1

Тема: Santuokos pliusai

Klausimas susituokusiems žmonėms.
Kokius bonusus duoda santuoka vyrui?

2

Re: Santuokos pliusai

Bonusus big_smile
Burbancia zmona, islaidas, pareigas.
Kokie keisti jus, vis nerandat sau pateisinimu? smile

3

Re: Santuokos pliusai

Elle пишет:

Bonusus big_smile
Burbancia zmona, islaidas, pareigas.
Kokie keisti jus, vis nerandat sau pateisinimu? smile

Nemanau kad kažkam reiktų teisintis. Nustebino tai kad moteris sako kad santuokoje vyras nieko nelaimi. Paprastai girdžiu priešinga nuomonė iš moterų pusės.
Valdžios atstovai kalba kad reiktų stiprinti santuokos institutą nes kuo toliau tuo rečiau vyrai nori tuoktis.
Natūralu jei vyrui santuoka neduoda jokių bonusu koks tikslas jam tuoktis. Kaip galima būtų tai pakeisti?

4

Re: Santuokos pliusai

Daktaras nuo varenos пишет:
Elle пишет:

Bonusus big_smile
Burbancia zmona, islaidas, pareigas.
Kokie keisti jus, vis nerandat sau pateisinimu? smile

Nemanau kad kažkam reiktų teisintis. Nustebino tai kad moteris sako kad santuokoje vyras nieko nelaimi. Paprastai girdžiu priešinga nuomonė iš moterų pusės.
Valdžios atstovai kalba kad reiktų stiprinti santuokos institutą nes kuo toliau tuo rečiau vyrai nori tuoktis.
Natūralu jei vyrui santuoka neduoda jokių bonusu koks tikslas jam tuoktis. Kaip galima būtų tai pakeisti?

Tai buvo sarkazmas.
Vyrai skirtingi, moterys (nepatikesit,bet) irgi. Ir santuokos buna skirtingos.
Bonusas - pats zodis is kazkur... zaidimu? Kazka pan reiskia kaip prizas. Apdovanojimas. Nu tai jei vyrai tikisi apsizenyt ir gauti priza, tai... o patys ar visad jie dovaneles? smile
Pakeisti, nu tai istatyma parasyt reiktu, kad jeigu vyras savo santuokini gyvenima ivertina kaip be bonusu, tai gal anuliuojama santuoka, o moterys tegu netesybas moka, uz tai kad nuvyle, nepateisino lukesciu. Manau, tai pakeistu dalies vyru nora begti i zagsa smile

5

Re: Santuokos pliusai

Gerai, kalbam faktų kalba.
Net ir dabar kai moterys ir vyrai turi vienodas galimybes siekti karjeros, vyras vis dar rūpinasi finansais šeimoje daugumoje atvejų. Nesvarbu kas bus šeimoje neištikimas skyrybų atveju vyras greičiausiai praras vaikus ir pusę savo turto + alimentai vaikams. ka praranda moteris?

6

Re: Santuokos pliusai

Skyrybu atveju vyras gauna laisve nuo tos siaubingos bobos. Gali netrukdomas uzsiimti savo karjera ir likusia puse turto. Gali ateit i ieskok . Lt ir is naujo ieskot damos, su kuria nereiks is naujo patirti siaubo.
Nemaza dalis vyru po metu - kitu, faktiskai atpranta nuo vaiku (abi puses daznai sekmingai juos naudoja kazkokiems savo tikslams ar kerstams).  Maziau nei puse islaiko kazkoki rysi stabilesni. Apie vengima moketi alimentus gal nekalbekim? Nuosirdziai pasakyk, tu tikrai manai, kad skirybu atveju, vyras - didesne auka, o moteris labiau laimetoja?

7

Re: Santuokos pliusai

Elle пишет:

Nuosirdziai pasakyk, tu tikrai manai, kad skirybu atveju, vyras - didesne auka, o moteris labiau laimetoja?

Visu šimtu procentų
Jūs deklaruojate kad gyvename su vyru iš meilės todėl nesuprantu kam reikalinga įregistruoti santuoką. Be štampo pase nėra meilės? Atsakyk nuoširdžiai kiek moterų norėtų tuoktis jei vyras pasiūlytų pasirašyti vedybine sutartį. Manau apie tai kalbėti taip pat nereikia kaip ir apie alimentus. Kiek žinai istorijų kai skyrybų atveju vyras prisiteisė pusę žmonos turto ir vaikus. O atvirkščiai?

8

Re: Santuokos pliusai

Daktaras nuo varenos пишет:
Elle пишет:

Nuosirdziai pasakyk, tu tikrai manai, kad skirybu atveju, vyras - didesne auka, o moteris labiau laimetoja?

Visu šimtu procentų
Jūs deklaruojate kad gyvename su vyru iš meilės todėl nesuprantu kam reikalinga įregistruoti santuoką. Be štampo pase nėra meilės? Atsakyk nuoširdžiai kiek moterų norėtų tuoktis jei vyras pasiūlytų pasirašyti vedybine sutartį. Manau apie tai kalbėti taip pat nereikia kaip ir apie alimentus. Kiek žinai istorijų kai skyrybų atveju vyras prisiteisė pusę žmonos turto ir vaikus. O atvirkščiai?

Pritariu, absoliuciai nera reikalo registruoti santuokos. Stampu svarbumo laikai, akivaizdziai, praeity, naujos mados atsiranda. Pasiulymas pasirasyti vedybine sutarti sunervintu dauguma moteru,mane tame tarpe. Tai is esmes skyrybine sutartis. Vedybiniu, aprasanciu vedybinio gyvenimo standartus -nera :) Nu kazkaip santuokos prasme tada kokia, jei vyras jau is anksto numatytu skyrybas. Racionalus argumentai nesuveiktu, net seselio piktu keslu neturinciu moteru. Bet jei vyras ziuri i santuoka tik kaip i sandori,kai reikia ijungt saugiklius savo finansams,logiska, kad ta pati turi padaryti moteris.
Maciau, kai teismas priskirdavo vaikus tevui. Zinau net (!) du tokius atvejus. Tai buvo i stiprias priklausomybes linkusios, asocialios moterys. Jei ne tas, zinoma, kad vaikai liktu su mama.
Nu ir siaip, bijai meskos - neik i miska. Jei del kazkokiu priezasciu, moterys yra blogis - nu tai neatrasit jus argumentu, kad blogis bonusu duos... nebent.. karma? :D

9

Re: Santuokos pliusai

Ok, aš tave išgirdau. Norėtųsi dar pajudinti vedybines sutarties tema, bet gal daeisim ir iki to. Būtų gerai išgirsti ir kitų nuomonių, ( bent su kažkokiais argumentais) tiek iš vyrų, tiek iš moterų pusės.

10

Re: Santuokos pliusai

O kam skirtis? Aš galvojau kad žmonės tuokiasi iš tikros meilės kad nugyventi kartu iki pat mirties o jus iš karto apie skyrybas. Va jeigu tuoktis viena karta ir visam gyvenimui tada nereikės nei skirtis nei alimentus mokėti ir visas turtas su visais bonusais šeimoje liks. Aš romantikas ir truputį idealistiskai žiūriu į meilę)

11

Re: Santuokos pliusai

Daktaras nuo varenos пишет:

Ok, aš tave išgirdau. Norėtųsi dar pajudinti vedybines sutarties tema, bet gal daeisim ir iki to. Būtų gerai išgirsti ir kitų nuomonių, ( bent su kažkokiais argumentais) tiek iš vyrų, tiek iš moterų pusės.

Galiu pajudinti. Moteris niekada nesutiks pasirasineti vedybines sutarties ir iš karto paleis visą manipuliavima kad tu jos nemyli kad ja nepasitiki ir panašiai. Todėl sutartis kaip ir geras dalykas bet praktiškai moteris jos niekada nepadirasys nes tai mirties nuosprendis moteriai. Yra ir kiti būdai be vedybines sutarties. Pvz kai kurie vyrai prieš vestuves perraso visą turtą ant savo mamos. Jeigu perka turtą vėlgi įmeta pinigus mamai į saskaita ir iš jos saskaitos perka. Ir nieko nesako moteriai. Ir saugoja visus kvitus. Paskui kai ateina reikalas iki turto dalybų tik tada moteris sužino kad visas vyro turtas gudriai perrasytas ant giminių.
Bet vėlgi aš tikiu meilę)

12 (2024-08-28 19:23 отредактировано Andre)

Re: Santuokos pliusai

Cha, o aš su visa savo patirtimi gal ir sutikčiau pasirašyti vedybinę sutartį smile ir ne, tai nebūtų skyrybų sutartis smile))
Pernelyg daug anksčiau į santykius įdėdavau savo laiko, energijos, pastangų, gerumo, nuoširdumo, lojalumo, pagalbos ir pan. smile
Dabar būtų puiku tai aptarti IŠ ANKSTO ir kad būtų patvirtinta notariškai smile
Na, kad Jums būtų įdomiau, sutartyje būtinai būtų įtraukta ir  intymioji pusė. Pvz., vyras (na, gerai, moteris) jau nebegali mylėtis visai ar gali tik kartą į mėnesį. O gal ir nenori. O kita pusė - ir gali, ir nori. Turi būti aišku, kokia kompensacija kitai pusei dėl nepateisintų lūkesčių smile
Ir dėl tėvų, giminių, turto naudojimo (ypač ne savo) - būtų ką aptarti smile
O dar atvejis, jei vienas suserga? O jei kitas?
Ir taip toliau smile))
Kuo daugiau žmonės išsiaiškina ir sutaria dėl elgesio modelio, dėl buities dalijimosi, tuo ilgiau meilė išliks nesutepta smile
Pasakysit 0- taigi i r taip galima susitarti, prie ko čia tas popierius? O vat prie to - nežinau, kaip jūs, bet aš per gyvenimą tiek girdėjau vyrų pažadų, įsipareigojimų, priesaikų )labai konkrečių, p ne iš serijos, kad mylės amžinai ar dovanos žvaigždę). Na, paskui jie pakeitė nuomonę (jų manymu), o mano manymu, sulaužė savo žodį, nes aš neparašiau jų nieko. O kai vyras savo pažadą patvirtina parašu, jam jau negarbė netesėti. Vat čia atsakymas, kodėl reikalingos vedybos - vyrai jau tokie, jie rimčiau žiūri į štempelį, negu į savo pačių žodžius smile))

Nors, jei atvirai, ko gero, kai vyras pateiktų savo sutarties variantą, o aš pateikčiau jos papildymus, jis arba atsisakytų sutarties, arba vestuvių smile))

13

Re: Santuokos pliusai

O kam surišti santykius antspaudu? Jeigu žmonės myli vienas kitą jie bus kartu ir be antspaudo) o visas turtas turi atitekti vaikams kad jie tą turtą dar labiau priaugintų taip ir kuriamos stiprios ir turtingos šeimos

14

Re: Santuokos pliusai

Andre пишет:

Cha, o aš su visa savo patirtimi gal ir sutikčiau pasirašyti vedybinę sutartį smile ir ne, tai nebūtų skyrybų sutartis smile))
Pernelyg daug anksčiau į santykius įdėdavau savo laiko, energijos, pastangų, gerumo, nuoširdumo, lojalumo, pagalbos ir pan. smile
Dabar būtų puiku tai aptarti IŠ ANKSTO ir kad būtų patvirtinta notariškai smile
Na, kad Jums būtų įdomiau, sutartyje būtinai būtų įtraukta ir  intymioji pusė. Pvz., vyras (na, gerai, moteris) jau nebegali mylėtis visai ar gali tik kartą į mėnesį. O gal ir nenori. O kita pusė - ir gali, ir nori. Turi būti aišku, kokia kompensacija kitai pusei dėl nepateisintų lūkesčių smile
Ir dėl tėvų, giminių, turto naudojimo (ypač ne savo) - būtų ką aptarti smile
O dar atvejis, jei vienas suserga? O jei kitas?
Ir taip toliau smile))
Kuo daugiau žmonės išsiaiškina ir sutaria dėl elgesio modelio, dėl buities dalijimosi, tuo ilgiau meilė išliks nesutepta smile
Pasakysit 0- taigi i r taip galima susitarti, prie ko čia tas popierius? O vat prie to - nežinau, kaip jūs, bet aš per gyvenimą tiek girdėjau vyrų pažadų, įsipareigojimų, priesaikų )labai konkrečių, p ne iš serijos, kad mylės amžinai ar dovanos žvaigždę). Na, paskui jie pakeitė nuomonę (jų manymu), o mano manymu, sulaužė savo
žodį, nes aš neparašiau jų nieko. O kai vyras savo pažadą patvirtina parašu, jam jau negarbė netesėti. Vat čia atsakymas, kodėl reikalingos vedybos - vyrai jau tokie, jie rimčiau žiūri į štempelį, negu į savo pačių žodžius smile))

Nors, jei atvirai, ko gero, kai vyras pateiktų savo sutarties variantą, o aš pateikčiau jos papildymus, jis arba atsisakytų sutarties, arba vestuvių smile))

Tu turėjai per daug neigiamos patirties. O dabar idivaizduok kad du žmones pradeda santykius pirmą kartą nuo balto lapo be jokių neigiamų patirčių va tada būna tikroji meilė

15

Re: Santuokos pliusai

Konstantinai,
ieškoke nėra žmonių su baltu tuščiu lapu smile

O pradėti diskusijas, kaip turėtų elgtis vestuvių atveju tokie žmonės kaip Bestas ir jo, išriktoji, kučrą jis būtinai suras, tai čia jau būtų keista, jei nepasakyti, kad labai nemandagu smile

Tikroji meilė - visų pirma yra žmogaus viduje. Ir visgi ją reikia puoselėti, auginti, saugoti, rūpintis. Vestuvių atveju būtent vedybinė sutartis ir imasi šios užduoties, kad paskui nebūtų nemalonių situacijų, pretenzijų...
Vat Tu man pasakyk - štai, jau suradai tikrąją meilę. Kiek jai skirsi laiko? Kokie bus Tavo santykiai su kitomis moterimis? Ar vyksi festivalius vienas? Kiek laiko ir pinigų skirsi alkoholiui, lošimui? Ar bus bendras biudžetas? Ką darysi, jei Tavo meilė taps invalide?  Taigi, sutarties aptarimo metu netikėtai naujai pažinsi savo meilę - tiek savyje, tiek moteryje.
Ir jei Tu patikėsi ir net pasirašysi, kad atsisakysi kelionių, pinigų, vardan tos moters ir būsimų vaikų - Tu ramiai pasirašysi bile kokią sutartį. O jei pradėsi purkštauti, tai ir visa Tavo meilė išsipurkš smile

16

Re: Santuokos pliusai

Gyvenant jūs dviese, vyras dirba tau dirbti nereik. Skyrybų atveju kokia moralinę teisę tu turi prisiteisti iš žmogaus kuris tave išlaikė? O pagal dabartinius įstatymus visas įgitas turtas po vestuvių dalinamas pusiau nors žmona galėjo išvis nedirbti. Mano akimis vedybines sutartis idealus variantas.

17

Re: Santuokos pliusai

Andre пишет:

Konstantinai,
ieškoke nėra žmonių su baltu tuščiu lapu smile

O pradėti diskusijas, kaip turėtų elgtis vestuvių atveju tokie žmonės kaip Bestas ir jo, išriktoji, kučrą jis būtinai suras, tai čia jau būtų keista, jei nepasakyti, kad labai nemandagu smile

Tikroji meilė - visų pirma yra žmogaus viduje. Ir visgi ją reikia puoselėti, auginti, saugoti, rūpintis. Vestuvių atveju būtent vedybinė sutartis ir imasi šios užduoties, kad paskui nebūtų nemalonių situacijų, pretenzijų...
Vat Tu man pasakyk - štai, jau suradai tikrąją meilę. Kiek jai skirsi laiko? Kokie bus Tavo santykiai su kitomis moterimis? Ar vyksi festivalius vienas? Kiek laiko ir pinigų skirsi alkoholiui, lošimui? Ar bus bendras biudžetas? Ką darysi, jei Tavo meilė taps invalide?  Taigi, sutarties aptarimo metu netikėtai naujai pažinsi savo meilę - tiek savyje, tiek moteryje.
Ir jei Tu patikėsi ir net pasirašysi, kad atsisakysi kelionių, pinigų, vardan tos moters ir būsimų vaikų - Tu ramiai pasirašysi bile kokią sutartį. O jei pradėsi purkštauti, tai ir visa Tavo meilė išsipurkš smile

Andre, bet visa tai apibudina vedybine - vedybinio gyvenimo susitarimus o zmones pamego praktikuot skyrybines sutartis - kas jam/jai bus sulauzius zodi smile susitarymus zmones moka lauzyt ir pasirasytus ir istartus, visi dabar labai ismanus, googlais nausotis moka ir stsmpu nepagasdinsi. Problema gal tada jau atsiranda, kai vieno asmens interesai, patogumai, malonumai jam tampa svarbesni. Ir visada problema bus, kai zmogus linkes maximaliai imti, ir minimaliai duoti.

18

Re: Santuokos pliusai

Daktaras nuo varenos пишет:

Gyvenant jūs dviese, vyras dirba tau dirbti nereik. Skyrybų atveju kokia moralinę teisę tu turi prisiteisti iš žmogaus kuris tave išlaikė? O pagal dabartinius įstatymus visas įgitas turtas po vestuvių dalinamas pusiau nors žmona galėjo išvis nedirbti. Mano akimis vedybines sutartis idealus variantas.


Va, mielas daktarėli, tokiu atveju vedybinėje sutartyje ir būtų užfiksuota, kad aš NEDIRBU.
O visokie buities darbai tik drauge su mieluoju sutuoktiniu - jokių buities ir kitų su bendru gyvenimu susijusių darbų tuo laiku, kai vyras dirba. Jei jis kiemą tvarko ar butą remontuoja 5 valandas per mėnesį, tai ir aš tiek laiko grindis valau smile
Ir kadangi vyras labai skrupulingai parašytų, kad skyrybų atveju joks jo turtas man neatitenka, tai net piršto neapjudinčiau kiemo puoselėjimui ar bet kokios NT pridėtinės vertės kūrimui - kodėl turiu rūpintis svetimu turtu smile

Todėl ir sakau - vedybinė sutartis geras dalykas, jei į ją įsigilini ir labai padeda iškristalizuoti santykius smile
Nes arba tikra meilė, kaip sako Konstantinas, arba gyvenkim kaip broliai, bet skaičiuokime kaip žydai - ir svarbiausia, ne pinigus, o savo dėmesį. laiką ir pagarbą vienas kitam (čia jau ironija).

19

Re: Santuokos pliusai

Elle,
manau, kad būtų daug mažiau skyrybų (be abejo, ir vestuvių), jei žmonės sąžiningai, atvirai ir toliaregiškai aptartų savo bendrą gyvenimą drauge.
Kaip bebūtų keista, kai sutariama raštu, pažiūrima į ateitį rimčiau ir atsakingiau. Vyrai linkę pameluoti ar pamiršti, o moterys prisifantazuoti ir paskui ieškoti, ko nepametusios ir labai nusivilti tuo, ką rado, bei skųstis, kaip jos sunku viską nešti ant pečių. O gal reikėtų prieš tai išsiaiškinti, ar tos naštos reikia ir kitam? O jei reikia, tad iškart ir pasidalinti. Na, o vyrai tada mažiau verktų, kaip juos apgavo skyrybų atveju, nes pas meilužę jis atėjo su puse buto, o ne su visu smile

20

Re: Santuokos pliusai

Andre пишет:

Konstantinai,
ieškoke nėra žmonių su baltu tuščiu lapu smile

O pradėti diskusijas, kaip turėtų elgtis vestuvių atveju tokie žmonės kaip Bestas ir jo, išriktoji, kučrą jis būtinai suras, tai čia jau būtų keista, jei nepasakyti, kad labai nemandagu smile

Tikroji meilė - visų pirma yra žmogaus viduje. Ir visgi ją reikia puoselėti, auginti, saugoti, rūpintis. Vestuvių atveju būtent vedybinė sutartis ir imasi šios užduoties, kad paskui nebūtų nemalonių situacijų, pretenzijų...
Vat Tu man pasakyk - štai, jau suradai tikrąją meilę. Kiek jai skirsi laiko? Kokie bus Tavo santykiai su kitomis moterimis? Ar vyksi festivalius vienas? Kiek laiko ir pinigų skirsi alkoholiui, lošimui? Ar bus bendras biudžetas? Ką darysi, jei Tavo meilė taps invalide?  Taigi, sutarties aptarimo metu netikėtai naujai pažinsi savo meilę - tiek savyje, tiek moteryje.
Ir jei Tu patikėsi ir net pasirašysi, kad atsisakysi kelionių, pinigų, vardan tos moters ir būsimų vaikų - Tu ramiai pasirašysi bile kokią sutartį. O jei pradėsi purkštauti, tai ir visa Tavo meilė išsipurkš smile

Taip Andre dėl tikros meilės pasirasyciau bet kam ir slaugyciau jeigu taptų invalide ir biudžetą bendrą turėtų