1,281

Re: Karas Ukrainoje

Parantu пишет:

Zelenskis, Reznik ir Kuleba ruosiasi su seimomis migruoti i Madrida. Amerikos karinio eksperto Duglas Magregor prognozes ima realizuotis. Europarlamento vadai kreipesi i Ispanijos karaliu Filipa VI, kad butu suteikta pilieti 21 ukrainos pilieciui uzimanciu aukstus postus. Na ka, su Ukraina kaip ir baigta, jei jau bega ziurkes, tuoj viskas uzsibaigs. Ir vel tas pats scenarijus, kaip ir per antra pasaulini, generolai i Argentina, tik daba i Ispanija.

Parašė rusų trolis ir karo propagandistas.

1,282

Re: Karas Ukrainoje

Parantu пишет:

Yra zemelapis, politinis Europos. Ten Ukraina atskirai, o pabaltijo valstybes prijungtos prie Rusijos.

Parašė rusų trolis ir karo propagandistas.

1,283

Re: Karas Ukrainoje

Parantu пишет:

Apokalipse, is graiku kalbos, tai, kas buvo nepazinta, isejimas is tamsos. Stai kuom mus gazdina, mumis paciais.

Tave pirmą nušluos nuo žemės paviršiaus tu trolio šiukšle.

1,284

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė пишет:
Parantu пишет:

Yra zemelapis, politinis Europos. Ten Ukraina atskirai, o pabaltijo valstybes prijungtos prie Rusijos.

Parašė rusų trolis ir karo propagandistas.

Parase Laimute

1,285

Re: Karas Ukrainoje

Parantu пишет:

Siuo metu pasaulyje 50 valstybiu ukrainieciu rankomis kovoja su Rusija. O kiek tokiu valstybiu kurios padeda Rusijai sioje kovoje? Pagrinde tik stebetojai.

Trolis. Karo propagandistas.

1,286

Re: Karas Ukrainoje

Parantu пишет:

Pagal Zelenskio komandos duomenimis, ju zvalgyba teigia, jog gali greitu laiku buti paimtas pabaltijis. Nenuostabe, jei tuo paciu su Ukrainos karo veiksmais bus prijungta ir pabaltijo respublikos. Latviai rusatauciams isdalino tukstancius ispejimu apie departacija is Latvijos. Padeti eskaluoja pagal Ukrainos scenariju. Pabaltijo respublikos taip pat dalyvauja karo veiksmuose, butu aplaidu is Rusu puses praleisti tokia proga. Jei taip, lieka tiketis, kad viskas praeis be didesniu karo veiksmu, jug pakanka vien valdzia pakeisti, perversma valdzioje padaryti. Kas nepriima Rusu rezimo, sienos atviros, patys issivaikscios. Cia kazkokiu metu pabaltijo valstybes norejo daryti referunduma. Baidenas grieztai uzdraude, nes rezultatai akivaizdus.

Trolis. Karo propagandistas.

1,287 (2023-10-06 12:25 отредактировано Laimutė)

Re: Karas Ukrainoje

Parantu пишет:

Kaip suoksi tuomet, kai po karo veiksmu prasides teismas ir bus paviesinta ne tik tai kas dabar nutrupa nuo bendru ivykiu, bet visa dokumentine medziaga surinkta per visa ta laikotarpi. Jug tuos ivikius fiksuoja patys kariai savo mobiliais telefonais ir kaskart, po musio, is nukautu ir i nelaisve paimtu surenkama visa ta medziaga kuri ir guls ant teismo proceso Niurnbergas 2. Akla vista, zodziu nera. Tokios neprareges, tokios isverstskures, pasikeis veliava ir toliau sliukins, bestubure.

Čiaupkis troli, tu pirmasis ten pateksi.
Trolis grasina.

1,288

Re: Karas Ukrainoje

Konstantinas пишет:
Laimutė пишет:
Parantu пишет:

Yra zemelapis, politinis Europos. Ten Ukraina atskirai, o pabaltijo valstybes prijungtos prie Rusijos.

Parašė rusų trolis ir karo propagandistas.

Parase Laimute

Ir dar parašys big_smile

1,289

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė пишет:
Parantu пишет:

Apokalipse, is graiku kalbos, tai, kas buvo nepazinta, isejimas is tamsos. Stai kuom mus gazdina, mumis paciais.

Tave pirmą nušluos nuo žemės paviršiaus tu trolio šiukšle.

labai atsiprašau, kad įsiterpsiu, bet, Laimute, ar čia tikrai rašai Tu?

1,290

Re: Karas Ukrainoje

Andre пишет:
Laimutė пишет:
Parantu пишет:

Apokalipse, is graiku kalbos, tai, kas buvo nepazinta, isejimas is tamsos. Stai kuom mus gazdina, mumis paciais.

Tave pirmą nušluos nuo žemės paviršiaus tu trolio šiukšle.

labai atsiprašau, kad įsiterpsiu, bet, Laimute, ar čia tikrai rašai Tu?

Taip, čia aš rašau. Man jau nusibodo šitas pastovus trolinimas. Kas dieną karo propaganda ir visokia kitokia demagogija. Ateini čia atsipalaiduoti ir normaliai paplepėti, tai ne... blyn , karas, karas, karas big_smile

1,291 (2023-10-06 19:43 отредактировано Andre)

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė пишет:

Taip, čia aš rašau. Man jau nusibodo šitas pastovus trolinimas. Kas dieną karo propaganda ir visokia kitokia demagogija. Ateini čia atsipalaiduoti ir normaliai paplepėti, tai ne... blyn , karas, karas, karas big_smile

Hmmm... Bet gal ir Parantu ateina čia atsipalaiduoti? taip, kaip moka smile Administratoriai netrina, vadinas, svetainės politikai netrukdo smile
Be to, žmogus susikūrė sau vieną temą, tik joje ir rašo smile Už tai jam pagarba smile mes juk galime rašyti visose kitose temose, o šios net neskaityti, kur problema?
Ar Tu, Laimute, manai kitaip - kurgi dingo Tavo tolerancija? smile Negi taip nemėgsti rudens ir liūdi, kad vasara baigėsi? Ji grįš... O aš džiaugiuosi, kad galų gale bus lietaus ir  saulė nesikandžios smile

1,292

Re: Karas Ukrainoje

Pagarba tokiem nejuokaukit tokius gaila gyvus užkasti

1,293

Re: Karas Ukrainoje

andrius пишет:

Pagarba tokiem nejuokaukit tokius gaila gyvus užkasti

Nulis tolerancijos. Pakankamai ilgai jau jis čia toleruojamas.

1,294

Re: Karas Ukrainoje

Andre пишет:
Laimutė пишет:

Taip, čia aš rašau. Man jau nusibodo šitas pastovus trolinimas. Kas dieną karo propaganda ir visokia kitokia demagogija. Ateini čia atsipalaiduoti ir normaliai paplepėti, tai ne... blyn , karas, karas, karas big_smile

Hmmm... Bet gal ir Parantu ateina čia atsipalaiduoti? taip, kaip moka smile Administratoriai netrina, vadinas, svetainės politikai netrukdo smile
Be to, žmogus susikūrė sau vieną temą, tik joje ir rašo smile Už tai jam pagarba smile mes juk galime rašyti visose kitose temose, o šios net neskaityti, kur problema?
Ar Tu, Laimute, manai kitaip - kurgi dingo Tavo tolerancija? smile Negi taip nemėgsti rudens ir liūdi, kad vasara baigėsi? Ji grįš... O aš džiaugiuosi, kad galų gale bus lietaus ir  saulė nesikandžios smile

Kur administratoriai žiūri, aš nelabai suprantu. Čia lygtai pažinčių svetainė, o ne karo propagandos ir trolių susivienijimas. Retkarčiais kokią mintį galima parašyti, bet gi ne pastoviai diena iš dienos. Ir tema čia ne jo, o Dariaus sukurta.
Man trukdo. Jei tau netrukdo - mėgaukis.

1,295

Re: Karas Ukrainoje

cia troliu ferma)

1,296

Re: Karas Ukrainoje

Konstantinas пишет:

cia troliu ferma)

Madinga turbūt tapo. Ypač tiems, kurie nerado vietos savo gyvenime.

1,297 (2023-10-06 23:52 отредактировано Laimutė)

Re: Karas Ukrainoje

Parantu пишет:

Tie nacistai, kurie vykde eksperimentus nacistu konslageriuose ant zmoniu, tai siuo metu, ju paciu vaikai toliau vygde eksperimentus su kovidu visame pasaulyje. Niekas nepasikeite. Fasistai pasitrauke i Kanada, o ju palikuonis toliau siauteja pasaulyje. Jug tai akivaizdu. Kiek gi galima ginti savo paties zudikus. Kosmaras, ka padare spauda su zmoniu samone, su tokiu individu, kurie tos samones net neturejo, jug tokiu beprociu deka buvo vygdomi kryziaus zygiai. Jie reikalingi, tolie kaip Laimute, bet kaip jiems teks visa tai veliau isgyventi. Cia jau gailescio nebeuztenka.

Мразь,  kramtyk ką rašai. Tau nevisi namie. Gydykis подонок ванючий.

1,298

Re: Karas Ukrainoje

Parantu пишет:

Margarita Simanian uzsimine, kad galima smogti i Rusijos sibira visame pasaulyje issijungs elektra. Hmm, kazkokia nesamone, bet pasirodo, ji pasake tik tiek, kiek jai duota. Kokiais metais, nepamenu, bet buvo uzdrausta tokia technologija, sprogimo pernesimas i kita pasaulio vieta. Tai reiskia, sprogsta uztaisas kazkur, sakykim, sibire, o jo pasekmes patiria Aliaskoje. Nuotolinis sprogimas. Kas gaunasi. Rusija turi tokia technologija, kurios deka, ji gali panaudoti Alabuga savo teritorijoje, sibirie, kazkokioje saloje, kurios jus niekur nerasirte, nes ji uzslaptinta, o jos psekmes patirs bet kuris pasaulio kampelis, ar tai Amerika, Kanada, Vokietija… Idomi technologija ir ji be rods Rusu rankose.

Sprogimas po tavo anklode kai tarakonų prisiėdęs užmiegi, prietranka tu big_smile

1,299 (2023-10-07 01:43 отредактировано Laimutė)

Re: Karas Ukrainoje

Parantu пишет:

Idomu tai, Anglijoje, Oxforde ivykes incidentas, kai sprogo atlieku perdirbimo sandelys, visame tame isivele tracia salis. Tai susimastymui, kad mes savo situacijeje siame pasaulyje ne vieni ir mus akylai ne tik stebi bet ir gali isiterpti visai netiketai.

Tai va... vaikščiok suglaudęs kojytės ir nesilankstyk, nes ims ir įsiterps kai kas ten, visai netikėtai big_smile atsidursi po to devintame danguje, o kaip gi čia be tavęs, tokio mraziaus big_smile (?)

1,300

Re: Karas Ukrainoje

Laimutė пишет:
Andre пишет:
Laimutė пишет:

Taip, čia aš rašau. Man jau nusibodo šitas pastovus trolinimas. Kas dieną karo propaganda ir visokia kitokia demagogija. Ateini čia atsipalaiduoti ir normaliai paplepėti, tai ne... blyn , karas, karas, karas big_smile

Hmmm... Bet gal ir Parantu ateina čia atsipalaiduoti? taip, kaip moka smile Administratoriai netrina, vadinas, svetainės politikai netrukdo smile
Be to, žmogus susikūrė sau vieną temą, tik joje ir rašo smile Už tai jam pagarba smile mes juk galime rašyti visose kitose temose, o šios net neskaityti, kur problema?
Ar Tu, Laimute, manai kitaip - kurgi dingo Tavo tolerancija? smile Negi taip nemėgsti rudens ir liūdi, kad vasara baigėsi? Ji grįš... O aš džiaugiuosi, kad galų gale bus lietaus ir  saulė nesikandžios smile

Kur administratoriai žiūri, aš nelabai suprantu. Čia lygtai pažinčių svetainė, o ne karo propagandos ir trolių susivienijimas. Retkarčiais kokią mintį galima parašyti, bet gi ne pastoviai diena iš dienos. Ir tema čia ne jo, o Dariaus sukurta.
Man trukdo. Jei tau netrukdo - mėgaukis.

Labai retai paskaitau.
Toliau - palyginus su ankstesniais parašymais - čia didelė pažanga, už tai ir pagarba (čia tiems, kas nežino visos kelerių metų istorijos) smile