181

Re: visureigiai

Anna пишет:
gedukas пишет:

Griztant prie gelentvageno mersedeso o tiksliau prie akmens pakelimo jis yra kiekvieno dziperio svajone todel geriau apie ji gerai arba nieko cia kaip apie mirusius sveikesnis busi.Beje jis jau mires ir yra nes negali ketvirti amziaus nieko nekeiciant gaminti ir imti tokius pinigus kad net kvapa uzgniauzia.
Prie moterisku auto griztant tai gali buti bet katra audi,nissan juke nors man jis nepatinka.ir aisku zinoma prancuzu pezo na dar volvo.

tai taip išeina, kad džiperių svajonė man graži? smile
žinote, neskirstau automobilių į vyriškus ir moteriškus, kažkaip man neišeina...

jisai svajonė todėl kad kaina jo neikandama kiek yra zmoniu ant tetos marijos žemes galinčiu atiduoti 150 tukstančiu tam kad su juo galėtu vieškeliais trankytis arba bekelėje murkdytis.Netgi 15-20metu senumo kainuoja tiek kiek naujas toyota hilux arba puse landcruizerio iseina.neskaitant kad jo eksplotacija ohoho kiek kainuoja.Todėl tai tik svajonė ir lieka.

182

Re: visureigiai

Marina,
paprasčiausiai jums neteko Lietuvos lauko keliais važiuoti po liūčių ar žiemą. O tie, kas nori su mašinomis grybauti ir rėkauti miške - patikėkite, tam nereikia jokių visureigių, samanomis puikia važiuoja bet kuri mašina

183 (2017-04-24 08:43 отредактировано Marina ll)

Re: visureigiai

Jeigu alternatyvos nera, tai zinoma, bet 
pieno bidonus vezioti ar pns.yra ir kitokios technikos. Ko ten tais laukais ir kemsynais bastytis, nebent girininkai, vienas kitas mokslininkas- gamtininkas, zemetvarkininkai. Medziotojus as isvis ignoruoju, man jie nesveiki...
Tikrai neteko buti tokiuos keliuos...:::008
O siaip mano mastymas toks, kad daiktas tarnauja zmogaus gerovei, o ne atvirksciai ir, jeigu as investuoju i daikta, tai turi buti graza ir pelnas bet kuriuo atveju, net ir su prestizu susije dalykai turi buti naudingi...

184

Re: visureigiai

Kadangi esu nesveikas pagal jūsų vertinimo skalę bet jums galiu tik pritarti  kuo. Rimtesnė mašina tuo toliau iki traktoriaus.

185

Re: visureigiai

manau, kad reikia laikytis aukso vidurio - kaip nuobodu visą laiką skaičiuoti daikto teikiamą naudą. Grožio ir malonumo nauda - nevertintina, ji jaučiama. Tad labai gerai, kad yra žmonių, kurie gali sau leisti pirkti gražius daiktus vien dėl malonumo ar dėl prestižo.
Žinoma, reikia realiai vertinti savo galimybes.
O šiaip tai aš asmeniškai nematau skirtumo, kur žmonės savo malonumui leidžia pinigus - jautienos kepsniams iš JAV, vienetinei prancūziškų modelio namų suknelei, brangiam džipui, poilsiui Himalajuose ar labdarai.

186

Re: visureigiai

Taip, as irgi tolerantiska. Tiesiog pasisakiau apie save:::008

187

Re: visureigiai

Irmis пишет:

Oho kai prisizodziavot jus cia smile O ka manot apie rusiska metalo gabala Nivute vadinama kazkada darbiniu arkliuku ?? big_smile

o štai šią nuostabią mašiną teko vairuoti. neapsakomai smagi. nors žvyrkely tai teko nekartą pasimelsti - aš ne vyras ir valdyti nemoku tokių žvėriukų :-)

188

Re: visureigiai

Su niva išmokau vairuoti tai pirmas mano automobilis prisiminimai puikus nekalbant apie tai kad tai pasirodo buvo pirmasis Suv klasės automobilis pasaulyje.

189

Re: visureigiai

laukiam Marinos įspūdžių, apie Nivą, kad ir apie tai, kokie šaunūs vaikinai ją su Niva vežiojo:-)

190

Re: visureigiai

Jus padykusi Anna. Man sis automobilis kaip ir vad. Viliukas - baisus...:::008
Esu lb.atsilikusi, nes technika visiskai nedomina. Svarbiausia man automobilyje svara ir jokiu ten kvepaliuku- smirdaliuku, nuo ju bloga...
Man grazu ziureti i motociklus. Daug nikelio ir sedi grazus, stambus, jeginiai vyrukai. Zinoma, kai nulipa ir nusirengia, tai jau ir ne visi tokie jeginiai...Bet ivaizdis...O parpimas, karkimas...Buciau jaunesne, tai gal ir susigundyciau...

191

Re: visureigiai

Anna пишет:

laukiam Marinos įspūdžių, apie Nivą, kad ir apie tai, kokie šaunūs vaikinai ją su Niva vežiojo:-)

:::008

192

Re: visureigiai

Marina, matote kokios mes skirtingos. Man mašinos patinka tokios kokie ir vyrai patinka. Jos turi būti patikimos, tvirtos, stiprios, randančios išvažiavimą iš bet kokios situacijos, kuriose sėdėdama jautiesi tarsi šalia paprasto nuoširdaus linksmo draugo. Na, o mašina, kuri tik tvarkinga ir tinkama važinėti po miestą - jau ne man... Nes pakliuvusi į kelią be asfalto, netekusi galimybės naudotis puikiu aptarnaujančiu personalu, tokia mašina iškart savo vairuotoją palieka vieną lietuje ir purvyne smile
nesu miesto priešininkė, bet... gyvenimas dažnai įneša savo korekcijas ir mėgsta žmones išmesti iš patogaus asfaltuoto kelio ir modernių servisų. todėl geriau šalia turėti ne iščiustytą, bet silpną mašiną, o kad ir viliuką - vieną iš gražiausių mašinų mano akims smile
be abejo, tai nereiškia, kad kartais nevertinu grožio ir galimybių kai kurių gražuoliukų ryškiomis spalvomis, ypač jei jie iš tiesų galingi smile

193

Re: visureigiai

Man jau taip susikloste gyvenime, kad pasikliauju visur tik savimi...ir viesu transportu...Tokia vienisa vilke, bet , jeigu isimyliu, tai sunkiai atstoju...:::008
Prastais keliais, jeigu vaziuoju, tai tik su lb.patikimu zmogumi, viena...niekada.

194

Re: visureigiai

motociklai - kam jie gali nepatikti smile o jei dar su vejeliu kas nors pavezina - pasaka. bet cia jau ne visureigiu tema, nors geram motociklininkui jo zirgas yra tikras visureigis smile

195

Re: visureigiai

Buvo malonu pabendrauti, Anna ir ir Ko. Linkiu visokiariopos sekmes...:::008

196

Re: visureigiai

va, man gražus tas paprastas juodas nedidelis kairėje (nežinau, kaip vadinasi)
http://media.autoblog.it/j/jee/jeep-renegade-1-6-multijet-prova-consumi/th/jeep-renegade-53.jpg

197 (2017-05-02 17:35 отредактировано gedukas)

Re: visureigiai

na ka aš žinau panašus i  jeep wrangler arba koks nors brolis čiurka.

198

Re: visureigiai

Bekeles ar Anuskos ? :::008

199

Re: visureigiai

Yra ta anuska adekvati ir geidžiama.Reikia tik gražiai  parašyti.

200

Re: visureigiai

Matyt bernaiti koki pakabino, kad foruma apleido. Arba jai jau nusibodo. Likau vos ne viena pusiausvyrai palaikyti...:::008