141

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Mindaugs пишет:

Naujienos iš Paragvajaus lb įdomi
arba A.Ramanausko-Vanago ''Daugel krito sūnų''

142

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

juozas luksa, partizanai, berods taip vadinasi, dar kietesne. ten fruktas buvo, kazin ar toki dabar besurastum lietuvoj, dabar zmones islepe, isskyde.....  duodavo jie ten malku tvarkingai  tarybinei armijai. ...  labai idomiai aprasyta viskas, o dar kai tikri faktai...  juk filmai tikrais faktais, man tai asmeniskai geriau ziurisi

143 (2016-11-03 00:03 отредактировано Anna)

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Praeitų metų atradimas - Šantaramas
Iš senųjų fantastinių - Miestas
Iš vadinamųjų dvasinių (kurias kai kurie "dvasingieji" vadina pernelyg paprastomis) - Du gyvenimai
Iš skirtų moterims - Bėgančios su vilkais
Iš lietuvių autorių - Baltušis
Ilgus metus - Narcizas ir Auksaburnis, Stiklo karoliukų žaidimas (suprasti beveik neįmanoma, bet Hesės kūryba - it kalnų oras)
iš istorinių romanų - Mikos Waltari kūrybai sunku prilygti, nors pats pateikimas kartojasi, bet vis tiek - pagarba pagarba pagarba ir daug istorinių žinių
Truputį kitaip pažvelgti į savęs susireikšminimą - Kastanedos tomai (deja, daug kas ieško kažkokių būdų valdyti pasaulį ar pan. ir savo noru kraustosi iš proto)
Už širdies griebia - Dostojevskis

O tarsi grįžti namo - Kuperio Medžiotojas

p.s. galit užmėtyti akmenimis, bet Mažasis princas - niekad nepatiko. Nors cituoti ir manipuliuoti - patogus, sutinku smile

144

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Puiki knyga - Thomas Mann " Der Zauberberg " (T.Manas  "Uzburtas kalnas" )

145

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Glen Cook - Black Company

146

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Hugo - Vargdieniai smile

147

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Aš pati skaitau įvairias knygas, va mano sūnui, kuris šiaip neskaito nieko labai patiko D. Rekio "Viską susapnuoti dar kartą" pasaka.

148

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Robin Sharma, pati pirmoji ir geriausia knyga kokia teko skaityti. Grožinė literatūra, apie gyvenimo prasmę. Ir priverčianti įdomiai susimąstyti smile

149

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

o gal kas turi siemet isleista ''pragaro angela''? nupirkt niekur nebeimanoma.. visa protinga literatura jau perskaiciau, dabar vel patrauke ant hipiu, keruaco ir kitokios beprasmybes smile

150

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Vis kažką skaitau, taip buvo nuo vaikystės. Mėgstu labai pasinert į knygų pasaulį. Įsivaizduot veikėjus, įsilaust į beribį rašytojo fantazijų pasaulį. Praeitą savaitę perskaičiau dvi knygas, padariusias milžinišką įspūdį :
Amy Tan "Malonumų rūmai" ir Marko Lawrence'o Schrado knygą „Vodkos imperija: alkoholis, valdžia ir politika Rusijoje“. Rekomenduoju šventėms tokiems vienišiams, kaip aš pasinert į kurtizanių pasaulį Kinijoje. Arba tiesiog pasidomėt, ką rašo garbus Harvardo mokslininkas apie degtinės atsiradimą ir vartojimo ne-kultūrą Rusioje ir ne tik. Smagaus skaitymo.:::010

151

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Man kol kas nepalieka lygių Lawrence Durel "Aleksandrijos kvaryetas" . O G. G. Markesas, su savo "Šimtas metų vienatvės  yra nepakartojamas. Taip pat ir kiti jo kūriniai.

152

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Aš kaip tik šiandien pirkau Rumi knygą "Meilės ir išminties knyga". Ten labai daug eilių. Vien eilės.

153

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Jurijus Nikulinas-Beveik Rimtai

154

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Rumi cituoja daug autoriu savo kuriniuose. Ar versta is orginalo ar is kitos kalbos ir kas vertejas? :::008

155

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Kiekviena knyga iš esmės yra vadovėlis. Jei norite lavinti humoro jausmą, skaitykit Juozuką(Erlicką), jei norit į bet kokį reiškinį pažvelgti kitu kampu, skaitykit S.Parulskį. Tik negaiškit laiko skaitydami grafomanų, kurių dabar apstu, rašliavas. Kai 20metų mergaitė garsiai šūkauja, kad turi ką pasakyti........... Šiaip visiems sėkmės skaityme.Tai reiškia, kad "nenubukote", esate mąstantys žmonės.

156 (2019-08-11 10:56 отредактировано Evaldas)

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Vienos knygos neišskirčiau. Mėgstu fantastines ir nuotykių knygas, dar nuo pradiniu klasių viena įsimintiniausių knygų galvoj išlikus "Helberio Fino nuotykiai" visgi kaltinu mokytojus, kad laiku nenukeipė kita linkmę ir turėdavom skaityt didžios klasikos knygas big_smile Taip ir prasidėjo su Dracula, Frankenšteinas, Nematomas žmogus, Mobis Dikas, Robinas Hudas ir t.t. Šiuo metu pradėjau skaityt Witcher,  kadangi internete vis girdžiu tiek daug gerų atsiliepimų. O kalbant apie lietuviškas knygas labiausiai įsiminė Vytauto Račicko "Zuika padūkėlis".

157

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

ziauriai patariu Mark'o Manson'o ,,Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto'' - kazkas wow!!

158

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Autobiografija, Richard Branson - "Nekaltybės praradimas"

159

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Juozas Erlickas tongue tongue PRISIMINIMAI smile smile Mldc Pasakojimas JOO Pacioo Patirtis big_smile tongue tongue AUTOGRAFAS

160

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

daug Kingo knygų