41

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Is kur cia man zinoti tokius dalykus...:::008

42

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Padeda tik mintys, ir dar kartą mintys. Arba labai gašlios arba labai ilgesingos, arba tiesiog labai stiprus  fizinis poreikis. Visokie lubrikantai, žaisliukai - niekis.

43

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

ANZELMAS пишет:

Susirsk protingą vyresnį patyrusį vyrą ,padarys erotinį masažą ir daves iki orgazmo...

44 (2018-09-04 17:05 отредактировано Sulamita)

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Yra toks mistinis dalykas Meile.
Galima naudoti naturalu pakaitala Geisma.
Problema - abu sie dalykai turi buti abipusiai :-)

45

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Pritariu, kad tai, kas verda galvoje, turi nemažai įtakos. Nežinau dėl meilės, nes, manau, net ir nemylint žmogaus galima patirti stiprių pojūčių lovoj (prašau neužsipult manęs dėl šito) smile Be abejo, įgudusi kita pusė irgi neprošal big_smile

46

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Galima nemylint patirti orgazma. Nustokit tas skaistuoliu nesamones su meile meile, nes skamba kaip sektantu nusikalbejimai.

47

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

aisku, kad galima, bet mylint intensyviau...o po mazo kivirco, susitaikius.... dar intensyviau big_smile

48

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Eugis пишет:

Galima nemylint patirti orgazma. Nustokit tas skaistuoliu nesamones su meile meile, nes skamba kaip sektantu nusikalbejimai.

Manau lb.individualu. Koks ten orgazmas be abipusės bent jau simpatijos, nebent iš baimės ar dėl pririšimo suvaidina.

49

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Laimute пишет:

aisku, kad galima, bet mylint intensyviau...o po mazo kivirco, susitaikius.... dar intensyviau big_smile

Po kivirčų aš darau pertrauką seksui. Jokio poreikio, kad ir susitaikius.

50

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Gerutė пишет:
Laimute пишет:

aisku, kad galima, bet mylint intensyviau...o po mazo kivirco, susitaikius.... dar intensyviau big_smile

Po kivirčų aš darau pertrauką seksui. Jokio poreikio, kad ir susitaikius.

vadinasi, Gerute, sunkiai atleidi... arba giliau izeista buvai, nei atrode paciai.

51

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Laimute пишет:
Gerutė пишет:
Laimute пишет:

aisku, kad galima, bet mylint intensyviau...o po mazo kivirco, susitaikius.... dar intensyviau big_smile

Po kivirčų aš darau pertrauką seksui. Jokio poreikio, kad ir susitaikius.

vadinasi, Gerute, sunkiai atleidi... arba giliau izeista buvai, nei atrode paciai.

Gali būti.

52

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Tetos, jus vel ziurite su tokiu poziuriu - seksas tik is meiles, seksas tik po vestuviu, nekaltybe tik tam vieninteliam. Nors taip istikkruju nera. Seksas yra is meiles, arba nebutinai is meiles, nes jos gali ir nebuti. Nuotykiai, seksqas uz pinigus, juk ten meiles nera. Vaidyba cia prie ko? Kai vyras gerai padaro savo darba, tai ir be meiles tas orgazmas bus patirtas. Svarbu kaip atlieki. Nemanau, kad jus tetos patirtumet orgazma jei jusu koks kavalierius su kuriuo tariama meile, bet vos puse papo pamates jau baigtu i kelnes pasakytumet, kad patyret orgazma.

53 (2019-02-19 09:18 отредактировано Gerutė)

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Berniuk, Eugi. Orgazmas be meilės gal tokius ir veža. Žmonės skirtigi, neniveliuokit visų pagal savo dar gana ribotą ir primityvų visko supratimą. Nuotykiai nuotykiams nelygūs, o ištvirkavimas ne visiems priimtinas. Save gerbiantis žmogus, vyras ar moteris, gerbia savo kūną ir lytiškumą ir bet ko neįsileidžia. Žmogus ne priemonė , o tikslas. Kitaip depresijos ir destrukcija ir nelaimingų žmogelių gamyba...Tada svaigalai, kvaišalai ir dugnas...
Mūsų kavalierius baigia į kelnes, bet po kiek laiko, kai pamato kitą papą ir vėl atsigauna. Nesijaudink. Kai būsi mūsų amžiaus ir nebūsi dar išsitaškęs, pats įsitikinsi. Sėkmės.

54

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Kokius tokius? Prie ko cia asmeniskumai? Prie ko cia as? As tiesiog nuomone parasiau. Ribotas visko supratimas pas jus, ne pas mane. Man kaip laisvam, neturinciam antrosios puses orgazmas gali buti ir is meiles, ir be meiles, taip pat yra ir merginoms. Kur matote istvirkavimus? O siaube, dar viena sovietinio mastymo vienuole. Kokie dar svaigalai, kvailsalai? Jus teta gal pati apsvaigusi? Seksas yra gerai kunui, emociniam stabilumui, gera slapimo takams, nuo nervu. Na gal jums ir 10 metu be sekso gerai, nesistebiu kodel piktai reaguojate i mano komentarus. Pakomentavo ir pabego iskart, tipine nelaiminga senmerge big_smile Gal susirupinkit savimi tetule, nes net skaityti ir diskutuoti nemokate. Stai butent ka ir daro sekso nebuvimas moteru gyvenime, jos tampa tokiomis kaip Gerute.

55

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Pasimetusi пишет:

Sveiki, gal kasnors zinote ar yra kokiu lubrikantu ar nezinau kremuku ar ko, kad galetu padeti pasiekti orgazma merginai? ;///

štai toks buvo temos autorės klausimas smile

56

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Sulamita пишет:
Pasimetusi пишет:

Sveiki, gal kasnors zinote ar yra kokiu lubrikantu ar nezinau kremuku ar ko, kad galetu padeti pasiekti orgazma merginai? ;///

štai toks buvo temos autorės klausimas smile

:::024:::024:::024

57

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Eugis пишет:

Kokius tokius? Prie ko cia asmeniskumai? Prie ko cia as? As tiesiog nuomone parasiau. Ribotas visko supratimas pas jus, ne pas mane. Man kaip laisvam, neturinciam antrosios puses orgazmas gali buti ir is meiles, ir be meiles, taip pat yra ir merginoms. Kur matote istvirkavimus? O siaube, dar viena sovietinio mastymo vienuole. Kokie dar svaigalai, kvailsalai? Jus teta gal pati apsvaigusi? Seksas yra gerai kunui, emociniam stabilumui, gera slapimo takams, nuo nervu. Na gal jums ir 10 metu be sekso gerai, nesistebiu kodel piktai reaguojate i mano komentarus. Pakomentavo ir pabego iskart, tipine nelaiminga senmerge big_smile Gal susirupinkit savimi tetule, nes net skaityti ir diskutuoti nemokate. Stai butent ka ir daro sekso nebuvimas moteru gyvenime, jos tampa tokiomis kaip Gerute.

Nežinojau, kad mes pažįstami. :::037

58

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Eugis пишет:

Tetos, jus vel ziurite su tokiu poziuriu - seksas tik is meiles, seksas tik po vestuviu, nekaltybe tik tam vieninteliam. Nors taip istikkruju nera. Seksas yra is meiles, arba nebutinai is meiles, nes jos gali ir nebuti. Nuotykiai, seksqas uz pinigus, juk ten meiles nera. Vaidyba cia prie ko? Kai vyras gerai padaro savo darba, tai ir be meiles tas orgazmas bus patirtas. Svarbu kaip atlieki. Nemanau, kad jus tetos patirtumet orgazma jei jusu koks kavalierius su kuriuo tariama meile, bet vos puse papo pamates jau baigtu i kelnes pasakytumet, kad patyret orgazma.

Eugi, o Tu ar nenoretum, jog mergina tik Tau, kaip vieninteliam, savo nekaltybe issaugotu ir tik Tau ja atiduotu?
kas mane asmeniskai liecia, tai as nesureiksminu tiek orgazmo, kad vien del jo uzsiimciau seksu. kam svarbus tik orgazmo pasiekimas, ar tai sveikatos sumetimais ar hormonams nuraminti, galimybe yra masturbuotis. tada neskauda niekam sirdeliu, ne gimsta "atsitiktinukai"...ligos isvengiamos ir t.t

59

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Laimute пишет:
Eugis пишет:

Tetos, jus vel ziurite su tokiu poziuriu - seksas tik is meiles, seksas tik po vestuviu, nekaltybe tik tam vieninteliam. Nors taip istikkruju nera. Seksas yra is meiles, arba nebutinai is meiles, nes jos gali ir nebuti. Nuotykiai, seksqas uz pinigus, juk ten meiles nera. Vaidyba cia prie ko? Kai vyras gerai padaro savo darba, tai ir be meiles tas orgazmas bus patirtas. Svarbu kaip atlieki. Nemanau, kad jus tetos patirtumet orgazma jei jusu koks kavalierius su kuriuo tariama meile, bet vos puse papo pamates jau baigtu i kelnes pasakytumet, kad patyret orgazma.

Eugi, o Tu ar nenoretum, jog mergina tik Tau, kaip vieninteliam, savo nekaltybe issaugotu ir tik Tau ja atiduotu?
kas mane asmeniskai liecia, tai as nesureiksminu tiek orgazmo, kad vien del jo uzsiimciau seksu. kam svarbus tik orgazmo pasiekimas, ar tai sveikatos sumetimais ar hormonams nuraminti, galimybe yra masturbuotis. tada neskauda niekam sirdeliu, ne gimsta "atsitiktinukai"...ligos isvengiamos ir t.t

Būtent.
Beje yra toks pasakymas "Aukštieji jausmai"...Žinoma tai ne robotams ir ne lėlėms. Kas turi ausis, teklauso, nors čia tiktų labiau - akis, teskaito.

60 (2019-02-19 14:11 отредактировано Eugis)

Re: kazko kas padetu pasiekti orgazma ?

Nekaltybes jau praranda dar tik pradejus lytiskai bresti. Be to, nekaltybe negarantuoja, kad toji mergina bus su vaikinu visada kartu, kad ji pati bus istikima to negarantuoja.
Seksas nebutinai del orgazmo,nes nevisada jis patiriamas, o tam buna daug priezasciu.
Masturbacija ir sekas skirtingi dalykai. Masturbacija skirtinga poveiki turi, be to, tai nera taip aktualu tiems, kas turi seksualines patirties.
Atsiktinukai gimsta kai neskaito sargiu ir kontracepciju galiojimo datu.