik kad laiko atima tas ekrano stebejimas big_smile

64

Re: Forex blog'as

profesoriux пишет:

reik ir man pazaist big_smile  bet as tai megstu be mokymu is intuicijos.. tik kad laiko atima tas ekrano stebejimas big_smile

Tada patarčiau eiti į kazino. Ir laiko neatims tiek daug, ir mokymų nereikės, viską iš intuicijos galėsi šaudyti ir žaisti.
Nežinau ar pats supranti, kaip kvailai atrodo tavo tokie komentarai. Akivaizdu kad tau forex neįdomu, tai kodėl apskritai komentuoji.

65

Re: Forex blog'as

kodel neidomu.. idomu...  jau uzsireginau, instaliavau..  nors kol demo tai tik kompiuterinis zaidimas..

66

Re: Forex blog'as

demo versijoje ten viskas paprasta ir idomu net seilė tista.bet kai jau iš tikru pinigu pradedi tai pradžioje pradedi suprasti kad logikos ir intuicijos dėsniai negalioja reikia daug rinktis informacijos o tai jau ne laisvalikio užsiėmimas.
Buvau baisiai susižavėjes tikrai su kolega susikirte buvom jis man bandė irodyti kad tai paprasta kaip du kardu.Rezultatas toks kad per nepilnai keturis mėnesius iš kolegos kišenės minus dešimt tukstančiu euriku.Man teko jam paguodos priza iteikti konjako buteli bet po kol kas jis neatkurkuotas stovi jo kabinete esam sutare kad ji atkurkuosim kai jam pakils noras pabandyti iš naujo.Bet ar tai ivyks nežinau.Teisybe pasakius jis dar nepalaidojo šios idėjos kaip tik buvau savaitgali pas ji užšokes tai demo versija pas ji atsigulus su pieštuku ant balto lapo skaičiuoja ir masto kur promachai buvo.Neklauso mano patarimo kad reikia palaikymo komandos ir komandinio darbo šioje sistemoje rusišku principu: tu man aš tau.Tada biški viskas paprasčiau butu.

67

Re: Forex blog'as

Skirtumas tarp demo ir realios sąskaitos yra tik tavo emocijos. Jei gali prekiauti demo sąskaitoje ir tau viskas gražu, tada realioje sąskaitoje irgi turėtum galėti taip pat prekiauti, bet visiems pradžioje taip būna, kad emocijos ima viršų ir pradeda laužyti savo sistemos taisykles, per anksti imti pelną, per ilgai laukti gal nuostolis pasikeis, per anksti atidaro sandorius, nes nori būtinai būti prekyboje ir nepraleisti progos. Sistemos efektyvumas gali būti 70%, bet jei emocijos trukdo laikytis tos sistemos, tai jokia sistema tau nepadės. Apie tai ir yra blog'as. Rašiau ir apie naujoko sėkmę, ir apie rizikos valdymą. Pasiūlyk jam paskaityti mano blog'ą, gal ras trūkstamų detalių. http://forexkelias.blogspot.com/

68

Re: Forex blog'as

siulai eiti labai sudėtingu keliu kuris jau pramintas yra.Kelias neturi buti tiesus ir patogus visiems vienodai kelias turi buti patogus ir vienodas individualiai tada ir rezultatas bus.

69

Re: Forex blog'as

Forex kelias tikrai nebus patogus ir tiesus. Niekada. Patogus nebent galima sakyti kai išmoksti ir galvoji tik apie plano laikymąsi, emocijų valdymą. Manau kažką ne taip supratai iš to ką pasakiau. Sakydamas visiems, turėjau omeny emocijas, kurios atsiranda kai pradedi prekiauti realiais pinigais.

Gal gali paaiškinti savo pirmą sakinį? Nesupratau ką tavo manymu aš siūliau, kokį pramintą kelią? Aš priešingai, noriu parodyti pagrindus, o tada kiekvienas prekiautojas susikuria savo sistemą, kuri jam patinka. Išbandžiau įvairių strategijų, kai kurios daug žadančios, tačiau man jos niekaip neprilipo, tiesiog nepatiko.

70

Re: Forex blog'as

butu idomu suzinot kuo skiriasi taisykles jei realiais pinigais?  ar visiskai tas pats, ar pvz. negalima mazyciais shortais zaist?

71

Re: Forex blog'as

Taisyklės identiškos. Skiriasi nebent sandorių apimtis. Demo sąskaitoje gal prekiavai pasirinkęs 10.000 pradinį depozitą, realiai gal su 1000 prekiauji, tai savaime aišku apimtis skiriasi ir viskas. Kitaip būti negali. Kam tada demo sąskaita jei pradėjęs su realia sąskaita keiti taisykles?
Nežinau ką turi omeny sakydamas shortais, ar lot dydį ar trumpalaikes pozicijas? Prekiaujant 0.01 lot dydžiu 1 pips kainuoja apie 10 centų.

72

Re: Forex blog'as

jo su 10000 pradejau.. po 1 prekiauju, ka ten smulkintis 0,01 big_smile

73

Re: Forex blog'as

nu iki 15000 daejau.. ne viskas taip greit kaip atrode...

74

Re: Forex blog'as

pranešk kiek turėsi po puses metų

75

Re: Forex blog'as

mokiausi, skaičiau, dalyvavau robotų konteste, 10 metų prekiavau, bet rezultate minus 15000 euru. Turiu inžinieriaus išsilavinimą, su matematika esu per tu, todėl trumpa išvada - jeigu neturi tiesioginio priėjimo prie pirminių kotiruočių - nelįsk. Šansų mažai.

76

Re: Forex blog'as

Lukas пишет:

mokiausi, skaičiau, dalyvavau robotų konteste, 10 metų prekiavau, bet rezultate minus 15000 euru. Turiu inžinieriaus išsilavinimą, su matematika esu per tu, todėl trumpa išvada - jeigu neturi tiesioginio priėjimo prie pirminių kotiruočių - nelįsk. Šansų mažai.

Man regis jau esu seniau girdėjęs tokį komentarą. Tavo inžinieriaus laipsnis nieko nereiškia forexe. Deja. Matematika taip pat. O dėl pirminių kotiruočių, tai būtų įdomu sužinoti iš kur tai? Nes aš esu girdėjęs tik sąmokslo teorijų skleidėjus kalbančius tai apie kažkokias specialias prieigas, tai apie kažkokius specialius robotus. Kiek žinau yra tik galimybė gauti naujienas keliomis sekundėmis anksčiau nei visi kiti. Bet tokias paslaugas perka tik stambios įmonės ir tie, kurie jau ir taip sugeba uždirbti, bet nori papildomo sverto prieš kitus.
Gal bėda ir buvo ta, kad susitelkei dėmesį į matematinius skaičiavimus ir robotų kūrimą ir jų optimizavimą, o ne į psichologinius aspektus. Tavo žiniai visa rinka yra didžiąja dalimi psichologinė, o ne išskaičiuota pagal fizikos dėsnius.

77 (2015-03-28 09:44 отредактировано gedukas)

Re: Forex blog'as

Imetu nuoroda iš kito konteksto panašu kad jus ne vienas bandote paneigti aristotelio tiesa:
Putinas juk yra genijus, jis sugebėjo paneigti Aristotelio tiesą, kurioje realybė yra tiesa. Nuo amžių amžinųjų buvo žinoma, kad teisybė nesusieta su realybe yra melas, o Putinas šiandien sėkmingai įrodinėja, kad tiesa ir realybė neturi nieko bendro. Ir septyniasdešimt procentų Rusijos visuomenės tuo tiki.
Adamas Michnikas


http://www.delfi.lt/news/ringas/abroad/ … z3VfD9JLTB
Idomu tik kaip pakistu jusu statusas jei turėtumėte septyniasdešimties nuošimčiu Lietuvos respublikos piliečiu palaikyma.Turbut mažiausiai butumėt LT prezidentas arba premjeras.:::b40:::045:::045

78

Re: Forex blog'as

Grižtant prie to paties noriu jums Robertai užduoti klausimą:Kas jus esat realiame gyvenime?Kiek esate parašes mes suprantame kad forex nepagrindinis jūsų darbdavys jis greičiau hobis.Tai ir idomu kuom kviepuojate ar kas palaiko jūsų gyvybe tetos marijos žemėje.Inetas irgi tyli šiuom klausimu tik jūsų blogas apie forex labai iškalbingas jame netgi reklama Admiral Market idėta gal tai ir yra jūsų pagrindinis darbdavys tiksliau projektas x  donoru paieškai.
Noriu pabrėžti aš nemedžioju raganu aš tik noriu atsakymu i tam tikrus klausimus.

79

Re: Forex blog'as

gedukas пишет:

Imetu nuoroda iš kito konteksto panašu kad jus ne vienas bandote paneigti aristotelio tiesa:
Putinas juk yra genijus, jis sugebėjo paneigti Aristotelio tiesą, kurioje realybė yra tiesa. Nuo amžių amžinųjų buvo žinoma, kad teisybė nesusieta su realybe yra melas, o Putinas šiandien sėkmingai įrodinėja, kad tiesa ir realybė neturi nieko bendro. Ir septyniasdešimt procentų Rusijos visuomenės tuo tiki.
Adamas Michnikas


http://www.delfi.lt/news/ringas/abroad/ … z3VfD9JLTB
Idomu tik kaip pakistu jusu statusas jei turėtumėte septyniasdešimties nuošimčiu Lietuvos respublikos piliečiu palaikyma.Turbut mažiausiai butumėt LT prezidentas arba premjeras.:::b40:::045:::045

Perskaičiau greituoju būtų tą straipsnį, bet jis nieko svarbaus kaip ir nepasakė. AŠ asmeniškai nežinau kas ten per Aristotelio teorija apie realybę ir kaip Putinas ją paneigė. Nesuprantu kaip tai susiję su šia tema apie forex.

Atsakant į kitus tavo klausimus.
Apie mane nėra daug informacijos, nes turbūt esu senesnių pažiūrų ir nemėgstu nuolatos rašyti facebooke ar dėti nuotraukų ką valgau ir geriu. Mėgstu privatumą ir turbūt daugiausia apie mane galima sužinoti iš šio pažinčių portalo. Šiaip ar taip, tvirtą nuomonę galima susidaryti tik bendraujant tiesiogiai, o ne per gandus ar pasisakymus kažkur internet.

Dėl Admiral Markets, taip. Esu pasirašęs sutartį ir turėčiau naudą, jei pritraukčiau žmonių, bet tokių pat reklamų galima rasti visur, jei pavartysi kitus puslapius susijusius su Forex. Taip veikia internetas, jei turi ką pasiūlyti kitam, tada ir kitas ras ką pasiūlyti tau mainais. Iš to beje nieko neuždirbu ir nauda būtų tik tada, jei žmogus prekiautų ir prekiautų kuo ilgiau. Kitaip tariant man būtų naudingiausia, jei kitiems sektųsi prekyba ir šitos veiklos nemestų, todėl esu suinteresuotas padėti.

Didžiąją laiko dalį nuo vaikystės leisdavau vienas, seniau daug žaisdavau kompiuterinių žaidimų. Vieno žaidimo dėka susipažinau su žmogumi, kuris vėliau mane supažindino su forex. Regis minėjau kažkuriame blog'o įraše. Nuo to laiko daug studijavau, patyriau daug nesėkmių, daug pasikeičiau, o galiausia supratau, kad sukauptą patirtį galiu pasidalinti su kitais, tad nusprendžiau rašyti blog'ą.

Man forex patinka, nes pats labai mėgstu viską analizuoti, planuoti ir skaičiuoti.

80 (2015-03-28 11:24 отредактировано gedukas)

Re: Forex blog'as

Aristotelis teigė kad realybė yra tiesa.Ir Aristotelio dėsniu reikia vadovautis forex'e norint ko nors uždirbti.
Sutarti esi pasirašes su admiral market ir jei pritrauksi nauju tikinčiu tuom gausi na tarkim kažkokios pasak taves menamos naudos.Esi ne tiek supuves kiek Put in'as o tai jau neblogai bet forex abc  septinta taisyklė teigia kad negalima pasikliauti draugu o juo labiau brokeriu.O tu ji netgi reklamuoji gal jis dėl to pačiam duoda ir uždirbti kad tu ji sėkmingai pareklamuotum pats uždirbdamas iš to.
http://www.forex-prekyba.com/10_sekming … ykliu.html

Prie to pačio dar keletas klausimėliu tau kaip žinančiam.
Nesvarbu kaip tu prekiausi už dirbsi ar ne kas visada iš tavo veiksmu forex uždirbs?
Ir kas suteikė tau teise ko nors kitus mokyti - diplomas,mokslinis laipsnis ar pačio asmeniniai pasiekimai forex jei taip kokio dydžio uždarbis tavo yra?
Suprantu kad tai nepatogus klausymai bet yra kaip yra pats sieki kitus mokyti tai nors minimaliai apie pačio pasiekimus šiame versle.