1

Тема: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Nejau visoms tik ir norisi , o ne sekso . Esu daug galvojes apie ta , ir supratau kad joms daznai reikia patogumo tokio , kad jaustusi patogai su vaikinu ir tiek kad pasimyletu o ne rimtu santykiu , juk negali buti kad 99 procentai merginu nori tu rimtu santykiu , juk kai prisigeria jos juk negalvoja kaip cia susirasti rimtu santykiu , nes jos tada pasijaucia patogiai ir stiprai

2

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Kai prisigeria...Gėda net skaityt, o jau ką kalbėt apie tokius dalykus rašantįjį...Prisigerti, tai reiškia apnuodyti savo smegenis, o apsinuodijęs žmogus nėra mąstantis ir protingas. Tik paskutinis pašlemėkas, - ė  naudojasi apsvaigintu žmogumi...Vos ne nekrofilija...Fui ! :::528

3

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Erikas пишет:

Nejau visoms tik ir norisi , o ne sekso . Esu daug galvojes apie ta , ir supratau kad joms daznai reikia patogumo tokio , kad jaustusi patogai su vaikinu ir tiek kad pasimyletu o ne rimtu santykiu , juk negali buti kad 99 procentai merginu nori tu rimtu santykiu , juk kai prisigeria jos juk negalvoja kaip cia susirasti rimtu santykiu , nes jos tada pasijaucia patogiai ir stiprai

ne..tikrai ne visos nori rimtu santykiu. nors ir rimtu santykiu be sexo nebuna, bet jos gal nori visko, ne tik sexo. su girtomis geriausia nesimyleti… pagulgyk , apklok ir mars i savo lovyte...bus geriau abiems wink

4

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

O jei abu girti - tada tinka? Juk visai malonu.

5

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Valdas пишет:

O jei abu girti - tada tinka? Juk visai malonu.

nezinau...zinau tik, kad tai butu netikras malonumas. svaigulio itakojamos emocijos...saves apgavimas.

6

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Valdas пишет:

O jei abu girti - tada tinka? Juk visai malonu.

Kol vaikais būnam darom , kas malonu, kai subręstam, darom , kas teisinga....:::008

7 (2018-09-01 18:45 отредактировано Valdas)

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Kaip tai netikras? Viskas maloniai tikra. Juk taip įdomu, nei vien blaiviems. Vaikai, ne vaikai - visai čia ne prie ko. Čia tiesiog kaip kitaip galima mylėtis. Ir seksas - kitoks. Man tai taip patinka. Savijauta visai kitokia. Galima pasirinkti apsvaigimo dydį ir tuo mėgautis. Juk vistiek su tuo žmogum, su kuriuo gera. Kai myliesi dar neprabudęs, visai mieguistas, ar kai labai ima miegas - irgi kitokia būsena, bet ji maloni.

8 (2018-09-01 18:53 отредактировано Laimute)

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Valdas пишет:

Kaip tai netikras? Viskas maloniai tikra. Juk taip įdomu, nei vien blaiviems. Vaikai, ne vaikai - visai čia ne prie ko. Čia tiesiog kaip kitaip galima mylėtis. Ir seksas - kitoks. Man tai taip patinka. Galima pasirinkti apsvaigimo dydį ir tuo mėgautis.

na..jei malonu, tai ok. svarbu, kad tai butu abipusis dziaugsmas. labai svarbu, tuomet, saugus nuo pastojimo sexas.

9

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Rudenė пишет:

Kai prisigeria...Gėda net skaityt, o jau ką kalbėt apie tokius dalykus rašantįjį...Prisigerti, tai reiškia apnuodyti savo smegenis, o apsinuodijęs žmogus nėra mąstantis ir protingas. Tik paskutinis pašlemėkas, - ė  naudojasi apsvaigintu žmogumi...Vos ne nekrofilija...Fui ! :::528

cia turbut nekalba apie tai kaip prisigeria iki samones netekimo

10 (2018-09-01 19:01 отредактировано Valdas)

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Taip. Abipusis malonumas ir saugus seksas.

Taip. Ne iki sąmonės netekimo, nes koks įdomumas, jei nežinai, nesupranti, kas vyksta, ir nieko neprisimeni.

11

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Valdas пишет:

Taip. Abipusis malonumas ir saugus seksas.

Taip. Ne iki sąmonės netekimo, nes koks įdomumas, jei nežinai, nesupranti, kas vyksta, ir nieko neprisimeni.

Puiku. Viel Spaß wink

12

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Danke. wink

13

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Rudene - tai malonu nėra teisinga?

Man tai priminė prezervatyvus Lidl. Yra Classic. Ir yra Joy.

Bet gali būti ir Classic Joy. wink

14

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Valdas пишет:

Rudene - tai malonu nėra teisinga?

Man tai priminė prezervatyvus Lidl. Yra Classic. Ir yra Joy.

Bet gali būti ir Classic Joy. wink

Durex geriausi wink

15 (2018-09-01 19:25 отредактировано Valdas)

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Jo? wink Nesiginčiju.

Žinai, kaip man labiausiai patinka? Kai pas gimdžiusią moterį, yra įdėta varinė (ar kitokia, bet ne hormoninė) spiralė. Tada nereikia nieko, niekur, niekada - ir mylėtis abiems maloniausia bei saugu.

16

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Valdas пишет:

Jo? wink Nesiginčiju.

Žinai, kaip man labiausiai patinka? Kai pas gimdžiusią moterį, yra įdėta varinė (ar kitokia, bet ne hormoninė) spiralė. Tada nereikia nieko, niekur, niekada - ir mylėtis abiems maloniausia bei saugu.

jo, bet tai apsaugo tik nuo nestumo...ir tai ne visada 100%. nuo veneriniu ligu tai neapsaugo .

17

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Taip. Bet ir prezervatyvai neapsaugo 100 procentų, o be jų daug maloniau, ar ne? Ar moteriai gerai ir su jais? Galima išsirinkti žmogų, kuris yra sveikas. Pasitikrinti abiems ar yra sveiki ir tada ramiai mylėtis.

18

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Valdas пишет:

Rudene - tai malonu nėra teisinga?

Man tai priminė prezervatyvus Lidl. Yra Classic. Ir yra Joy.

Bet gali būti ir Classic Joy. wink

Būtent, malonu ne visada yra teisinga...:::528

19

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Valdas пишет:

Taip. Bet ir prezervatyvai neapsaugo 100 procentų, o be jų daug maloniau, ar ne? Ar moteriai gerai ir su jais? Galima išsirinkti žmogų, kuris yra sveikas. Pasitikrinti abiems ar yra sveiki ir tada ramiai mylėtis.

...oi...dabar jie tokie plonyciai...nesijaucia net. zinoma, Tavo varijantas pats patikimiausias, jei abu istikimi.

20 (2018-09-01 19:42 отредактировано Valdas)

Re: Ar tikrai merginoms reikia rimtu santykiu?

Žiūrint kuria prasme 'malonu ne visada yra teisinga'. wink Na, jei žmogus griežtai nusistatęs negerti alkoholio, tada taip. Bet kam to reikia. Kartais - nekenkia.