261

Re: Lietuviai UK

Shotton

262

Re: Lietuviai UK

Bristol Baths Birmingham Brigwater Westo-super-mane Tauton swindon ir kiti aplink Bristoli miestai. Paneles parasykit. smile

263

Re: Lietuviai UK

Ar kas is Jusu nori pokyciu, bet nezino nuo ko pradeti, kur kreiptis, neturi pazystamu, motyvacijos? Nusprendziau padeti kazkam igyvendinti savo tikslus, gyvenu UK, galeciau apgyvendinti zmogu kuriam laikui pas save ir ne tik padeti rasti bet koki darba, o padeti pasiekti tai ko zmogus visad norejo, bet mane, kad tai nepasiekiama/neimanoma.

264

Re: Lietuviai UK

Aliukas, 24 пишет:

Daugiausia lietuviu Peterbore.. big_smile

drysciau paneigti big_smile

265

Re: Lietuviai UK

Atsiprasau? zmoniu normaliu UK yra. Ir su ziburiu nereiktu labai jau ieskoti. Paprasciausia geri zmones is lietuvos nukencia per tuos idiotus lietuvius kurie nemoka nieko kito kaip tik pasinaudoti zmonemis,
ir po tokiu nutikimu geresni zmones nutaria sleptis. Is nuosavos patirties kalbu, manim pasinaudojo pernelyg daug kartu...

Gerietis пишет:
lili, 29 пишет:

zmones uk yra ziaurus,begalinis pavydas baigia pasmaugti,toks jausmas,kad is lietuvos isvaziavo,tik tie kurie neturi jokio intelekto,,,liudna:(

deja bet faktas ten sutikti kuris turi smegenu yra labai retas atvejis dazniausiai alkoholikai narkomanai ten is lietuvos sutiksi nei koki normalu zmogu, nors yra ir normaliu tik ieskoti kaip su ziburiu reikes big_smile rasau is patirties big_smile

266

Re: Lietuviai UK

Londonas!

267 (2018-04-04 10:36 отредактировано Aiste)

Re: Lietuviai UK

Sveiki, Ar jums neliūdna Anglijoje? Aš mėgstu kartais pasiskaityti apie Lietuvos aktualijas. Yra toks aktualijų blogas, kurį šiuo metu skaitau

http://www.manovisuomene.lt/category/aktualijos/

. O ką jūs skaitote? Ar dar domitės Lietuva?

268

Re: Lietuviai UK

Aiste пишет:

Sveiki, Ar jums neliūdna Anglijoje? Aš mėgstu kartais pasiskaityti apie Lietuvos aktualijas. Yra toks aktualijų blogas, kurį šiuo metu skaitau

http://www.manovisuomene.lt/category/aktualijos/

. O ką jūs skaitote? Ar dar domitės Lietuva?

269

Re: Lietuviai UK

Dauguma lietuvių uk yra besmegeniai. Kalbantys rusiškai. Ie bandantys nutempti už save geresnius nes negali patys pakilt... Aišku ne visi. Bet 80-90% tokie. wink

270

Re: Lietuviai UK

Tony пишет:

Dauguma lietuvių uk yra besmegeniai. Kalbantys rusiškai. Ie bandantys nutempti už save geresnius nes negali patys pakilt... Aišku ne visi. Bet 80-90% tokie. wink

deja bet pritariu jums. Taip ir yra. Tik del kalbanciu rusiskai klisti. Yra daug lietuviu is visokiu kaimu kalbanciu tik lietuviskai ir nemokanciu jokios kitos kalbos. Ir dar emigrantai labai daug geria ir vagia. O moterys geria ir paleistuvauja. Na del procentu gal pamazinciau gal apie 70% tokie. Bet siaip Anglijoj galima sau gera gyvenima susikurti tik reikia kuo greiciau atsiriboti nuo tos aplinkos tempiancios tave zemyn