121

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė пишет:
Verso пишет:
Laimutė пишет:

Stoji į verksniukų gretas?
Šaunuoliai vaikinai. big_smile tai paprasčiausias būdas pateisinti save. Žinoma, kas gi daugiau kaltas jei ne merginos, jei jums neįtinka.
Gal laikas būtų atsigręžti į save ir savęs paklausti, kame reikalas, kad net tos pačios šalavos nesikaria tokiems ant kaklų. Liūdna ir truputį gėda.

Kai vyrai sako tiesa- jie verksniukai iškarto? Mum reikia kramtyt, sukande dantys kentet ir imt şiukšles ir but laimingiems šalia purvo? Nenusišnekėk tik, o gina šalavas tik tokios pat

Tai gi tu pats lipi ant tokių. Tik aš nežinau apie kokius tu čia vyrus, sakančius tiesą kalbi. Kur aš ginu tokias? Aš kalbu apie berniukus kurie lipa būtent ant lengvai prieinamų ir paskui dergia jas ir dejuoja, kad nėra rimtų merginų. Nematykit tokių. Praeikit pusę kilometro pro šalį. Kodėl jos jums kliūna jei jūs jų nenorite. Gal reikėtų apsispręsti ko norite prieš tai, kaip tuščiai diskutuoti.
Man, pavyzdžiui, nekliūva blogi vyrai
Aš žinau, kad tokių yra, bet manęs tai nedomina, nes aš su tokiais nebendrauju. Kiekvienam savo.

Tau nekliuva blogi vyrai, nes tau 50+

122

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Einu pažiūrėsiu kiek man metų. Kokia tame sąsaja?  Nesuprantu, ką turi omenyje?

123

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Best In The World пишет:

Moters turtai niekada nerupi vyrams tai dzin.
Senumas - vyresnes negu 25metai nelabai iseina imt, nu bet jei skaisti galim iki 26 pakelt.
Jei stora ir kvaila tai viskas aisku kodel skaisti big_smile

Vyrams 25+ pirmoj vietoj moters turtai, ryšiai - na, viskas, kuo jis gali pasinaudoti...

Nebent jis yra.... na, panašiai kaip Tu rašai, kad visos šalavos, tai aš Tau psakysiu - visi vyrai materialistai. bent tie, kuriuos sutikau aš ir kurie nusiteikč rimteims santykiams,,, Matai, mes abu turima kažką bendro -- pritraukiam ne pačius geriausius egzempliorius iš anos pusės. Tu  juk supranti, kodėl, tiesa? Juk užsidavei SAU klausimą, kur Tavo problema? Jei ne, tai..... Apie ką dar čia diskusijos....

o jei Tau netinka stora ir kavila bei dar visokia kitokia, tai būk atviras - pateik visą sąrašą savybių, kokia turėtų būti Tavo išrinktoji, tada gerai pagalvok, ar Tu jos vertas smile jau vien tai, kad esi šioje svetainėje yra didelis minusas. Toliau - užtektų jai paskaityti Tavo čia parašytus komentarus ir sudie, Bestuk smile

124

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Andre пишет:
Best In The World пишет:

Moters turtai niekada nerupi vyrams tai dzin.
Senumas - vyresnes negu 25metai nelabai iseina imt, nu bet jei skaisti galim iki 26 pakelt.
Jei stora ir kvaila tai viskas aisku kodel skaisti big_smile

Vyrams 25+ pirmoj vietoj moters turtai, ryšiai - na, viskas, kuo jis gali pasinaudoti...

Nebent jis yra.... na, panašiai kaip Tu rašai, kad visos šalavos, tai aš Tau psakysiu - visi vyrai materialistai. bent tie, kuriuos sutikau aš ir kurie nusiteikč rimteims santykiams,,, Matai, mes abu turima kažką bendro -- pritraukiam ne pačius geriausius egzempliorius iš anos pusės. Tu  juk supranti, kodėl, tiesa? Juk užsidavei SAU klausimą, kur Tavo problema? Jei ne, tai..... Apie ką dar čia diskusijos....

o jei Tau netinka stora ir kavila bei dar visokia kitokia, tai būk atviras - pateik visą sąrašą savybių, kokia turėtų būti Tavo išrinktoji, tada gerai pagalvok, ar Tu jos vertas smile jau vien tai, kad esi šioje svetainėje yra didelis minusas. Toliau - užtektų jai paskaityti Tavo čia parašytus komentarus ir sudie, Bestuk smile

Aš nematerialistas, ruriu savo piniga, svetimu neprašau!

125 (2023-09-24 10:04 отредактировано Laimutė)

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Parantu пишет:

Vyrai, vyniokite ant uso, kuom moterys manipuliuoja vyrais.
1. Moteris skundziasi del savo kazkokios padeties, o vyras, kaip stiprioji lytis siekia tokiai padeti. Tai naturalu, bet, kiekvienas, visu pirma galime padeti tik patys sau.
2. Isizeidusi moteris. Parodo, kad kazkas ja tipo iskaudino, tai demonstruoja savo i pute sustatytomis luputemis, o vyras tuoj skuba tokia nuraminti, atsiprasyti.
3. Aplaizymas. Vyrui padovanoja koki niekuti, jusu namuose jums islygina marskinius, pagamina kazka skanaus. Vyrui tai patinka ir tokiai siulo viska, kuom jis tik disponuoja.
4. Primeta iskreiptus standartus. Jokio sekso po pirmo pasimatymo. Seksas tik po vestuviu. Na ir dar daug ko. Patys zinote.
5. Koketes. Jos tai su jumis atydzios, plepios, demesingos, o po kiek tai laiko tarsi atsalo. Vyra tiesiog liuliuoja ant emociniu bangu, o vyrai megsta stabiluma.
6. Uzkelta kaina. Tarsi jos tarpkoji ten kazkas tokio, ka vyras turi uzkovoti kokiomis tai dovanomis, ipatingu demesiu. Blin, paemei prostitute ir ta tarpukoji, tiesiogiai.
7. Apgaulinga sungrybe. Dirbtinai kelia vyro ipatumus, jam sako, koks jis kazkoks. O vyras tiesiog visas pries ja gatavas parodyti save tuom, kuom niekuomet nesas.
8. Kerstavimas. Paprasciausiai uzdraudzia seksa, kai tuo tarpus vyras jau iprates prie tam tikro rezimo.
9. Begle. Tokia stengiasi kazkaip pervaziuoti gyventi pas vyra. Ji gali pradziai palikti pas vyra auskariukus, kelnaites, po to paprasyti kokia jai atskira lentynele, taip po truputi prasiskverbia i vyro buiti.
10. Moters pasakyta “as tave Myliu”, tuom daug moteru tiesiog manipuliuoja, jos tai sake del to, kad zino kokiomis priemonemis galima pasiekti visa vyra su visu jo geriu.

Tad vyrai, tai kova be perstojo, kiekviena syki turedami kokiu tai santykiu su moterimi, bukite atydus. Pilnas kompas patarimu moterims, kaip reikia manipuliuoti vyrais. Jos tai gan nuodugniai tiria ir bando ant vyru. Tiesiog islikite pastoviame demesyje, stebekite tas furijas, matykite ju astrius dygliu ir nepasimaukite. Kita vertus, jei is tikro protinga moteris, ji tuom nesinaudos. Jei kazka tokio pastebite, faktiskai, tokia reikia laikyti nuo saves per atstuma.

Nu ir kam dabar visas mūsų paslaptis išdavei big_smile ? Kaip dabar moterys ir merginos jus aplink pirštą viynios (?)
Dabar būtų įdomu paskaityti kaip vyrai elgiasi, kad pritraukti moteris?
Ką, pavyzdžiui, darai tu, norėdamas užkariauti patinkančią moterį?

126

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Parantu пишет:

Zinai Laimute, siame momente nieko nedarau, bet esu tiesiog atydus. As issirinkti nesugebu, nera tokio jusliuko, kurio deka tai butu galima padaryti, todel, jei issirinks moteris, reikia manyti, ji zino ka daro. Man belieka stebeti ar ji naudos moteriskas gudrybes, manipuliacijas.

Tai gerai, bet per daug skeptiškai į moters meilę žiūrėti gal nereikėtų. Kiekviena išreiškia savo jausmus skirtingai. Pavyzdžiui aš, nors ir paburbu, bet visada žiūriu, kad vyras būtų sotus ir turėtų švarius ir išlygintus drabužius. Nepriklausomai nuo to ar užsiožiavę viens ant kito ar ne, visada išeinant ir perėjus bučinukas ir visa kita. Pas mus pareigos griežtai skiriamos nuo mūsų kivirčų. Nors ir kaip susikivirčiję būtume, niekad vienas kito nepavedam.

127

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Parantu пишет:

Pas jus viskas teisinga, tarsi, bet visviena nesuprantu, kodel tu cia. Tiek to, man galvoje dabar kaikas kita. Manau, kol mes negauname meiles, tol nesugebame jos duoti kitiems. Toks ispudis, tarsi tavyje, Laimute, dvi moterys viename. Viena, fizine, ji kaip ir seimyniska, atydi, rupestinga. O kita mentaline, cia tu lengvabude, koketiska, lengva savo mintyse. Tarsi i taure butu pripilta debesies.

Man atrodo, kad visi žmonės tokie. Kiekvienas žmogus turi dvi-tris puses. Tu irgi. Tavyje yra netgi daugiau - 3 , o gal keturios. Tokie žmonės gyvi. Jie gyvena iš tikrųjų. Emocijos ryškios ir tikros.
Bet yra žmonių, kurie visada vienodi. Tokie man kelia nerimą ir nepasitikėjimą. Man sunku su tokiais bendrauti.

128

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

o kuom joms buti? dorom mergaitem?

129

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Konstantinas пишет:

o kuom joms buti? dorom mergaitem?

Yra ir dorų mergaičių nedorų. Jos išsaugo mergytės plėvelę, bet permiegojos su daug bernelių. Oralinis, analinis ir panašiai. big_smile

130 (2023-09-24 19:13 отредактировано Konstantinas)

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė пишет:
Konstantinas пишет:

o kuom joms buti? dorom mergaitem?

Yra ir dorų mergaičių nedorų. Jos išsaugo mergytės plėvelę, bet permiegojos su daug bernelių. Oralinis, analinis ir panašiai. big_smile

bet tu suvoki kiek ta plevele kainuoja? yra tinklapiai kur nekaltos merginos parsiduoda. nuvaziuoja kur i uzsieni kad Lt niekas nezinotu ir ten leidzia pradurti savo plevele kokiam turtingam arabui ir grizta su tiek pinigu kad Lt gali is karto buta pirkti arba versla pradeti

131

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Konstantinas пишет:
Laimutė пишет:
Konstantinas пишет:

o kuom joms buti? dorom mergaitem?

Yra ir dorų mergaičių nedorų. Jos išsaugo mergytės plėvelę, bet permiegojos su daug bernelių. Oralinis, analinis ir panašiai. big_smile

bet tu suvoki kiek ta plevele kainuoja? yra tinklapiai kur nekaltos merginos parsiduoda. nuvaziuoja kur i uzsieni kad Lt niekas nezinotu ir ten leidzia pradurti savo plevele kokiam turtingam arabui ir grizta su tiek pinigu kad Lt gali is karto buta pirkti arba versla pradeti

Aga, o po savaitės nueina pas plastikos chirurgą ir vėl su plėvele big_smile

132

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė пишет:

Einu pažiūrėsiu kiek man metų. Kokia tame sąsaja?  Nesuprantu, ką turi omenyje?

turiu omenyje, kai tu jau esi isejus is dating market ir tau nebeaktualu ieskoti vyro, tau dzin kas ir kaip, tu gyveni savo gyvenima su savo vyru ir tiek. Cia zmonem kuriem reikia ieskoti antru pusiu gyvenimui nesibaigiantis galvos skausmas del prastos moteru kokybes.

133

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Andre пишет:
Best In The World пишет:

Moters turtai niekada nerupi vyrams tai dzin.
Senumas - vyresnes negu 25metai nelabai iseina imt, nu bet jei skaisti galim iki 26 pakelt.
Jei stora ir kvaila tai viskas aisku kodel skaisti big_smile

Vyrams 25+ pirmoj vietoj moters turtai, ryšiai - na, viskas, kuo jis gali pasinaudoti...

Nebent jis yra.... na, panašiai kaip Tu rašai, kad visos šalavos, tai aš Tau psakysiu - visi vyrai materialistai. bent tie, kuriuos sutikau aš ir kurie nusiteikč rimteims santykiams,,, Matai, mes abu turima kažką bendro -- pritraukiam ne pačius geriausius egzempliorius iš anos pusės. Tu  juk supranti, kodėl, tiesa? Juk užsidavei SAU klausimą, kur Tavo problema? Jei ne, tai..... Apie ką dar čia diskusijos....

o jei Tau netinka stora ir kavila bei dar visokia kitokia, tai būk atviras - pateik visą sąrašą savybių, kokia turėtų būti Tavo išrinktoji, tada gerai pagalvok, ar Tu jos vertas smile jau vien tai, kad esi šioje svetainėje yra didelis minusas. Toliau - užtektų jai paskaityti Tavo čia parašytus komentarus ir sudie, Bestuk smile


nejuokink, kur tu matei nors viena vyra kuriam rupi moters turtai ypac nes jam +25? kas cia isvis per jovalas?:D

Atsimink visam gyvenimui - vyras, keliu milijonu vertes bizniu savininkas, mielai i zmonas paims mcdonaldo kasininke. Taciau moteris, keliu milijonu vertes bizniu savininke niekada gyvenime neims vyro mcdonalds kasininko.

Vyrams nerupi moteru pinigai nes jie ju vis tiek negauna. Moterys iesko turtingu vyru, vyrai neiesko turtingu moteru.




Kad vyram rupi pinigai yra normalu, nes visuomene besalygiskai myli tik moteris, vaikus ir sunis. Vyrai savo verte turi uzsidirbti. Moterys tikisi is vyro pinigu. Vyras matuojamas tarp kitu vyru pinigais. Pinigu reikia tureti seima ir ja apsaugoti, kas irgi yra viena is vyro atsakomybiu. Sveikintina jei vyrui rupi pinigai. Gerai uzdirbti nera blogai, tik imt juos is moters tai cia reik gerai apgailetinu but.


"o jei Tau netinka stora ir kavila bei dar visokia kitokia, tai būk atviras - pateik visą sąrašą savybių, kokia turėtų būti Tavo išrinktoji, tada gerai pagalvok, ar Tu jos vertas :" - niekada is moters neprasiau daugiau negu pats turiu pasiulyti.



jau vien tai, kad esi šioje svetainėje yra didelis minusas. Toliau - užtektų jai paskaityti Tavo čia parašytus komentarus ir sudie, Bestuk smile

As vienisas vyras galiu but kurioj noriu svetaineje, ka ji man pasakys? big_smile jei ji mane matys cia esanti tai ji tokia pati bloga kaip ir as nes cia irgi sedi big_smile bet tau su logiku sudie.
O kad paskaitytu mano komentarus... Man pries metus asmeniskai parase moteris, kuri sake atsitiktinai per google rado mano zinutes cia parasytas forume ir ji ziauriai sutinka su viskuo ka esu pasakes ir bande mane kabint big_smile taip kad sudie cia tavo teorijom o ne man big_smile

134 (2023-09-24 23:36 отредактировано Best In The World)

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė пишет:
Konstantinas пишет:
Laimutė пишет:

Yra ir dorų mergaičių nedorų. Jos išsaugo mergytės plėvelę, bet permiegojos su daug bernelių. Oralinis, analinis ir panašiai. big_smile

bet tu suvoki kiek ta plevele kainuoja? yra tinklapiai kur nekaltos merginos parsiduoda. nuvaziuoja kur i uzsieni kad Lt niekas nezinotu ir ten leidzia pradurti savo plevele kokiam turtingam arabui ir grizta su tiek pinigu kad Lt gali is karto buta pirkti arba versla pradeti

Aga, o po savaitės nueina pas plastikos chirurgą ir vėl su plėvele big_smile


Isleistu ji visus pinigus ant tokios operacijos tai neapsimoketu jai.

Be to ne pelveje esme.
Tiesiog akivaizdu kad nuo japonijos iki sumautu Maju visame pasaulyje per visa zmonijos istorija visi vyrai vertino moters skaistybe nes taip uzsitvirtina, kad vaikas bus tikrai jo, o ne kito vyro. Ir visose civilizacijose per visa zmonijos istorija, o ir visose religijose yra niekinamos moterys kurios paleistuvauja.

Noreti nekaltos moters yra zmogiska, vyriska, naturalu, normalu ir sveikintina nes tai rodo, kad vyras yra sveikas ir jo smegenu neisplove feminacine visuomene.

Aplamai verte turi nemaza koreliacija su retumu. Auksas brangus nes jis retas. Nekalta moteris taip pat brangi nes ji reta. Todel zmones ir moka didziulius pinigus uz moters nekaltybe.

As tai tiesiog negaleciau valgyt truputiniu po kitu vyru, man slysktu, su kazkieno nuopi.sa gyvent butu.




Visa tai ka pasakiau pries tai yra tiesa, o paskutinis nenugincijamas argumentas del skaiscios moters butu tas, kad negali nesutikti, kad kuo daugiau lytiniu partneriu turi zmogus nepaisant to ar vyras ar moteris (nors vyrui maziau) tai kenkia psichologijai, iveda traumu, gadina potencialius naujus santykius. Tai jau moksliskai yra istirta. Tiek psichologijos, tiek lytiskai plintanciu ligu, tiek visais imanomais rodikliais kaip mes galime matuoti, juk idealiausias scenarijus yra tas , kuomet du zmones, netureje lytiniu santykiu sukuria seima ir jie viens kitam pirmi ir paskutiniai. Nemanau kad kas nors linketu kitokios lemties savo vaikams. Tai igimta noret to. Tai jei mes visi sutinkam, kad toks scenarijus yra idealiausias, tai vadinasi visi kiti scenarijai yra netobuli, arba kitaip tariant "klaidos". Tai vietoj to, kad bandyt galvoti budu, kaip apsisaugoti nuo klaidu, ju nedaryti, kaip sukurti sklandu idealiausia varianta, jus nurasote tai, lyg tai nieko nereiskia, lyg tai nera maziau tobulas o lygiavertis vieno partnerio visam gyvenimui variantui.

Ir as sakau, kad nei velnio. Sita tobulybe yra ziauriai lengva pasiekti o ankstesniais laikais tai buvo duotybe, kazkas ka turejo visi ir niekas apie tai nesuko galvos. Dabar taip ji yra pamirsta... blyn gerai, toleruok moteri, kuri padare klaida ir permiegojo su bicu su kuriuo issiskyre, bet kad jus net ne siaip toleruojat, su skatinat, jus suteikiat terpe tokiom klaidom veistis toliau. Jus nebaudziat, nebarat, nedrausminat. Jus nenorit matyt geresnio gyvenimo. Koreliacija tarp moters ir net tarp vyru lytiniu partneriu skaiciaus ir skyrybu yra seniai atrasta ir patvirtinta. Nenugincysit jus sito, o jei bandysit tai jau tada cia lenda jusu asmenines problemos kazkokios.

135

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

O Tu realiai susitikai su moterimi, kuri taip susižavėjo Tavimi dėl žinučių?
Kodėl Tu manai, kad tai buvo moteris?
Ir jei nesusitikai - kodėl?
Tai va....
Reikalinga Tau Moteris kaip šuniui penkta koja, ne daugiau..... Nes tik ir ieškai kaip prikibti....
Ir išvis - kraukis daiktus ir varyk kuo greičiau pas savo azijietes smile O tai tik šneki ir šneki....

136

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Andre пишет:

O Tu realiai susitikai su moterimi, kuri taip susižavėjo Tavimi dėl žinučių?
Kodėl Tu manai, kad tai buvo moteris?
Ir jei nesusitikai - kodėl?
Tai va....
Reikalinga Tau Moteris kaip šuniui penkta koja, ne daugiau..... Nes tik ir ieškai kaip prikibti....
Ir išvis - kraukis daiktus ir varyk kuo greičiau pas savo azijietes smile O tai tik šneki ir šneki....


Aš moterų ir turėjęs ne tik, kad man rašinėjo tokios big_smile
"tai va"
ka tu cia taivatini, tu manai kad kažka laimi čia? big_smile
Kam man moteris reikalinga ir kam ne, ir kur esu ir kur nesu, yra ne tavo babuskos reikalas.
O jei dar pavarinesi mane, tai as tave tuoj taip pavarinesiu kad kelio atgal nerasi.
kapish? big_smile

137

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Best, be abejo tu teisus, bet dabartiniais laikais tai per daug radikalu. Čia panašiai, lyg bandytum įspirti traukiniui, kuris nuvažiavęs prieš pusvalandį. Žinoma, kad abiejų skaistumas tai didžiausias turtas ir vertybė. Tačiau tai galioja abiems, nes padarius vieną išimtį prasideda nelygybė. Niekas nenori būti "durnesniu". Ne feminizme čia esmė. Toks jau žmonių būdas.
Skaistumas nėra garantas, kad tai tikrai tavo palikuonys. Abipusė meilė ir absoliutus pasitikėjimas svarbiausia. Baudimais ir draudimais nieko nepasieksi. Teisingas auklėjimas abiejų lyčių vaikų turėtų būti veiksmingiausias būdas .
Aš bijau, kad jau per daug klaidų pridaryta per du šimtmečius ir jas ištaisyti reikėtų dvigubai daugiau laiko.
Nebūtų tiek daug vyrų, kurie tai toleruoja, gal merginos būtų rimtesnės, nežinau.

138

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

o as administruoju tinklapi ir yra ten pazinciu skyrelis. tai tiek daug salavu skelbimu tenka prisiskaityti ir tokiu salavu kur istekejusios ir meiluzio iesko kol vyras isvykes. ir savo lytinius organus viesai demonstruoja kad tik jas kas nors patvarkytu. bet stengiuosi i tai nesigilinti ziuriu i tai kaip i darba

139

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Laimutė пишет:

Best, be abejo tu teisus, bet dabartiniais laikais tai per daug radikalu. Čia panašiai, lyg bandytum įspirti traukiniui, kuris nuvažiavęs prieš pusvalandį. Žinoma, kad abiejų skaistumas tai didžiausias turtas ir vertybė. Tačiau tai galioja abiems, nes padarius vieną išimtį prasideda nelygybė. Niekas nenori būti "durnesniu". Ne feminizme čia esmė. Toks jau žmonių būdas.
Skaistumas nėra garantas, kad tai tikrai tavo palikuonys. Abipusė meilė ir absoliutus pasitikėjimas svarbiausia. Baudimais ir draudimais nieko nepasieksi. Teisingas auklėjimas abiejų lyčių vaikų turėtų būti veiksmingiausias būdas .
Aš bijau, kad jau per daug klaidų pridaryta per du šimtmečius ir jas ištaisyti reikėtų dvigubai daugiau laiko.
Nebūtų tiek daug vyrų, kurie tai toleruoja, gal merginos būtų rimtesnės, nežinau.


Vyrams nera kitos iseities tik toleruoti, nes nera is ko rinktis. Be to feminizmas aktyviai gedina vyru nora tureti skaiscia, bando primesti kad tai nenormalu ir sovietiska. Tik dabar po truputi vyrai atsikovojo ta, kad mum patinka nekaltos ir cia naturalu. Dar pries 5 metus butu pirstais uzbade. Lietuvoj pvz sitam forume dar ir dabar bado. Bet moterys pacios nuo to kenčia. Visi nuo to kencia.

Vyrui nereikia stengtis jis tiesiog primeluoja ir gauna.
Moteris patiki ja pasinaudoja, palieka, si gauna traumu. Tada tokiam kaip man imt ja tipo su jos traumom tvarkytis ir tik del to nes naivi buvo, patikejo. Dar kitas dalykas matau nuolat moterys sako "jauciu kad turiu duot nes bijau kad kitaip paliks". Sito niekada nesuprasiu. Taigi valio kad paliks! Is kur baime, kad vyras paliks kuriam lytiniai santykiai yra vertingesni uz tave? Tai jam reiskia dzin su kuo, svarbu duoda. Tai tegu palieka, nes su tokiu zenytis butu tragedija. Bet va bijo jos, tiki, manipuliuoja jomis, po to vaiksto "as ji mylejau 3 pasimatymuose buvom" big_smile  "visi vyrai kiaules" big_smile. O mociutes mano kurios i mokykla dar su medinem kurpem ejo, kai apie interneta kalbos nebuvo, nes tv tik kuri ne kuri seima turėjo ir nespalvotus, zinojo kad vyrai meluoja kad gaut ir kol nevesdavo neduodavo. Jom be technologiju proto uzteko, o dabartinem su viso pasaulio informacija nedaeina big_smile klounes ne moterys

140

Re: Kodėl dabartiniais laikais beveik visos tapo šalavom?

Konstantinas пишет:

o as administruoju tinklapi ir yra ten pazinciu skyrelis. tai tiek daug salavu skelbimu tenka prisiskaityti ir tokiu salavu kur istekejusios ir meiluzio iesko kol vyras isvykes. ir savo lytinius organus viesai demonstruoja kad tik jas kas nors patvarkytu. bet stengiuosi i tai nesigilinti ziuriu i tai kaip i darba

Pilna ir čia tokių.