1

Тема: Jūsų nuomonė apie čia esančius

Aurelija 45m. Profilio Nr.:1184622 man atsiuntė  laišką kuris mane sukrėtė. Jo esmė tokia: ji siūlė man pašaliniam žmogui ateiti į jų nuomojamą būtą kuriame ji išanksto vyrą apsvaigins nurengs ir suriš o aš turėsiu ateiti ir jį išvaduoti, ir susidraugavus pasiimti. Laišką norėjosi įkelti bet admin. blokuoja. Man tik įdomi kitų nuomonė ir norėtūsi perspėti kitus kurie čia tik registruosis su kuom teks čia susidurti,nes mane tokie laiškai iki šiol stebina.

2

Re: Jūsų nuomonė apie čia esančius

Nu atsiunte ir kas iš to? Tavo gyvenime ant tiek mažai problemų kad turi laiko taip gyliai apmąstyti kiekvieno iskrypelio laišką?  Bet gyvenime šiaip sau nieko nebūna. Kiekvienas veiksmas turi priežastį. Manau kad ten arba swingeriai ir jie nori kad Tu būtum trečia jų sex žaidimuose arba spąstai ir nauja pinigų isvyliojimo schema arba kokia nors boba keršija kitai bobai ir nori kad tą vyrą uzkluptu su meiluže bet pati su tuo vyru miegoti nenori tai iesko taves kaip meilužės tam vyrui. O paskui jus visus uzklups tikroji zmona. Čia ieskoke visi vieni kitus užklumpa. Bobos jos kerstingos. Bet kol nepabandysi nesuzinosi ką čia iš tikrųjų norėjo

P.S smagu kad OLA sugrįžo čia buvo liūdna be jos

3 (2024-07-23 08:02 отредактировано Andre)

Re: Jūsų nuomonė apie čia esančius

a, ir man atsiuntė gal prieš savaitę.- ačiū OLAI, kad paviešino smile
esu analogišką laišką gavusi gal prieš metus.

Manau, kad kaliniai ar šiaip žmonės su spec. psichika išsidirbinėja.

Tinkama reakcija - nulis emocijų. Kaip pasakytų besidomintys ezoterika ar pan. - jų tikslas sukelti žmonėms neigiamas emocijas ir misti tuo metu žmogaus išmesta energija smile Na, pvz., viešajame transporte kokia bjauri boba ar diedas specialiai kabinėjasi ir kelia skandalus. Visas trulikas po to būna susiraukęs, namo ar į kolektyvą atneša tą š ir paskleidžia, o pirminis sukėlėjas švyti iš laimės , nes "pavalgė":)

4

Re: Jūsų nuomonė apie čia esančius

Anksčiau gaudavau nuo vyrų apsimetusių moterimis visokių ten klausimėlių apie pirmąjį kartą ir panašiai. Uždariau paštą ir ramu.

5

Re: Jūsų nuomonė apie čia esančius

Andre пишет:

a, ir man atsiuntė gal prieš savaitę.- ačiū OLAI, kad paviešino smile
esu analogišką laišką gavusi gal prieš metus.

Manau, kad kaliniai ar šiaip žmonės su spec. psichika išsidirbinėja.

Tinkama reakcija - nulis emocijų. Kaip pasakytų besidomintys ezoterika ar pan. - jų tikslas sukelti žmonėms neigiamas emocijas ir misti tuo metu žmogaus išmesta energija smile Na, pvz., viešajame transporte kokia bjauri boba ar diedas specialiai kabinėjasi ir kelia skandalus. Visas trulikas po to būna susiraukęs, namo ar į kolektyvą atneša tą š ir paskleidžia, o pirminis sukėlėjas švyti iš laimės , nes "pavalgė":)

Reikia stengtis neigiamos energijos išvis neprisileisti. Tuo labiau, neatiduoti aplinkai. Man jau gana puikiai tai pavyksta.

6

Re: Jūsų nuomonė apie čia esančius

Nu, bet fantazijos žmonių beribės. Įdomu kaip tą vyrą apsvaigina, svaigalais ar keptuve per makaulę? big_smile

7

Re: Jūsų nuomonė apie čia esančius

Alegra пишет:

Nu, bet fantazijos žmonių beribės. Įdomu kaip tą vyrą apsvaigina, svaigalais ar keptuve per makaulę? big_smile

O Laimutė jau pakliuvo į pinkles, kaip sako budistai "Kur dėmesys, ten ir energija" smile

8

Re: Jūsų nuomonė apie čia esančius

Andre пишет:
Alegra пишет:

Nu, bet fantazijos žmonių beribės. Įdomu kaip tą vyrą apsvaigina, svaigalais ar keptuve per makaulę? big_smile

O Laimutė jau pakliuvo į pinkles, kaip sako budistai "Kur dėmesys, ten ir energija" smile

Čia gera energija. Žiūrėti kaip į anekdotą ir situacija nusidažo kitomis spalvomis smile. Juk energiją ir emocijas męs patys grneruojame. Kaip priimsi tai taip ir sureaguosi.

9

Re: Jūsų nuomonė apie čia esančius

Alegra пишет:

Nu, bet fantazijos žmonių beribės. Įdomu kaip tą vyrą apsvaigina, svaigalais ar keptuve per makaulę? big_smile

Taip pat kaip ir visada) senas geras klofelinas

10

Re: Jūsų nuomonė apie čia esančius

Kas tas klofelinas? Man Google išmetė kažkokį dainininką big_smile

11

Re: Jūsų nuomonė apie čia esančius

Konstantinas пишет:
Alegra пишет:

Nu, bet fantazijos žmonių beribės. Įdomu kaip tą vyrą apsvaigina, svaigalais ar keptuve per makaulę? big_smile

Taip pat kaip ir visada) senas geras klofelinas

Klofelino jau senai niekas nenaudoja, perdaug pavojingas. Šiai dienai yra mažiau pavojingų psichotropinių medžiagų