561

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tomas пишет:

Aš pažįstu žmonių iš kaimo, kurie kalba apie visai kitus dalykus, bet aišku yra visokių žmonių kaime. Gal tavo aplinkoje labiau tie?

Netrenk, aišku smile Graži galva - reikia saugoti smile

Aš kalbu apie šį saitą,nes jame pilna tokių.
O mano aplinkoje nėra nė vieno,kuris būtų iš kaimo,tuo labiau tamsuolio nė vieno nėra.

562 (2015-06-22 17:13 отредактировано Tomas)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ar visur turėtų būti vienodi žmonės? Ar žmonės turėtų būti vienodi? Ar jie yra? Iš prigimties.

563

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Kurie iš miesto pas juos antras galas jau guminiais žaislais uždroštas negyvai ir nėra apie ką šnekėt, nebent šokt kai bedžionėlej rakoj laikant pirščiukus taip kaip masturbacijai vyriškai (O.K.) ar moteriškai (du viduriniai sulenkti įkišimui kiti ištiesti nes nelenda daugiau).

564

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Tomas пишет:

Ar visur turėtų būti vienodi žmonės? Ar žmonės turėtų būti vienodi? Ar jie yra? Iš prigimties.

Vienaip ar kitaip,žmonės yra vienodi,bet esmė čia ne vienodume,o išsilavinime. Dabar gi 21a,o ne kokie viduramžiai,kur daugiau ar mažiau visi buvo tie kaimiečiai.
Ką aš noriu pasakyt,kad man baisu,jog čia pilna tiek daug žmogų be normalaus išsilavinimo,t.y. jų akiratis ir pasaulėžiūra tokia maža,tokia menka...

565

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vytautas пишет:

Kurie iš miesto pas juos antras galas jau guminiais žaislais uždroštas negyvai ir nėra apie ką šnekėt, nebent šokt kai bedžionėlej rakoj laikant pirščiukus taip kaip masturbacijai vyriškai (O.K.) ar moteriškai (du viduriniai sulenkti įkišimui kiti ištiesti nes nelenda daugiau).

Gali džiaugtis nes tu esi grynas to pavyzdys.
Miesto kaimietis esi ir tiek.

566

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Mantė пишет:
Vytautas пишет:

Kurie iš miesto pas juos antras galas jau guminiais žaislais uždroštas negyvai ir nėra apie ką šnekėt, nebent šokt kai bedžionėlej rakoj laikant pirščiukus taip kaip masturbacijai vyriškai (O.K.) ar moteriškai (du viduriniai sulenkti įkišimui kiti ištiesti nes nelenda daugiau).

Gali džiaugtis nes tu esi grynas to pavyzdys.
Miesto kaimietis esi ir tiek.

Trečioj savo nuotraukoj rodai visiem kaip laikai ranka kai masturbuojiesi ane?

567

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vytautas пишет:
Mantė пишет:
Vytautas пишет:

Kurie iš miesto pas juos antras galas jau guminiais žaislais uždroštas negyvai ir nėra apie ką šnekėt, nebent šokt kai bedžionėlej rakoj laikant pirščiukus taip kaip masturbacijai vyriškai (O.K.) ar moteriškai (du viduriniai sulenkti įkišimui kiti ištiesti nes nelenda daugiau).

Gali džiaugtis nes tu esi grynas to pavyzdys.
Miesto kaimietis esi ir tiek.

Trečioj savo nuotraukoj rodai visiem kaip laikai ranka kai masturbuojiesi ane?

Jo žinok,rodau big_smile

568

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Mantė пишет:
Vytautas пишет:
Mantė пишет:

Gali džiaugtis nes tu esi grynas to pavyzdys.
Miesto kaimietis esi ir tiek.

Trečioj savo nuotraukoj rodai visiem kaip laikai ranka kai masturbuojiesi ane?

Jo žinok,rodau big_smile

Jauti kai * energija kraunasi kai taip sulenki pirštus lyg TAI artėtų? ... , gerai čia jau miesto lygis ir XXI a. taip pirštu gimnastika pakaifuot ir gerai.

569

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vytautas пишет:
Mantė пишет:
Vytautas пишет:

Trečioj savo nuotraukoj rodai visiem kaip laikai ranka kai masturbuojiesi ane?

Jo žinok,rodau big_smile

Jauti kai * energija kraunasi kai taip sulenki pirštus lyg TAI artėtų? ... , gerai čia jau miesto lygis ir XXI a. taip pirštu gimnastika pakaifuot ir gerai.

Matosi pas tave sarkazmo nerasta big_smile
Žinai,turėčiau tave respektinti,bet man tai sunku,nes tu esi absoliutus idiotas. Su tuo tave ir sveikinu.
O savo masturbacijos teorijas skaityk nuvažiavęs į kaimą,nes čia jos niekam neįdomios.

570

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Mantė пишет:
Vytautas пишет:
Mantė пишет:

Jo žinok,rodau big_smile

Jauti kai * energija kraunasi kai taip sulenki pirštus lyg TAI artėtų? ... , gerai čia jau miesto lygis ir XXI a. taip pirštu gimnastika pakaifuot ir gerai.

Matosi pas tave sarkazmo nerasta big_smile
Žinai,turėčiau tave respektinti,bet man tai sunku,nes tu esi absoliutus idiotas. Su tuo tave ir sveikinu.
O savo masturbacijos teorijas skaityk nuvažiavęs į kaimą,nes čia jos niekam neįdomios.

Taigi va rodo taip
http://cache1.asset-cache.net/gc/538948179-horn-sign-at-a-concert-gettyimages.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=jdBYJ0oZ9yib7fgIJVt7Ww5dOA6Lnr%2Flcw7W8U0ya3G49tr%2BDPyGnrQIzaMCMeZhPmFcFVsQ7qTeB1pMyGdMJA%3D%3D
Visos darys kai pareis namo.
Ar gal gali man kai kaimiečiui-idotui paaiškinti ką čia reiškia?

571

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vytautas пишет:
Mantė пишет:
Vytautas пишет:

Jauti kai * energija kraunasi kai taip sulenki pirštus lyg TAI artėtų? ... , gerai čia jau miesto lygis ir XXI a. taip pirštu gimnastika pakaifuot ir gerai.

Matosi pas tave sarkazmo nerasta big_smile
Žinai,turėčiau tave respektinti,bet man tai sunku,nes tu esi absoliutus idiotas. Su tuo tave ir sveikinu.
O savo masturbacijos teorijas skaityk nuvažiavęs į kaimą,nes čia jos niekam neįdomios.

Taigi va rodo taip
http://cache1.asset-cache.net/gc/538948179-horn-sign-at-a-concert-gettyimages.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=jdBYJ0oZ9yib7fgIJVt7Ww5dOA6Lnr%2Flcw7W8U0ya3G49tr%2BDPyGnrQIzaMCMeZhPmFcFVsQ7qTeB1pMyGdMJA%3D%3D
Visos darys kai pareis namo.
Ar gal gali man kai kaimiečiui-idotui paaiškinti ką čia reiškia?

Galiu pasakyti tik tiek,kad tu esi per durnas tai suprast

572

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Mantė пишет:
Tomas пишет:

Ar visur turėtų būti vienodi žmonės? Ar žmonės turėtų būti vienodi? Ar jie yra? Iš prigimties.

Vienaip ar kitaip,žmonės yra vienodi,bet esmė čia ne vienodume,o išsilavinime. Dabar gi 21a,o ne kokie viduramžiai,kur daugiau ar mažiau visi buvo tie kaimiečiai.
Ką aš noriu pasakyt,kad man baisu,jog čia pilna tiek daug žmogų be normalaus išsilavinimo,t.y. jų akiratis ir pasaulėžiūra tokia maža,tokia menka...

ka pati baigusi kad pradedi svaigti apie issilavinimus?) tu jau ketvirta mergina sioje temoje as jau jus skaiciuoti pradejau ir jus visos tokios vienodos. net jusu zodziai yra vienodi) viena vakar isvadino trecdali salies gyventoju buduliais dabar atejo dar viena isvadino visus kaimieciais tokiu budu rodydama kokia pasikelusi miestiete esi) as jau geriau su kaimo zmonem draugausiu) jie nuosirdesni. o nuo tokiu miestieciu toks saltis eina kad norisi begti. jus visos besisypsancios bet tos sypsenos saltos ir abejingos

573 (2015-06-22 17:42 отредактировано Tomas)

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Mantė пишет:

Vienaip ar kitaip,žmonės yra vienodi,bet esmė čia ne vienodume,o išsilavinime. Dabar gi 21a,o ne kokie viduramžiai,kur daugiau ar mažiau visi buvo tie kaimiečiai.
Ką aš noriu pasakyt,kad man baisu,jog čia pilna tiek daug žmogų be normalaus išsilavinimo,t.y. jų akiratis ir pasaulėžiūra tokia maža,tokia menka...

Ir vienodi, ir labai skirtingi. Tie patys organai ir instinktai tik dalis. Yra įvairiausio intelektualumo ir įvairiausių sričių prigimties žmonių, ką matome iš to, kokia iš įvairiausiose srityse dirbančių žmonių, įvairiausiais dalykais besidominčių žmonių, sudaryta mūsų visuomenė. Tai rodo kiek daug yra žmonių rūšių.

574

Re: Gyvenimas Lietuvoje

is kur tiek durnu mergu prisiveise? tai yra tiesiog baisu

575

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Ką jos valgo?

576

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas пишет:
OLA пишет:

Kaip tai cia gali but nuobodu kai tokios aistros-rietenos (atseit diskusijos) vyksta? Tai gal ir reikia moket bet ne tokiom baisiom salygom ir dedelem kainom..., kad jai ir sumokesi liksi dar skolingas ir dar be nieko tai ku tadu be lieka tik prisigerti, ir degraduoti arba is nevilties emigruoti i siltus krastus kur nors bent jau uz sildyma "kosmoso" nereiktu moketi.:::012

tai va butent tame ir esme kad lietuviska kasdienybe veda zmogu link degradavimo ir visapusisko zlugimo o cia esancios grazios forumietes bando man priestarauti ir vaidina kad yra sekmingos ir viskuom patenkintos

Na tai ne visus LT gyvenimas veda link degradavimo, kai vieni vis labiau skursta kiti naudodamiesi sunkia kitu zmoniu padetim vis labiau lobsta.:::001, kas yra apmaudu, kad sukurta sistema tai liaupsina.
Mes gi nezinom kaip besimaivancios forumietes gyvena is tikruju, bet sprendziant is ju ankstesniu komentaru, galima daryt isvada, kad jos yra susikuitusios tingines uz kurias viska padaro tarnai, jai ne tie tarnai tai vaiksciotu apsisikusios ir pasmirdusios, ir gyvenimas joms butu toli grazu ne rojus, nes nieko pacios padaryt nesugeba, net puodelio neissiplauti. As nezinau ar tai galima vadinti sekme jai nieko nesugebi padaryt pati jai namus ir tulyka turi iskuopti- tarnai, vaikus aukleti -tarnai, net vyrus isklausyti ir linksminti vel- tarnai, o pacios sedi kiauras dienas soliarume, lakuoja nagus ir vaidina ale verslininkes nors ju versla suka samdiniai. Ka tokios sugeba daryti tai tik manipuliuoti zmoniu geranoriskumu bei kantrybe ir dar niekint kitu zmoniu triusa. As neisivaizduoju kam tokios gali buti grazios na nebent liurbiams kurie vertina pavirsutiniskuma.:::001

577

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Vytautas пишет:
Mantė пишет:
Vytautas пишет:

Trečioj savo nuotraukoj rodai visiem kaip laikai ranka kai masturbuojiesi ane?

Jo žinok,rodau big_smile

Jauti kai * energija kraunasi kai taip sulenki pirštus lyg TAI artėtų? ... , gerai čia jau miesto lygis ir XXI a. taip pirštu gimnastika pakaifuot ir gerai.

Ale mat kaip buna, vot is kur TAI atsiranda o as vis galvoju kaip cia pasikrauti...energijos, galu gale kaifo:::044 vis ku naujo suzinau tam forume, reik dazniau skaityti kitu ismintys:::012

578

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Konstantinas пишет:
Mantė пишет:
Tomas пишет:

Ar visur turėtų būti vienodi žmonės? Ar žmonės turėtų būti vienodi? Ar jie yra? Iš prigimties.

Vienaip ar kitaip,žmonės yra vienodi,bet esmė čia ne vienodume,o išsilavinime. Dabar gi 21a,o ne kokie viduramžiai,kur daugiau ar mažiau visi buvo tie kaimiečiai.
Ką aš noriu pasakyt,kad man baisu,jog čia pilna tiek daug žmogų be normalaus išsilavinimo,t.y. jų akiratis ir pasaulėžiūra tokia maža,tokia menka...

ka pati baigusi kad pradedi svaigti apie issilavinimus?) tu jau ketvirta mergina sioje temoje as jau jus skaiciuoti pradejau ir jus visos tokios vienodos. net jusu zodziai yra vienodi) viena vakar isvadino trecdali salies gyventoju buduliais dabar atejo dar viena isvadino visus kaimieciais tokiu budu rodydama kokia pasikelusi miestiete esi) as jau geriau su kaimo zmonem draugausiu) jie nuosirdesni. o nuo tokiu miestieciu toks saltis eina kad norisi begti. jus visos besisypsancios bet tos sypsenos saltos ir abejingos

Na tik nereikia cia dabar meluoti, tau kaimietes irgi nelygis tipo per prastos, ner apie ka sneketi. taip, kad as manau dar negime tokia moteris kuri galetu su tavim draugauti:::028

579

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA пишет:
Konstantinas пишет:
Mantė пишет:

Vienaip ar kitaip,žmonės yra vienodi,bet esmė čia ne vienodume,o išsilavinime. Dabar gi 21a,o ne kokie viduramžiai,kur daugiau ar mažiau visi buvo tie kaimiečiai.
Ką aš noriu pasakyt,kad man baisu,jog čia pilna tiek daug žmogų be normalaus išsilavinimo,t.y. jų akiratis ir pasaulėžiūra tokia maža,tokia menka...

ka pati baigusi kad pradedi svaigti apie issilavinimus?) tu jau ketvirta mergina sioje temoje as jau jus skaiciuoti pradejau ir jus visos tokios vienodos. net jusu zodziai yra vienodi) viena vakar isvadino trecdali salies gyventoju buduliais dabar atejo dar viena isvadino visus kaimieciais tokiu budu rodydama kokia pasikelusi miestiete esi) as jau geriau su kaimo zmonem draugausiu) jie nuosirdesni. o nuo tokiu miestieciu toks saltis eina kad norisi begti. jus visos besisypsancios bet tos sypsenos saltos ir abejingos

Na tik nereikia cia dabar meluoti, tau kaimietes irgi nelygis tipo per prastos, ner apie ka sneketi. taip, kad as manau dar negime tokia moteris kuri galetu su tavim draugauti:::028

nesakau kad man kaimietes nelygis. buna ir turtingos kaimietes stambiu ukininku ir zemvaldziu dukros baigusios univerus. su tokiom kaimietem buciau visai nieko draugauti) as apie tai kad cia esancios pasikelusios forumietes smerkia zmones gyvenancius kaimo vietovese ir tuo demonstruoja savo arogancija ir pasikelima. ir galvoja kad jeigu gime mieste ir gyvena betonineje dezeje tai jau kazkuo pranasesnes uz kaimiecius. jeigu as bendrauju su mergina is kaimo tai as nesmerkiu jos kad ji gime kaime tiesiog mintyse pastebiu kad man su ja neidomu ir einu sau toliau. bet gal kada ir su kaimiete draugausiu as ju tikrai neatstumiu

580

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Na katra puse laimes kova idomu:::021 Visi nori buti teisus ir irodyti. Tai puola vienas kita:::021 Vieni pavydi kitiems. Kiti apsimeta verslininkais ir sedi cia nuo ryto iki vakaro:::021 kiti uzsimaskave sustruoliai:::021 Kiti apsimeta dachuja visko mate:::021 o dar kita puse apsimeta daktaro laipsnius baige:::021 Idomu katra puse dabar labiausiai supyks:::021 cirkas veltui:::021