1

Тема: Marketingas

Sveiki gal yra žmonių kurie dirba marketingo srityje? Susidomėjau šią sfera nuo kuo patartumet pradėt mokytis marketingą?

2

Re: Marketingas

Visų pirma siūlyčiau paskaityti informaciją internete, tai straipsniai ir blogai. Peržiūrėti Youtube filmukus.. O tuomet paieškoti kursų: jų yra begalės, žinoma, daugelis mokami.

3

Re: Marketingas

Man irgi butu idomu, gal yra kokiu tikrai demesio vertu kursu?

4

Re: Marketingas

Geras patarimas peržiūrėti YouTube filmukus, štai vienas jų: https://www.youtube.com/watch?v=s5pD31UWXTg

5

Re: Marketingas

Mano sesuo dirba marketinge, tai kaip supratau, ten dar yra kažkokių krypčių kaip medicinoje. Kas chirurgas, kas šeimistas ir t.t. nuo to ir priklauso alga ir darbo pasiūlymai.

Šiaip ji dirba su viešaisiais ryšiais.... Tai daug streso. Bet turbūt nuo firmos priklauso

6

Re: Marketingas

mums deste marketingo kursa ekonomikos magistranturoje. ir nors daug ka esu uzmirses bet kai kuriuos marketingo dalykus taikau nuosavos imones veikloje. lietuvisku marketingo kursu nerasite tik rusisku ir anglisku. dalykas is tikruju idomus jame yra vietos ir kurybai ir psichologijai ir ivairiu strategiju taikimui.  po marketingo kursu pradedi kitaip vertinti viska kas aplink tave visas reklamas nuolaidas akcijas prekiu pakuotes ir panasiai. is esmes marketingas tai produkto ar ar paslaugos ivedimas i rinka. tik as nelabai suprantu kam marketingistui dirbti samdoma darba jeigu galima sukurti savo produkta/paslauga ir paleisti i rinka ir dirbti ant saves. siaip geras marketingistas ir vadybininkas turi dirbti tik ant saves. jeigu jis ateina samdomo darbo prasyti reiskia blogas marketingistas. ir pirmas klausimas per darbo pokalbi butu: kodel netaikot igudzius nuosavoje veikloje?

7

Re: Marketingas

Konstaninai, turbut juokaiji smile nepaprastai sunku marketinguoti savo produkta. vienam tai beveik neimanoma. be rysiu, kapitalo, reklamos, ivertinimu ,patentu ir, ir t.t...ne kekvienas ta sugeba ir pasirenka kita kelia marketinguoti kitu idejas.