41

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

man labai patinka ši pažinčių svetainė. Taip pat dar esu narys www.*******.lt pažinčių svetainėje, ten irgi neblogai, varau per abi, reikia rasti antrą pusę. Merginos, ko jūs ieškot?

42

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Paslaptis пишет:

P.S. Man lb.patinka žodis " kliedėti"...gal nuo "klie" ir "dėti"...:::008
Drįstu teigti, jūs karštas vyrukas, tamsta Renaldai...

Neklystate dėl karščio. Tik jis suvaldytas. Pasireiškia tik tada kada to tikrai reikia.

43

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Saulė пишет:

Nuomonė apie šią svetainę? Pirmą kartą esu Pažinčių portale ir tokios įvairialypės publikos-moraline, socialine ir pan. prasme dar nesu mačius. Kažkokia "jerunda"

O naujas veidas... Tą jerunda ir yra įdomi, nes pilna įvairovės. Čia žmogus gali atsiskleisti įvairiai. Aišku jeigu jis yra atviras ir bendrauja atvyrai. smile

44

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Konstantinas пишет:
Saulė пишет:

Nuomonė apie šią svetainę? Pirmą kartą esu Pažinčių portale ir tokios įvairialypės publikos-moraline, socialine ir pan. prasme dar nesu mačius. Kažkokia "jerunda"

o tau vienlype publika yra geresne?
kokia visuomene tokia ir publika cia tas pats kaip iseiti i gatve ten irgi sutiksi ivairiu zmoniu

:::035

45

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Anna пишет:
Saulė пишет:

Nebent Savanorių pr. ar Naujininkai

labai įdomu būtų išgirsti, kur yra rinktinė vienalytė publika smile gal Didžiojoj su tais naglais pinigų reikalautojais? smile

Kartais atrodo kad šitame forume lankosi rinktinė vienalytė publika big_smile Rinktinė todėl kad tik penki ar šeši žmonės dažniausiai čia  blaškosi. big_smile Žodį" vienalytė" galima traktuoti įvairiai. Nuo vienos lyties, iki sampratos apie vienodai mąstančius asmenis. Deja. Čia tikrai ne vienalytė publiką. Būna kad tarpusavi ir apsikandžioja neskaudžiai. O pinigų čia niekas nereikalauja smile Čia laisvas pasirinkimas. Nori moters, tai nusitek išlaidoms. smile Moteris jeigu nori vyro, jokių problemų. Problemos gali būti tik vėliau. smile

46

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Konstantinai, esi zinovas, suorganizuok forumo damoms pazintine naktine ekskursija kurnors po eisiskiu plento ar zuikines rajonus, sutiks tokiu personu. kokiu net cia nebuna.. gaila, kirtimu taborus paskutine savaite beveik sugriove, mano galva, tai istorinio paveldo naikinimas

47

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Saulė пишет:

Nebent Savanorių pr. ar Naujininkai

is kur pati busi kad taip pasikelusi?)

48

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Deividas пишет:

man labai patinka ši pažinčių svetainė. Taip pat dar esu narys www.*******.lt pažinčių svetainėje, ten irgi neblogai, varau per abi, reikia rasti antrą pusę. Merginos, ko jūs ieškot?

merginos irgi per visas svetaines varo tai tas pats gaunasi) *******.lt tos pacios anketos kabo o paskui merginos dar priekaistauja kad per du tinklapius joms rasai) as tai per 5 varau: *****.ru  *********.lt ieskok.lt *******.lt ir *******.lt   
ir visur tas pats) cia kazkas skundesi kad merginos seksa uz pinigus siulo tai kitur tokiu pasiulimu dar daugiau. ieskokas dar padoriai atrodo o kitur isvis kaip viesnamis

49

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Antanas Patamsis пишет:

Konstantinai, esi zinovas, suorganizuok forumo damoms pazintine naktine ekskursija kurnors po eisiskiu plento ar zuikines rajonus, sutiks tokiu personu. kokiu net cia nebuna.. gaila, kirtimu taborus paskutine savaite beveik sugriove, mano galva, tai istorinio paveldo naikinimas

as jau issikrausciau is vilniaus ir jau daug ramiau gyvenu todel seniai praeityje tie laikai kai merginoms ekskursijas po naktini miesta organizuodavau) tai galiu uzleisti jums sia veikla ir galit pavezeti Saule nakti po miesta kad pamatytu vienalype publika

50

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Ta Saulė per savo gyvenimėlį yra prisižiūrėjus tikrai įvairios publikos. O čia įsivaizdavau, kad galima susirasti žmogų pagal interesus, susitikt prie kavos, pabendraut apie gyvenimo esmę ir prasmę. Bet tie senukai dar neršti nori....Tiek to.
Radau vakarais įdomesnį užsiėmimą-žaidžiu strateginius kompiuterinius žaidimus, nors loginį mąstymą lavina. O čia tik vyksta smegenų plovimas....

51

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Saulė пишет:

Ta Saulė per savo gyvenimėlį yra prisižiūrėjus tikrai įvairios publikos. O čia įsivaizdavau, kad galima susirasti žmogų pagal interesus, susitikt prie kavos, pabendraut apie gyvenimo esmę ir prasmę. Bet tie senukai dar neršti nori....Tiek to.
Radau vakarais įdomesnį užsiėmimą-žaidžiu strateginius kompiuterinius žaidimus, nors loginį mąstymą lavina. O čia tik vyksta smegenų plovimas....

as irgi zaidziu kompiuterinius zaidimus ir dar forexe prekiauju ir viena aki i foruma uzmetu gal kokia moteris ka parase) o kuom mes tau prasti pasnekovai ka su mumis negalima apie gyvenima pabendrauti?) nors gyvenimo budai ir gyvenimo esmes supratimas pas visus skirtingas

52

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

stengiuosi jokiais būdais nelavinti loginio mąstymo, kad nesugriūtų iliuzijos apie pasaulį ir žmones smile

53

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Manau, kad dėl iliuzijų ir gadinamės sau gyvenimą, bent man taip atrodo. Turiu omeny tik meilę-emocijas, jausmus... O bendrauti galiu su visais ir įvairiom temom. Tiesiog atrodo, kad vyresnis žmogus-išmintingesnis, o antra-su vyrais, kaip besakytum, vistiek maloniau plepėt

54

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Čia, forume, galima plepėt į valias su įvr.amžiaus žmonėmis...:::528

55

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

kuo toliau vystosi skleroze, uzsimirsta kas buvo blogo. prarasdamas dantis supranti, kad gyvenime svarbiausia ne maistas. kai ziuri i senutes, del kuriu kazkada prarasdavai prota, supranti, kad neverta per daug uzsiciklinti ant moteru.sanariu  skausmas primena, kad nera del ko begioti ir pergyventi. progresuojantis klausos praradimas vercia dazniau patyleti ir vaidinti susimasciusi.  stai taip su amzium ateina tai, ka aplinkiniai vadina ismintimi..
prasau atleisti, nelabai kokybiskas laisvas vertimas :::010

56

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Viskas dėsninga, p.Antanai Patamsi...Vieni nueina, kiti ateina...Jeigu grūdai jau pasėti ir derlius nuimtas, tai belieka Saulėlydžio romantika...:::008

57

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Protas . tai dar ne išmintis. Tai platesnė sąvoka.

58

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Seip tai cia senmergiu kurios dar neapsisprende ir nezinia ar apsispres sau

59

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

O aš manau (kiek čia teko sutikti) , daugiau vedusių vyrų vietelė, kurie sugeba dar per pietų pertrauką pasismaginti. Laisvų ir turinčių moralines vertybes-vienetai

60

Re: Kokie jusu ispudziai sios svetaines ?

Saulė пишет:

O aš manau (kiek čia teko sutikti) , daugiau vedusių vyrų vietelė, kurie sugeba dar per pietų pertrauką pasismaginti. Laisvų ir turinčių moralines vertybes-vienetai

as laisvas nevedes ir be vertybiu)